26171
  • Aspyrin
    #20698
    Semmi trükk nem volt, épp ezért csodálkoztam erősen. Csak azt bánom, hogy előtte letöröltem 7 karit.
  • JancsiPapa
    #20697
    Meg lehetett bugolni azzal, hogy visszaállítottad a géped óráját, erre rájött a blizzard és jobbnak látta, ha megszünteti ezt az egészet.
    kiírja, h lejár, de nem fog. :]
  • sz4bolcs
    #20696
    ahhoz ott vannak a videók ;]
  • Delac
    #20695
    Láttam már magyarított d2-t, hát azt se tudtam hova kapkodjak miker esett valami, azok a magyar nevek OMG :S
  • Requiem88
    #20694
    delac: tényleg nem, én is értettem angolul, csak a sztori nem volt teljesen tiszta, meg egyszerűbb így kiválogatni mely droppokat vegyem fel.
    Mirk: én ismerem, sok hasznát is vettem :)
  • Mirk
    #20693
    nem ismeritek a diablo páholyt? van ott magyarítás, meg minden más is
  • Delac
    #20692
    Ne vicceljetek már, nem olyan nehéz a nyelvezete. Angolul illik tudni ha akartok boldogulni ;) :P

    / Prédikálás OFF /
  • strebacom
    #20691
  • nearo
    #20690
    pl itt
    Innen a bal oldali menüsorból "munkáim", utána pedig észre fogod venni a nagy "diablo2" feliratot. Ha jól emlékszek, pár éve én is innen szedtem le. Azt nem tudom, hogy még most is működik e.

    Amúgy magyarosításokat itt találsz nagy számban: http://magyaritasok.hu/
  • Requiem88
    #20689
    nem tudom már én sem honnan szedtem le... :/
  • strebacom
    #20688
    Én is kerestem, de nem találtam azért kérek itt segitséget, adj már egy linket légyszi!!!
    Köszi!!
  • ricsa008
    #20687
    sziasztok
    nincs valami cucc amivel magasabb felbontást lehetne kihozni a játékból?
  • Requiem88
    #20686
    a google-ben ^^
    én is ott találtam... van ugye egy gagyi magyarítás amihez kódot kell kérni de azt feltörték és megvannak a fájlok valahol összecsomagolva... nekem is meglett ^^
  • sirdond
    #20685
    visszaállítottad géped óráját? XDDD
  • strebacom
    #20684
    Magyarosítást hol találok ami müködik is????
  • Aspyrin
    #20683
    Hosszú idő óta újra feltettem a játékot, már csak puszta kíváncsiságból. Természetesen a karaktereim már rég lejártak, de miután töröltem hetet a nyolcadikkal megpróbáltam belépni.. És sikerült!
    Kicsit mérges is vagyok, de elégedett is. Az más kérdés, hogy történhetett meg ez?
  • Peetor
    #20682
    Kösz a segítséget Requiem88 és Nuki. A player 8 már működik, ezen kívűl bármilyen számot írok a player után ugyanúgy player 8-ra áll át. AMúgy találtam egy 32 players mod-ot , de az csak 1.09D-el patchelt játékon fut, az 1.11b-hez nem találtam. Újrakezdeni nincs kedvem teljesen alap játékkal, szóval be kell érnem a player 8-al. Ha felranám a 1.09D patchet az 1.11b-s karakterem nem lenne használható sztem.
  • Nuki
    #20681
    Igen, azt.^^

    Esetleg próbálkozz még úgy, hogy amikor föltelepítetted, még Patch-eket se raksz föl. Ahogy feltelepíti magát a játék, egyből úgy játszol player99-el.
  • Requiem88
    #20680
    a "csupasz" alatt moddolás nélkülit értesz? ki kéne próbálnom ^^
  • Nuki
    #20679
    Ha csupaszon felteszi a D2 expansion-t akkor a /players 99-nek is működnie kell... (vagy amennyit beírsz?)
  • Requiem88
    #20678
    a players 8 biztosan működik... entert lenyomod, beírod: /players 8
    a 32-t pedig csak valami progival lehet behozni asszem
  • Peetor
    #20677
    Szevasztok!
    1.11b patch alatt működik a 8 players mod vagy a 32 players mod? Ha igen akkor hogyan, ha nem akkor melyik patchel? Biztos van válasz a kérdésemre itt a fórumban , de nem működik a keresés vmiért. :( Aki tudja az kérem válaszoljon, előre is köszönöm!
  • sirdond
    #20676
    Volt itt valamikor egy progi belinkelve, single playerhez kellene, karakter teszteléshez. Olyan amiben vannak Ladder only cuccok is,meg minden. valaki meg tudná mondani hogy melyik progi volt az?
  • strebacom
    #20675
    Láttam a neten 2 féle verziót is mlyik a jó és van-e hozzá magyarosítás??
    Köszi a segitséget elöre is...
  • nearo
    #20674
    van, pont most kaptam havertól egyet
    plugy-nak hívják
  • Rettenthető
    #20673
    Van valami olyan progi, ami azt emulálja offline dionak, single playerben, mintha ladder lenne?
    Szal, hogy ott is lehessen gyúrkálni a rúnákat zod-ig, legyenek azok a rúnaszavak és unikok, de legfőképp meg lehessen ütni az übereket?
  • Requiem88
    #20672
    ja... :S
  • sz4bolcs
    #20671
    gáz :)
  • Requiem88
    #20670
    sajnos így is csinálja :S
    azt hiszem a csontik akasztják meg. így jobban belegondolva, régebbi karaktereimnél (sorci, druida) nem csinálta.
  • Requiem88
    #20669
    eddig nem tapasztaltam a hibát... kíváncsi leszek később fogom-e
  • sz4bolcs
    #20668
    Na, így jó?
  • Requiem88
    #20667
    jah tényleg köszi
  • sz4bolcs
    #20666
    azt nem tudom... diablo2 könyvtárban valami vidtest exe vagy ilyesmi, azt kell futtatni.
  • Requiem88
    #20665
    ezt hol állíthatom be?
  • sz4bolcs
    #20664
    Próbáld meg d3d helyett a directdraw üzemmódot vagy mi. :)
  • Requiem88
    #20663
    szerintem rendben van, ha az új játékoknál nem csinál ilyesmit akkor nem hiszem hogy azzal lenne gond.
  • sirdond
    #20662
    Hűtés rendben van a házadban?
    Nézz egy videokártyahőmmérsékletet, mikor lefagy és újraindítottad
    bár ez csak tipp :D
  • Requiem88
    #20661
    senki semmi ötlet? :/
    ne az enyém legyen már az utolsó 3 post ^^
  • Requiem88
    #20660
    kéne egy kis segítség :/
    előfordul néha, hogy játék közben (semmi olyat nem csinálva ami miatt jogos lenne a lefagyás) lefagy a játék (nem lép ki de csak a kimerevített lépernyőt látom) aztán néhány másodperc kínlódás és könyörgés után ("kérlek ne indulj újra") fogja magát és újraindul. szerencsére nem csinálja gyakran de elég idegesítő amikor megteszi :/
    volt már valakinek hasonló problémája? megoldása esetleg? :D
  • Requiem88
    #20659
    imádom a necro-t :) az első karakter hosszú idők óta aminél nem gondolkodom már act 2-n hogy melyik (másik) karakterrel kezdjem újra... :)
    én eddig csak a cow levelen mentem players 8-ban... amúgy olyan 3-4 fölött, nem nagyon állítgattam, inkább elmentem mindenfelé meg lementem minden barlangba, stb :) a kilenc csonti rendesen darálta egyébként az ellent, meg hozta az xp-t.