26171
  • Csibusz
    #21195
    ŐŐ szar a videokarim???:D:D
    hát mondjuk ha szarnak mondható a geforce 8600 GT akkor biztos:D
  • dexkill
    #21194
    az elsőre a válasz pofon egyszerű: szar a videokarid. Bár nem kell kétségbe esni, mert nekem radeon 9600xt-vel sem fut a 3D... illetve fut, csak ha sok az enemy belassul... játssz 2D-ben.

    A második érdekes, biztos jó lemezt teszel be?:O
  • Csibusz
    #21193
    Hello meg szeretném kérdezni, hogy miért van az hogy:
    felrakom a diablo 2 alapjátékot.
    és ugye az van hogy ha nem a 2d állítom be a video card test után akkor nem indul el csak a bal felső sarokban egy fehér kis csík jelenik meg. azt annyi...

    A másik az lenne ha felakarom tenni a kiegészítőt:
    ugye kéri a play lemezt install közben. berakom oké megy tovább. aztán ujra kéri a kieg lemezt berakom.. és nem érzékeli hogy bent van..nyomom hogy ok.. de nem semmit:S Plz mind2 válaszoljatok:9 Thx előre is:)
  • JancsiPapa
    #21192
    attól függ,hogy hogyan játszol a hammerral
    én pl hell baalrun alatt végigtoltam diablot, amennyire csak lehet, rakord 1 perc 18 mperc, wptől, diablóval együtt :)
  • JancsiPapa
    #21191
    Szép napot!
    Szabolcs, kéretik nem fikázni a barbom :D
    kritikával esetleg...
    Single playerre egy blizzard sorcot ajánlok, mióta egyetemre járok és van fenn laptop havernál, funból én is singlézek, méghozzá hc...
    Kezdtem egy trapperral, 2 clawos, egész élvezetes játékot adott :)
    első ~25 skill fire bomb volt max,aztán burst of speed és 1 clawblock
    fire bomb act 1-3-ban szépen aláz, 8 playerben is. Andynál lehet mfelni egy bloodfistet (40 life, 10 ias, 30 fhr), countessnél egy tal és 1 eth rúnát (kicsit sokat kell runolni, de megéri), majd a stealth rúnaszó armorban egész élvezetessé teszi a játékot (dex, frw,fhr,fcr - utóbbi miatt sorcnak is kiváló). lvl 19ig eljutsz act 1ben, aztán act 2-3-an átszaladsz player 1-ben, felüdülés lesz :)
    aztán flayer jungle 8 playerben,rohannak rád,te meg fire bomb - isteni.
    act 4 kicsit nehéz, ám nem lehetetlen, lehet rakni pár pontot lightning sentryre, lvl 30tól csak a death sentryt toltam. Ugye hellen is életképes lesz, hiszen light immunokat leszedi az act 2 mightos merc (nightmaren béreljük, asszem offensive) és a fire bomb,a death sentry pedig robbantja a hullákat. Aztán próbáljunk meg +1-2 assa, 1-3 trapskill clawokat venni, iassal lehetőleg (ez számít abba,h milyen gyorsan rakod a trappot).Akit érdekel: meghaltam hellen underground passage-ben,curse multishot íjász team...
    Blizzer: act 1: tal-eth, 10 fcr gyűrűk, wand,orb v scepter, sisakba topáz v zafír. Érdemes televenni invet manapotival, ice blast eszi ugyanis. lvl 18ra legyen meg a glacial, a tele, prereqre 1-1, többi ice blast.Mire eljutsz blizzig, 8 player sem fog gondot okozni lvl 40re, baalt így toltam.
    Ezt night végéig vittem, sajnos fire-cold ench council megölt, véletlen ráteléztem blizzard helyett :D
    egyébként kis gyakorlás és halhatatlan :)
    20 blizzard
    20 ice blast
    ~15 coldmastery
    utána glacial
    1-1 tele, warmyth
    singleben jó még egy barb, vki leírta,h kb mire kell tenni, valamint egy zeal pala:
    20 zeal
    20 fana
    20 sacrifice
    20 holy shield
    def aurákra 1-1, resistesek közül csak az utsó, meditation nem kell, lehet több pont redemptionre (96os hammeremen vmi 10et tettem rá bneten, megérte)
    ezen leírások single tapasztalatok, "ahogy én csinálnám"
    single hammer is jó lehet, nem próbáltam még
  • dexkill
    #21190
    én Hero Editor V0.90 -et használok... a Jamella-t nem ismerem.

    De szigorúan, csak tárgypakolgatáshoz ajánlom, a többi az ördög műve...;)
  • Rundstedt17
    #21189
    olyan karaktert amivel a lehető legkönyebb végigtolni a singlet és a felszerelés beszerzése se lehetetlen.
  • Magic Boy
    #21188
    Hero editor-t melyiket (Jamella van a 1.11-es patch-hoz)?
  • dexkill
    #21187
    két út van...
    1. fogsz két gépet az egyiken crea egy gamet, a másikon ki-be lépkedsz a karikkal és pakolgatsz köztük (kidobod a földre, kilépsz, másik belép, felveszi...)
    2. Hero editor. Csít progi, de nem kell vele csítelni, csak a tárgyat kimented egy fájlba, majd a másikhoz bemásolod...
  • dexkill
    #21186
    a kedvencem nekem egy ww barb leírás rakanis-en botd és beast axe-k, enigma, arreat... pvp cseréhez meg 3xber sityak... lol...:)
  • Magic Boy
    #21185
    Sziasztok, hogy lehet Lord of Destruction-ban Single-ben egyik karaktertől a másikhoz átpakolni cuccokat, ha fenn van az utolsó (1.11-es?) patch?
  • Nuki
    #21184
    Burzsoázia! Tárgyak nélkül is lehet heffán-olni!
  • sirdond
    #21183
    igen, csak az a baj ezekkel, hogy single-ben cheat nélkül képtelenség megszerezni a cuccokat, bneten meg kurva drágák :D
  • Aspyrin
    #21182
    Jobbat, de miben? Nekem egy pb necro például sokkal nagyobb játékélményt nyújt. Ha gyorsabban írtó karit szeretnék (főleg bossoknál) akkor java és infys csiccsó kombinációját használnám.
    Mire gondoltál? :)
  • Rundstedt17
    #21181
    Ha tudsz jobbat hallgatom
  • Aspyrin
    #21180
    Hammerdinnel csak az a gond, hogy végtelenül unalmas és bossok ellen nem az igazi, egyébként valóban egy általánosan jól használható karakter.
  • sirdond
    #21179
    blessed hammer max
    blessed aim max
    vigor max
    concentration max
    maradék a holy shieldre
    én szoktam egyet rakni a redemptionre is,mert hasznos tud lenni ;)
    strenghtre annyit amennyi a cuccokhoz kell. én eni duskot szoktam használni(az 77 str req).attól függően hogy milyen torchod meg annid van,meg milyen enit fogsz használni annyit rakj str-re.
    dex-re ha akarsz max blockot akkor olyan 110 körül megvan, zakaval és majdnem max hs-sel.
    vita összes többi.
    energy semmi.

    ha valami nem jó, jancsipapa úgy is kijavít ;)
  • Rundstedt17
    #21178
    érdekes kipróbálom:)
  • Rundstedt17
    #21177
    Mit takar az a hammedin?.Mit fejlesszek a tulajdonságokban és a silekben?
  • sz4bolcs
    #21176
    na most válaszol egy igazi profi is. :P Hammedin über alles. :D
  • sz4bolcs
    #21175
    talán annyi, hogy tudod, hogy hogyan kell kinyírni egy szörnyet, de ez meg a másik véglet. :D
  • sz4bolcs
    #21174
    nem jelent akkora előnyt a single "kikupálódás", mint amekkorát az írásod sugall..
  • sirdond
    #21173
    ez szubjektív vélemény mert bármelyik karatker lehet erős a megfelelő cuccokkal.az én választásom a hammerdinre esne,persze csak ha meg vannak hozzá a megfelelő cuccaid (amit single-ben kétlek). single-ben is és bneten is bármit tudsz vele runolni
    vagy orber sorc
  • Nuke1988
    #21172
    Csáó! Nem tudtok nekem edni egy linket ahonnan tudok drop modot szedni 1.10 lodhoz. De olyan kéne ami a játék elején egyből dobálja a spéci barna meg set tárgyakat.
  • Requiem88
    #21171
    singleben asszem egy villámos varázslónő nagyon durva lenne... láncvillám mint elsődleges támadóskill, maxolni pedig a synergijeit.
    én abszolút nem vagyok profi, de villámvarázslónő téren van tapasztalatom, nagyon durva tömegpusztító ám ^^
  • dexkill
    #21170
    Bár a kérdést nem hozzám intézted... (álszerénység:P)

    barbar - battle order, shout, mastery + egy combat skill (ww, bers, frenzy), használj howl-t (1 pötty), stamina és speed növelőt, nat res + iron skin 1-1.

    zealer paladin erről kb annyit kell tudni, hogy zeal-sacrifice-fanaticism aura 20-20-20... a többit tedd amire jól esik:)

    a többi karihoz nem nagyon értek:)

    nah most válaszoljon egy igazi profi is:D
  • Rundstedt17
    #21169
    melyik kari a legerősebb singlében és mely fejlesztéssel?a profiktól szeretném tudni:)
  • Requiem88
    #21168
    az egyszeri alkalom volt (eddig) :D
    idegesítő volt, hát mit csinálnék vele... :/
  • dexkill
    #21167
    uncsi b@zmeg, persze, de ha a neted nem teszi lehetővé, akkor kénytelen vagy, nem? Különben meg mindegy milyen gameről van szó, először singleben kell kikupálódnod, hogy neten ne légy noob. Nem ez az első game-m, szóval tudom:)

    Amúgy tényleg az mf sokkal jobb, komplett runokat lehet nyomni 15 perc alatt anditól-baal-ig:)
  • Delac
    #21166
    Nem egyszerű, de ha belegondolsz, kicsit jobb ha már van egy karaktered és el kezdesz vele mf-lni mert kell a cucc - hisz tradelni nem lehet - akkor a fix térképek megkönnyítik a dolgod. ;)

    Egyébként meg uncsi.
  • sz4bolcs
    #21165
    hogy lehet singleben nyomni ezt a fostalicskát?
  • dexkill
    #21164
    a skillpontok korrigálása bocsánatos bűn, én is használom, mivel a barbaron kívül mindennel kezdő vagyok. Raktározásra kiváló, de hogy egy tárgy paramétereit változtasd meg, főleg egy UNIQUE tárgyért... az lol:D

    JancsiPapa király a Singer barbárod!:) Bár még kicsi, de ha felnő...:D
  • gerey
    #21163
    JancsiPapa ötlete alapján azon is gondolkodom, hogy levelet írhatnék a Blizz-nek ezzel a nem szokványos problémámmal, már csak a nyelvtudás hiányzik ^^...
  • Nuki
    #21162
    Én paladin aura-váltogatás flood, vagy laggolásra való felbujtás miatt másfél órát kaptam.
  • gerey
    #21161
    mind1 felmentem useast-re most ott vagyok...
  • light00
    #21160
    Hát ugye akkor csak egy időleges bant kapsz, úgy 10 perc kb, utána visszengednek. Szal nem tudom nálad mi a baj, én ugyanezt az üzit kapom ha ez van, sry
  • JancsiPapa
    #21159
    nem
    ha megvan a halls of pain wp, akkor tűnik el
  • Requiem88
    #21158
    megvan ^^ én mondjuk arra használtam hogy amikor meggondoltam magam a skillpontok elosztását illetően, át tudtam rakni néhányat. illetve volt hogy találtam egy unoique pajzsot, amin +2 to all pala skills volt, hátmondomezszopás, legyen inkább +1 to all necro skills.
  • gerey
    #21157
    és hogy szoktad megoldani, van valami időkorlát vagy ilyesmi??
  • light00
    #21156
    Nekem akkor szokott ez lenni mikor szétfloodolom(nem direkt :$:D) a csetet. máshova felenged, de ahol floodoltam (europe) oda nem.