26171
  • sirdond
    #21115
    áh picsába
    wirt*
  • sirdond
    #21114
    szerintem te azzal a wort leggel próbálod nyitni amit nighton szedtél fel
    biztos hogy nem a játékban van a hiba :D
    pl8;4;2=player8;4;2
  • Delac
    #21113
    MIután végeztél baal-al normálon, akkor hogy mehess moo mooo farmra, ugyanugy normálon kell próbálnod. Tehát karakter választás feltett kérdésre 'normal' t kell nyomni. Ott újra felszedni wirt lábát, és act 1 cubeba bele tome of town-portal-l együtt.
  • bust
    #21112
    1.a játék crackelve van, másképp nem tudnék neten jáccani. nem eredeti, de mebizható forrásból van ugyhogy sztem ez nem lehet akadály.
    2. asszem a karakterem 45 lehet.

    mi az hogy pl8, pl4, pl2??
  • dexkill
    #21111
    pedig éppen act1-2-n lenne értelme, hiszen ott amúgy is könnyebb, míg act3-on a kis pigmeusok bezúzhatnak könnyebben. Amúgy nor-nm 1-2-3-at simán pl8-on küdjed' mert jön az xp rendesen, és sokkal könnyebb lesz később. Plussz, amikor meg nem boldogulsz van miből "elvenni", szóval ha nem megy, vedd vissza pl4, pl2-re és akkor a nehéz részen is átmész. Én Hellen ezt csináltam amikor necces volt a terep:)
  • Requiem88
    #21110
    na indítok énis egy újat players 8-on kíváncsi leszek meddig élek :D
    eddig nem nagyon mertem csak olyan act 3 felé emelni a players parancs értékét, ott se rögtön 8-ra.
  • dexkill
    #21109
    felesleges...:)

    Akkor:
    1. eredeti a játék? Szóval a lényeg, hogy crackeled-e, vagy crack nélkül is megy? (nem az érdekel, hogy adtál-e érte pár Mátyás Királyt...)
    2. Mekkora a karaktered? Nemtom, lehet, hogy van szint korlát, és nem érted el... Én mindig pl8-on tolom, így Baal-nél már lvl40-45 vagyok...
  • bust
    #21108
    (komyolan mondom ha vmiokr ráérek levideózom és feltöltöm vhova)
  • bust
    #21107
    a siker.

    minden ugyvan ahogy leirtad, mégis aztmondja a karakterem, hogy: áj kent juz disz jet. Normalban jácottam végig. amugy haveromn is pont tegnap jácotta végig normalon, és neki is ugyan az mint nekem...
    A tehénkirályt meg még eccer se nyirtam ki, mivel nem tul sokszor voltam eddig a moo moo farmon.
  • dexkill
    #21106
    tristram csak bneten megy, még ha majd Hellen találsz is hozzávalókat (key of terror, key of hate, kaye of destruction) meg is találod.

    Cow level: minden szinten csak egyzser tudod kinyírni a tehénkirályyt (Cow King). Az adott szinten (normal) ki kell nyírnod Baal-t. Majd akkor van vége a normal szintnek, mikor "Slayer" lettél. Akkor ki is lép a game. Recrea, normal, go act 1, Kockába egy wirst leg meg egy tome of tp és megnyílik egy kapu... ennyi. Ebből mi az ami hiányzik?
  • Requiem88
    #21105
    az asszem csak bneten megy... hogy csak realmon vagy csak ladderen (amúgy halványlila gőzöm sincs mik ezek de olyan jól hangzanak)...
    asszem névnapomra eredeti d2 goldot kérek.
  • bust
    #21104
    meg h lehet eljutni abba a Tristramba, ahol Mephisto, Diablo meg Baal ellen kell menni eccerre? (vmi uber tristram vagy nemtom )

    mind1 először is a moo moo farmra várom a választ!
  • bust
    #21103
    csak normálba nyomtam le Baal-t, és minden megavn tom mi kell meg hova mennyek, tom h wirt lába, könyv, act1. de még most is aszonya h áj kent...:8
  • Nuki
    #21102
    Az volt a baj, hogy vissza kell menned normalba, és ott egyesíteni a horadric cube-al a falábat egy portal könyvvel. Nightmare-ben csak akkor nyithatsz kaput a moo moo farmra, ha megölted ott is Baal-t.
  • light00
    #21101
    Expansionnal tolod? Mert csak Baal halála után lehet kaput nyitni oda, ha meg megölted, áj dont knó :(
  • bust
    #21100
    üdv.
    véginyomtam normálon, de nem tudok portált nyitni a moo moo farmra. tudom h wirt lába meg egy teleportos könyv kell és h csak act1 városban lehet, de aszonnya: áj kent júz disz jet!

    lécci segiccsetek!
  • JancsiPapa
    #21099
    küldtem privátot.
  • Aspyrin
    #21098
    +3 Bow skill, sebzés: 61-316

    35% Chance To Cast Level 14 Amplify Damage When Struck
    100% Chance To Cast Level 18 Bone Spear On Striking
    +260-340% Enhanced Damage (varies)= Az enyém: 340
    Ignore Target's Defense
    20% Bonus to Attack Rating
    +280-330% Damage To Demons (varies)= Nálam: 317
    20% Deadly Strike
    Prevent Monster Heal
    Knockback
    Fires Explosive Arrows or Bolts (15)

    htx
  • JancsiPapa
    #21097
    írd le ide v pmben a pontos statot, dmgt, esetleg pict és felteszem neked jspre, ha neked esetleg nincsen :]
  • Aspyrin
    #21096
    Tudnál segíteni elpasszolni egy perfect Brandet?
    Unom már a bnetes idiótákat :|
  • sz4bolcs
    #21095
    Csak az extra képességű tiarák az értékesek. :)
    hozhatnál erre konkrét példát..
  • JancsiPapa
    #21094
    valahogy úgy, bár régen volt már barbárom, h ilyet számolgassak
    az fcr az ordításra hat, de sztem most nem gond, ha lassabban megy a howl/war cry, ebből úgyis csak egyet-egyet csinálsz egyszerre :]
    tiara kb olyan statokat kaphat, mint az amulettek, mondjuk képzelj el egy olyat, hogy +2 sorc skill level, 20 fcr, 20 str, 15 dex, 2 socket - mi jobb ennél? :]
    tárgydobást meg nem fog befolyásolni, hacsak nem ad mfet/van benne ist/ptopaz
  • dexkill
    #21093
    vérprofi vagy! köszönöm:)

    Akkor nézzem meg a barbar breakpoint-jait és ennek függvényében adjak ias-t a fegyvernek? A fcr csak a varázslatokhoz kell vagy pl az ordításokhoz is (howl,war cry)?

    Tegnap este merült fel egy újabb kérdés: miért drágák a Tiara-k? Még ha nincs is semmi extra képességük... Hallottam valami olyat is, hogy a tárgydobást befolyásolják. Igaz ez?
  • JancsiPapa
    #21092
    Attól még nem válaszoltál ^^
    szóval: a breakpoint egy olyan dolog, hogy az egyik breakpointtól (bp) a másik bpig bármilyen értéket felvevő összes fcr/fhr ésatöbbi ugyanazon hatást érik el
    pl a palának ugyanolyan gyorsan nyomja a hammert 75% fcrrel, mint 120%-kal, pontosan 125% nál v afelett lesz ténylegesen gyorsabb.
  • Aspyrin
    #21091
    Csak egyszer.
  • nearo
    #21090
    többször is rárakhatom ugyanarra a tárgyra?
    tehát lehet pl Kenyér's Kenyér's Kenyér's Heavy Boots-ot csinálni?
  • Hegi90
    #21089
    Bezony csak nekem nem jutott eszembe a council illetve a minion szó.
    (Érdekes, hogy a csicskás sem.)
  • sz4bolcs
    #21088
    mefi "minionjai" azok a council félék dobálnak jól rúnákat, mondjuk istet, malt, de szerintem hr-t is.
    hoppsz, látom Hegi is erre gondolt.
  • Hegi90
    #21087
    Hell traviban esik hr act3ban leghamarabb. És igen esik, majdnem minden runa. Mefinél is tanácstagok, mefi viszont nem dob olyan jol runát.
  • Nuki
    #21086
    Csak ott lesz a neved a tárgy neve előtt.

    Péládul: Kenyér's Heavy Boots
  • bust
    #21085
    csá. act5 ben a 4. küldetés után, és Anya jutalmum személyessé(?) teszi vmely cuccosomat. ezt a "kiváltságot" tartogassam későbbre, vagy tökmindegy mit nyomok, mer csak a nevem lessz rajta?

    előrre is köszi!
  • dexkill
    #21084
    szvsz csinált egy szervert, hogy aki akar az menjen be pakolászni...:)

    Hol kezdik el "szórni" a hr-eket? Act 3-on lehet találni ist feletti rúnát?
  • light00
    #21083
    Elhiszem, és pedig de, akkoris ez szokott kinn lenni csomószor :|
  • Nuki
    #21082
    Hát én úgy tudtam hogy az AFK azt jelenti hogy "Away From keyboard"

    Mellesleg itt is ezt állítják.
  • light00
    #21081
    Üdv urak. Egy kérdésem lenne, hogy game neveknél találkoztam olyan rövidítéssel, hogy AFK. Főleg barterolós jatekoknál. Valaki felvilágosítana, hogy mit jelent? thx ^^
  • Delac
    #21080
    Hátralöki az ellenfelet. Gyakorlatilag nem tud a közeledbe érni, és ezáltal megütni. Közvetlen támadással életedre törö ellenfeleket kihúzhatod. Távolsági támadások ellen csak részben véd. Találat esetén az épp aktuális tevékenységet megszakítja. FHR kell a közbe eltelt idő csökkentésére ( pvp ). Ez így szép is jó is, csak hogy tapasztalatom alapján nem minden esetben aktivizálódik. Lehet köze van ahhoz, hogy hell nehezségen töltöttem időm javarészét :D

    Magyarán annyi az egész, hogy sokkal biztonságosabban mozoghatsz a térképen. Nem kell attól remegni, hogy egy meglepetés támadás halállal végződjön.
  • vigyori14
    #21079
    üdv.
    eltudja valaki magyarázni h bow amánál a knockback az pontosan hogyan is működik, és hogy mit csinál?
  • sz4bolcs
    #21078
    összeadódik.
  • dexkill
    #21077
    a mf, pontosabban a better chance nem úgy van, hogy csak akkor érvényesül, ha én nyírom ki? Ergo ha a segítőnek nincs bc-je és ő öli meg akkor az nekem nem jó? Vagy összeadódik talán? Ergo ha neki is van, meg nekem is, akkor bármelyikőnk megöli az összeg számít?:)
  • sz4bolcs
    #21076
    A barbár előnye, hogy a hullákból sok sok pénzt tud szerezni, amit utána el tudsz gamblézni. Nekem olyan barbárom volt, aminek a csicsója ölte az ellenséget, a barbár csak szemlélte az eseményeket, és ordibált.

    A sorci előnye pedig, hogy bármilyen főellenséghez oda tudsz teleportálni, és pl. mefit anélkül tudod leütni, hogy ő meg tudna sebezni.

    Az én választásom a harmadikra esne: MF hammerdin enigmában.