26171
  • Requiem88
    #20496
    köszi!
    mi az az eth?
  • laliking
    #20495
    ha nem eth, akkor csak simán elviszed megjavítani
  • Requiem88
    #20494
    a gyűrűket amik pl ilyen szilánkokat varázsolnak, hogyan kell feltölteni? most találtam egy ilyet de csak 6 töltet van benne a 22-ből... :S
  • vinko
    #20493
    Köszönöm mindenkinek a segitséget !
  • MadJani
    #20492
    Ladder Only cucc eshet single-ben is. Realm only viszont nem, bár ilyen cucc inkább csak RW van.
  • JancsiPapa
    #20491
    osztom - passzív skillek meg nagyonis jól jönnek.
  • vigyori14
    #20490
    sztem ezeket maxold: fury, charged strike, power strike, lightning strike, lightning bolt. én ezeket maxoltam, passiv skillek lehet h jók, de sztem nemanyira fontosak, azok nélkül is elég biztonságos az ama.
  • Partvisnyél
    #20489
    Én a passzív skilleket javasolnám, emlékeim szerint a bal szélső oszlop a fizikális skillek, tehát attack rating, dodge, meg ilyenek hasznosak számodra. Én a Valkyre-t is kedveltem.
  • vinko
    #20488
    Segitséget kérnék !Java amazont fejlesztek,a bal szélső sort kimaxoltam a gerely és lándzsa képességeknél.Mire érdemes még adnom ?65. szintű vagyok ! Köszi
  • Delac
    #20487
    Only ladder cucc tényleg csak ladderban eshet. Ilyen modokat meg nem igazán ismerem.
  • Noodlee
    #20486
    Sziasztok!

    Elsőre egy bugyuta kérdés:
    Ladder Only cuccok csak BattleNeten esnek, vagy potyognak single playerben is?

    Honnan tudnék leszedni item drop modot 1.10-hez, vagy 1.11-hez?
  • JancsiPapa
    #20485
    sokkal több ias lehet rajta így :>
    és nem nagyon gamelek, egyetem mellett nincs rá se időm, se kedvem.
    ott a 96-os pala, ~700 fg,egy pro mfsorc...
    de minek...
  • sz4bolcs
    #20484
    Ha jól emlékszem az én csicsóimon is ez volt, csak fegyvernek infi..
    eth tomb r. ennyivel erősebb?
    Te játszol még? Én karaktereim pár napja tünögethettek el, ha jól tudom.. már olyan rég nem dioztam.
  • JancsiPapa
    #20483
    Eth tomb reaver ias/ed jewellel, forti és andy (?), gyorsan kapná le az életét :p
  • sz4bolcs
    #20482
    jaja, csicsómnak egy ütés hell baal. na az lenne brutál. xDDD
  • Delac
    #20481
    Vagy leginkább nagyon kényelmes, hogy a segítő is überbrutál tud lenni HELL fokozaton. Holott nem ezért találták ki, már mint a fokozatot.
  • vigyori14
    #20480
    ja ez ténleg igy természetes. ha most hirtelen kiadnának egy javitást ami ezt javítaná (vagy inkább elrontaná) biztos sokan szidnák a blizardot, mert akkor a merc ünk fasza eth cuccait dobhatnánk a kukába. ami olyan sokat ért hirtelen semmitnem érne.
  • Esrohnoil
    #20479
    Ja, végül is örülhetünk neki. :D
    Csak nehogy a kis "minion"-on jobb cucc legyen a végén, mint rajtunk. :D
  • sz4bolcs
    #20478
    Mi az, hogy javítva? Ez így tök természetes. :-)))
  • Esrohnoil
    #20477
    Ez komoly?
    ...és nem is lett javítva az újabb verziókban sem?
  • Rage47
    #20476
    már megoldottam a gondom:)
  • Nuki
    #20475
    Ha nagyon-nagyon szuperjó, de etheral, akkor add rá csicskára, mert azon nem sérül :P
  • Rage47
    #20474
    Hogy tudom megnézni, mit írtam be korábban cd kulcsnak? Tippem a registry lenne, csak nemtom ott hol...
  • Mirk
    #20473
    jó akkor a végére 220 leszel
    így jobb?
  • Requiem88
    #20472
    igen már leesett... x) anyagtalan, azaz nem javítható, ettől függetlenül romlik. már lecseréltem.
  • sz4bolcs
    #20471
    Az, hogy hamarosan piros lesz, aztán eltörik. xD
  • nearo
    #20470
    mért, ha single-ben végigpörgetem a játékot, akkor a végére 99 leszek?
    [NEM PÖRGETTE MÉG VÉGIG]
  • Dantor
    #20469
    próbáld ki a Hell Unleashed modot (planetdiablo-n keress rá)
    annál jobbat nem találsz:)
    kellemesen nehéz, van saját realm-je (NEM open battle.net), csapatorientált játék, tele meglepetésekkel ^^
  • Requiem88
    #20468
    mit jelent a jobb felső sarokban megjelenő páncélzat, amelynek a mellvédje arany színű?
  • JancsiPapa
    #20467
    1. - igen
    eth tárgyat meg nem tudsz javítani, vonatkozik ez a charge-ra (töltetre) is.
  • vigyori14
    #20466
    üdv.
    a hoto-n lévő oak saget, ha elkezdem használni akkor a javitásnál jópénzért ujratöltik aztis?
    és ha ujratöltik akkor az eth hoto-t is ujratöltik? vagy azt nem?
  • Mirk
    #20465
    a szörnyek ugye erősebbek de nem tűnik fel mikor act2ben már lvl30as skilleket tudsz használni
  • Mirk
    #20464
    hogyhogy hogy? hát 250 szint van annyi az egész hogy több irányba fejlesztheted a karaktered
    itt is 20 a max szint egy skillen, csak több skillet tudsz fejleszteni
    és ugye több stat pontod is lesz
    a nehézség meg úgy van megoldva hogy mire végigviszed a játékot addigra elérd a 250es szintet, ugyanúgy mint az eredetiben a 99-el
    tehát normal szint végére ilyen lvl 70 lesz az ember, stb
  • Delac
    #20463
    Érdekesen hangzik. A skillezést, statolást meg egyáltalán a nehézséget hogy oldják meg?
  • Mirk
    #20462
    250 a max szint
  • Requiem88
    #20461
    miről szól?
  • Mirk
    #20460
    ismeri itt valaki a new dawn x modot?
    1.09en használtam sokat de 1.10en nem úgy működik ahogy kéne pedig nagyon jó lenne
  • Delac
    #20459
    passsz de 1.11 ben tuti hogy van. Az a lényeg, hogy kék, 30 frw és 3 soc legyen.
  • Nuki
    #20458
    Tudom mert láttam amikor letöröltem az órarendemet

    #20453: való igaz :)
  • Esrohnoil
    #20457
    3 socketes?
    Olyat még nem láttam.
    Melyik verziótól van?