26171
  • Requiem88
    #20576
    jaja... :D pedig jól elvoltunk de gyakorlatilag vasárnap délutántól hétfő késő estig (kedd hajnal is benne volt) folyamatosan játszani, hááát... ráuntunk :)
    de diablo-t nagyon bírtuk :)
    haverom (druida) az idézett lényeivel elterelte a figyelmét (én meg az árnyékommal) én meg nyilaztam folyton, orgyilkos létemre :D rengetegszer meghaltunk, meg elég lassan ment le az élete de megcsináltuk. Volt olyan amikor haverom felb*szta Diablo-t: odament és ököllel megütötte, erre Diablo elkezdte üldözni :D:D
    röhögtünk nagyokat ahogy ott szenvedtünk vele... :D
  • Esrohnoil
    #20575
    Nagyobb az esély h. eltalálja.

    Anyánál meguntátok? :)
  • Requiem88
    #20574
    gyorsabban fogod ütni az ellent (asszem... vagy nagyobb lesz az esélye hogy eltalálod? nem tudom most így hirtelen)
  • Requiem88
    #20573
    nem olyan hosszú... :)
    mi haverral 2 nap alatt végig bírtuk volna vinni (de az act 5 harmadik küldijénél ráuntunk).
  • CzKaresz22
    #20572
    Ha valami +x ad a támadási értékhez (pl valamilyen kő) ha belerakom egy fegyverbe az miért jó hiszem nem az effektív sebzéshez adja hozzá...

    Köszi a választ...
  • Esrohnoil
    #20571
    :D
    Én az elmúlt 2 évben nem dioztam, de nem is nagyon írkálok ide...
  • sz4bolcs
    #20570
    Ne is kezdd el! Pár év, és megunod, itt fogod a fórumon verni a f@szod, mint mi.
  • CzKaresz22
    #20569
    Szoktatok nyomulni interneten? Mostanában kedvet kaptam rá, csak ugye nagyon hosszú a game de szerintem elkezdem újból. Ha singliban beütöm, hogy /players8 akkor lehet fejlődni mint állat :D
    Szerintetek melyik a legjobb karakter ?
  • sz4bolcs
    #20568
    mi volt kettővel lentebb? :D
  • JancsiPapa
    #20567
    akkor én kérek elnézést :]
    tudod néha vannak olyan fórumozók, mint kettővel lentebb :]
  • CzKaresz22
    #20566
    Elnézést de félreérthetően írtam ezek szerint.
    A vessző sokat modosít a dolgon.
    Köszönöm, megtaláltam...

    Senkit sem akartam megbántani...
  • JancsiPapa
    #20565
    lol?
    1 kérsz vmit
    2 3 órára rá elkezded sürgetni a válaszadókat
    3 kapsz egy olyan választ, ami segíthet
    4 besértődsz, mert nem adtuk a szádba
    khm.
  • CzKaresz22
    #20564
    Köszke mindenkinek megvan...
  • Requiem88
    #20563
    nem parás a dolog, ismerős probléma de megoldottam. az a magyarítás ami kódot kér már nem működik mert a készítő nem ad kódot, de ezt a programot "feltörték" és kiszedték belőle a lényeget (a magyarítást) így használható. én is megtaláltam (google), te is meg fogod. (bocs lusta vagyok feltöltögetni ide-oda)
  • JancsiPapa
    #20562
    első kérdésedre: lehet, van egy bizonyos loader, amit be lehet mountolni a demon tools-sal, úgy fog működni, mintha cdvel nyomnád.
    hogy hol -> google.

    másodikra: a cd-kulcs a lényeg, valamint nem crackesen kell felrakni.
    talán valahol lehet találni 'szűz' cd-kulcsokat a neten illetve a nocrackes változat is fenn lehet itt-ott, de ehhez türelem, szerencse és google skill kell :]
    inkább vedd meg, egyébiránt sok szerencsét ;)
  • JancsiPapa
    #20561
    írtunk volna
  • KillR
    #20560
    sziasztok nagyon kezdő vagyok még, lesősorban havernak oldanám meg a problémáit, de nem akar sikerülni. vki megtudna dobni egy privivel, hogy hogyan lehet cd nélkül játszani diablo2 loddal? illetve hogy lehet-e és ha igen, hogy tört verzióval neten játszani (nem tcp/ip-re gondoltam, hanem a battlenetre)? nagyon szépen köszi és bocs ha sokan kérdezték már előttem is
  • CzKaresz22
    #20559
    Senki nem tud elözőre semmit ?
  • CzKaresz22
    #20558
    Sziasztok!

    Sokat geresgéltem s meg is találtam a megfelelő magyarosítást de kódot kér és az emberkét aki csinálta nem lehet elérni sehogy sem. Valaki tud magyarosítást a Diabló 2 LoD 1.11-hez?

    Segítsetek ha tudtok, várom válaszotokat.

    Köszönöm
  • JancsiPapa
    #20557
    Ejnye, én is most nézem :(
  • Aspyrin
    #20556
    Inkább meggondolatlan.. :)
  • Nuki
    #20555
    EJnye, rosszak vagyunk?
  • Delac
    #20554
    Vagy nem kell egyáltalán olyan helyeken játszanod.
  • Aspyrin
    #20553
    Ott szigorúan berserket kell használni.
  • Delac
    #20552
    EZ sajnos már csak ilyen.
  • Nuki
    #20551
    Whirliwind-es barbárnak érdemes az átkozós lényeknél jobban odafigyelnie, különben egy halál jogos tulajdnosoa lehet
  • Delac
    #20550
    Bármilyen 4socketes kard megfelel spiritnek, lehetőleg kis str és dex igénnyel.
  • laliking
    #20549
    spirithez swordot merre érdemes keresgélni?
  • Delac
    #20548
    A WW barb nagyon erős tud lenni, ha jól ki van válogatva a felszerelése.
    Pala smite vengance conviction kombináció, hát nem is tudom. AKkor inkább ww barb.
  • Delac
    #20547
    Szerintem Spirit legjobb olcsó megoldás javazonra. : 2 skill resist mana fhr vita etc.
  • Requiem88
    #20546
    értemértem :)
    köszi
  • Nuki
    #20545
    Igen igen. :)
    Lehet egyszerre több fajta kojóbis is körülötted.
    Normálisnak számít például a rugás is, stb... remélem érted mire gondolok :)
  • Requiem88
    #20544
    tehááát elkezdem mondjuk sárkányizével ütni az egyik ellenfelet, ekkor töltődik (ugye a golyóbisok jelzik hogy mennyire) aztán ütök egy
    "normálisat" ekkor ez elsül és kifejti hatását?
  • Nuki
    #20543
    Ha jól gondolom arra gondolsz, amelyikekkel hogyha ütsz, ilyen kis golyóbisok kezdenek el körülötted lebegni.

    Ha ütsz egy olyat, ani NEM harcmüvészet (például sárkány, vagy sima ütések) akkor ezek 'elsülnek'.
    Úgy sülnek el, hogy a gólyók számától függően, ahány golyócska van, annyiadik szintü töltés sül el. (például a tüzesnél 1 tüzsebzés, 2 égés, vagy 3 robbanás és égés)
  • Requiem88
    #20542
    valaki elmagyarázná nekem kicsit bővebben hogy hogyan is működnek az orgyilkosnál ezek a harcművészetek? nem nagyon értem...
    kipróbálni meg lusta vagyok...
  • vigyori14
    #20541
    üdv.
    sztetek mf javazon al milyen shield et használjak ha nemtelik 60/60 és 20/20monarch ra? én most sanctuarin gondolkodtam, de lehet jobblenne stormshield? vagy spirit?
  • Esrohnoil
    #20540
    Mi a véleményetek egy WW Barb-ról, esetleg Smitadin vengeance és convinction aurákkal?
  • Esrohnoil
    #20539
    Köszönöm a válaszokat! :)
    Egyébként mi az a decrepify? Egy necro skill? Nem nagyon játszottam még necrot...
  • JancsiPapa
    #20538
    A hammer inkább cuccfüggő, de nem reménytelen ;>
    a necrónál tény, hogy lassú tud lenni, de biztonságos - az actboss is kap egy decrepifyt és megnézheted az emailjeid :]
    egy bika merccel pedig hamar megvan az a hulla.
  • MadJani
    #20537
    1.09
    1.10
    1.11

    Mindegyik alatt jó a Summon nec. Azzal még HC-zhatsz is nyugodtan.
    Hammerdin azért nem jó, mert cucc kell neki, ami singleben gondot okozhat.