26171
  • Rundstedt17
    #20995
    kösszönöm a választ:)
  • Aspyrin
    #20994
    Egy pár másodpercig biztos :D
  • Hegi90
    #20993
    nem.
  • Rundstedt17
    #20992
    válaszolja már meg valaki életképes lehet egy golemes necro?:).érdekelne
  • Hegi90
    #20991
    igen.
  • Requiem88
    #20990
    oké, voltam normailon tehénvadászatot tartani, sajnos elfelejettem beírni a players 8-at így egyrészt túl könnyű volt másrészt csak egy setes amulettet találtam, aminél jobb van. Tehénkirállyal viszont nem találkoztam (vagy inkább nem láttam meg és megöltem) attól még mehetek majd nightmaren meg hellen is?
  • Delac
    #20989
    SŐt még azt is meg lehet csinálni, hogy te nyitod a tehenes pályát, más valaki meg, aki nincs a te csapatodban megöli. Így a drop is hozható. És ezzel a módszerral végtelen mennyiségszer meg lehet ölni a cow king-t.
  • Nuki
    #20988
    De ha el tudja kerülni, hogy megöli a fő tehenet, akkor többször is.
  • Requiem88
    #20987
    zsír... akkor megyek, köszönöm!
  • Mirk
    #20986
    amig van wirt leged nem kapsz többet, csak ka elhasználod vagy elhagyod
    nem tudod begyűjteni a 3at. normal után elgyből menjél tehenezni, majd ugyanígy nightmare és hell után is.
    csak egyszer mehetsz egy nehézségi fokon a tehenekhez
  • Requiem88
    #20985
    tehát lehet egyszerre 3 wirt's legem?
    haverommal egy ideje vitázuk róla, hogy ha kinyírjuk a főtehenet akkor azzal a karakterrel többé nem, vagy csak az adott ehéségi szinten nem mehetünk többet a cow levelre. én a második álláspontot képviseltem, az érvem az volt hogy valószínű az egész játékban (azzal a karakterrel) nem mehetünk többet oda, tekintve hogy mi értelme lenne bannolni a kinyírása után csak azt az egy nehézségi szintet a cow level szempontjából, merthát ugyebár én úgy gondolkodtam hogy felveszem normalon, el is megyek, felveszem nightmare-en, el is megyek oda, stb... és ugye miután beléptem oda wirt lába eltűnik, így felesleges lenne tiltani csak azt az egy szintet, tiltsuk az egész játékot (a cow level szempontjából). Ezekszerint haverom nyert.
  • Artoxin
    #20984
    Wirt lábát mindíg eldobja ha megforgatod a sarokba a hulláját. (szerintem:)
    Ha kinyírod a fő Riskát akkor oda már nemtudsz többet menni:(- azon a nehézségi szinten.
  • Requiem88
    #20983
    ismét én ^^
    nightamre-en vagyok, és lassan fel fogom szedni wirt lábát (ismét), csakhogy már van egy. Namost az az én nagy problémám, hogy el fogja-e ismét dobni a lábát, vagy menjek el normalban a cow levelre? Mert úgy gondoltam felszedem háromszor aztán majd hellen. Persze úgy hogy csak harmadjára ölöm meg a tehénkirályt.
  • sirdond
    #20982
    ah akkor mindegy :D
  • Nuki
    #20981
    Nekem az 1-1 és valami nevetséges resist szokott lenni elég sűrűn :\
  • sz4bolcs
    #20980
    (rare) :D
  • sz4bolcs
    #20979
    Sajna kép már nincs meg, de nekem egy olyan gyűrűm volt, ami 1 lifeot 1 dexet meg még1 1 valamit adott. :DD
  • Requiem88
    #20978
    single-ben találtam, ráadásul még tört is... :D
  • Delac
    #20977
    Ettől már csak az jobb, amikor +1 life van rajta. Na akkor is erősen kell kapaszkodni. ^_^
  • Hegi90
    #20976
    Persze, hogy létezik...
    SC-ben a max az 7%
    lc-t gc-t nemtom
    Mf-es gc-hez a Gheed-et használom
  • nearo
    #20975
    Tuti létezik, vagy legalábbis én már találtam mf-es sc-t. Igaz az is csak 2 vagy 3 százalék volt...
  • sirdond
    #20974
    lol
    ez closed bnetes? :DD
    megveszem :P
  • Requiem88
    #20973
    Azigen


    Nem úgy van egyébként hogy ilyen (MF-es) charm nem létezik? Valahol mintha ilyesmit olvastam volna...
  • JancsiPapa
    #20972
    semmi baj.
    tényleg.
  • Nuki
    #20971
    Sajnálom, ne haragudj hogy megkérdeztem :(
  • Requiem88
    #20970
    köszi!
  • Aspyrin
    #20969
    Találtam egy gyöngyszemet :)
    assa circlet: +2all / +20str / +16dex /+14allres
    Ha érdekel valakit írjon :P
  • JancsiPapa
    #20968
    erre inkább nem válaszolok, mert úgyis csak felbasznám az agyam.
  • Nuki
    #20967
    Szülinapodra kérhetsz egy tárgyat amiből nem kell vizsgáznod. Mi lenne az? :D
  • JancsiPapa
    #20966
    tegnap :)
    köszi
  • Nuki
    #20965
    ha az utóbbi időkben volt, akkor bszn :D
  • JancsiPapa
    #20964
    ez pontosan így van :]
    mondjuk azok az emberek, akikkel nem e-kapcsolatban vagyok, azok kevésbé értékelik ezt a napot :\ szal fórumon többen megköszöntöttek, mint rl -.-
  • JancsiPapa
    #20963
    a dexterity :
    -növeli az attack ratinget (találati pontosság)
    -növeli a block értékét
    -bow esetén a dmgt is, meg biztos más fegyvernél is
  • JancsiPapa
    #20962
    a cd-kulcsok realmönként külön használhatóak.
    ergo, ha én megadnám vkinek a cd-kulcsom, az europe realmon kivéve mindenütt tudna játszani.
    de nem fogom megadni, mint ahogy senki sem, ezért is kaptál két csúnya büntipontot.
  • Requiem88
    #20961
    amazonos kérdésem van ^^
    ha csak a dexterity-t túrom, gyorsabban fog lövöldözni, vagy csak a találai pontossága fog nőni? most olyan 1100 körül van az AR.
  • sz4bolcs
    #20960
    fura, hogy mindig meglátom a szülinaposoknál azokat az sg-seket, akikkel fórumon kapcsolatba kerülök, miközben soha nem figyelem konkrétan a szülinapos oszlopot.
  • Peti011
    #20959
    Hi!
    Vki nem tudja h mért csak amerikai szerveren tok battle.net-en játszani?
  • JancsiPapa
    #20958
    évente 2x nézem meg az aznapi szülinaposokat sgn, akkor pont a tiéd szokott lenni :D
    basszus, régóta itt vagyok már :D
    most látom, gyarapítottam a felkiáltójelek számát zpoll barátunknál ^^
  • Aspyrin
    #20957
    Hbd :)
  • JancsiPapa
    #20956
    köszönöm szépen :)