26171
  • Prince of Máté
    #19612
    sc 2 :D
  • sz4bolcs
    #19611
    áá de király. Remélem wow2 jön xDDD
  • sz4bolcs
    #19610
    sztem nem uncsi. /nem játszott egy hete/
  • ProGabe #19609
    holnap után jelentik be az új játékukat
    jó kis timeline
  • Davidus
    #19607
    maxold ki a csontikat
  • sz4bolcs
    #19606
    én nem tudom, de milyen blizz bejelentésről írtál?
  • ProGabe #19605
    sziasztok!lenne felétek egy kérésem.most hogy mindjárt itt a blizz bejelentése,kedvet kaptam hogy végre normálisan dio2-zek egyet,mivel legutoljára kb 5 éve játszottam vele,akkor is kb negyedénél abbahagytam...
    a kérésem a következő lenne:necroval szeretném végigtolni,és ehhez kérnék valami nagyon egyszerű leírásat,tehát hogy melyik skillek a használhatóak,milyen statokra gyúrjak rá,a lényeg hogy tényleg nagyon egyszerű leírás legyen,amolyan pár mondatos gyorstalpaló,mert hosszú és unalmas leírások vannak milliószám,de azokat még átlátni sem bírom,nemhogy megérteni,felfogni,megjegyezni hogy miket magyaráznak,nekem meg időm nincs ahhoz hogy kitapasztaljam,és elcseszett karakterrel meg nem élmény játszani :S
    remélem nem túl nagy kérés és vannak itt segítőkész emberek :)
    (persze ha belekerül ebbe a "gyorstalpalóba" úgy az egészről is valami,mit hogy érdemes,mire figyeljek igazán,azt sem bánnám :)

    előre is köszi
  • JancsiPapa
    #19604
    5-ből 3 biztos nem oda talál, ahová kéne...de kivitelezhető :)
  • Aspyrin
    #19603
    Wf ára 2 ist. Aki annál többet kér érte, azt nyugodtan hagyd ott. Bár ahogy nézem, neked most nincs 2 isted.
  • hawkie22
    #19602
    Srácok, mit tudtok, mikor lesz ladder reset? Vagy már volt?
    Mert addig nem akarom elkezdeni újra, mert múltkor is tök sokáig eljutottam, erre puff neki, reset.

    Meg volt egy nagyon jó kis sorcim meg palám, erre mindkét karimat vagy kétszer kirabolták, mindkétszer újrakezdtem, de megint megtaláltak, valami lengyel f*sz. :)
  • sz4bolcs
    #19601
    zeller mennyire jó über trist ölő?
  • vigyori14
    #19600
    én joüzletnek tartom a pgm eket ral okat meg jewel eket, 40 esével joárat lehet értük kapni, én mindig gyüjtöm őket és ha összejön eladom. meg a low cuccokat is pgm ekre cserélni is jóüzletvolt. hamar összejönek
  • repvez
    #19599
    Sajna én se tudok normálisan tradelni mivel csak low level szintü cuccaim vannak runábol és gemböl is ,igy nem tudok normális felszrelést venni.Pedig eddig a fejlesztést jol csinátam csak nincs sebzése a palámnak a gyenge felszerelés miatt.300-500 ig sebez a zealer meg 3000 körüli értéken van.Egy lvl 50-es karinak ez elég gyenyge nem?
  • erx13
    #19598
    én ajánlottam neki a köv runákat: gul, 2hel, dol, ko, 14perfect gemet meg immortal shoest... de nem kell senkinek
    hiába ölöm az act1 hell towerba lent a nőcskét csupa szarokat dobál ma megöltem kb 6x erre ijen tal-t meg thulokat dobáltam... ugyhogy nem igazán tom mit csináljak... lesegetem az etheral meg egyéb cuccokat is dehát ritka a jo meg aztán az se kell senkinek...
  • Davidus
    #19597
    amúgy melyik HR ér a lehkevesebbet? mindenki vexeket tol az orrom alá szal ebből azt szűrtem le hogy a vex^^
  • Davidus
    #19596
    én meg kurvára nem tudom eladni az arachnidot meg a marat pedig áron alul tolom
  • sz4bolcs
    #19595
    lifeos skillerrel is volt ilyen, berakta istet, ablakba, én meg addoltam rá mégegy istet, meg hr-t, hogy köszi nekem már van olyan... :)))
  • sz4bolcs
    #19594
    mennyit akartál adni nekik?

    Amúgy volt egy állat, valami nagyon király cuccot akartam eladni, ő meg berakott egy rakás szemetet... de látszott rajta, hogy hülyére vesz.
    Beraktam a cucc mellé trade ablakba, még 4 hr-t, "add"nak...
    "-?"

    "-ok"

    "a b*ös k*rva anyád"

    cancel..
  • erx13
    #19593
    baker de ez lehetetlenség, ma is már 4en bejöttek hogy eladják de hogy ő nekik ennyi nem elég már adok hozzá még még egy hel meg ko runát de csesznek rá eladni én meg nem tok rendesen ölni a nyamvatt mavinával...
  • Aspyrin
    #19592
    Eladtam zakám és vettem egy eth doomot mercemnek. Határozottan elégedett vagyok, a lvl 12-es holy freeze 50%-ban lassít midenkit, ráadásul a convi aurámmal akár 12k-t is sebezhet szegény :P
  • sz4bolcs
    #19591
    bnet.
    mirc: quakenet, diablo2.hu
    Mostanában nem vagyok fönt, de nyugodtan idegesítsd azt, akit ott találsz! :D
  • Sas6
    #19590
    Bneten toljuk.
  • donoki
    #19589
    lécci válasz!
  • sz4bolcs
    #19588
    de azért foshatsz. xDDD Biztos jó nagy készletük volt a dupeolóknak, meg még most is dupeolnak, csak talán már nincs annyi..
  • Davidus
    #19587
    szal nem kell annyira fosni hogy elrűnik?:)
  • sz4bolcs
    #19586
    ---> sokkal drágább a hr mint 2 hónapja.
  • sz4bolcs
    #19585
    patchelték a "public" dupe-ot.
    Ezért nincs is annyi dupe..
  • Gabesz026
    #19584
    Szasztok!
    Felraktam 1 modot Eastern Sun 3.00 R4D
    amint elindul a game csinálok 1 karit aztán meghal a játék.
    Szerintetek mi lehet?
  • Davidus
    #19583
    ja és miért nincs uberdia game?:D régen volt hogy 1 nap 2 annit is találtam most meg mióta újra kezdtem(2 hete) nem láttam 1 soj soldot sem:o
    elfogyott a dupe soj?:D
  • Davidus
    #19582
    annikat mennyiért vesztegetik mostanában?
  • donoki
    #19581
    jah.. necro val is nyomok meg druidával is!
    meglátom 12lvl ig melyik erősebb!

    Ti hol játszotok?Neten? mi az IRC cime?
    vagy vmi multipalyerben nyomjátok?
  • sz4bolcs
    #19580
    kedvet kaptam én is egy last wishhez. xD
  • Davidus
    #19579
    Grief+Last Wish meg az apró. Annyi hr amennyi ezekbe kell
  • sz4bolcs
    #19578
    ja igen, lost fish xD
  • sz4bolcs
    #19577
    ja én is azt hittem először, hogy olcsó az arach, aztán közölték, hogy sok sok hr... ez még dupe korszakban volt. MEg is lepődtem jóól.

    Davius: milyen barbárt csinálsz, milyen cuccokkal, hogy enyi hr kell hozzá?
  • Davidus
    #19576
    eddig 2x tradeltem hrt úgy hogy nem raktam bele egyből a cuccba. a következő gémben már nem voltak meg
  • Davidus
    #19575
    vevő biztos lenne mert annyi dupe hr van mint a szemét:p (gondolom én)
    a bibi az hogy én csak úgy merek hrt tradelni ha rögtön bele is teszem azt a cuccba. na most én akarok csinálni egy last wisht de ki fogja nekem oda adni pont azt a 6 rúnát a maráért pl?:P
  • Sas6
    #19574
    necsinald mar:DDD ÁÁ akor marad a tal öv egy ideig:D Elobb egy CTA meg egy hoto kell :P utanna meg az infi :PP És végul akor johet az arach:D
  • Davidus
    #19573
    el fogom adni mert a barbomhoz kell kb 8-9 hr és eddig az összes vagyonom kb 1 pul rúna volt persze azon a cuccon kívül ami az mf nekromon van:p
  • Aspyrin
    #19572
    Low arach kb. 2-3 hr :P