26171
  • sirdond
    #21396
    ha most kezdted a gamet akkor na palát indíts, pontosabban ne hammer palát,mert egy jó hammerdin drága :s
    egyébként:hun1.rakanis.hu
  • pzs
    #21395
    Sziasztok

    Én most kezdtem a gamet 1 normális palát akarok összehozni , de mindehol az enigma cuccot emlegik és nem találok erről normális magyar leírást . Ha valaki tud linket vagy leírná hálás lennék.
    Köszönöm előre is

    üdv
    pzs

  • dexkill
    #21394
    tisztában vagyok vele:) én a zárthelyikre gondolok;) Mi félévente két zh-t írtunk, ha átlagul >1,9 mehettél vizsgázni:)
  • JancsiPapa
    #21393
    a vizsgaidőszak januárban volt ;)
  • dexkill
    #21392
    A skilles dolgot én is így gondoltam... De amúgy a játék csomó "bugos" tárgyat generál ám. Van pl egy teljesen normális hófehér bonewave-em 596-os deffel... nah mindegy.

    A egyetemi élet bizony nem könnyű, buliba járni, másnap kipihenni... és ilyentájt kezdődik az első zh időszak, amikor minden pöcs tanár egy hét alatt akarja megiratni a maga zh-ját...:S S közben lépést tartani bnet napról-napra változó szokásaival...:)
  • JancsiPapa
    #21391
    Egy jelzés lett volna, h élek, csak nem olyan könnyű az egyetemi élet, mint hinnétek ;>
    de most szétspamoltam a topicot, jöhetnek a további kérdések.
  • JancsiPapa
    #21390
    http://www.battle.net/diablo2exp/items/magic/jewels.shtml
    e szerint a ruby (+31-40%ed) prefixhez 66-os szintű szörny kell legalább, a fervor (15ias) suffixhez pedig 39, tehát 66-os szinten felüli lények kidobhatják az áhított jewelt, de ha ilyenre vadászol, akkor inkább lottózz, ott hamarabb lesz sikered.
    2 assa skillt pedig csakis kék, sárga v barna clawok adhatnak, ezekbe pedig nem rakhatsz rúnaszavakat.
  • JancsiPapa
    #21389
    http://www.hun1.rakanis.hu/D2Lexikon/Irasok/season4_guide.html - itt egy jó leírás
    http://www.hun1.rakanis.hu/D2Lexikon/szotar.html - itt a szótár a szakzsargonhoz
    alap itemeket meg tudunk talán nézni neked Lacival, ha europe softcore ladderben játszol.
  • JancsiPapa
    #21388
    Eredeti játék, olyan cd-kulcs, amit jelenleg más nem használ és nincsen letiltva, netkapcsolat és pc, ami viszi.
    patchet tölt magától, ha ezek adottak (márpedig az utsó kettő megvan valószínűleg).
    amennyiben az első kettővel van gond, akkor cdgalaxis v ahol most meg tudod venni, kifizeted az x990 ft-ot és máris tolhatod neten - ezekben viszont ne kérj segítséget, mert csúnya sárga háromszögeket rakatok a neved mellé, benne kövér felkiáltójellel.
  • spanmester
    #21387
    Hello!!!

    Az a problémám hogy felszeretnék menni a netre játszani de nem tom hogy kell.Ha lenne valaki aki segíteni az kérem írjon!

    Előre is kösz!!!
  • jebedias
    #21386
    Szia Jani, látom van véleményed... :D
  • JancsiPapa
    #21385
    .
  • tigeroo
    #21384
    jójó, mindegy :-DDD!
    kezdtem egy cold sorcit, bossokból akarok kincseket vadászni
    (de ezzel már tuti boostoltatni fogom magamat, nincs kedvem actokkal vesződni)
  • dexkill
    #21383
    az a lényeg, hogy élvezd:)
    később majd rájösssz arra, amit Hannibal Lecter is hangozat: "az alapelv az egyszerűség". Ha werewolf-ot csinálsz, nincs szükséged direwolfra... mivel nem tudsz rá tenni 20 pöttyöt, nm végén, hellen nem veszed hasznát, így nem is fogod használni:)
  • tigeroo
    #21382
    lvl 53
    raktam egy keveset az állatkert ágra is:d
    (health oak + dire wolfz)
  • dexkill
    #21381
    most megnéztem, hogy mire gondolsz, igazad van, a dmg-ük átlaga azonos, de 15-15 str/dex-et spórolok...

    A cucc szürke, 3 socketes tárgy volt. Ezért kérdeztem, mert all skill-t még nem láttam nem színes tárgyon. Ugyan ezért kérdeztem azt a +2 berserkes rage helm-et is mert még semmilyen tárgyon nem láttam bers/ww skill-t (sőt frenzy-t is csak a Fury rw-n), mondván, hogy túl nagy táp lenne...
  • jebedias
    #21380
    Örülök, ha tetszik, majd kíváncsi leszek hellen mennyire fogod szeretni. :)
  • jebedias
    #21379
    Egyrészt a chaos-t suwayaah-ba szokták tenni, mert annak a legnagyobb a dmg-je, legkisebb a str/dex reqje és 3 socket lehet benne.
    Másrészt nem mindegy hogy milyen skill van rajta.
    Ez a 2 assa skill, amit említesz, nem is létezhet olyan clawon, amibe rw-t lehet tenni. Ez nem valami magic tárgy?
  • tigeroo
    #21378
    na baalrunoztam ma reggel egy pöttyet...lvl37:)
    kurvajo ez a shapeshifter druid!!
  • dexkill
    #21377
    Köszönöm szépen, érdekes gondolatokat olvastam:) Az account fogalmával és a max 8 karival nem voltam tisztában:)

    Egyetlen dolgot nem értek... miért lenne szar claw a scissors suwayyah? A legnagyobb karom, helles... a 2 assa skill az táp, nem?:O

    40ed jewelt hol dobálnak? 15ias meg csak egy van, ezek is ritka cuccok, mi?:)
  • jebedias
    #21376
    Na, csak most olvasom, hogy már megválaszolták előttem ezeket a kérdéseket... :)
    Nembaj, a szándék a fontos. :D
  • jebedias
    #21375
    704 pgem vagyis 1 -->ACCOUNTNYI<-- . Szóval nem egy karakter...
    Egy ACCOUNT. 8 kari van egy accounton. Egy karira 88 pgem fér.
    88*8=704. Remélem érthető. :)
    A 3sock 30frw tiara/diadem azért jó, mert telepakolják 40ed/15ias jewellel, ami igen komoly kis cucc lehet egy duel amazonra. Ez a titka.
    És a bneten általában ilyen cuccokért nem lemekkel, hanem hr-ekkel fizetnek. Örülök, ha segíthettem.
  • jebedias
    #21374
    Persze, karakterspecifikus tárgyakra kerülhetnek az adott kari skilljei...
    Nincs ezen semmi meglepő.
    A 2 assa skilles suwayaah-ba meg nem tennék chaos-t, főleg ha magic... :)
    Meg amúgy sem olyan olcsó dolog, hogy bármilyen szar clawba beletedd, szóval felejtős.
  • Artoxin
    #21373
    Helo
    Játszál players 8-ba. :)
    Act 3 -at lv 30on fejeztem be.
  • tigeroo
    #21372
    nah, mire kipucoltam a viper tempelt pont meglett a 20-as szint
    ^^
  • tigeroo
    #21371
    kösz mégegyszer
  • vigyori14
    #21370
    abba a circlet be 40/15 jewel eket szoktak tenni, duelben bow amák használják.
  • tigeroo
    #21369
    nincs msn címed?
    most fenntvagyok battleneten, /whisper *sirdond-ra azt irja hogy offline vagy

    *krampusz10 a felh. nevem
  • sirdond
    #21368
    írtam, hogy whispelj rám mert úgy könnyebb megbeszélni hogy mit akarsz
  • tigeroo
    #21367
    ittvagy? van fél órám..
    (privit is irtam már:))
  • sirdond
    #21366
    na mindegy az enyém *sirdond
    whispelj rám és majd megbeszéljük
  • Sheltem
    #21365
    Egy account 8 karakter. És az inventorydon kívül a láda és a cubeba is fér. számold ki.
  • dexkill
    #21364
    hun1.rak-en a kezdőknek szóló helpben láttam ezt "704 pgem, vagyis egy accounnyi..." ez mit jelent? Egy karinál nem fér egy 704 db gem...


    Másik: néztem értéklistát, nem vagytok normálisok!:D Hogy a faxomba fizetek ki egy 3soc, 30 frw tiarát, adok érte 7000 lemet?:D (már persze, ha nem jsp-n üzletelek, tehát nincs fg-m...) Amúgy az frw és a life az nem csak kék tárgyakra kerülhet? Akkor mire jó egy 3 sock kék cucc. rw nem működik bennük, mf-elni ptopázzal?:O Vagy...?
  • sirdond
    #21363
    mi a bnetes accod? 5 perc és fent vagyok,aztán elhúzlak nomr baalig
  • dexkill
    #21362
    Tegnap találtam nm act4 rof-ban:

    rage mask
    req lvl 30
    def 90
    3 sock
    2 to berserk

    Létezhet ilyen tárgy legálisan?:O Még soha nem láttam berserket semmilyen tárgyon. Öcsém meg talált egy 2 assa skill-es scissors suwayyah-t, 3 sockettel, szinte követeli a Chaos-t!:) Ezek nem bugok?
  • jebedias
    #21361
    Hajrá...
  • tigeroo
    #21360
    na kezdtem egy druidát, act 1-et most pörgettem ki (lvl 15)
  • tigeroo
    #21359
    11 től nekemisjó:)

    köszönöm:D
  • sirdond
    #21358
    okés, holnap délelőtt 11től ráérek, ha neked is jó.

    magic boy:csak bnetes ladder cuccokat tudok adni
  • tigeroo
    #21357
    majd baal runozok...
    (act I-II-t ugyis kifogom pucolni...de act III-tól már boostoltatni fogom magam..az ritkaszar)