26171
  • sirdond
    #25651
    tort vagy eredeti?ha tort akkor valoszinuleg rosszul lett letoltve (esetleg megprobalkozhatsz az mpq fajlok atmasolasaval) ha eredeti akkor pedig a bnetes modszer a legegyszerubb
  • Daell Drow
    #25650
    Akkor nem tudom.
    Mas akkor nem marad mint Since javaslata, bnetre beregeled es onnan letoltod.
  • xerxesbreak
    #25649
    persze először kéri d2 cdt aztán kéri a kiegészítőt. d2t beteszem elkezdi telepíteni kéri a kiegészítőt berakom és ott megáll egyfolytában a kiegészítő cdt kéri úgy h az van bent.
  • Since
    #25648
    Legegyszerűbb ha beregeled a játékokat battleneten és onnan letöltöd a két klienst (alap dió + kieg).
  • Daell Drow
    #25647
    Jo regen telepitettem, de en ugy emlekszem hogy akkor a sima d2 cd-t keri hogy fel rakja am aradek fajlokat. Mielott az expansion felmegy, nekem iylesmi remlik regrol. De javitsatok ki ha tevedek.
  • xerxesbreak
    #25646
    hello

    ha valaki tud segítsen. felraktam a diablo 2t.
    aztán elkezdtem telepíteni a LODt.
    miközben telepítem kiírja"please insert the diablo ii cd labelled 'expansion disc." de a kiegészítő cd bent van.
    ha valaki tud please help
  • sirdond
    #25645
    ha single-ben játszol mod nélkül, akkor az,vagy esetleg nem hell act5-ön próbáltad
  • Sanyo34
    #25644
    Nem tudna valaki segíteni,hogy a d2-ben megszereztem mind a 9űber kulcsot,
    de nem működik,mi lehet a probléma valaki tudja?
  • JancsiPapa
    #25643
    nem tudom olvastad-e a patch részleteit, ha van az embernek egy kis agya, akkor ki tudja ezeket kerülni
  • Klemice
    #25642
    hardveraprón

    hmm??! ...
  • SlipKnoTiaN
    #25641
    És hol veszel te "fillérekért" szimplán CD-kulcsot, hmm??!
  • Trantorius
    #25640
    Lehet letölteni extra karaktereket, vagy a jelenlegieket megváltoztatni külsőleg?
  • Klemice
    #25639
    jelszavas játék?
  • sirdond
    #25638
    nem mindenkinek élete a bnet. néha a haverok közötti lanozgatás sokkal nagyobb élmény,mint a botok spamjai
  • Klemice
    #25637
    Annak mi értelme van? Filléres áron cd-kulcshoz lehet jutni és nyomatni a battle.net-en
  • oliwwer
    #25636
    Aki esetleg szeretne velünk hamacsin játszani, az nyugodtan keressen meg privátban.
  • Klemice
    #25635
    dropped out due timeout volt az összesnél
  • Bobber
    #25634
    De akkor lehet hogy csak annyi volt hogy minden bot frissítette magát úgymond és újracsatlakozott?:)
    mert gondolom minden bot ugyanakkor indult mikor megvolt a rendesen működő legújabb verzió
  • Klemice
    #25633
    nem csak este ledobta az összes botot 300 körüli számozásnál jártak már a runok aztán újraindulak 1től
  • Bobber
    #25632
    mikor? mert ma reggel mentek simán.
    De lehethogy msot megint bekeményít a blizzard?
    érdekes volt hogy előző ladderben nem csinált semmit a botokkal.
  • Klemice
    #25631
    a banhammer újra lecsapott a botokra
  • Klemice
    #25630
    op d2hut
  • sata75
    #25629
    áthúzol hellre baalrunig, hogy kipróbálhassam?:)
  • Klemice
    #25628
    op pekah channelen elég jó baalrunok mennek hellen
  • Bobber
    #25627
    jaja van ott egy két IQ fighter emberke akinek az okoz örömet hogy másokat szapuljon. NEm kell velük foglalkozni, igaz segítséget se nagyon kap az ember.
  • sirdond
    #25626
    hun-1
    hozza a színvonalt immáron 10 éve,folyamatosan...
  • sata75
    #25625
    unalmamban elkezdtem megint D2-ni. kár volt. a botok még ok azokhoz már hozzászoktam, de a mi a cseten megy... jó esetbe válaszolnak a kérdésre, kérésre, még jobb esetben nem k anyáznak meg buziznak le mielött bármi válasz is érkezne...
    no comment, inkább megvárom a hármat.
  • sata75
    #25624
    szerón? Battle.netn:) xillanne néven futok.
  • Ic3 m4n
    #25623
    melyik szerón vagy?
  • sata75
    #25622
    áthúzna vki normálon?
  • Klemice
    #25621
    remélem
  • phalanx
    #25620
    normal és nm mér tele van botokkal pár nap és hellt is ellepik
  • Klemice
    #25619
    bakker egy rohadt hell baalrun sincs
  • gerey
    #25618
    Parancsikonnak kiválasztod a tulajdonságait, és a cél mezőbe a "" után beírod, hogy -w.
  • sata75
    #25617
    Nem emlékszem már rá, hogyan lehet ablakban futtatni a D2-t?
  • SlipKnoTiaN
    #25616
    Díjaznám énis a január 17.ét de inkább jöjjön tavasszal mint h téll az legyen amit béta alapján olvasgattam: h a demon hunter látványos de gyenge, míg a wizard valszeg a legdurcább az 5 karii közül. Nem örülnék neki ha nem lenne meg a balansz a karik között. :)
    De adja az isten h már január 17.én olyan állapotban legyen h csak ámuljunk. :D
  • EnxTheOne
    #25615
    Ezért kell jelszavas game. :D



    Utoljára mojomancer csináltam. Fun volt. Löttem egy dim visiont, és senki nem támadt engem vagy a társaim. Pvpbe nem volt sok értelme, mert mindenkinek enigmája volt, pedig volt maxos clay golem , és decepfry. :D
  • Klemice
    #25614
    bothelyzet változatlan, tele spammerrel
  • sata75
    #25613
    adná az ég, hogy igazad legyen, de hivatalos megjelenési dátum még nincs.
  • Klemice
    #25612
    Ha minden igaz január 17-én jön, ami nem rossz végülis, talán addigra a vizsgákkal is végzek :D