26171
  • GyaxyBoy
    #20416
    Very thnx!
  • Banyapapa
    #20415
    ezt lesd meg
  • GyaxyBoy
    #20414
    Sziasztok!
    Tudna nekem vki adni egy magyar leírást, hogy a kockában mit lehet mivel összerakni?!

    [email protected]

    előre is köszönöm
  • Mirk
    #20413
    most kezdtem el egy barbárt amit ilyenre tervezek:
    20 bash
    6 double swing
    20 leap
    20 leap attack
    20 sword mastery
    10 iron skin
    5 nat res

    esetleg levonok az iron skinből a berserk javára hogy ne legyen gond a phisical immunokkal
  • sz4bolcs
    #20412
    Csak nehéz fölfogni, hogy más nem érzi a különbséget két magyar szó közt.
    Ehhez magyar tanárnak kéne lenni.. akkor én tévedtem el. :)
  • Nuki
    #20411
    Nem vagyunk magyar-tanárok, bocsi. :)
  • sz4bolcs
    #20410
    Láttam már ilyen kiegészítőt, de sajnos a nevét nem tudom.

    Amúgy meg végre valaki, aki nem magyarosítást ír magyarítás helyett. :)
  • gyuree
    #20409
    Köszi de nem arra gondoltam az megvan nekem is. Találtam hozzá egy kis fajlt amit ki kellene cserélni ugyan ugy mint a magyarításnál de nekem kilép tőle a játékból. Még a fájl neve is ugyan az csak a mérete más.
  • sz4bolcs
    #20408
    Lord of Destruction Expansion set :-)))
  • gyuree
    #20407
    Sziasztok! Több évnyi szünet után ismét feltettem a gépre a Diablo 2-t. Halvány emlékeimben él egy kiegészítő a játékhoz amelyben nagyobb eséllyel lehetett mágikus tárgyat találni. Nem tudja véletlen valaki a nevét vagy a fellelhetőségét ennek a kiegnek? Előre is köszi.
  • Chrystopher
    #20406
    Natívan miért nem egyszerübb? Kép kicsi..
  • XeroX
    #20405
    Diablo 1 ablakban ..... Nos a megoldás VirtualMachine.

  • Banyapapa
    #20404
    jöhetne már az diablo2-lod csomag.
    Mert nem tudom a pajzsot lecserélni a warezesben:(
  • Aspyrin
    #20403
    Valószínűleg igen :|
    Sok minden mással foglalatoskodom, valahogy szép lassan kimaradt megint a d2. Ráadásul volt egy rendszer újratelepítésem is, azóta még nem került fel a gépre a játék, szóval reménytelen a helyzet :)
  • Delac
    #20402
    És miért nem játszol már megint aspy? A gép elcuccolta az drága itemeidet (megint)?
  • Aspyrin
    #20401
    Én pont ugyanígy szoktam végezni vele :)
  • JancsiPapa
    #20400
    ne legyen light...
    blizz, vagy sima fire.
    tudod miért?
    http://www.youtube.com/watch?v=ybBh33VkLx8
    ;>
  • Aspyrin
    #20399
    Lightot felejtsd el kellő cuccok nélkül!

  • Chrystopher
    #20398
    Akkor light lesz a joszag. Mar csak egy skill elosztasi guide kellene? Valaki ismer egy jo oldalt esetleg? :)
  • Aspyrin
    #20397
    Mefire blizzard sorc egyértelműen, Pindlet nem szoktam ölni. Bár már biztos lejártak a karaktereim :P
  • Delac
    #20396
    Én csak annyit mondtam, amennyit tudok: ergo keveset. Minden esetre megpróbáltam!
  • sz4bolcs
    #20395
    light viszi mefit is, pindle-t is. én is lightot kezdenék.
  • Chrystopher
    #20394
    Figyelmetlen vagy.. Az elérési utat csak példaként mutattam. Nyilvan neki mas... Nem tudom, hogy a Dio I-nek mi az inditofileja ill. az o gepen az eleresi uta.

    Blizz sorc: tudtommal Pindle cold immune. + mar elkezdtem pakolni skilleket lightra.
  • Delac
    #20393
    Diablo 1 ról beszél.

    Kezdő mf sorcra én úgy olvastam, hogy blizz sorc kell.
  • Chrystopher
    #20392
    Start --> Futtatás --> elérési út aztán szóköz és -windowed pl.:

    "G:\Diablo II\Diablo II.exe" -windowed
  • Chrystopher
    #20391
    Sziasztok!

    Tegnap visszatertem (megint :D) Diabloba es 1 időre leteszem a WoW-ot..

    Egy kérdésem lenne csak, mert nagyon kirázódtam a formámból ill. nem is emlékszem. Sőt lehet azóta változott is a dolog mióta abbahagytam...

    Sorcot indítottam MF-elésre. Pindlet ill. mefit szeretnék MF-elni főképpen. Mit ajánlotok? Fire, Cold, Villam? Valami hybrid kéne. Olyan értelemben, hogy jó legyen Pindle és Mefi killre + ne legyen rá méregdrága a cucc mert össz-vissz 16-17FG-m van.. :S
  • MadJani
    #20390
    Ez igy nem teljesen igaz.
    Fehér cuccokba ilvl-töl is függ a socketszám.
    pl.: Egy Norm bocin esett CS-be csak 4-et fogy rakni, pedig 6 férne bele.
  • sz4bolcs
    #20389
    Amúgy meg mielőtt kipróbálnád elmondom, hogy larzuk mindig maximális socketet ad fehér, és superior tárgyakba. Sárga (rare) tárgyakba 1-et, míg kék (magic) tárgyakba 50%-ban 1-et, 50%-ban 2-t. Unique (aranybarna) tárgyakba 1 socketet rak.
  • sz4bolcs
    #20388
    És hányas szint felett ad cuccba 6 socketet? :-)
  • Artoxin
    #20387
    Helo

    Igen, még mindig érdekel a téma.Azért kellene nekem mert tartalékolom a larzuk ajándékát és olyan(szintű tárgyba) próbálnám kilyukasztani amibe maximális socket-et ad.
    Kössz.
  • JancsiPapa
    #20386
    Amennyiben feltétlen szükséges, írj rám, tudok neked link ilvlviewer-hez, ennek a programnak ez a feladata, haverom ~1 hete használja :)
  • Artoxin
    #20385
    Hi

    Van egy nagyon bagatell kérdésem, hogy lehet megnézni hogy egy bármely tárgy hányas szintű?

    Kössz.
  • Carmang
    #20384
    Nem próbáltam, csak tippelek:

    jobbklikk az indító exe-n, majd a "Kompatibilitás" fülön beállítani valamelyiket, vagy ezek valamilyen kombinációját:
    - futtatás Windows 95 kompatibilis módban
    - futtatás 640x480 módban
    - futtatás 256 szín módban

    Meg aztán kérdés-e, hogy a monitorod támogatja-e egyáltalán a 640x480 módot (nem tudom, még nem volt 22" moitorom...)
  • XeroX
    #20383
    Sajna az nem működik
    Valaki ....valami megoldás?
    (Bármi érdekel, akár Delphiből meghívi ablakba ha lehet stb...)

    thx..
  • Davidus
    #20382
    -w
  • XeroX
    #20381
    Valaki segítsen...

    A Diabló 1 Hellfire -el szeretnék nosztalgiázni.
    22" monitoron elég furcsán néz ki.
    Hogy lehet ablakban futtatni ?

    Thx mindenkinek.
  • vigyori14
    #20380
    üdv. egy jóideje nemjátszottam már dioval, de ma kedvetkaptam hozzá megint, de mikor kreálok egy játékot pár másodperc és kidob, csak nálam ilyen? vagy nálatok is?
  • xelag
    #20379
    Sziasztok, valószinűleg elég kevés az esély arra hogy elinduljon, de ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném. Szóval 64 bites vistám van, és eleve a telepítést sem hajlandó megkezdeni/véghezvinn. Nincs esetleg valami mód rá hogy elindítsam? akára windowsban valamit beállítani, vagy emulálni mintha 32 bites wingyózom lenne ? imádom ezt a játékot és nemigazán törődnék bele ha nem menne. :) na sziasztok.
  • Banyapapa
    #20378
    elcsuszott öszre :i
  • Szuperkaraj
    #20377
    rendben, köszi a választ