26171
  • Delac
    #20456
    Azért akár a csillagokat is kérheted az égről. Elég sok 30frw circlet esett már, de soha nem bírt rápakolódni a 3 soc. Pedig 8)
  • JancsiPapa
    #20455
    Sokan azzal foglalkoznak, hogy csak goldot gambléznak el -
    pl egy rare circlet kurva sokat érhet, ha jók a statjai
    vagy egy magic 3sox 30 faster run/walk diadem/tiara is full inv+ istet érhet :)
  • JancsiPapa
    #20454
    Mikmak (mikro- és makroökonómia)

    :(
  • vigyori14
    #20453
    én a gold ból gamblézni is szoktam, jodolgokat lehet ott találni.
  • Nuki
    #20452
    Tudni kell szelektálni, b.neten csak annyira kell a pénz, hogyha van csicskád, fel tudd őt éleszteni, és a tárgyaidat megjavítsd néhanapján.
  • Nuki
    #20451
    Még jó hogy nem oda jársz, nemes vér csörgedezik ereidben
    (attól még van ilyen gazdasági tantárgyatok jól tudom? :)
  • JancsiPapa
    #20450
    én is annyiért vettem, de egyszerű kereslet-kínálatot nézz :
    sokan keresték, na jó, megrendeljük, de adjuk +1k Huffal többért:)
    ha sok embernél hiányzik (+bannolások +új bnetesek stb), akkor meg fogják venni :]
    pedig nem is közgázra járok xD
  • Mirk
    #20449
    egyébként diablo.350.hu-n a magyar diablo páholyban is fent van egy rakás mod meg hasznos cucc, én ott nézek körül először mielőtt ismeretlen oldalakra mennék
  • Requiem88
    #20448
    ez természetes, de én lusta vagyok tízpercenként beugrani a városba hogy eladjam a cuccokat :)
  • Nuki
    #20447
    Enélkül is végig lehet játszani. :)
  • Requiem88
    #20446
    köszi, megtaláltam :)
    Giga inventory
  • sz4bolcs
    #20445
    emberrablás.
  • Mirk
    #20444
    de, moddal
  • Requiem88
    #20443
    koé megoldottam :D
    az inventory-t nem lehet bővíteni valahogy? :S
    olyan kicsi...
  • Requiem88
    #20442
    vagy egy 1.11-es crack-el is megelégednék...
  • Requiem88
    #20441
    hello

    valakinek sikerült a tört verziót 1.11-esre patchelni? csak azzal működik a magyarítás :(
  • Esrohnoil
    #20440
    Azok nem fizikaiak, hanem elemiek.
  • Chrystopher
    #20439
    Pont ma voltam bent a Camponában az 576Kbyteban. Magas, jóó magas srác érdeklődött, hogy van-e Diablo II és LoD erre a válasz: Hááát. elvileg lesz, de főnök valami rakták legeldugottam leghátsó sarkából tudta előbányászni és csak az alapjátékot, LoD nem lesz és 4000 Ft körül várható.. Komolyan mondom egyszerübb megrendelni Ebay-en...
  • nearo
    #20438
    Állat... pont most kattantam rá lineage-re :S
  • vigyori14
    #20437
    üdv.
    a nekro bone armorja hogy működik? mert nekem mondták h csak fizikai dmg-t, absorbál, a fizikai ba beletartozik a cold/light/fire is?
  • Nuki
    #20436
    Véégre. Terjeszthetem a hírt hogy újra vehető. :D
    Nem fognak az enyémre rájárni (amivel ugyan marha rég játszottam, de az mindegy) :P
  • sirdond
    #20435
    méghogy zsebpénzbarát
    én jó pár évvel ezelőtt vettem 2990ért
  • JancsiPapa
    #20434
    akinek kell :]
  • mrkog
    #20433

    Ja-ja. Viszonylag hamar lehet haladni, nekem még abban is szerencsém volt , hogy normális emberekkel futottam össze, és sokat segítettek.
    Majd most meglátjuk.
  • Nuki
    #20432
    Én anno egy osztálytársammal együtt kezdtem el b.neten, és minimális idő belefécolásával azért (ja és egy kis szerencsével) egész jó kis cuccokat lehet összeguberálni. :)
  • mrkog
    #20431

    Hát igen. Most egy ismerősnél megvan a CD, de kölcsönadta valakinek.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    Na majd a jövő héten megkapom, és akkor újra játszhatok.
    Szerintem akiket ismertem, azok már abbahagyták, egyedül egy kicsit nehéz lesz.
    De legalább volt reset, ha minden igaz.
    Köszi a segítséget srácok.
  • Nuki
    #20430
    A warez crack-et használ. (jól tudom?)
    A crackeket legtöbbször felismeri a B.net, éppen ezért kölcsön kell kérned valakitől egy eredeti cédét, és úgy kell feltelepítened, és játszanod...

    De amint kivettem a szövegedből, ezt a megoldást kivitelezted volna ha lett volna alkalmad. :)
  • Yugioh Fan
    #20429
    ja már tom mi a gond az hogy a 1.11-es patch van fent de feltettem a 1.10-est és minden jó
  • Yugioh Fan
    #20428
    ja és eredeti a cd
  • Yugioh Fan
    #20427
    hi! vki tudna segíteni abba h mért nem tudok az ötödik pályára menni azokaal a karakterekkel amiket a netről töltöttem ezt írja ki : Diablo II Exception
    Unhandled Exception:
    Acces_violation (c0000005)
    Vki segítsen!!
  • mrkog
    #20426
    Persze.
    Még jó, hogy a CD-tartót nem dobta ki a csajom!:))
  • JancsiPapa
    #20425
    szal a régi cd-kulcsod az megvan?
  • MadJani
    #20424
    Mindegyiket dobhatja, csak kicsi az esély nála.
  • vigyori14
    #20423
    üdv, pindle dobhat df-et, vagy griffont, vagy coa-t, vagy arach ot? vagy ezeket inkább mások szokták dobni?
  • mrkog
    #20422
    Sziasztok Srácok.
    Lenne egy olyan problémám, hogy én régebben (1 éve) megvettem az eredeti játékot, de a CD-m tönkrement.
    Már nem játszottam 3 hónapja, gondolom törölték az acc-mat.
    Ez rendben is van, de nem tudtam megvenni még egyszer eredetiben, mert mostanság nem lehet kapni.
    Erre letöltöttem egy warez verziót, hátha a saját eredeti kódommal fog menni, de nem enged fel a Battle.net-re.
    Valahogy ezt meg lehet oldani, hogy játszhassak, vagy kell vennem még egy új játékot, amit persze nem lehet kapni.
    Köszi a segítséget előre is.
  • Agy Halott #20421
    koszi
  • faze
    #20420
    Nem, csak szedj le mellé egy karakter editálót is amivel át tudod pakolgatni a cuccokat.
  • Agy Halott #20419
    lehetetlen? :)
  • nearo
    #20418
  • Agy Halott #20417
    sziasztok. olyan oldalt tudnatok linkelni, ahonnan letolthetnem az 1.10 verziohoz az összes ITEM-et?

    koszi