26171
  • Banyapapa
    #20334
    ugyanaz,lehet ujat csinálni ,és ennyi,régi seholse
  • Krezga
    #20333
    ne a sima d2-t indítsd el, hanem a kieget.
  • Banyapapa
    #20332
    haliho.

    lenne egy kérdésem,bár elég kezdö:P

    nemrég felraktam a diablo2,és mondták nekem,rakjam fel a kieget (lord of...),és nagyobb lesz a láda.
    fel is raktam,de a régi d2 karakteremet sehogyse tudom behozni,ha sima diablo2 inditom el.
    Most akkor lehet valahogy behozni a régi karaktert igy,vagy cumizattak?
  • Zoi92
    #20331
    oksés
  • shaba23 #20330
    nézz utána, hogy a legütősebb cuccnak, amire szükséged lesz valaha mennyi a str req, és annyit tegyél rá hogy tudd hordani.
  • Zoi92
    #20329
    nah nem tudja valaki hogy mire mennyi pontot kell kb rakni?
  • sipos22
    #20328
    ezt írja és nem enged a bnetre
  • Zoi92
    #20327
    okok
  • Zoi92
    #20326
    ja és pontokat mennyit tegyek heal re ..? ha jól tom manára semmit nem kell... de többire hogy, smint? :D
  • Sas6
    #20325
    Set-et soha nem érdemes gyűjteni szerinte én már probáltem meg is votl a tal rasha set egyszer de nem volt erősa a sorcim ^^ Szal a trang-oul setet sem érdemes összeszedmi max igy poénbol :D Inkább használj mast. Shako az alap sztem de többiröl most igy hirtelen nem tok nyilatkozni.
  • Zoi92
    #20324
    okok thx :D szerzek én annyi all skilleset hogy az csak na :P:D
    am ti Kanin nyomjátok vagy valami?
  • Zoi92
    #20323
    Nekem a régi gépemen szaggat fullon xD pedig 5200 128 mega rammal 2.0 proci + 512 ram -_-' :D
  • Davidus
    #20322
    amplify meg decrepify a 2 fő curse
    bossok ellen decrepify
    bármi más ellen amp
  • Davidus
    #20321
    bármit ami +skillt ad:P +5 skillel már solozható hell +20 skillel meg kb magától hal meg minden:D
  • Zoi92
    #20320
    thx! á nekem olyan gépem van hogy szerintem fel fog rajta gyorsulni a dio :P dualmagos core 2 duo E6300 3gb ram nx7600 GT .. :)
    És cuccból mit érdemes rárakni? a necro setet amitől átváltozik? vagy van annál jobb is? Mert nekem anno az volt rajta... csak már a set nevére sem emlékszem -_-' js és átkokra mire érdemes rakni mert valahol olvastam anno hogy arra is érdemes... előre is Thx! és ez is Thx! :D
  • shaba23 #20319
    maradékot meg tedd FPSre

    (bár ez asszem csak évekkel ezelőtt volt gond a csontis necrora)
  • Davidus
    #20318
    20 csonti
    20 csonti mastery
    1 a golemekre
    1 summon resist
    1 golem mastery
    1 revive
    20 corpse explosion
    curseok decrepig

    maradék arra ami szimpatikus
  • Zoi92
    #20317
    Hello!
    Valaki le írná nekem hogy kell skillezni a csontidéző Necrot? THX!
  • Delac
    #20316
    Nem az ias breakpointokkal van gondom, hanem az WW animáció gyorsaságán. Tehát singleplayerben futok majd WW-t nyomok. Itt a WW olyan gyorsan halad mintha addig is futottam volna. Bneten futok, majd ww. Ekkor pedig a ww egy lassabb sebességen animálódik. Ha más nem felveszem videóra, de remélem sikerül valahogy elmagyaráznom.
  • Nuki
    #20315
    ja, gyűjts össze 20 Murlock tüdőt.
    igen diablo picit pergősebb :)
  • faze
    #20314
    Itt van az összes fegyver ami eléri az utlsó break pointot ww-nél, valamit hogy hogyan lehet kiszámolni hány IAS-ra van szükséged, hogy elérd azt.
  • Delac
    #20313
    Üdv mindenkinek, aki erre batangol. Olyan problémám lenne, hogy single playerben teszteltem egy karaktert (barb), majd elkészítettem bneten. Whirlwind skill használom, és amíg singleplayerben a ww sebességét a karakter futási sebessége határozza meg. [magyarán amilyen gyorsan futok olyan gyorsan fog a ww is haladni a szörnyek között], ezzel ellentéten bneten van egy fix ráta amin a ww halad és ezidáig nem találatm semmit, ami módosítaná. Non-ladderben vagyok mellesleg ha netalán-tán számítana.

    Köszi előre is
  • faze
    #20312
    Biztos hogy ezt írja ki?
  • sipos22
    #20311
    sziasztok az a problémám hogy nem birok bejelentkezni a netre .
    azt irja ki hogy:Your account name has been go
    mit tegyek?
  • Sas6
    #20310
    :) Amugy most a d2-t hanyagolom sajna nem tom emgint nincs annyira sok kedvem msot a Wow-al játszogatok. De sajna nem annyira tetszi kez mit a Diablo de igy diablo után emgfelel nekem. Ami a diabloban meg volt és tetszett az ebben nincs :( Lassu a játékmenet, nagyon gyenge térkép, hülye küldetések :D

    Szal a D2 midnent vitt de sajna azt is meg tudom unni :(
  • shaba23 #20309
    összetett =/= bonyolult
  • Nuki
    #20308
    addig jó amíg így gondolod. :)
  • Krezga
    #20307
    nem kell kétszer belépni a dioba, az 1-nél elindítod magát a játékot.
    a 4-nél pedig belépsz egy játékba/singel player, bnet, multy..etc/
  • Sas6
    #20306
    :D Jó ez is csak kcsit oylan üresnek tünik :)

    Amugy feltettem a WOW-ot mert már mondta haver h mien jó.

    Hát nekem a d2 jobban tetszik a wow is szép meg jo tárgyak vannak benne de ahogy itt a kuldetések agyonvannak bonyolitvam eg a térkép is eléggé gázos .. Nekem ez nem tetsziik
  • Aspyrin
    #20305
    A régi sem volt jobb de már untam :)
  • Sas6
    #20304
    :)

    Látom új logod van :P
  • Aspyrin
    #20303
    Bölcs gondolat :)
  • Sas6
    #20302
    B.neten nem is akartam csak kiváncsi voltam, hogy milyen lehet a game nagyobb felbontásban. Nem akarok megint ugy járni mint az MH.-ért ^^
  • Aspyrin
    #20301
    Én nem kísérleteznék a helyedben ilyen programokkal.
  • Sas6
    #20300
    Én egyjátékosba megnézem hogy kell de nem értem az első kettőt. Most az első meg a 4.-nél s bekell lépni a diabloba?
    How to use:
    1. Start Diablo II ( With the Title 'Diablo II' )
    2. Go in the Chatlobby
    3. Start the Inject.exe
    4. Enter a Game
    5. Press ESC -> Options -> Graphic Options -> Change from 800x600 to 640x480 -> You got 1280x1024
  • faze
    #20299
    Itt
  • GazCamp3r
    #20298
    Z azért elég muris sztem. Tudom, hogy nem mai gyerek már, De azért egy 20 colos wide monitoron nemannyira jó 800x600-ban játszani... Vmi linket tudtok adni esetleg?
  • Nuki
    #20297
    én sem tudtam róla, de jogos.
  • Sas6
    #20296
    Télleg van? Lol ne mis hallottam róla még sohasem.
  • faze
    #20295
    Van, csak nem patch és elvileg kivághatnak érte battle.net-ről.