26171
  • Aspyrin
    #19732
    Én nagyon elégedetlen vagyok az enyémmel, még infy mellett sem az igazi. Gondolkodom egy firesorcon, infy leszedi azt az immunitást is.
  • JancsiPapa
    #19731
    Hogy legyen egy karim diabloban...nincs atm semmi...
  • sz4bolcs
    #19730
    mire kell az neked?
  • JancsiPapa
    #19729
    elég kevés, de majd megmondom pár nap múlva :) Light sorcot csinálok :)
  • Delac
    #19728
    WW max és berserkre 1 pont, Ez ugyis csak arra kell, hogy a fizikai immunist szétcsapd.
  • xy21
    #19727
    És jó ezt a WW-t a Berserkerrel használni vagy csak az egyiket fejlesszem ki???
  • Delac
    #19726
    Nem hinném, nem rémlik semmi használható, bár kisérletezgetni lehet vele.
  • repvez
    #19725
    Hát nekem is már csak ez a bajom egy jo fegyver kéne mert 63as szinten csak 200-600-ig szebzek, mondjuk van egy 2kezes kard amivel megugorna 1000-1800-ig, de nem akarok a pajzsrol lemondani. legalább egy olyan sebzésü egykezes fegyvert keresnék,de gondolom még ez a sebzés is eléggé elmarad a kivánttol.
  • Esrohnoil
    #19724
    WW barbár vmilyen polearmmal nem hatékonyabb?
  • xy21
    #19723
    És az jó hogy egy 72-es light sorcinak a lightningja 1- 1300-ig sebez?
    Mer szerintem nem:S
  • Delac
    #19722
    Simán jó, én hasonlóval nyomultam (kardos verzió) elég sokat. Csak a fegyvern lévő increased attack speedre kell ügyelni és akkor minden jó lesz.
  • Delac
    #19721
    nem, nem Úgy a legjobb szemléltetni, hogy megáll ütés közben szószerint mintha a karakter alól elszállna a rendszer, és úgy marad abban helyzetben ahogy az azt megelőző másodpercben volt. Akkor jön elő ha zsúfolt helyen chargolgatsz jobbra-balra, és így beakad. Ebben az állapotban semmit nem tudsz csinálni, egérre nem reagál. Megpróbálok valamit képet készíteni róla, vagy keresni.
  • xy21
    #19720
    Szerintetek jó WW/Berserker Barbár?
    +Battle order és Mace mastery
  • nearo
    #19719
    Nem arra gondolsz, hogy a kari megáll, de a lába tovább pörög, mintha futna? Ilyesmi nekem egyszer előfordult Diablo bácsival. Necro-val voltam, valamelyik csontimágus bekékítette, plusz bekékítettem én is decrepify-vel, plusz a gólem is lassította, és el akart futni az öreg, de csak egy helyben toporgott. De hiróeditorral készített próbapaláknál is gyakran előfordult, hogy hallottam, hogy dübörög, meg pörög a lába, de nem mozdul.
  • Delac
    #19718
    Charge bug ugy emlékszem más, de ez még nem jelenti azt hogy igazam van.
    SZvsz néha chargolás (ráfutás közben) meg áll a karakter, és nem tud elmozdúlni gyak megfagy. Mintha kővé dermedne. EZt orvosolták azzal, hogy ha ilyen állapotban megnyomod a fegyver másik kézbe váltást (alap 'W'), akkor kimozdúl ebből a stanceből.
  • Delac
    #19717
    Húh de rég írtam ide :D Akinek eddig nem válaszoltam dioban sry. Accot haver kezelte, igaz még most is, én csak mint vendég agyok jelen az egykori saját accomon. ^^ Na szóval szép jónapot.
  • JancsiPapa
    #19716
    duel közben nem tudsz chargolni
  • Zenszkij
    #19715
    Igen én is hallottam, hogy a fejlesztő csapat távozott. Mindenesetre remélem nem ilyen gagyi Dungeon Siege 2-ős lesz, habár nem rossz játék az, de egy Dio 3-tól az ember valami olyat vár ami agyonveri a többi Blizzard játékot is, olyan profi...
  • nearo
    #19714
    Mi az a charge bug?
  • Szuperkaraj
    #19713
    Cannot connect to server? ez miért lehet? ( TCP/IP )
    egy cd kulcsot használunk, az a baj? :S:D
  • Davidus
    #19712
    esett egy gris helm... ha már ilyen ritka cucc esik akkor legalább valami jó esne:p
  • Aspyrin
    #19711
    Eladnám mercem fegyverét: Doom etheral cryptic axe, 359ed /-46cold (1xxx sebzés, lvl 12 holy freeze aurával). Irányár 4 hr, de alkuképes ;-) Akit érdekel jelezze nekem itt a fórumon vagy Bneten *aspyrin accon.
    Htx.
  • Beygír Gücü
    #19710
    Remélhetöleg bejelentik azt is pár éven belül, de minél késöbb annál "jobb" lesz csak sajnos a csapat amelyik a DII-t csinálta azmár nincs a blizzardnál (ha jol halottam) Így ha a közeljövöben vagy valamikor csinál a blizz uj diablot az nem olyan lenne mint a D2... :/ De ha már ottvannak hogy elkezdik csinálni stb akkor jolenne ha figyelembe vennék az elözö rész hibáit és a játékosok ötleteit akkor lenne igazán jó+ rendes csapat csinálná aki ért a témához...
    + még a Dio2-n is lenne mit javítgatni, pl azt nem tudom megérteni hogy a charge bugot miért nem javították eddig, nagyszerü fejlesztés a charger de mit sem ér így...
  • Davidus
    #19709
    30 hammer palára jut 1 frenzy baba-.-
  • sz4bolcs
    #19708
    "ehhez képest szinte alig látni" -nekem ez némi magyarázatra szorul xDD
  • Davidus
    #19707
    vagyis frenzy:D
  • Davidus
    #19706
    ez a fury barb nagyon erős:o ehhez képest szinte alig látni
  • Sas6
    #19705
    Szerencsejáték:) Midnig más árusnál lehet és egy véletlenszeru cuccot kapsz.
  • donoki
    #19704
    kár :(
    és miaz a gamble zés?
  • phalanx
    #19703
    én még reménykedek, de remélem nem fog eltelni 10 év a d2 és 3 között mint a starcraft és starcraft 2 között
  • Zenszkij
    #19702
    Szerintetek lesz Diablo 3, vagy most a Starcraft 2-vel leül a Blizzard?
  • nearo
    #19701
    Heh... jó a téma, beszállok én is. Nekünk "csak" házivizsgák voltak. Magyar kettes, német hármas, pedig tulajdonképpen sz@rt se tanultam egyikre sem.
  • vigyori14
    #19700
    énis mavizsgáztam, nemsokat tanultam de szerintem sikerült.
  • Esrohnoil
    #19699
    Én holnap vizsgázom olyanból, amiből meg fogok bukni. De ez az eredmény tuti, mert meló mellett nem volt időm tanulni, úgyhogy nem izgulok. :)
    De tényleg... ha tudod, h. megbuksz, miért izgulsz?
  • Esrohnoil
    #19698
    Igen, pontosan, ahonnan vezet oda nyíl, azokra mind kell legalább 1 pontot tenni.
  • repvez
    #19697
    Épp ezért kérdeztem mert mindegyik elötte lévö skillre már raktam legalább 1 valodi pontot és ahhoz jott még 2 varázstárgybol adodo és mégse engedi.A smith és az alatta lévöre gondolok,de a holy shildhez vezet egy másik oldali nyil is akkor arra az ágra is kell raknom és csak ugy engedi?
  • Davidus
    #19696
  • sz4bolcs
    #19695
    Aljött a nagy nap.. mék vizsgázni, lókukit sem tudok.
    Osztálytársam itt aludt nálam, ébredek föl, látom remeg a kezem.
    Remegő kézzel fogom meg a puskákat, ..párbeszéd:
    "-nemá', hogy remegjen a kezem, akkor nem hogy fogok tudni puskázni?
    -Miért? Két évig nem remegett??

    -Izgulsz?
    -Ja.
    -Pedig te nem szoktál.
    -Hát igen, ilyenkor mindig izgatott vagyok ...amikor megyek megbukni"

    xDDDD
  • JancsiPapa
    #19694
    Hát nézd már meg a nyilakat, jézusom...
  • Esrohnoil
    #19693
    Gondolom az előtte levő skilled vmi tárgyi bónusz miatt van meg, és nem tettél még rá semmi pontot. :)