26171
  • gerey
    #21155
    mindent kipróbáltam. Az összes többi realm megy csak az eu-s nem :( ...
    pedig régebben már voltam fent battle.net-en akkor gond nélkül felengedett, most meg nem
  • sirdond
    #21154
    ha már kinyírtad nihla-t(azaz megcsináltad a questet) akkor nincs utána portál
  • dexkill
    #21153
    Jah, tudja vki, hogy miért nincs Anyanak portálja nor vagy nm szinteken? Hellen van a karim, runozni akartam Pindleskint, miután annyiszor hallottam, hogy milyen jól dob, de nincs portál... Ez normális?
  • dexkill
    #21152
    Ha visszaolvasol kicsit, erről volt szó, hasonló kérdéseim voltak. Amúgy szerintem Barbar, Sorci, tanultabb kollégák szerint a Hammerdin.
  • gerey
    #21151
    igen MF=magic find
  • Rundstedt17
    #21150
    MF?
  • gerey
    #21149
    ha nem oldódik meg a gondom akkor marad a single, ott melyik a legéletképesebb mf kari?
  • dexkill
    #21148
    Az gáz:( Persze izgalmas is tud lenni, mert nekem az első karim olyan volt ugye, aztán (lévén két gép van) lanon raktározam egy ideig, ami elég macerás. De van egy progi, ami erre kiváló segítséget nyújt: Hero Editor. Persze lehet vele csítelni is a karit, de ezt mindenki maga dönti el. Ha találok egy érdékes tárgyat, simán kimásolom egy fájlba és meg van oldva:) Kell?:D
  • gerey
    #21147
    nem tudom mi van, de így sem működik
  • Yugioh Fan
    #21146
    Sziasztok! mikor neten act1en jáccok akkor kb 2 perc múlva kilép a játékből ésezt a hibaüzenetet kapom:

    Diablo 2 Error
    Location:D2CLient/Draw/dLightMap.cpp, line#305
    Expressin:ptLight

    nemtudjátok miez?? mert már nagyon idegesít
    előre is thx
  • JancsiPapa
    #21145
    tehát akkor mondjuk useast realm az megy?
    tűzfalat kapcsold ki, úgy próbáld meg v ha van ilyen extra tűzfalas cuccod, akkor engedélyezd a d2t
  • gerey
    #21144
    ezt de csak az európainál ....
  • JancsiPapa
    #21143
    mit ír ki? így talán tudunk segíteni...
  • gerey
    #21142
    enyém eredeti, de nem ment fel most rakom újra hátha akkor jó lesz...
  • Requiem88
    #21141
    törttel nem, eredetivel igen.
  • gerey
    #21140
    ti tudtok csatlakozni az europai b.netre?
  • JancsiPapa
    #21139
    http://www.hun1.rakanis.hu/D2Lexikon/Irasok/season4_guide.html
  • JancsiPapa
    #21138
    singleben halott kari, bnetre írtam a leírást :)
  • Requiem88
    #21137
    pvp-zni akarsz vele vagy csak játszani? tudok mindkettőre tippet adni, de cuccokat (tippeket) nem - mindigis magatalálós karaktereim voltak, tekintve hogy tört játékom van.
  • gerey
    #21136
    feltudna akkor nekem valaki vázolni egy életképes sorcot, skillek, cuccok tekintetében?
  • sz4bolcs
    #21135
    Én tutti nem tudnám, mint ahogy sok más karakterrel sem. De azt hiszem a kedvenc karakteremmel, hammerdinnel sem tudnám, mert jó cucc kell ahhoz, hogy bármit kezdjen az ember hellen akármelyik karival.

    Az egy biztos, hogy singer barbot nem erre találták ki, szóval én letennék az ilyen terveimről.
  • Hegi90
    #21134
    Annyi, hogy egyedül le bírdd ölni anickat players 3-ban.
  • Szuperkaraj
    #21133
    egy zealer palának mennyi élete kellene hogy legyen kb. 90-es szinten?
  • dexkill
    #21132
    tudsz vele Hellen egyedül haladni vagy nem? Szóval Hellen Diablo-t, Baal-t, Ancienteket egyedül ki tudod nyírni egy ilyen singer barbar-al? Bár ez a kérdés inkább a cikk szerzőjéhez szólhatna...:) JancsiPapa?:)
  • sz4bolcs
    #21131
    single playerhez nem értk..
  • sirdond
    #21130
    Igen életképes,de ebben a buildben nagyon sok múlik a a mercen. szóval neki kell a mightos aura, legtöbbször ő gyilkol, és te csak a hullákat gyalázod majd a find itemmel :)
  • dexkill
    #21129
    Újabb kérdések merültek fel:D

    Tapasztaltabbak szerint életképes egy ilyen singer mf kari SINGLEben? Szóval neten/lanon ha gond van (act bossok, Ancientek) van aki tud segíteni, de singleben azért valamivel hentelni is kellene... Szóval egy Frenzy-sword mastery-BO kombóban több erőt látok...
  • dexkill
    #21128
    nem túlzás a taunt-ra tenni 20 skillpontot? Lehet én tévedek, szerintem nem egy használható skill... Ha csupán a war cry tápolására használjuk... hát... inkább Shout és mercnek lesz 15000 defje.
  • dexkill
    #21127
    Köszönöm!

    JancsiPapa igen érdekes gondolkodású, mondhatni szürrealisztikus barbárt rakott össze:) Mondjuk single-ben nem veszem hasznát a sok aranynak, úgyhogy én mf-re élezem ki inkább. Nem gáz, hogy nem tudsz harcolni a karival?

    A másik: miért might aurás merc? Hiszen nem is harcolok... Nem lenne jobb inkább egy holy freeze aura? Bár igaz ezt a célt a war cry-om ellátja...

    Nah mindegy, köszi szépen
  • sz4bolcs
    #21126
    jancsipapa írása alapján..
  • gerey
    #21125
    ok kössz single már toltam pár évet csak kiváncsi voltam mivel kezdjek neten...
    kössz szemezgetem az oldalt :D
  • dexkill
    #21124
    Pár sorban le tudnád írni, hogy ez az mf barb hogy is nézett ki? Melyik skilleket húztad maxra, milyen tárgyakat adtál neki/segítőjének?

    Megragadta a fantáziámat a bazi nagy mf:D

    Köszi előre is!
  • jebedias
    #21123
    Ha most kezded, akkor mindenképpen sorcot válassz, amivel mf-elni tudsz.
    Itt egy iromány kezdőknek : http://hun1.rakanis.hu/Elsosegely/tippek-tanacsok.html
    Nagyon hasznos kis odlal, sok mindent megtanulhatsz belőle, ajánlom, hogy szemezgess a többi cikk közül is.

    üdv : b2f
  • gerey
    #21122
    hi szakértőket kérdezem tudnátok ajánlani valami karit amivel életképes vagyok neten, skillek elosztása érdekelne...
  • dexkill
    #21121
    ilyen kulcsos hülyeséggel ne nagyon foglalkozz, mivel csak neten lehet übertristramba menni... valamint a kulcsokat csak Hell-en dobják (Countness, Summoner és Nithalak).

    Igazából nem értettem, hogy miért akarsz ennyire tehenezni, de mostmár vágom...
    Tehenek nem adnak annyi xp-t, hogy értelmesen lehessen húzni egy karit (tapasztalatom szerint), inkább normal Baal-runt toljatok. worldstone keep level 2-ből indulva, pl8-on gyilkoljatok végig! Baal-t is. Aztán recrea és újból. Még te is fogsz kapni némi xp-t, ha nem vagy több lvl50-nél...

    Ennyi. Tehenek úgyis szarok normalon, El-Eld rúnákat dobnak, meg chipped/flaved gemeket... Jah meg Isenheart's Amory-t...:D Szal, ha csak ez a baj, hagyd a teheneket, és go Baal-run.
  • bust
    #21120
    mittom én. ma végignyomtam rémálmon.

    ott perzse tok nyitni.:S

    de nekem nem ott hanem normalba kellene h haverom felhuzhassa magát, mer neki rémálomba még nagyon nehéz.....
    na mind1 végül is meg lessz oldva.

    miért nem akarják eldobni a surmók a kulcsokat?(terror kulcsa, pusztitás kulcsa, gyíülölet kulcsa)

    ha jol tom azok nyitnak 3 kaput:
    1. Matron's Den - vmi Lilithet kell lenyomni h megkapd Diablo szarvát.
    2. Forgotten Sands - UberDuriel, halálakor eldobja Baal szemét.
    3. Furnace of Pain - UberIzual, halálakor eldobja Mephisto agyát.

    Ezekből kell kaput nyitni UberTritramba. De a kulcsot miért nem dobja el senki? vagy az nehézségi foktól függ? mert azt tom h ki meiket dobja el.
    de nem dobják el....
  • Nuki
    #21119
    Amikor belépsz a főmenübe, a bal alsó sarokba nincs odaírva a verziószám után hogy BETA?
  • dexkill
    #21118
    felesleges, amúgy sem jönnénk rá abból amit látunk...

    normalt végignyomtad? Be tudsz menni nm-re? Amúgy hol próbáltad neten vagy singleben?

    Szal, crea egy gamet, normalon, menj el Tristramba, vedd fel a leg-et, vegyél egy könyvet kockázd és ha nincs portál, akkor beszoptad, utál téged a játék!:D Akkor tovább nem tudok segíteni...:(

    Amúgy hogy a picsbe értetted azt, hogy "igen, crackelt, különben nem tudnál neten tolni"? Crackelt gamel nem lehet neten tolni, mivel a crackelt exe-ben nincs telepítőkód, amit a szerver ellenőriz. Továbbá a crackelt gamet nem patchetni, ergo tuti nem 1.11b a gamed, ami neten megy, szóval csak a fogalomzavar tisztázása végett...:)
  • bust
    #21117
    nem. én normalon probáltam ugyan ugy megnyitni a portált. érdekes lett volna ha rémálmon nincs végigjácva és mégis müxik. ujra felszedem wirt lábát meg uj könyvet is veszek, ugy sem megy.





    (videot elkezdtem, de nagyon szaggat xD
    majd ujra probálom)
  • Rundstedt17
    #21116
    Hogy működik az a players 8 parancs?Hogy kell beírni?Hogy kell előhozni azt ahova belehet írni?