26171
  • dexkill
    #21075
    Valahogy pont erre a válaszra nem számítottam...:) Akkor most összefoglalva a cél az, hogy ezek a breakpointok minél nagyobbak legyenek? ias, fcr, fhr, block rec. emelése mindenáron?:) Az jó lesz?

    És a ww akkor hogy jön mindehhez? Szóval arreat summiton a ww leírásnál van 3 példa a base weapon speed és a külső módosítók hatásáról/hatástalanságáról. Abból én azt szűröm le, hogy egy thunder maul jobb, mert very slow speed, mint egy ogre maul, ami slow... van értelme monjuk az IK maulba két 15 ias jewel-t tenni, ha ww only a kari?:)

    Másik: melyik kari jobb MF-ezni, a barbar (2 blade of ali baba - leap), vagy a sorci (teleport)? Melyik a "divatosabb"?:D
  • Hegi90
    #21074
    Az fcr is egy breakpoint. Ugyanugy mint az ias, az fhr, a block recovery, stb stb.
  • Aspyrin
    #21073
    Gyerekek, kiraktam egy perfekt Brandet :OOOOOOOO (340ed)
  • dexkill
    #21072
    Van vki aki el tudná magyarázni, hogy mik azok a breakpointok? Ott üt a fegyver, vagy pont ott nem üt? Pl ww-nél. A fcr, és ias hogy befolyásolja őket? Link is jó lesz, de ne Arreat Summitot plz..:)
  • Requiem88
    #21071
    én simán legyilkoltam az illúziót is, gondoltam hátha megdob egy kis plusz xp-vel, de ezekszerint nem :D
  • sz4bolcs
    #21070
    Amit dexkill mond a baal és másolata megkülönböztetéséről, az nekem is új, pedig én sokat játszottam. Általában arról különböztettem meg őket, hogy ha az egyik túl gyorsan vesztette a hpt a támadásaimtól akkor az tuti a másolat. :D
  • Requiem88
    #21069
    LoL nekem sose sikerült eddig eltalálni melyik az eredeti... :D
  • dexkill
    #21068
    1 Baal van, a másik csak másolat, kisebb def/HP, és nem ad XP-t... Ha az origit nyírod ki, akkor az illúzió is eltűnik. Úgy tudod megkülönböztetni őket, hogy megnézed a nevük és a "demon" szó közti részt. Amelyiknél a "demon" hátrébb van, az az eredeti:) A másolat neve és a demon egy vonalban van:)
  • Vagtazo
    #21067
    Baalt hogy lehet kiynirni mert mindig kinyirtam egyet és jött egy uj helyette szal mindig kettö van melyiket kell ütni?
  • dexkill
    #21066
    Egyszerűbben fogalmazva...:)

    A játékszintekhez kapcsolódva minden tárgynak megvan a maga szintje.

    normal - normal
    nigthmare - exceptional
    hell - elite

    Pl. Maul - War club - Ogre maul

    Van némi átfedés, tehát pl nor act 5-ön dobnak néha alacsony nm-es tárgyakat, ahogy nm act 5-ön is található alacsony helles (elite) tárgy. De pl ancient armort nor act 5 előtt szinte egyáltalán nem találsz, ahogy Ornate Plate-et is csak nm act 4 végén, act 5-ön, Sacred armort viszont Hell act 3-on már elég sokat lehet találni.

    Nyírd ki Baal-t normalon, aztán menj tovább nm-re, ott már találhasz exceptional tárgyakat is, bár itt jegyezném meg, hogy egy magas szintű normal tárgy sokszor sokkal jobb, mint egy alacsony nm-es, amit küldtem mail-ben, a fluffot, abban ezt nagyon jól látni fogod:)
  • Requiem88
    #21065
    köszi! nighmare-n már voltam többször is de act 2-nél sosem jutottam tovább, mindig ráuntam.
  • sz4bolcs
    #21064
    viseléséhez szükséges követelmények: normál-kevés exceptional-közepes elite-nagy
    sebzés, vagy védelem: normál-kevés exc-közepes elite-nagy

    ilyesmi különbségek vannak köztük.

    minden cuccnak van normál, exceptional és elite megfelelője, ezek ugyanúgy néznek ki. Gondolom azért találtál eddig csak normál cuccot, mert még alacsony szinteken gyilkolászol. Ha eljutsz nightmare és hell szintre, ott már fognak esni exc. és elite cuccok is.
  • Requiem88
    #21063
    valaki el tudná nekem mondani mi a különbség (az értékein kívül) a normal, exceptional és elite cuccok között? az utolsó kettővel még nem találkoztam, ezek csak bneten esnek? esetleg hell fokozaton?
  • Requiem88
    #21062
    requiem91[at]gmail.com -ra jöhet, köszönöm :)
  • light00
    #21061
    Ehh, pont ma jutott eszembe, hogy bedobom ezt a itemes kérdést :D
  • sz4bolcs
    #21060
    Nekem a sima mf barbáromnak volt 8000 élete...
  • dexkill
    #21059
    nem unalom kérdése... volt egy erre a célra fenntartott saját oldalam, de valamiért törölte a szolgáltató:O Szóval vagy adj egy linket ahova feltehetem, vagy adj egy mail-t és elküldöm. Utóbbi szvsz egyszerűbb:)

    Kérdés: ti teljesen hülyék vagytok?:D Hogy lenne már egy barbnak 5000 élete?:D Ha két Bul Kathos'-t teszek rá, és nem rakok a dex-re akkor sem jön össze a max BO-val sem 4000...

    Más: a find item jó valamire? Szóval láttam diabloii.neten build guide-kat, és egy MF barb leírásnál 10-es find itemet favorizál a cikk írója. Bár gondolom a kari másra nem jó amúgy...:)
  • Nuki
    #21058
    Megesik ^^ Jó jatekot :)
  • the1gabor
    #21057
    megnézem...(lehet télleg ijen hüje vok hogy nem vettem észre....xD)
  • Nuki
    #21056
    Az "exit" gomb fölött van egy "Create new character" vagyis "új karaktert készíteni" gomb.
    Ennyi :)
  • Delac
    #21055
    Most én is csak egy hammer palával rendelkezem, de valahogy soha nem értettem a képbelinkelésekhez, ha van időd meghagyom neked a megtiszteltetést. Meglássuk mid van és pontozzuk! :D
  • sirdond
    #21054
    ha gondolod nekem van egy aránylag jó hammer palam :P
    meg egy félig lecuccolt blizz sosom
    rakhatok fel róla egy két pic-et de, ha rákeresel itemekre úgyanúgy találhatsz képeket
    pl: diabloii.net
  • the1gabor
    #21053
    ja és még valami. 1.11 patch van rajta és open battle.net en megy a játék(és single ben is)
  • the1gabor
    #21052
    Sziasztok!
    kéne egy kis segitség. Nem tudok/nem tudom hogy kell zárt karaktert csinálni. ott van hogy Battle.net, Europe a gateway. csináltam accountot és be is léptem és csak egy üres tábor kép van elöttem jobbolodalt change realm gomb fenn, alatta hogy europe, azalatt egy szöveg hogy jaccak open el vagy singleben, és minden más üres.
    Lécci segitsetek hogy kell zárt akraktert csinálni. csak röviden valaki irja le. ti vagytok az uccso reményem. szeretnék jaccani ezel a nagyszerü játékkeal:D
  • Requiem88
    #21051
    ha nagyon unatkozol feltölthetnéd azt az excel táblázatot és megdobhatnál minket egy linkkel, engem érdekelne :)
  • dexkill
    #21050
    Szeva! Részemről a megtiszteltetés:D

    Köszönöm szépen, de ezek az alapokon már túl vagyok:) Van egy zsírkirály excel táblám, netről származik, "Fluff" a neve, valami időmilliomos srác csinálhatta Arreat Summit alapján:) minden benne van:)

    Amúgy polearmba is belemegy egy-két jó rw. Honor, Botd, Silence... Nagyobb baj az, hogy nagyon nehéz igazán jó rúnákat találni...:( Hell C-runoknál 140 runból 2 pul, 1 um, 1 lum a mérleg.

    Szóval ahogy elolvastam a lenti barb leírásokat... hát... tényleg erőtlen a barbarom:) De tanulni jó volt:)

    Netes karikról srceenshotot vki...?:D
  • vigyori14
    #21049
    aha értem, de ha azokra is tennék párat, és lenne jó fhr em, akkor az elég jó védelem lenne nem?
  • Delac
    #21048
    Figy szerintem elsőnek azt maxold. Valamivel gyilkolni is kell. Ha eleve levadászod azokat akik megakarnának ütni, evade, dodge nem annyira fontos. Ez az én véleményem, és volt már egy pár bowamazonom
  • vigyori14
    #21047
    nemkell thx. vagy egy saját rare glovest vagy bloodfist et fogok majd használni.
    akkor skill eknél maxoljam critical striket?
  • Delac
    #21046
    Vigyori, ha kell találtam múltkor egy olyan kesztyűt, hogy:
    3 passive skil 20 ias.

    Ha kell inygér tied lehet, én már nem sok vizet zavarok Dióban.
  • Delac
    #21045
    Hoho egy single playeres kolléga. Örvendek, hogy ilyen arcok is idetalálnak.

    polearmos téma jó, csak felejtős. Vannak sokkal jobb megoldások. 1.11 patch miatt bár inkább a 1.10 miatt a runeword-k a legerősebbek, pár kivétel mellett ofc. De akkor szabály se lenne. Olyanok vannak, hogy tényleg ketté állna a füled. Pl ENIGMA. jah ith ber runa 3 socketes páncélba, és teleport skill-t ad, amit bárki tud használni. körülbelül hasonlú kaliberű dolgokat képzelj el.

    Rengeteget lehetne sorolni tényleg a teljesség igénye nélkül, meg az időhiány ugye :P. Adok egy linket, amit bőszen tanulmányozz át, aztán jöhetnek a kérdések.

    http://www.battle.net/diablo2exp/items/runewords-110.shtml
  • jebedias
    #21044
    Breath of the dying
    http://hun1.rakanis.hu/D2Lexikon/szotar.html
    grand matron bow
    brand --> rúnaszó
    a barbod statolásához annyira nem értek, majd Jani :)
    a polearmos elképzelés meg szerintem felejtős

    b2f :)
  • dexkill
    #21043
    Tudtam, hogy jó helyen járok:) Köszönöm szépen a választ!

    Amúgy singleben pl8-on tolom, és hell act4-ig senki nem akasztott meg... (bár mefinél az őrzőket csak pl2-n tudtam annihilálni... mondasz valamit...) Igaz most teljesen ko, pl2 se megy, nem halok meg, mert ctb 75%, de nem is nagyon tudok hentelni.

    Botd?:) A forti az a Fotritude rw gondolom.
    Nincs egy slamg-szótáratok is?:D Pl. gmb, brand?:)

    Jah, statok: (módosítók nélkül) 190/195/115/30

    Lentebb írta vki (talán JancsiPapa), hogy nem kell dex a ww barbnak... de hisz a ww-nek is van AR-je... akkor? Vagy a mennyiség a minőség felett? Ritkán találom el, de ha eltalálom, akkor megfekszik?:)

    Polearm-os ww-s barb-nak van létjogosultsága?:)
  • JancsiPapa
    #21042
    most jelenleg classicban tolom, de majd szólok, ha lesz ;)
  • Aspyrin
    #21041
    Tényleg, nincs véletlenül egy 4s 3k gmb-od, esetleg egy branded? :)
  • Aspyrin
    #21040
    Kérdés, hogy osztja el a statokat, mennyi sclife-ja van, stb. Meg aztán odaírtam, hogy minimum ;)
  • JancsiPapa
    #21039
    5-6ezer, aspy...
    a 49-es barbomnak volt ~3000 élete
  • Aspyrin
    #21038
    A battle net egyik varázsa, hogy tudsz kereskedni. Minden tárgynak van egy megközelítő értéke, melyet általában rúnában találsz meg (illetve forum goldban, de ez más tészta).
    Ha valami drága értelemeszerűen azt jelenti, hogy nagyon-nagyon ritkán esik, ezért nagyon ritka cuccal fizethetsz csak érte (ez persze ennél bonyolultabb, de a lényeg ennyi).

    A coh=chains of honor rúnaszó.

    A perfekt azért jobb, mert perfekt :D Atomritka.

    A barbárod életképtelen illetve jelentéktelen egy 8 játékos szobában. Az 1500hp nagyon kevés, max bo-val minimum 3-4000-nek illik lennie. Azt hiszem több helyen is elvérzik a felépítésed.. A ww baba ütős tud lenni a megfelelő felszerelésel. Nekem botd és forty kombinációval a maxdam 6000 körül van.
  • tibia
    #21037
    Van valakinek valami értelmes rúnája? :D Már hónapok óta próbálok szerezni de nem bírok találni.
  • dexkill
    #21036
    (Végre tudok írni, kötsög sg reg...:D)

    Lenne vki olyan önfeláldozó, hogy küldene pár screenshotot a B.netes karijáról? Skillek, használt tárgyak érdekelnek. Barb, assa, pala elsősorban, ezeket ismerem:) [email protected]

    Hálás lennék:)