26171
  • htr93
    #20955
    ugye jobb
  • htr93
    #20954
    Ugy hogy a barbarian hobb a varázslónál!
  • sz4bolcs
    #20953
    Boldog szülinapot JancsiPapa! :-)
  • JancsiPapa
    #20952
    Holy shield nagyon ritka fehér scepteren, drága is :]
    6 bh scepter biztos van, de felesleges, annyi fcrt visz el...
    ja és küldöm az üzenetet a modoknak ^^
  • Hegi90
    #20951
    talán a második elég reális rare-ben
  • Delac
    #20950
    Detto túl vagyok a nehezén, aki még nem, annak egy kalappal ;)

    ha már kérdések, lenne nekem is egy:
    Scepterek, még pedig olyan formában, hogy
    - 3 pala combat skill + 3 blessed hammer lehetséges-e
    - 2 pala skill + 3 blessed hammer ?

    Mert ha jól tudom sajnos a nagyon erős konbinációk le vannak tíltva. Erről tud-e valaki valamit?
  • sz4bolcs
    #20949
    nekem meg már következik a második félév. :D
  • Hegi90
    #20948
    :DD király vagy aszpirin.
    neked jancsipapa pedig sok sikert :)
  • Nuki
    #20947
    Kitartást és sok szerencsét! (vagy egy kalappal, már azt se tudom kinek mit kell mondani)
    [apro]Jövőre light-al ugyanezen fogunk keresztül menni..
  • Aspyrin
    #20946
    És itt:

    The Monster's Hit Points are multiplied the number of players in the game: (Life = Hit Points * Number of Players in the Game). The Monster's Base Experience will be determined by the following formula:
  • Aspyrin
    #20945
    Itt a válasz:

    Monsters on Nightmare Difficulty
    On Nightmare Difficulty, Monster Level, hit points, Armor Class, Experience, Damage, Chance to Hit, and Resistances all go up.

    Monster skill levels go up +3.

    Unique Monsters gain one bonus ability.

    Monsters on Hell Difficulty
    On Hell Difficulty, Monster Level, hit points, Armor Class, Experience, Damage, Chance to Hit, and Resistances all go up.

    Monster skill levels go up +7 in hell.

    Unique Monsters gain two bonus abilities.
  • JancsiPapa
    #20944
    Sziasztok.
    Vizsgaidőszak van, ami annyit tesz, hogy felmegyek a pesti albérletbe 1 héttel a vizsga előtt, net nélkül, majd az intenzív tanulás eredményeképpen újra és újra megbukok :)
    Ezért elnézést szeretnék kérni amiatt, hogy mostanság nem voltam.
    Viszont a tököm tele van a cd-kulcs kunyizókkal,ezért mihelyst újra netközelbe kerülök, írok egy adminnak, hogy tegyen végre valamit.
    zolikának (zpoll) írtam üzenetet, hogy hagyja abba, válaszra sem méltatott.
    majd jelentkezek, bye.
  • Hegi90
    #20943
    Biztos, hogy a damjuk is nő, ezért van az, hogy HB-kban a sorcik nehezebben tudnak letpzni, ha full a game. :)
  • Rundstedt17
    #20942
    a golemek necro leírás?
  • Nuki
    #20941
    Természetesen a tapasztalati pont :)Képlet
    És az is hogy, BIZTOS találsz valamit Képlet, leírás középtájt.

    Engedjétek meg, hadd okoskodjak egy kicsit:

    Egyedül játszol, mész a legelső területen ahol szörny jöhet, találkozol egy fallennal. Optimális esetben 1 vagy 2 ütésből ki is csinálod. Ha téged meg is sebez, nem nagyon veszed észre, mész tovább.

    Aztán beírod hogy players 99 (jó mostmár nem, de a patch nélküli verzióban még működik), így mész ki a Blood Moor-ba. Itt is megütközöl az első (felturbózott) fallennal, de itt nem annyi ütés, hanem több. Sokkal. A harc alatt le is kell küldened 1-2 piát, hogy életben maradj.
    Végeredményében úgy látod hogy többet sebzett, mivel ha nincs sok élete, egyszer talán ha hagyod ütni. De mivel több élete van, ezért többször is üt aránylag gyorsan, szerintem ezért tűnik annak hogy többet üt.
  • Aspyrin
    #20940
    Az is bőven elég :)
  • light00
    #20939
    És azon kívül semmit?
  • Aspyrin
    #20938
    Nem, csak a hp-t többszörözi a játékosok számától függően.
  • light00
    #20937
    A lényeg, hogy szerintem a sebzést is növeli a több játékos, szerinte nem. Ez a lényeg, hogy emeli-e vagy sem.
  • Mirk
    #20936
    az élete lesz nagyobb, meg ugye több expet ad a 2 player miatt és lehet hogy a dobási esélyek is jobbak bár ebben nem vagyok biztos
  • Requiem88
    #20935
    szerintem minden... úgy értem mi is szoktunk haverral lanozni, gondolom több szörny van ilyenkor (bár ebben nem vagyok biztos) meg erősebbek. (élet, sebzés..)
  • Delac
    #20934
    Írd le mi a probléma, hátha tudja valaki a választ rá.
  • Nuki
    #20933
    Ha többen játszunk egy játékban, milyen tulajdonsága növelődik egy szörnynek?
    Egy kis vitám akadt egy pajtásommal, és az arreat summit-on nem találtam erre vonatkozó információkat.
  • Hegi90
    #20932
    szotar.sztaki.hu
    vagy
    vegyél fel msn-en és küldök....
  • McKenny
    #20931
    Helló
    Én Régen nagy diabló játékos voltam (csak mondom)
    MOst itthon megvan az utánpótlás csak nem tudnak angolul nem mintha sok minden kéna angol dibalóhoz szval értitek
    Lényeg kerestem magyarítást de nem találtam olyat ami működne is vki segítene Apámnak kéne xdddddddd
  • Sas6
    #20930
    Hali! Huuh detök régjártam már itt :D Mizujs Bneten? Gondolozom diablozzek e még 3x.ra is ujrakezdjem-e ? Még megvan ugyanis a 89-es sorcim ^^ Elég erős sztem, de ne mtom h ujrakezdjem e :P Még gondolkodok.
  • sz4bolcs
    #20929
    Külgy inkább neki kulcot! :D
  • uv
    #20928
    hogytégedmá'nemlőnekfejbe
  • htr93
    #20927
    Az első durva kararkterem, mindegy ik 30 adikas körül volt, erre csinálok egy 74 es druidát, ami halhatatlan volt, mert kb 3 mp alatt 5-öt ütött, és kb 35-40% life steal! és nem szörny, hanem egy Format végzett vele!!!!!!Bár poklon voltak gondok. majdnem minden unique szörny immunis a fizikai támadásokra!!4és hát az odabasz!
  • zpoll
    #20925
  • Aspyrin
    #20924
    Igazatok van. Látszik, hogy nem ma kezdtem a játékot :)

    Damage Reduction % is capped at 50%, down from 75% in 1.09
  • MadJani
    #20923
    Mindig 50% a max damred !

    Ami fölötte van az arra jó, hogyha Amplify-t kapsz.
  • Aspyrin
    #20922
    Valószínűleg a private message-re gondolsz, vagyis privát üzenet.
    A pvm annyit tesz player versus monster vagyis a játéko szörnyek ellen.
    A pvp pedig player versus player vagyis játékos játékos ellen.
  • zpoll
    #20921
    Már megbocsássatok hogy megérdezem de mi az a 'pm' ???
  • Aspyrin
    #20920
    50% az a max pvp damred, 75% a pvm.
  • sz4bolcs
    #20919
    Léci agyatok bnetes cd kultsot!!! Privibe pliz. Nadjon kéne.

    ...hoppá elfelejtettem átjelentkezni a zpoll nickemre. xDDD
  • Delac
    #20918
    Én 50 %-t tudok :S
  • Aspyrin
    #20917
    75% a max damred.
  • vigyori14
    #20916
    üdv.
    ha hell en van 100%dr-em, az ugye semmit sem ér? mert csak 50% lehet a max igaz? mert 100 nál is ugyanugy csak az 50% hat?
    azért kérdem mert assánál ha maxolom a fadet- és teszek rá shako+stormshield+enit- akkor kb 103%dr-t kapok a pluss skill ekkel.
    sztetek ezt érdemes igycsinálni? vagy csak elég 1 pont a fade-ra és akkor is megvan az 50% dr, aminél nemkell több mert ugysem működik jobban?
  • Requiem88
    #20915
    ne itt floodolj te szerencsétlen miért nem írsz neki pm-et?! vagy ha már írtál neki... szerinted ha teleírod a topicot a könyörgéseddel hamarabb elolvassa?