26171
  • Artoxin
    #20778
    Hy !

    20755?

    vinko: amennyire én tudom NEM maradnak meg.
    - Hel rúna+tp scroll+a holmi -ezzel lehet kivenni.
  • vinko
    #20777
    Hello !Buzogányba tettem a runákat,amit kardba vagy baltába kellett volna,igy nem lett meg a kivánt runaszó !Van-e mődszer rá,hogy kivegyem a runákat úgy,hogy meg is maradjanak?
  • Nuki
    #20776
    Szerintem ilyen hirdetés mindig van a blizzardnál, lehet hogy wow kiegészítőhöz keresnek modellezőket..
  • Hegi90
    #20775
    Ezt a hirdetést már korábban is láttam, és ha jól tudom pár évvel ezelőtt már a zenéje elkészült Pozsonyban, ott, és azzal a zenetársulattal készítették, ahol az 1. és a 2. rész zenéit is =).

    A remény mindörökké él! (legalábbis amíg ki nem jön.... néhány híresztelés szerint 2009)

    Amúgy nem is tudtam, hogy ez a topik ennyire látogatott :D
  • Requiem88
    #20774
    hmmmm... remélem nem véletlenül említették a Diablo-t és a Diablo II-t, hátha a III-hoz keresnek erre a munkára embert
  • Aspyrin
    #20773
    Nyugodtan kérdezz :)))
  • Nuki
    #20772
    Mily egyszerű... :P
    Köszi ^^
  • Aspyrin
    #20771
    Rw= runeword :)
  • Nuki
    #20770
    #20759: köszi :)

    #20764: wow, ez jó :D

    #20766: én meg beszóltam szegénykémnek, hogy keveri a NwN-nel, azt hiszem ott alapból így beszélnek multiban a karakterek...

    Néhánnyal lejjebb beszéltetek rw-kről. Azok micsodák?
  • Aspyrin
    #20769
    Nincs mit.
  • Hegi90
    #20768
    Működik, köszi szépen!! :D
  • Nuke1988
    #20767
    Blizzard Entertainment, the developer of Diablo and Diablo II, is looking for a lead 3D environment artist skilled at creating models and texture maps for both architectural and natural environments. The ideal candidate has experience modeling and texturing assets for a diverse visual range of environments.Take a look at the job posting here.
  • Aspyrin
    #20766
    Felkiáltójellel kezdd a mondanivalód a játékban.
  • light00
    #20765
    Hi all!
    Régi diablos emlékeimben él egy olyan, hogy az üzenetet valahogy a karakterem feje fölé is meg lehet jeleníteni. Valaki tudja, hogy hogyan lehet ezt megcsinálni?
  • Aspyrin
    #20764
    Nagyon egyszerű :-) Megnyitod notepadod, a bal oldali alt gombot nyomva tartva a numerikus billentyűzeten beütöd a 0255 számsort, ekkor kapsz egy fura karaktert. Rögtön ezután beírsz egy c betűt és egy számot 1-9-ig(ezek a színek, pl. c1=piros), majd jöhet a szöveg. Ha megvagy akkor vágólapra teszed (ctrl+c) majd beilleszted (ctrl+v) a profileba. A színkombinációknak utána tudsz nézni a nagyobb portálokon. Enjoy :-)
  • JancsiPapa
    #20763
    vmit jegyzettömbbe be kell írni és onnan bemásolni...egyszerűbb, ha udvariasan megkérsz vkit, akinek színes a descje :]
  • Hegi90
    #20762
    #20757?
  • nearo
    #20761
    Ladder only-s rw-kre van egy mód, diablo páholyon van fenn, hogy pontosan mit kell csinálni.
    Itt a baloldali menüben a legalsó pont.
    Szerk.: és működik 1.10el, mert nekem is 1.10 van fenn, és van pl spiritem is.
  • Hegi90
    #20760
    Egybkt az ilyen dolgokat kiprobálhatjátok úgyis, hogy nyitotk egy olyan game-t amiről beszéltél, és megprobáltok kirakni egy olyan rw-t ami elvielg csak closed bneten lehetséges. (pl.: spirit).

    u.i.: bocs a sok postolásért... :D
  • Hegi90
    #20759
    Nem... :)
  • Hegi90
    #20758
    Egybkt. 3d-ről tapsztalat:
    én már pár éve játszottam, amikor mondták, hogy ilyen is van. Akkor bekapcsoltam, és olyan furcsa volt, hogy hány ingerem lett tőle... azóta játszok mini ablakba :DDD
  • Hegi90
    #20757
    Hali! nem tudjatok, hogy tudok bneten a descriptionbe színesen írni?
    Előre is kösz! :D
  • sirdond
    #20756
    B.U.É.K. mindenkinek.
    Ja és egyetek sok lencsét hogy legyen sok annitok :D
  • Artoxin
    #20755
    Köszi a választ(okat)

    Bowamám is van igaz csak lv55
    Az 1.11 mibe más mint az 1.10? - annyit tudok róla hogy 7rw van a 7 kasztnak.-megéri átmenni, nem lesznek gyengék a mostani karaktereim, ladder only tárgyak is találhatók ? ? ?
  • JancsiPapa
    #20754
    1.10 - hmm.
    20 fo
    10-10 icebolt-coldmast
    20 fb, 20 firebolt, 10 mastery
    1-1 static, telek, teleport
    többi coldmastery, úgyis single :)
  • Nuki
    #20753
    Loál.
  • Mirk
    #20752
    ja, jobb lenne egy bowazon:)
  • Artoxin
    #20751
    Hello

    Single 1.10-es verzió alatt jáccok kétágas sorcit szeretnék, FO és FB a két fő támadó skill-t gondoltam + synek. Van róla tapasztalat? Vagy jobb lenne más variáció? Köszi a válaszokat előre is!
  • JancsiPapa
    #20750
    Hardcoret azért hagytam abba, gondolj bele :)
  • sz4bolcs
    #20749
    Egyik haverom mesélte, hogy egy ilyen esetben elbambult, és annyira megrémült, hogy elkezdte verni a ctrl-alt-del részen a billentyűzetet, mikor látta, hogy nem segít, ráütött a power gombra. :D
    ..ehhez ismerni kéne a srác személyiségét, amúgy halál nyugodt alak.
  • JancsiPapa
    #20748
    nekem már halt meg emiatt lvl 95 (most már 96) hammer, mert lerakta tálcára, töltött sokat és a gameből nem dobott ki :D
  • Nuki
    #20747
    Nagy adag hála fiúk ^^
  • Requiem88
    #20746
    én is winamppal hallgatok zenét, nekem a kékhalál áll be néha fél perc lefagyott képernyő bámulása után, megpróbálom akkor ezentúl windows media playerrel. hátha.
  • JancsiPapa
    #20745
    azzal megy, én is azt hallgatok d2 közben
  • sz4bolcs
    #20744
    media playerrel nekem ment.
  • Nuki
    #20743
    Köszönöm mindenkinek! Valószínüleg a Winamp volt a ludas.
    Pedig egészen tegnapig zenét hallgattam-játszottam. Aztán egy idő után meggondolta magát és paff :(
    Kár érte.
    Egyéb más lejátszó, ami nem lehetetleníti el a játékot? :) (pl Windows media player?)

    És köszönöm szépen mindenkinek a segítséget^^

    #20740: hál'istennek azért ilyenre senkinél nem volt példa, hogy bántanánk a másik gépét.
  • sz4bolcs
    #20742
    Ja, a legjobb gépeken is bugos..
  • Aspyrin
    #20741
    Jól megy, amíg nem találkozol egy necro hordájával. Onnatól kezdve csak imádkozhatsz, hogy élj amire kilépsz a játékból.
    Sajna elég sz.r a 3d változat, még 6600Gt-vel is szaggat sok játékosnál..
  • sz4bolcs
    #20740
    Tutti belerúgott egyik haverod a gépházba, amég kimentél, és kimozdult a videókari.
  • sz4bolcs
    #20739
    Én nem is tudtam winampot használni dio közben, mert folyton kifagyott tőle a játék.