26171
  • nearo
    #19772
    Végülis... single-ben az teszi tönkre játékát, aki akarja... itt egy csokorra való progi, biztos megtalálod a neked megfelelőt.
  • donoki
    #19771
    hát mivel nekem MÉG nincs eredetim ezért... KELL EGY OLYAN ITEM CREATOR VAGY mi a kutyafája! :(
  • sz4bolcs
    #19770
    nem tudom.
    igazából én akkor sem játszanám ezt a játékot single playerben, ha fegyverrel kényszerítenének rá.
  • donoki
    #19769
    ...
    kicsit uncsi igy single playerbe :D
    haverom tegnap mondta hogy van olyaan hogy itemhack hogy berakhatok magamnak akrámit! Azt mondta szorakozásból tö jo buli, ha uncsizol, én is ki szeretném probálni nem tudtok ilyesmit?
  • sz4bolcs
    #19768
    gold find xDD
  • donoki
    #19767
    a barbárnál mit érdemes fejleszteni? milyen skillt?
  • Davidus
    #19766
    20 countess run 0 kulcs:F
  • walkinG
    #19765
    Hello !
    A minap szertt tettem a Diablo 2-re és a következő problémám lenne:



    Pls Help !
  • JancsiPapa
    #19764
    az 5.
    mint pont.
  • Delac
    #19763
    A wenom alapú assa még használható is. Bár hellen a poison resist miatt necces. És bár a set nagyon hasznos, én mégis inkább válogatott uniq, runeword cuccok mellett törnék pálcát. Ez mondjuk nagyban függ attól, hogy mennyi értéket tudsz rá áldozni.
    EZ az én véleményem.
  • Leventuszéy
    #19762
    nézelődtem az arreat summiton a skillek között, mert akartam indítani egy assasint, megnéztem, hogy kb miket lehetne, és erre jutottam, életképes kb?

    Venom 20
    Dragon Claw 20
    Claw Mastery 20
    Weapon Block 20
    Dragon Talon 1
    Tiger Strike 1
    Cobra Strike 1
    Psychic Hammer 1
    Cloak of Shadows 1
    Burst of Speed 1
    Fade 1
    Shadow Warrior 1
    Shadow Master 1

    A maradékot Shadow Masterre, vagy Blade Shieldre tenném, Dex: 120-130, Strength 150, Energy: alap(mana majd cuccokból), az összes többi Vitalityre, és Natalia's Odium setet használnék, vélemény?
  • Aspyrin
    #19761
    Csak normon, mivel hellen már 50% fizikai immunitás van minden szörnyen alapból.
  • sz4bolcs
    #19760
    hát ez elég érdekes elképzelés, engem is éredkelne egy ilyen megvalósított karakter. xDD
    de én nem hiszem, hogy baal összeesne, ha ki akarna jönni a csont börtönből. :D
  • sz4bolcs
    #19759
    kicseréled az egyik gyűrűt 20 str fcr gyűrűre, úgy menne, de úgysem akarsz spiritet.

    homu több resistet ad, spirit több fcr-t, meg kitudja még mit. xD
  • nearo
    #19758
    Egy olyan elképzelésem lenne, hogy necro-nak iron maiden-t, bone wall/prison-t fejlesztek, meg még valami gólemet. Az elképzelés alapja az, hogy a szörnyeket beteszem a fal mögé, vagy bebörtönzöm őket, és leátkozom őket IM-el, miáltal saját magukat sebzik, amikor ki akarnak jönni. Mi a hozzászólásotok, ez így tud erős lenni?
  • Davidus
    #19757
    vagyis az eni:D
  • Davidus
    #19756
    de ha el is bírnám akkor is homut használnám mert az több resist:P
  • Davidus
    #19755
    én nem kapok-.-

    #19741

    ezekből ami erőt ad

    mara 5
    shako 2
    crap torcsom 10
    anni 17

    ez 34+15 base = 49 str az anni meg nem ad hozzá 107et
  • Delac
    #19754
    ha kész lesz meg lehet majd tekíteni :D
  • sz4bolcs
    #19753
    vagy csak nekem sikerült?
  • sz4bolcs
    #19752
    de érted, magas szinten simán kapsz cuccokból annyi str-t, hogy elbírd a spirit pajzsot, nem kell rá rakni... base str..
  • Davidus
    #19751
    mármint cucc nélkül base str-.-
  • sz4bolcs
    #19750
    az igaz, hogy nem 60as szinten xDD
    de nem is enigmát.
  • sz4bolcs
    #19749
    nem tudom, elég furcsa lehet enigma bp-vel base str. xDDD
    úgy megy rá a spirit monarch, hogy nem teszek str-re..
  • Davidus
    #19748
    szeles druidám már volt. az táp:p a tüzes elementál is táp lenne ha nem lenne minden fire immun:D
  • Davidus
    #19747
    úgy tervezem hogy este már hellen leszek szal majd csak lvl60 után kezdek el játszani addig csak próbálok elvergődni hell act4ig^^
  • Davidus
    #19746
    base str lesz szal spirit kilőve
  • sz4bolcs
    #19745
    azért megnézném, dupla grieffel, highlorddal meg egyéb finomságokkal milyen gyorsan üt egy barbár...
  • sz4bolcs
    #19744
    lehet spirit monarch-hal jobban jársz.

    én is meg vagyok lőve, már mindent megcsináltam, amit akartam. azon gondolkodtam, jspn eladom cuccaim, veszek rajta hreket. Igen, de mire kell hr?? nem akarok kirakni semmilyen runaszót, mert már van ami kell.

    most épp nosztalgiázni készülök, egy tápos blizzard sorcival. :)
    sztem lenyomok vele pár mefi runt :)
    amilyen karim van:

    hammer
    smiter
    javazon
    bowazon
    summon necro
    trap assa
    light sorc
    fire sorc (ez már nincs is, letöröltem akkora fos a kiba. lassú meteorjával) Mondjuk a fireball az nagyon mókás..
    gold find barbár

    ebből csak a light sorc (bot), GF barbár, smiter, és a jó öreg kedvenc hammerdin van felöltöztetve. És a cold sorc készülődik.

    amim még egyáltalán nem volt, illetve csak pár órát játszottam vele:
    elementál druid, shaper dudu, poison/bone necro, auradin, foher, matrial assa, ezekről mi a véleményetek? főleg shape és elementál dudu érdekelne pvm..
  • Delac
    #19743
    Én most az isten csapása című karaktert fejlesztem. :)
    whirlwind max, shout+battle orders max, sword mastery max, 1-1 a fontosabb skillekre amik kellenek még, berserk, natural resist stb.
    Item lista a jó öreg megszokott rendszer:

    2 grief pb
    arreat 6ll
    enigma
    highlord
    raven frost
    spéci mana leech gyűrű rare (18 str, 10 allres 5 mana leech meg ilyenek)
    steelrend
    war traveller
    torch, anni

    Mightos csicska:

    pride
    delirium
    eth chains of honor

    Stat, na ez egyszerű:) Annyit adok dexre, hogy felvegye a pb griefeket a többi megy strenghtre 'oszt jóccakát :D

    Apropó aki nagyon okos itten, Jancsi rád gondoltam elsősorban.
    Sacred armornak van hidden damage reduce képesége. Állítólag 5, de ez most százalék, vagy fix érték? Mert nem mindegy.
  • Aspyrin
    #19742
    Hol jársz? Nekem van egy lvl 30 körüli, de abbahagytam. Ha együtt mennénk biztosan több kedvem lenne hozzá ;-) Illetve mondhatnád az accod is, az enyém: *aspyrin
  • Davidus
    #19741
    shako
    mara
    enigma bp
    trang gloves
    goldwrap amíg találok mégegy arachnidot:P
    raven+valami +10FCR
    spirit crytsal sword
    homunculus
    rare fosi cipő amíg nem lesz marrow
    assa torch
    anni
    + van 1 summon skillerem

    összesen +12 skill

    mercnek guillaume's+duriel's+infiniti majd egyszer:P(erth colossus voulge már megvan hozzá)

    max skeleton
    max mastery
    max mage
    minden másra 1 pont a summon ágon
    max corpse explosion
    átkok decrapig
  • Aspyrin
    #19740
    Milyen felszerelése lesz és melyik skilleked maxolod ki?
  • Davidus
    #19739
    mondjuk enigma nélkül horror:p
  • Davidus
    #19738
    nekem a kedvencem:D
  • Aspyrin
    #19737
    Fúú de utálom, annál már csak a hammerdin unalmasabb :P
  • Davidus
    #19736
    hát én most kezdek el egy summon necrot:) P8-ban is táp meg überéket is le tudja verni:p
  • Aspyrin
    #19735
    Igaz, de még így is táposabbnak érzek egy fireball sorcot. A legütősebb eddig a javam, csak ugye szerencsétlen elég nevetségesen telézik enivel, úgyhogy marad a hammerdin ami meg baromi unalmas :/
  • JancsiPapa
    #19734
    háát...listerékről kapásból nem, doom knightokról szintúgy...
  • Delac
    #19733
    Há majdnem, marha sokat próbálgattuk az ideális fire sorcot, de olyan nincs, SZVSZ