26171
  • repvez
    #19692
    Holy shild-nél mikor lehet rakni rá pontot?ki kell maxolni az alötte lévöket?mert lvl63 vagyok és az elötte lévö képességeken is van legalább 4 pont,de a holy shildre nem enged tenni
  • sz4bolcs
    #19691
    mondjuk mfelj privátban...
  • repvez
    #19690
    Tudtok adni valami jo tanácsot vagy trükköt amuvel nagyobb esélyel tudom felvenni a cuccokat a fömönsztátol,mert kezdek egy kicsit ideges lenni hogy már a 3. egymás utánni dia runnál nem tudok semmitse felvenni.Pedig én kapartam ki a gesztenyét ha lehet ezt mondani,mert palaként ott voltam a közelbe.Pedig az utoljánál már csak vártam az alt gombot nyomva tartva hogy ha meghal egyböl tudjam szedni,de semmi.
  • Aspyrin
    #19689
    Nálad van a gond :)
  • Sas6
    #19688
    Huh asszem nekem is volt iylen. Sztem midnen elveszik amikor akor szereztél vagy kaptál. Mert nekem is volt hasonlo. Játszottam és megszakadt a jatek.
    Viszaléptem és ot votl egy nem felfedezett kesztyu amit már az elozo jatekban felfedeztem. Felfedeztem sé persze ugyan az volt ^^
  • sz4bolcs
    #19687
    nálam meg nem..
  • erx13
    #19686
    lol milyen hibát találtam, ha gamble-ba veswzel egymás után 4 gyűrűt az 5. vevésnél lefagy a játék probáltam többször és mindanyiszor lefagyott :)
  • repvez
    #19685
    Ha megszakad a kapcsolat akkor az abban a játékban szerzett cuccaim és pontjaim elvesznek?
  • Sas6
    #19684
    Azt sztem sehogy.
  • donoki
    #19683
    hogy tudom azt megcsinálni, hogy mutassa az itemek nevét m,ikor kiesik egy szörnyből vagy akármiből és ne kelljen nyomnom mindig az ALT ot hogy kijelezze?!
  • sz4bolcs
    #19682
    háhááááá starcraft2 xDDD
    ...kell a fenének, mikor itt a jó kis diablo
  • Sas6
    #19681
    Hát jónak néz ki csak kár hogy én nem az iylenfajta jatekokra bukom ^^
  • Aspyrin
    #19680
    Cta egy rúnaszó rövidítése: Call to arms

    Ebből áll:
    Amn + Ral + Mal + Ist + Ohm

    Ezt nyújtja:
    +1 To All Skills
    +40% Increased Attack Speed
    +250-290% Enhanced Damage (varies)
    Adds 5-30 Fire Damage
    7% Life Stolen Per Hit
    +2-6 To Battle Command (varies)*
    +1-6 To Battle Orders (varies)*
    +1-4 To Battle Cry (varies)*
    Prevent Monster Heal
    Replenish Life +12
    30% Better Chance of Getting Magic Items

    A Bo=Battle orders, egy alapvetően barbárok által használt kiáltás ami egy bizonyos ideig megnöveli az életet/manát.
  • donoki
    #19679
    mi az a cta?meg a 6bo?: /
  • Esrohnoil
    #19678
    StarCraftII lesz az új game.
    Érdemes megkuksizni a linkjét. :D
  • sz4bolcs
    #19677
    ha griffonom van, akkor light sorcinál kiírja plusz sebzésként karakter ablakban a griffon +/- light sebzését?
    mert érdekes módon shakoban 27 ezret ír ki, griffonban 26 ezret sebzésnek.
    Hogy is van ez?
  • Esrohnoil
    #19676
    0-n kezdik.
    De ennek a fórumnak amit belinkeltem pont az a lényege, h. lehető leggyorsabban végigvinni egy játékot csalás nélkül. Szóval szintlépésre csak annyit szánnak, amennyi muszály.
    Nem tudom h. ez mennyi időt vesz majd időbe, mindenesetre egyszemélyes játéknál a rekordok:
    Diablo II-nél: 2 személy is megcsinálta 2 óra alatt normal-on.
    Diablo-nál: 7 perc alatt végigtolta vki normál fokozaton!!!
    Videók a linkeknél.
  • Aspyrin
    #19675
    Ma este úgy gondoltam csinálok egy cta-t. Szerencsémre 6bo lett rajta :)
  • sz4bolcs
    #19674
    és hogy kezdik? 0 cuccal, 0 szinttel????
    lépnek questek csinálása alatt annyi szintet, hogy értelmeset sebezzenek nighton, hellen? vagy közben nyomják a baalrunokat normál végén...

    ja rájöttem butát kérdezek, hiszen szükségük van szintekre ancik miatt.. ugye ha szabályosan akarják végignyomni.
    erre azért kíváncsi vagyok, hogy mennyi súlyt fektetnek szintlépésre.
    Olyan lehet nekik, mint ladder resetkor.
  • erx13
    #19673
    www.diabloii.co.uk hát nézzél utána itt elég reális árak vannak irva...
  • repvez
    #19672
    Ja és van valamilyen gomb kombinácio az életfeltöltésre ?
  • repvez
    #19671
    Mennyiért lehetne venni a griswold sceptert?Ahogy néztem az elég jol sebez
  • erx13
    #19670
    nah végre sikerült vennem windforcet 1gul+ist ért meg vettem még egy highlords wrath ot lum+ko ért :) igaz maradt 6középkategoriás runám összesen... marad megint a keresgélés :)
  • nearo
    #19669
    Heh... én egyedül készülök erre... azaz már el is kezdtem. Csak single-ben:P
  • Sas6
    #19668
    Asse rossz :D
  • Szuperkaraj
    #19667
    az lényegtelen, lanba akarjuk tolni, köszi a választ :)
  • Aspyrin
    #19666
    Felrakhatod, de Battleneten egyszerre csak egyikőtök tud majd játszani.
  • JancsiPapa
    #19665
    Egy vengeance-conviction pala, egy battle orders barbár és két elementális dmgre hajtó kari..így nem nehéz :)
  • Szuperkaraj
    #19664
    Sziasztok! sok év után most újra felrakom a játékot, és lenne egy gyors ( és talán hülye ) kérdésem
    1 eredeti játékot feltehet két ember két gépre? mert ha igen, kölcsönadnám haveromnak is, ha nem akkor meg megvetetem vele
    előre köszi a választ :)
  • Sas6
    #19663
    hát sztem hog 4-en megcsinálnak midnent. hát nem nagy kaland sztem.
    Most lesz egy erős fire vagy lighting sorci és egy pala ami csökkent le szörnyek ellenállását (infiniti) aztán lesz egy barbár battle order miatt és még plusz egy nem tudom miylen karakter. Igy 4-en sztem nevetve végigmennek mindenhol...
  • vigyori14
    #19662
    ha meglopnak jsp-n mi a teendő?
    amugy mi is aztterveztük haverokkal h hc-ban végignyomjuk minden nehézségi fokozaton, minden küldit megcsinálni, norm on act5 ig minden jovolt, míg én lagg miatt behaltam, másik haveromat meg legyilkolta egy pk. 2 en maradtak de nekik is elment a kedvük a játéktól.
  • Esrohnoil
    #19661
    Ha érdekel benneteket, 4 srác arra készül h. végigtolja mindhárom fokozatot úgy h. minden küldit megcsinálnak közben.
    Itt lehet nyomon követni a dolgokat, és az első fejezet videóit is meg lehet találni a szövegbe szúrt linkeknél.
    Kíváncsi vagyok, a nehezebb fokozatokon hogy fogják bírni. :)
  • Davidus
    #19660
    holy shield
  • repvez
    #19659
    Ha ki van maxolva a zealer a fanatism és a sacrafice akkor utánna hova kell rakni a skill pontokat?A csizmán kivül már full sigonsos a palám ,de még egy jo fegyver és pajzs hiányzik.
    Találtam egy spirites tradet pajzsal,de nem volt semmim amit addni tudtam volna érte és még 20 pont hiányzik az erömhöz hogy használni tudjam :(.
    Egyébként a damadgenél melyik sort kell nézni?A felsöt ami tol-ig mutatja a sebzést vagy a képesség sebzése a mérvado, vagy hogy jon ki hogy mennyit sebez a kari?
    Meg az hogy lehet hogy elöbb felszedik a cuccokat azok akik a közelébe sem voltak diablonak és én meg aki közelharcot vivtam vele csak értéktelen sárga cuccokat tudok szedni vagy még azt se. :(
  • Nuki
    #19658
    (ha létezik 1 to all skill-es jewel, és közte van, akkor... :)
  • Sas6
    #19657
    Háát sztem semmilyen jót. Bár ha unique akkor sztem kaphatsz érte vmit.
  • repvez
    #19656
    13 jewelért milyen fegyvert lehet kapni?
  • nearo
    #19655
    Asztaszégyen... megvolt a negyedik gem shrine, úgyhogy most van egy perf dia-m. Ott tartok, hogy jail level3.XD
  • repvez
    #19654
    Jo az ha van :D
    ÉS a holy thunder-röl mi a véleményetek az jo lenne?
  • Davidus
    #19653
    vagy zaka a block miatt de az gecidrága:p