26171
  • Sas6
    #20294
    Nincs.
  • GazCamp3r
    #20293
    Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy van-e vmi patch a diablo-hoz, amivel nagyobb felbontásban tudom játszani, mint 800x600.
  • uv
    #20292
    érdekes Diablo3 lesz Diablo nélkül. ez inkább Baal 2, vagy Mefi return.
  • Nuki
    #20291
    Valami belemagyarázással Diablot is vissza lehetne hozni. Személy szerint számomra ő volt a legnehezebb boss, szóval ha megerőltetnék az arcukat(agyukat), őt is fel lehetne támasztani valahogy... :)
  • Noodlee
    #20290
    Nem egészen érzed a diablo lényegét, ahogy elnézem.
  • Shark96
    #20289
    Én a 2-t már rég végigvittem.Úgy 35 szintű voltam druidával.Amúgy meg lehet letölteni kijátszott elmentéseket a 2.höz 99-es szintű mindegyik karakter:ggmania.com
  • darkaspyr
    #20288
    Eh figyeljetek már ... o.O a Find DC-ről ki mit tud? -.-
  • Shark96
    #20287
    A 3-ban 7 gonosz van: Asmodeus-Belzebub-Belfegor-Mammon-Lucifer-Mephisto-Baal. Diablo-t azért nem értem bele mert a 2-ben megöltük.Baal azért van benne mert a lords of destruction egybe van vele.Mephisto, igazából megöltük, meg a lélek kövét is, de a lelke egy részét megszerezte baal és felélesztette.
  • Shark96
    #20286
    Hallot itt valaki Diablo 3-ról? Láthatni lehet a neten, sok pletyka, hír van róla. Még a blizzard is írt róla. Legfőképpen a google-ben keressetek hírt róla, csak annyit írsz be Diablo 3.
  • faze
    #20285
    Köszi, eszembe sem jutott hogy ott is megnézzem.
  • JancsiPapa
    #20284
    Itt ez elég alapos - egyébként tényleg nem biztonságos :\
  • faze
    #20283
    Valaki beavatna hogy egy d2jsp-s trade hogy zajlik? Nem tűnik valami biztonságosnak és nem akarom elbukni a cuccaim.
  • JancsiPapa
    #20282
    még mindig ne reklámozz
  • Sas6
    #20281
    Azért van mert a D2-nek ördögi grafikája van és a VGA-d nem felel meg a min. követelménynek.

    "Ördögi grafika
    Most először, bosszúvágytól lüktető végtelen küldetésedet megdöbbentően jó, 800x600-as felbontásban élvezheted."





    Amúgy bocsi a viccért, nem tudom mi lehet a baj,de elképzelhető hogy rossz volt a CD. Probáld meg feltenni újbol hátha...
  • NZiM
    #20280
    Sziasztok! Az miért van hogy ha D3D vel akarom indítani a D2-t akkor egy fekete képernyő fogad aminek a bal felső sarkában egy kis fehér négyzet jelenik meg? Ezután semmire sem reagál a gép.
    VGAm: ATi Radeon 9600
  • Sas6
    #20278
    Nem tudom mi lehet a baj a tápos igen jo márka és kb 1 éves azzal nincs gond a vga-m meg nem tudom jo VGA lásd Aláirásom. Nem gyári hűtős. Ne mtudom mi lehet már egy jo 2 hete nem nyomok d2-t de igy is egy ido utan lassul a gép.
  • Sas6
    #20277
    Ááááá :D:D Az igeen hát akkor nem csak én vagyok igy ezzel. Remélem nem tart sokáig ez a meleg.. Játszani akarok :D
  • Aspyrin
    #20276
    Vagy a tápod vagy a videokarid nem bírja.
  • sz4bolcs
    #20275
    az hagyján, nekem diablot indítva a proci annyira melegszik, hogy resetel a gép. :D
  • Sas6
    #20274
    Amugy hell boci jo mf hely ezek szerint ugye ?:)

    Amugyén msot amig ilyen meleg lesz nem fogok játszani a D2-vel mivel nem birja a gépem ezt a meleget :S Nem tudom mirt van rajta hűtés szépen de nem tudom mi lehet a baja már oylan 10 perc után elkezd akadni a játék és nem tudok mit tenni ellene restrt után emgint jo 10 percig de igy nem lehet játszani :(

    Szal egy ideig nem láttok sztem Bneten engem.

    De sztem nem is baj h most egy ideig szunet van nekem mert ha elkezdek játszani ugy h nem fog akarni megint jóóóó nagy kedvel csinálom :D
  • Sas6
    #20273
    Értem modnjuk én játszok kb 2 hete szal ... :D:D
  • sz4bolcs
    #20272
    nekem kanin is 30as marám volt. :D
  • laliking
    #20271
    nekem kanin volt 29-es marám! na az ott már nagy szó volt :D
  • sz4bolcs
    #20270
    Nem annyira ritka a mara, mint ahogy elképzeled.
    Haverom talált 27est.

    Nekem 3 hónap alatt esett 2 30-as, és egy 27-es, meg még valamilyen.
  • Sas6
    #20269
    ezt nem vágom eddig mindig azt hallottam h mara 30-as :D soha nincs oylan h nem perfect? bezzeg ha nekem esne tuti 20-as lenne "csak"...
  • sz4bolcs
    #20268
    pfff2 :D
  • Sas6
    #20267
    pfff :D
  • Aspyrin
    #20266
    Bocin esett mara 30 :)
  • DarkHorSe
    #20265
    tessek
  • sz4bolcs
    #20264
    mire?
  • sz4bolcs
    #20263
    ja, ezek szerint igazad van.
  • pzs
    #20262
    Sziasztok
    Nem tudja valki , hogy hol tudnám megvenni mert hiába rendeltem meg mindig csak ujabb határidőt adnak.

    thx előre is
  • nearo
    #20261
    nekem van igazam, mindkettőt hozzáadja
  • bauer15
    #20260
    helo van valami rúna sorrend hofgy meik a legjobb?köszi
  • Aspyrin
    #20259
    Én kérek elnézést :)
  • sz4bolcs
    #20258
    xDDDD Szakérts még egy kicsit. /mondja a botlábú focista/
  • Aspyrin
    #20257
    Na szépen vagyunk
    Tavaly Görögben volt részem néptáncban, számomra nagyon hasonlított a magyarra. Körbe-körbe forogtak aztán szétbomlottak 4-5 fős csapatokra akik szintén körözni kezdtek majd előre-hátra lépkedtek.
  • JancsiPapa
    #20256
    Azt nem :\
    de talán nem is bánom - tudok azt is, de azt hiszem nem az én világom :|
  • Aspyrin
    #20255
    És magyar?!
  • Sas6
    #20254
    Nah az szép gz :)