26171
  • Davidus
    #20376
    nem
  • Szuperkaraj
    #20375
    Sziasztok, lenne egy kérdésem!
    A Zeal az ugyebár a Sacrificeből 5% dmg-t kap szintenként. A Sacrifice 15% dmg-t kapna szintenként a Redemptionból. Hogyha kimaxolnám a Redemptiont, akkor ugyebár több bónuszt kapna a Sacrifice. A kérdésem az lenne, hogy ezáltal megnőhetne a Zeal sebzése? Én nem sok esélyt látok rá, de gondolom megkérdezem a tőlem jóval jártasabbaktól is.
  • laliking
    #20374
    oszámá bin LADEN xD
  • Wiseman
    #20373
    Szia!

    LADDER karakter ami gondolsz

    itt találsz leírást
  • AtkariZsolt
    #20372
    Sziasztok.
    Meg tudnátok mondani, hogy mikor indítok 1 hálózati játékot, és karaktert választunk.
    Felad 1 olyan választási lehetőséget, hogy LADDEN karakter.
    Mi az a LADEN karakter, mit jelent ez ???
  • Beygír Gücü
    #20371
    Üdv.

    Vengeance mellé inkább a Conviction a jó, a másikat nem ismerem

    Itt található mindkettőhöz egy leírás: http://diabloworld.fw.hu/ (shocker, avenger)
  • Artoxin
    #20370
    Sziasztok !

    Holy shock-os palának Zeal jó vagy inkább Vengeance ?
    Vengeanc-al inkább összejön a synek miatt.

    Kinek milyen tapasztalata van?
    Köszi.
  • Szuperkaraj
    #20369
    ezt tudom, guide-ban olvastam, dehát megvan nélküle is, és nem nagyon haladtam meg a 90 dex-et amit írtak
  • JancsiPapa
    #20368
    holy shielddel legyen meg a 75 %
    így kevesebbet kell rakni a dexre is
  • Aspyrin
    #20367
    Ha jól emlékszem ad bónuszt a defre is, szóval érdemes.
  • Szuperkaraj
    #20366
    75% block mellé kell holy shieldet fejleszteni?
  • madrid4ever
    #20365
    Igen.
    De amikor 1.10 alatt játszottam és kiléptem ugyan ezt írta ki csak játék után!!
    Amugy az alap Diablo 2 is warezos és ott műkodik az 1.11-es pacth!!
  • Banyapapa
    #20364
    warezes,mi?
  • madrid4ever
    #20363
    Csá!!!!
    Én az 1.10-s patchel játszottam és mikor felraktam az 1.11b pacthet és elindítanám a telepítés után a játékot akkor nem indule el hanem azt írja ki hogy:Diablo 2 Expection
    Unhandled Expection
    Acces_Violation(c0000005)
    Please help!!!!!!!!!!!!!!!
  • nearo
    #20362
    naja... ahhoz képest, hogy július végére ígérték már mindjárt augusztus közepe lesz... :) nembaj, azért én még várok
  • Banyapapa
    #20361
    elvileg nemsokára kaphato lesz a cdgalaxisban
  • sanchaboy
    #20360
    Akkor mindenképp kell venni egy eredetit. Gáz.
  • repvez
    #20359
    single karival nem tudsz játszani bneten mivel egy központi serveren tárolja a karakteredet és nem a gépeden.
    Ha nem eredeti a serialod akkor meg ugyse lesz hosszu életu a játék mert törlik azokat akik nem eredetivel nyomják.és lehet hogy ezért nem is tudsz joinolni.
  • sanchaboy
    #20358
    A segítségeteket szeretném kérni. Van nekem D2+LoD nem eredeti egyik sem és szeretnék interneten keresztül játszani vele ezért leszedtem a kani diablo pack by sentry cuccot a kani.hu ról. Azt megcsináltam amit leírtak. Regisztráltam meg ilyenek. Van egy 86 os druida amit single playerben nyomtam fel. Nem tudok vele battle neten játszani openen bírtam játszani de ott senki sem játszik. Meg van egy olyan problémám is hogy nem tudok join nolni sehol sem. Mikor csináltam egy battle netes 1 szintű karit azzal sem bírtam join nolni.
    És azt szeretném megtudni nem lehet e megoldani hogy singles karival lehessen battle netezni.
    És azt hogy miért nem tok join nolni.
    Kösz
  • faze
    #20357
    Látni már nem fogod a nightmare-s játékokat, annyit tudsz csinálni hogy te kreálod meg a run-t, vagy ha esetleg van egy másik karid nightmaren akkor azzal tudsz nézni magadnak egyet.
  • repvez
    #20356
    azt hogyan lehet változtatni hogy milyen nehézségi szinten akarok játszani bneten?Mert NM-böl az elsö baal megölés után átmentem hellre,de még erösödni szeretnék NM-ben,de még csak az ACT1-es pályát adja be.Még pár dio és baal runt le akarok nyomni mire átmegyek hellre.
  • JancsiPapa
    #20355
    1 hozzászólás, összegyűjtve...
    ez fórum, nem chat.
    és én is köszönöm.
  • Zoi92
    #20354
    Jó bocs köszi hogy válasszoltatok csak itt nem 1 edül játszunk és ne csak 1 embernek kell a skillezés hanem többnek :/ sry.. amúgy még 1 x Köszi mindent!
  • Sas6
    #20353
    meg mondjuk vannak diablo-s oldalak nagyon jok ahol szinte midnen le van irva néha még én is találok ott érdekességeket.:D

    Diablos oldal 1
    Diablos oldal 2
  • Delac
    #20352
    Eléggé egyértelmű. Ennyiben merülne ki a topic iránti tisztelete, pedig még válaszoltak is neki rendesen. Nem értem ezt a nagy flegmaságot. Sorra kéri a buildeket, segítenek is, - mint ha legalábbis saját oldalhoz gyűjtené az infokat (hangosan gondolkodnék?).
  • Sas6
    #20351
    Minden 2. hsz szinte az övé szétszedi a topic-ot..
  • Delac
    #20350
    Milyen tüzes sorci érdekel? Elég primitíven fogalmazod meg kivánalmadat.
  • Zoi92
    #20349
    tüzes sorcit :D
  • Zoi92
    #20348
    pls akk valaki leírná hogy kell skillezni a sorcot?
    Én ehez csak anyitszólok: "Kéne egykis help a Diablo 2-ben.Mivel én letöltömmem netről ÉS NEM KALÓZ MÁSOLAT" amit már a netről töltesz le pl torrent az már kalózkodásnak számít :D vagy tévedek?
  • uv
    #20347
    ha nem másolat akkor minek krekkelni, ha meg letöltötted akkor miért gondolod, hogy nem másolat?
  • Zoi92
    #20344
    Megmég a tüzeset is leírnátok? THX! előre is....
  • mindenfoglalt2
    #20343
    Hali mindenki. Jó ez a #20340 elosztás, régi nagy kedvencem volt, jó ismét látni a régi skillek elosztásait.

    Lenne egy diabloval kapcsolatos kérdésem. Nem tudom ki-mennyire figyeli a Blizzcon eseményeit, de nem tudja vki, hogy jelentett-e be a blizz új játékot? Mert azt rebesgették annó, hogy készül vmi a wow kiegen és az SC2-n kívül és mindenki a Diablo 3ra tippelt. Én néztem a Blizzcon közvetítés egy részét, de abban szó sem esett rólla.
    Valaki tud többet?
  • Zoi92
    #20342
    Helló. a Jeges sorci t hogyan kell skillezni? Előre is thx
  • Zoi92
    #20341
    okok thx :)
  • Davidus
    #20340
    20 zeal
    20 sacrefice
    20 fana
    20 holy shield
    maradék defiance mert +defet ad a holy shieldnek

    ha pvpzni is akarsz lehet hogy érdemes pakolni a smitere. amúgy 1 pont elég rá simán überék ellen is
  • Zoi92
    #20339
    hello!
    Palában a Zeal Palát hogy kell skillezni?
  • Banyapapa
    #20338
    o megoldodott kösz:)
    alap játékon volt a 1.11es pecs,de kieg felrakása után nem raktam fel,én ökörpalánta.
    most felrakva megjelent karakter,átkonvertálta a expansionra,és onnan folytatom kibövitve ahol abbamarad.

    mégegyszer köszönöm
  • nearo
    #20337
    Keress a vinyódon olyan fájokat, amiknek ugyanaz a nevük, mint a karakterednek. 4et kell találnod. Ha nincs, akkor tényleg beszoptad. Ha megvannak, akkor másold be a save könyvtárba őket.
  • Banyapapa
    #20336
    de van a menüben,de nem használhato csak ha karakter csinálok,ujat.
  • Krezga
    #20335
    vmi olyasmi nincs hogy karakter exportálása a kiegbe?