26171
  • jebedias
    #21356
    Nem tetszés kérdése.
    A cuccaid honnan fogod szerezni?
    Ha nem mfelsz nem sok mindent lesz majd tenni a karijaidra. :)
  • Magic Boy
    #21355
    A kezdőknek való cúccaid érdekelnének, de nekem nem eredeti a játékom.
  • tigeroo
    #21354
    ez a thunder maul hol esik?
  • tigeroo
    #21353
    én felszeretnék iratkozni egy normal act kúrára:)
    (aztán baalrun lvl40ig, csak ma töröltem a karakterem és most elment a kedvem a questeléstől)
  • dexkill
    #21352
    jah és amulettnek egy 3shape shiftinges amum van, amin finomságként rajta van 3 % mana stolen is;) Igazából a raktárosomnál megláttam ezt az amulettet és annyira megteszett, hogy csináltam/csinálok rá egy karit:D De Ringeknek meg blood ringet csinálok majd a life stolen/strg miatt (thunder maul ugye...:)
  • dexkill
    #21351
    Nékem is van shape shifter druidom...:)

    Nagy hibája, hogy inkább pvp-re lehetne használni, mert pvm-ben béna (nincs igazi tömegpusztítója...)

    Skillek:
    20 lyc, werewolf, fury, oak sage v. heart of wolv
    + prereq a többi az életszívó kukacra...

    feral rage szar, használj inkább life stolen tárgyat 8-10% elég bővel a fury mellett...

    statok strg ami a helles tárgyakhoz kell majd, dex semmi(!), kivéve ha pajzsal mész, vita minden, nrgy semmi. Én spec egy silence thunder maul-t fogok használni reményeim szerint, szóval no pajzs, no dexterity, így bazi nagy életem lesz (+ én oak sage-t fogom fejleszteni...).

    Segítőnek természetesen nm act 2 migth aurás merc...

    :)
  • sirdond
    #21350
    ha valakinek kell segítség (pl húzás) az írjon ide, vagy pmben és segítek neki. nem szoktam mostanában játszani, de mos ked vet kaptam és ilyenekben szívesen segítek! :) ja meg van pár cuccom is kezdőknek
  • tigeroo
    #21349
    maradok a druidnál:)
    sorci nemjön be
  • Carmang
    #21348
    Én most egy ilyet nyomok singlében.
    Felépítése (lv25-ön):
    Werewolf: 9
    Licantrophy: 11
    Fearl Rage: 5
    Mérgező harapás (nem ugrik be angolul): 1, de ez csak a 30-as Fury miatt kell majd.

    Most a Feral Rage-t fejlesztem majd lv29-ig, onnantól a 30-as Fury.
    Aztán lehet a kettőt egymás mellé kombóban nyomni, mert a Feral Rage "charged", feltöltés utána váltani Fury-ra.
    Épp pár hete érdeklődtem itt efelől.

    Statok:
    Életre: nagyon sok.
    Dexterity-re: hm.. sok
    Erőre: csak annyi, hogy elbírd az újabb cuccokat.
  • jebedias
    #21347
    Hmm, sztem töröld le és kezdj egy sorcot, amivel majd mf-elsz.
    Ez azt jelenti, hogy mondjuk ölöd a bossokat jó cuccok találásának reményében. :)
  • tigeroo
    #21346
    kezdtem egy sépsiftör druidát :D
    mire rakjak a skillfán?
    milyen statokra gyúrjak?
  • tigeroo
    #21345
    na mindegy kitöröltem a gäcibe...
    de nagyon ideges vagyok, egy pipa miatt egy heti munkám veszett kárba :(

    (de mindegy, ugysem akartam még nightmaren tevékenykedni)
  • jebedias
    #21344
    Ja meg persze ladderesek és nonladderesek nem játszhatnak együtt.
    Azt gondoltam ez egyértelmű. :)
  • tigeroo
    #21343
    és akkor miért nemtudtak az én szobámba csatlakozni a ladderes karakterek? nem értettem
    (irják whisperben hogy nemtudnak belépni...kérdik hogy non-ladder vagyok-e esetleg..mondom igen, válasz: menj a picsába)
  • Aspyrin
    #21342
    És tényleg :O
  • jebedias
    #21341
    Nem lehet nonladderből laddert csinálni.
    A különbség az, hogy bizonyos cuccokat nonladderben nem találhatsz, meg bizonyos rúnaszavakat sem rakhatsz ki. Szóval inkább ladderben játssz. Ja, és bizonyos időközönként (1-2 év :) van ladder reset, ami azt jelenti, hogy az összes ladder karakter átkerül nonladderbe.
  • jebedias
    #21340
    A trapok lerakásának sebessége az iastól függ.
  • Aspyrin
    #21339
    fcr :)
  • faze
    #21338
    IAS
  • dexkill
    #21337
    Bazz assa trap-ekre ias hat, vagy fcr, melyiktől szórja őket gyorsabban?

    Csak érdekességként, IK tárgyak mennyit érnek pgemben/rúnában kifejezve?
  • tigeroo
    #21336
    izé non-ladder kariból lehet ladderest csinálni utólag valahogy??
    tiszta gáz , csak hátráltat mindenben (szobák, stb.)
    meg mi a különbség? 2órája szeretnék act5 helpet kérni, és senki sem tud segíteni mert nemtud utánam jönni
  • dexkill
    #21335
    jó, közben rájöttem, hogy a holy shiled nem aura, és nem passiv skill, hanem cast... elsütöm, és visszaváltok fanat aurára... lol, szóval akkor holy s + dex = 75% ctb.

    Köszi a választ!:)
  • tigeroo
    #21334
    aha ok:D

    akkor most ugyan ott vagyok mint a #2132-ban :(

    remélem ma találok egy segítő emberkét battleneten:)
  • jebedias
    #21333
    Ne öld meg baalt olyan gameben, amelyikben teljesíthető a quest.
  • tigeroo
    #21332
    aha és ha nightmaren is végigboostolom magamat,akkor a végén ne menjek be "credits"-be?:D és akkor tudok baalrunozni NM-en?
  • jebedias
    #21331
    Ha már mindent kimaxoltál (fana,zeal,sacrafice), akkor mehet a holy shield is. A statpontokkal úgy gazdálkodj, hogy dexre annyi kerüljön amennyi a maxblockhoz kell.
  • dexkill
    #21330
    érdemes egy zealer pala-nak a holy shieldet maxolni? értelemszerűen akkor a block rate-t a holy-val együtt kell 75%-re húzni, ergo ha fanaticism-el megyek a ctb-om olyan 40% körül lesz csak... Ha viszont dex-ből csinálom 75 % ctb-ot, akkor a holy shield-et felesleges húzni, nem?

    köffi!:)
  • jebedias
    #21329
    Hohó, azért mert már átcsusszantál nightmare-re...
    Megölted Baal-t. Így csak a night-os játékokat látod.
    Csinálj egy új karit, amivel értelemszerűen normalon leszel, azzal majd látod a norm-os gameket.
  • tigeroo
    #21328
    jah igen..most kicsit elment a kedvem, mert se egy cowrun, se baal, sesemmi :(
    ha van egy-két baalrun az mind nightmare...
  • jebedias
    #21327
    Ha ilyen gyorsan haladsz, hamar nightmare-n fogod magad találni, ezen az alacsony szinten az pedig elég izzasztó. Szóval ha az ancients quest megvan, és elérted a 25-ös szintet, akkor azt tanácsolom, hogy baalrunozz úgy lvl 40ig. Ez azt jelenti, hogy olyan játékokba lépsz be, ahol baal minionjait ölitek le gameről gamere, sok xp-t bezsebelve ezáltal. Jó dolog. :)
  • jebedias
    #21326
    Én speciel nem használom, egyrészt mert félek, hogy ha most nem is, de talán később ennek következményei (accountvesztés, ban) lesznek, másrészt mert nincs szükségem rá, így is eltalálok mindenhova. 5 év játék után már többé-kevésbé kiismerhetőek a mapok. :)
  • plu604
    #21325
    laza hozzáállás :D
    egyébként azonkívül hogy tudod egy-két mapon hogy hova kell menni, ami nem tudom mennyire előny másokkal szemben, másra jó?
  • Tujm
    #21324
    hály evribádi, vagy leugattok, vagy nem :D
    sok év kihagyás után most kezdtem el megint b.neten játszani. mh-et mennyire szűrik? és ha nem nagyon akkor valaki adna egy használhatót?
  • tigeroo
    #21323
    megoldva :-DD

    (lvl23 és végigboostoltak act5-ön is, most jönnek a "mellékküldik")
  • tigeroo
    #21322
    act III-ban segitene valaki? mephisto-nál kéne egy TP :S
    /beg
  • Nuki
    #21321
    Igen.
  • plu604
    #21320
    wirt lbár akárhányszor fel tudom szedni? a tristramba nyíló kapu mindig ott lesz stony fielden?
  • dexkill
    #21319
    1. nyírd ki Baal-t
    2. recrea egy gamet azon a szinten ahol baal-t megölted
    3. menj el tristramba (stony field-en a crain stone piros tp-n keresztül)
    4. szedd fel a wirt's leg-et a vízparton lévő hullából
    5. menj vissza act I táborba
    6. kockába tedd wirt's leg-et és egy tome of town portal-t...
  • Magic Boy
    #21318
    Mi kell ahhoz, hogy eljuss a tehenes pályára?
  • plu604
    #21317
    az öt statot azért kaptad mert bevitték Lam Esem könyvét alkornak, quest jutalom.