26171
  • SlipKnoTiaN
    #25611
    Hát biztos van pár jóó fejlesztése az amanak, a sorcinak meg az assanak is.. de nekem azok nem jönnek be szimplán.
    Mondjuk D3-ban már lesz női wizard-om az tuti.. ;D

    Am inferno alatt azt értettem h "mire végig tolom a hell-t mind3 karival addigra remélem már kijon a D3". :D
  • Bobber
    #25610
    na majd kiderül:)

    most még gondolkozom rajta hogy újrakezdem mert kíváncsi vagyok hogy mennyi idő alatt tudok összerakni egy rendes karaktert megint de lehet, hogy nem lesz hozzá újra türelmem:)
    elvileg majd megtalálsz ugyanazon az acc néven mint voltam csak egy 2-es indexel:)
  • Klemice
    #25609
    ami nekem volt a cold/light kétágas az a countesshez jó volt
  • Bobber
    #25608
    szerintem én azt fogok csinálni:)
    csak nemt udom hogy kit kéne runolni vele hogy essen cucc:)
    mert ugye hell countes imu ill a jo run helyeken is van egy pár imu akikkel nem tudok mit kezdeni:)
  • Bobber
    #25607
    na elvileg elindult a léállás szóval már csak holnap reggel lehet elkezdeni a kockulást:)
    kiváncsi vagyok hogy most hány ora lesz a rekord mire felnyomják a karit 99 re:)
    de szerintem nagyon gyorsan meglesz:)
  • Klemice
    #25606
    Már megy a reset :)
    Blizz mf sorc a kezdő? :D
  • EnxTheOne
    #25605
    pedig a javazon az nagyon erös, föleg lighting strike, far castal meg szinte legyözhetetlen. :D


    Inferno? Csináltam egyszer egy olyan fun sorcot. :D
  • SlipKnoTiaN
    #25604
    Nem csak a normált akarom kitolni, csupán azt ki akarom játszani 1 3. karival és a druidával is és után mind3mal neki esek a nightmare-nek majd ha az is meg van akk a hell-nek.
    mire ez is meg van mind3mal remélhetőleg már az INFERNO-t is tolhatom.. :D
    de am valszeg nekró bácsit fogok indítani.. az ama néni nem teccik.. nemtudom.. vmiért nem szimpatikus..:D :/
  • mikromanus
    #25603
    Bneten vagy a régi diablo honlapon lehet nézni pontosan mikor is lesz a leállás és átállás. Van pár óra eltérés az időban. Ha közép európai időzónát adnak meg akkor persze nincs :D
    Azt hizsem olyan 6 óra körül szoktak leállítani és 4-6 óra papíron az újraindítás ezután. Olyan 8 és 10 óra közt szerintem már lehet zombulni... Azaz runolni. Jövök majd én is palával. Csak mer' sokan sosoval indulnak. Csakazértse vazze'!!! Élezem a hammereimet. Bár lehet eleinte komoly íjász lesz a kari amíg nem szed össze pár szintet a komolyabb fegyverek és képességek villogtatására :D
  • Lammer
    #25602
    koszi!

    Az Larzuk lesz! most egy kicsit utanaolvastam es nagyon meglepodtem, hogy itemleveltol fugg meg a sima fehereket kimakszolja nagy szinten :OOO

    nagyon baba :)
  • Bobber
    #25601
    őőő
    nem úgy volt hogy ma lesz ladder reset?
    vagy csak majd este éjszak a mitudomén mikor lesz?:)
    mert most ahogy néztem simán ugyanúgy ladderek a karaktereim.
  • sata75
    #25600
    2.-ra még annyit: megkeresed Arreaton melyik 6 socos tárgyra van szükséged. keresel egy fehér itemet, ugyanolyat persze. Lazarus, ha jól emlékszem ez a neve, mindig a max socketet teszi bele ha adsz neki egy fehér itemet. fontos, hogy fehér legyen, mindenféle mutató nélküli.
    ja és még a Cube-val is lehet ügyeskedni, de azt már nem tudom, hogy kell.
    Arreaton szépen minden fent van, GG:)
  • Lammer
    #25599
  • Ic3 m4n
    #25598
    1. cannot frozenes cuccal is be fogsz fagyni egy kicsit mindenképp
    2. akárhol eshet, de a legtöbb=legsűrűbben bocin szokott dobni sockos tárgyakat.
    3. rakj 1-et (max 3-4) szerintem fanatismre, és a holy shieldet maxold előbb
  • Lammer
    #25597
    nem vagyok egy nagy multi spiler, sry de azert koszi a meghivast! :)

    ellenben ha valaki valaszolna a "#25588"-re nem durciznek be :D
  • Nandor88
    #25596
    Lammer lenne kedved hamachin tolni diót mások is jöhetnek? :)
  • Nandor88
    #25595
    Köszike az infokat!Hát igen a skillek becsapósak... ^^ assámmal nighton 55ös szinten azt hittem jó a phonix de nem vált be... így nem is tudtam tovább állni a barbároknál. Normál azért is "könnyű" mert kb 40-50es szintig alap skileket húzol pl Masteryket amik alapjában megdobják a támadásodat. ha megvagy 40 utána jön a jó móka hogy mit húzol ha kísérletezel főképp ha bevált taktikát huzzol akkor meg simán tudsz tovább haladni. De pl nálam a phoneix kísérletbe ment de nem vált be de lehet esett volna egy 1 bartuc akkor más lett volna a helyzet...
  • nearo
    #25594
    Lol, most hogy így mondod... én a Normal-t Single-nek értelmeztem^^
  • sata75
    #25593
    szvsz tök mind1 milyen cuccban van, mivel csak normált akarja kitolni, így teljesen lényegtelen milyen kari milyen cuccal stb.

    #25590 ne kezdj semilyen karaktert:) told tovább a meglévő kettőt hellig vagy tovább:) nem normálom jönnek ki a karakterek igazi tulajdonságai, skilljei.
  • nearo
    #25592
    Summonernek nem kell az az enigma meg beast, hogy singleben végigsöpörjön az egész játékon... magatalálósan is bőven megállja a helyét még hellen is.

    Azt meg superdave óta tudjuk, hogy amazonnal cucc nélkül is végig lehet tolni a játékot :D
  • Bobber
    #25591
    Nagyon jó a summon nekró de igazán csak akkor ütős ha van enigma ill beast csatabalta:)
    onnan kezdve nagyon biztonságosan lehet vele haladni (nekem is volt most egy reset előttt és nagyon ütős kis karakterke volt. A másik nagy kedvencem a nyilas amazon de annak is faith nyil ill a kísérőjének is a concentracion aurás fegyó kell és onnan nagyon tud hentelni. Ja még az amára kell a forti is szóval elég szép áron lehet összerakni de ha megvan akkor nagyon jól lehet vele haladni. Én ezt a két karaktert ajánlom mert nagyon szórakoztató tud lenni:)
  • SlipKnoTiaN
    #25590
    Paladin és druida után szerintetek melyik kaszttal vigyem ki a Normal-t?? :D
    Nekem a nekró motoszkál a fejemben, de győzzetek meg esetleg h mégse az legyen 3. vagy biztassatok h mégis. :D
    Mert nemtom mit kezdjek. :/
  • Klemice
    #25589
    Amit javasolok: holnap ladder reset :)
  • Lammer
    #25588
    Sziasztok!

    Regen nagyon ra voltam kattanva a jatekra, de most par hete elovettem es jatszogatok vele... semmi prosag, csak ugy szinglibe... epitgetek egy PvM Zealadint... csak par kerdesem lenne... plz ne oltsatok le, mert most szeretnek osszerakni egy normalisabb karit... anno meg sem szagoltam a recepteket, es hat hosiesen be kell valljam ujra kellett ertelmeznem a gamet :)

    Kerdesek:

    1. Miert fagyok be (igaz nagyon rovid idore), ha van "cannot be frozen" arany pancelom, ha egy unique monsternek holy freeze auraja van? prioritasi listan elorebb van az engineben a holy aura, mint egy cannotos targy?

    2. Honnan a fenebol szerezzek majd 6 likas targyakat? vagy csak annyi a trukk, hogy az act5-os barbar ad plusz socketeket??? (viszont akkor azokat a lehetosegeket ellovom :S)

    Hirtelen ennyi :)

    Jah es mit javasoltok? Holy shieldet vagy fanaticism-et maxoljam ki elobb??? Guideban (gamefaqs zealadin cimen)

    Amugy nagyon popec a nightmares holy freeze-s merccel irtani :))

    koszi! :)
  • EnxTheOne
    #25587
    A dragon tail robbanása területre sebezz. És tiger strikeal turbozva hatalmas sebzése van. Probáld ki, jobb egérgombon ligyen a dragon tail, balon meg a tiger strike, ha közbe meg van nyitva a karakter lap, akkor láthatod hogy hatványozodik a sebzése minden egyes tiger strike után. :D Közelharcosként szerintem ez a legjobb, kickerhez, ww-hez sok cucc kell. :S
  • Nandor88
    #25586
    Azt tudom hogy 4 lyuk kell de 1 baltával spirit szóval még lehet többet sebeznék annak ellenére hogy karmos. Nos úgy nézz ki ez a fejlesztés 55ös szintig jutott. Megkérhetném havert húzzon át a sorciával de annak nem lenne semmi értelme. A másik a dragon tailtől már jobb a dragoon claw mivel snergyt kap a claw masteryből és egyik finishig move sem sebezz területre. De akkor kipróbálom azt a buildet is. Nem hiszem hogy 2 karmos assa nem létezik trapok nélkül... Vhogy csak össze lehet hozni...
  • nearo
    #25585
    Szedj le egy Plugy-t, azzal működnek a bnet only rw-k (többek közt). De amúgy karomba asszem pont nem működik a Spirit, csak kardba vagy pajzsba (és amúgy is 4 rúna kell hozzá, nem 3). Trappernek lenne jó, mert annak mindegy mit adsz a kezébe.
  • EnxTheOne
    #25584
    Közel harcosként talán tiger strike+ dragon tail skill is elég jo sebzése van, és még területre is hat. Ha jol emlékszem ezzel a buildal cuccok nélkül, volt vagy 5K sebzésem. A két clawal meg gyorsan lehet chargolni a tiger strike-ot, majd dragon tail, és a közelben mindenki meghal. :D
  • Nandor88
    #25583
    Nah látom spirit csak Bneten megy... akkor nem sok esélyt láttok hogy nightmaren át megyek ezzel az assával... ha csak vmelyik mob ki nem dob 1 bartucot de arra is várhatok...
  • Nandor88
    #25582
    Igen jól sejtitek 2 karmos assáról van szó. 20 claw mast, 10block 10 BoS, 10Phoenix (azé me add mindenféle elementált) és majd dragon clawot nyoamtom ütésnek) Ort Sol sisak megvan, + 1 Malice rúnaszavas karom meg 1 nagyot sebző de ezekkel nem fogok keresztül jutni a3 barbáron. De a spiritet nem próbáltam meglessem csak nem tom honnan runoljak 3 lyukas karmot... jah akinek kedve van (és nincs kedve bnetezni de azokat is akik ott is nyomják) azt várom hamachin Diózni.:)
  • nearo
    #25581
    Az OrtSol helm lesz, TalOrt nincs... TalEth van, de az is páncélba, és nem ad skillt.
  • EnxTheOne
    #25580
    Hát "fegyver" használoval elég cucc függö, de casterel minden cucc nélkül végig lehet menni hellen is. (Csak az immune-os szörnyekel lehet bajod)
    lvl 55 trapper assát minden cucc nélkül elvileg gyerekjáték a nightmare. :S De egy spirit kard, plusz egy TalOrt helm. (Ugy emlékszem ez ad +1 skillt), meg egy +2 trap skill amuletet is gyorsan lehet gamlezni. Ez meg vagy +5 skill.
  • Nandor88
    #25579
    Szevasztok! Vki árulja már el nekem hogy Nighton hogy kell végig menni?Me hogy 20djára esek neki és eddig egyszer ha sikerült... akkor sokat mondtam. De az sem igaz hogy bárkit ölök vagy rare 40Defes cuccot dob vagy csak szimplán magicet. A Night Ennyire szar hogy Semmit nem dobnak... vagy sokat kell runnolni vagy én nem tok vmi trükköt? Am 3 éve tolom kb a játékot intenzíven csak singlebe. Am aki akar jöhet hamachin 55ös assa fejlesztése elég jó csak semmi cucca nincs ami pedig kéne... Ebbe kéne tanács. Előre is köszike:)
  • Klemice
    #25578
    sziasztok, a sima diablo 1 milyen formában lett bedobozolva eredetileg? nem tudna valaki a normál első kiadásról egy képet linkelni, hogy milyet keressek?
  • mikromanus
    #25577
    Dehogy nincs. 2012 eleje. Ami lehet 2012 első felének a végfele lesz, vagy 2012 vége :D
  • sirdond
    #25576
    addig biztos nem fog, mert a d3-nak nicns tervezett megjelenése :D
  • mikromanus
    #25575
    Korábban jelezték, hogy picit ráülnek a ladderre, mert megtehetik (vagy mert valamit ki akarnak próbálni?). Mindenesetre valamennyit csúszik a reset, de nincs még infó mennyit. Felőlem mehet akár holnap is. Nem kell sok napra előre jelezni :D
    Azt azért remélem, hogy nem csúszik addig amíg a Diablo 3 tervezett megjelenése lenne...
  • Bobber
    #25574
    haliho:)
    lehet tudni valamit arról hogy most akkor lesz e reset vagy nem?
    mert ahogy számolgattuk elvileg ma kellett volna hogy legyen a reset ezzel szembe ma reggel nekem még mindig azt írta ki a game hogy ladderek a karaktereim.
  • JancsiPapa
    #25573
    vásárolni nem vásárolnak kevesebben, mint annak idején, ez biztos :D
  • Aradebil2
    #25572
    csak azért lepett meg,mert ahhoz képest már nem sokan játszák a gamet mint 3-5 éve