26171
  • dexkill
    #21035
    Csumi!

    Új vagyok itt. 4 évig SCztem, de idő hiányában inkább lazábbra vettem: Dio2. Abban egyet értünk, hogy igen kifinomult game ez is, Blizzi ért hozzá, de azért Ti kicsit túlreagáljátok...:D

    Amúgy érdekes a szemléletmód különbség, szóval a single gamerek közül, akivel eddig beszéltem, meg néha gamelünk, mindenki a set-unique tárgyakért van oda, többek között én is...:P

    Két dolog szúrt szemet:
    Vigyori: mi az, hogy drága lenne?:O Miben mérve drága? Hallottam már ilyen items adok-veszek oldalról, de azért ezt csak nagyon elborult elmék csinálják, nem? Szóval singleben én egy karival 6 hónap alatt szinte a tárgyak 60 %-át összeszedtem, köztük nagyon sok (!) ladder only tárgyat is (bcg buzi vagyok:D), akkor runozzál és találsz meg cserélsz, nem?:)
    Bár rúnáim nagyon nincsenek, össz-vissz egy Um-ot tudok felmutatni... Van valami korlátozás, vagy módosítás net-single (lan) között a rúnákra vonatkozóan? Szal lehet, hogy singleben (lan-on) nem dob annyi, olyan magas rúnát?

    A másik: mi a fasszom az a coh? (Jay&néma Bob után:D) (lentebb írta vki a tradek kapcsán) A többit megfejtettem:D

    Jah, és mitől ér többet egy perfekt unique tárgy, mint az ami mondjuk 3%-al kevesebb valamit ad? Csupán azért, mert szebb a kerek szám...?:)

    dex voltam

    ui: kíváncsiság: mit érne neten, pvp szinten a barbárom? clvl 86, axe mast, bers, ww maxon, mindenen 1 pötty, kivéve a többi mastery-t, a grim ward sort, és a battle cry sort. Battle orders, iron skin 7, nat res 12. +4 all skill. Tárgyak: Cranebeak és Messersmith's reaver. Harlequin crest, Manald Heal, Nature's Peace (vagy Dwarf Star mikor mi kell), 'Rhyme' pavise, 'Stone' Bonewave, Thundergod's Vigor és Immo king kesztyűje. Ütök bers-el 1400-2500 és 2100-5400 kb a ww nem lényeg, helles szart sem ér...:( HP battle cmd és battle orders után 1500.

    Szóval? Az első clvl 70+ sorci megpicsázná, mi?:D

    Bocs a hosszú postért:)
  • JancsiPapa
    #21034
    no:

    sok ias és faster run/walk kell
    ias bpt haverom tudja, nekem lövésem sincs, majd megpróbálok utánanézni.
    tehát:
    mavina helm 15 ias jewellel/andy helm ias jewellel
    nosferatus coil
    2xraven
    cats eye
    windforce shael/hel/ias-ed
    armornak bármi, ami light armorban van, open woundsot v ilyesmit ad, pl:
    duress, de egy mezei twitchtroe is jó, ha nagyon sietsz, trang armor
    cipő war traveler, 30 mfeset utánad vágják
    kesztyű: 20 ias, dex/str cucc, bloodfist/lava gout
    switch: eth uppolt titán és egy whistan shield
    inv: frw, max dmg charmok
    ha kérdés van, írj
  • nearo
    #21033
    lehet, hogy az uncsija kanin játszik pl és nem bneten
  • bust
    #21032
    hát mittom én. nekem is ugy megvolt, el volt téve, na mondom ezzel is rég nyomtam, aztán mesélem haveromnak, elkérte, igazából neki sem ment, csak az uncsijának de az meg nem ér rá elmenni hozza megcsináni és nem akartam annyit várni h neten jácchassak...
  • sz4bolcs
    #21031
    bolti a játék?
  • bust
    #21030
    sztem az eredetiséggel nincs baj, mert odaadtam a DVD-t haveromnak és ő tud vele jáccani neten :(
  • JancsiPapa
    #21029
    holnapra összerakok neked egy low budget pvp bowamazont, de most mennem kell a barátnőmhöz, alvás lesz :)
  • nearo
    #21028
    én úgy gondolom, hogy nem eredeti a játékod
  • vigyori14
    #21027
    énis ugygondoltam h maxolom dodge avoid evadet.
    meg gondoltam szerzek még pár pasiv magic 12fhr sk-t az fhr miatt.

    de burizán alapból van 80 ias, igyis lassú?, vagy ennek más az ias bp-je mint egy gmb-nek?
    ugygondoltam ezt a karit csak ugy csinálom majd egy ideje meguntam diablot de most ehez megjött a kedvem,
    nemakarok rá nagyon sokat költeni, tudom amugy mikell egy full pvp-s amazon hoz, de az elég drága lenne, de ha már csinálom akkor legalább a skill- ezést csináljam jól.
    most akkor ugy néz ki ezeket maxolom: ga, critikal striket még nemtom, dodge avoid és evade, ha vmi más jobblenne akor szoljatok.
  • bust
    #21026
    üdv.
    vmiért nem tudok neten jáccani.
    lécci segítsetek!
    megvolt a pecs meg minden, (bár nem tom h jó lett-e) és azt irja ki h a battle.net nem tudja meghatározni a verziószámot

    előrre is kösz
  • JancsiPapa
    #21025
    ha pvps, akkor elmondok mindent, ami kell neki :]
  • Hegi90
    #21024
    ha pvp-s akkor sztem jobb neki a cleglaw kesztyű.
  • JancsiPapa
    #21023
    ha csak dexre teszel, akkor kell a dodge-avoid-evade
    allskill nem annyira kell, +maxdam segít rajtad :]
    ha duelre csinálod, írj rám, megmutatom az haveromét
  • Aspyrin
    #21022
    Nos, ami nekem elsőre feltűnt, hogy nincs mana leeched.
    A buri baromi lassú, inkább shaelt tennék bele, a nosfe úgy is lassít.
    A sityakod helyett inkább andyface-t használnék, vannó benne +2all meg ias is, stb.
    Armornak ha olcsóból kell kijönnöd és a fhr-ra szükséged van inkább a "peace (1.11)" rúnaszót használnám (shael+thul+amn=+2 To Amazon Skill Levels, +20% Faster Hit Recovery, +2 To Critical Strike).
    Criticalt biztos nem maxolnám, a passzív skillekre nagy szükség van(penetrate-ar-t ad-, dodge, avoid, evade).
  • vigyori14
    #21021
    üdv. sztetek ez az ama milyen lenne?:
    sisak 2pasivmagic sk/30 frw, benne 15 ias jewel ek
    fegyvernek buriza, benne nef a knockbak miatt,
    cats eye +2x 20dex raven
    nosferatus és war traveler,
    kesztyű: 2pasiv mgic, 20 ias
    armor meg talán 24fhr 4sock armor, benne 15ias jewel ekkel,
    statok nál mindent dex re tennék.
    skill eknél max: ga, critical strike, és nemtom maxoljam e még a dodge avoid evade-t,
    ugygondoltam vhogy még öszehozom majd neki a 86fhr-t.
    sztetek ez igy menyire lenne jo?
  • Nuki
    #21020
    Nemis!44

    #21019
  • JancsiPapa
    #21019
    nemszabad bneten :]

    azt bírom még, amikor ilyet nyitottam, h o xx n 2 pg
    és bejön, h van neki 1
  • Aspyrin
    #21018
    Hogy milyen kretének a tradelők. Volt már pár üzletem, de néha még most is ki tudnak hozni a sodromból. Feldobtam egy coh-t 2 hr-ra, bejött egy csóka ber+ist-es ajánlattal, nem fogadtam el. Mivel sokat vacakoltam és meguntam a várakozást levittem az árát 3 ist-re. Erre ugyanaz a kretén beajánlott ist-mal-t, mondom anyád..
  • Aspyrin
    #21017
    Hitetlen vagy :)
  • Nuki
    #21016
    Igaz :)
    Én akkor elhittem amikor beszúrták^^
    Azért lettem volna kiváncsi hol találta meg, mert tudni szerettem volna, hogy milyen messze jártam keresés közben a végső céltól :\

    (amúgy már le lett tesztelve akkor, amikor a paladinom a holly shockjával ütött és nem szívta vissza azt a horribilis menyiséget amit a holly shockból kapna :P ... igazándiból ezért érdekelt)
  • JancsiPapa
    #21015
    áh, megvan.
    gondolj csak arra, hogy van egy tűzsebzést adó cuccod egy közelharcinál
    meg van egy sorcod, aminek van x tűzsebzése és y% lifeleeche
    ha fireballal támad, akkor nyer vissza életet?
  • JancsiPapa
    #21014
    nincs mit megtalálni, csak teszteld
  • Nuki
    #21013
    Gondolom battle net. De én rohadtul nem találtam meg :|
  • JancsiPapa
    #21012
    szerintem egyértelmű :o
  • Nuki
    #21011
    Nem látok semmiféle linket, csak szöveget. Azt akartam kérdezni, hogy azt a szöveget honnan szerváltad?
  • sirdond
    #21010
    lol
    gz
    ennek az esélye majndem 0 :P
  • Aspyrin
    #21009
    Public norm baalrunon esett egy soj, szerencsére én voltam a leggyorsabb ;)))
  • Aspyrin
    #21008
    Egy hsz-el előtte linkeltem
  • Nuki
    #21007
    köszönöm. :)
    Te ezt hol találtad?
  • JancsiPapa
    #21006
    csakis a fizikális sebzést lehet
  • Aspyrin
    #21005
    Total Leech = Total Physical Damage * (Leech%) * (Penalty) * (Drain Effectiveness)

    The formula is the same for both life leech and mana leech. Penalty is 50% in Nightmare and 33% in Hell. Drain Effectiveness is a monster-specific stat that affects how much you can drain from them (think of it like leech resistance). For instance, Skeletons have a Drain Effectiveness of 0, which means they cannot be leeched from, no matter what.

    As an example... if you're dealing 800 damage in Hell against a monster with no drain resistance, and you have 12% Life and 5% mana leech, you will leech:
    800 * (.12) * (.33) * (1) = ~32 life and
    800 * (.05) * (.33) * (1) = ~13 mana.
  • Delac
    #21004
    Nem rossz kérdés. :S Én passzolnám.
    Küld be a Legyen ön is milliomosba, utolsó kérdésnek ideális XD
  • Rundstedt17
    #21003
    ok köx)
  • Nuki
    #21002
    Válogass :)
  • Rundstedt17
    #21001
    Valaki jó amazon leírást tud?
  • Nuki
    #21000
    Lenne mégegy kérdésem ami elég régóta foglalkoztat.

    Használok egy x. szintű holly shock aurát, ami tegyük fel 1-1000-et ad egy sebzésemhez.
    Ha van life stealem, akkor abba beleszámít a lighting sebzés, vagy buktam az egészet, mert csak a fizikális százalékát kapom meg?
    (nem találtam blizzardon erre vonatkozó írást:( )
  • Rundstedt17
    #20999
    Gondoltam megkérdezem nehogy valami sz.rságot csináljak:)
  • Hegi90
    #20998
    Mármint az lenne, ha el lehetne vele odáig jutni :)
  • Hegi90
    #20997
    Nem lehet vele ölni (elvileg igen, de mire megöl egy mobot, addigra bealszol), nightmare-n és hellen életképtelen az egész.
  • Nuki
    #20996
    Hogyhogy? Mi vele a baj?