26171
  • JancsiPapa
    #21316
    bneten elég, ha megölöd/megölik neked councilt travincalban és utána pedig nyitnak neked egy town portalt mephistohoz :)
    sokkal jobb, mint a dszungelben majomkodni
  • tigeroo
    #21315
    hmmm elkezdtem act III-at
    jött pár német tag a szobámba és elkezdték őkis tolni a questeket...
    nekem még 1 küldetésem sem volt, aztán lett vmi orb-os izé meg hogy "kill mephisto" quest
    (jameg volt egy DC utána visszamentem és kaptam 5 statot, mintha szintet léptem volna)
    most úgy néz ki hogy az utolsó 3 quest completed, azóta megcsináltam vmi jade figurás questet és van egy másik aktív (vmi spider izéé)

    akkormost mivan? inkább maradok az oldschool módszernél és remélem "újra" végig tudom tolni sorban a questeket...
  • plu604
    #21314
    hát erre gondoltam volna utoljára...
    köszi
  • MadJani
    #21313
    Meg lehet csinálni többször is, csak ne öld meg a Cow King-et.

    Iso téma. Nekem kb 5-6 éve müxik igy és soha semmi bajom nem volt vele, igy szerintem ilyen tipusu védelem nincs beépitve a játékba.

    Plu604: Ez nagyon tettszett :D ilyen jót már rég nevettem :D
  • vigyori14
    #21312
    érdekes dolog ez amit irtál ilyen uj elképzelés még nekem sem jutott eszembe mikor kezdővoltam.
    amugy aztjelenti h next game, azért léptek ki mer mentek a következő játékba, és ott ugyanolyan jol kapják az exp et.
    javaslom teis tedd ezt, nézd meg milyen játékban vagy épp, és ha beirják a varázsszót, lépj ki teis és lépj be a következő sorszámú játékba.
  • plu604
    #21311
    valaki aki kicsit jártasabb a bnetes szlengben árulja már el mi a halál az az "NG"... Valami olyan szó lehet mint a "Voldemort" hogy mindenki retteg tőle, mert amikor valaki beírja, mindenki lelép és csak én maradok. Végre találok egy szervert ahol sokan vannak és faszán jön az xp, erre NG, és egyedül vagyok. idegesítő.
  • Carmang
    #21310
    Jó dolog a Zeal
    kivéve, ha Lightning Enhanced lény van körülötted :)))


    Apropó, lenne kérdésem:
    A tehenes pályát a LoD-ban már csak egyszer lehet megcsinálni, szinglében?
  • tigeroo
    #21309
    .cue

    de már mindegy, tényleg:)

    most nyomtam le durielt...hát, kemény csata volt (vagy 5x hazateleportáltam potikért + full hp-ért)

    kösz a tippet ;-D
  • dexkill
    #21308
    Mi a kiterjesztése a fájlnak? .nrg? Nekem az, és működik úgy ahogy mondtam... Tettem már másik gépre is, és ott is ugyan így ment:)

    a resistes cucc meg ne már, hogy komoly legyen...!:) Én act V-ig nem nagyon törődöm resistekkel... életet told fel, amennyire lehet, és csókolom:)

    amúgy ha kell valami cucc, akkor adok szívesen, írd le mi kell:)

    jah, zealer pala:

    20-20 zeal, sacri, fanaticism aura a többi valami finomságra, pl holy shield-re, vagy az all resistes aurára. Az egyedi resistekre ne tegyél, pazarlás!

    Amúgy meg írd be chatbe '/players 8' vagy 2,3,4,... és akkor a lények 8x erősebbek lesznek, és 8x több xp-t adnak:) Hasznos, mert gyorsabban hízol:)
  • tigeroo
    #21307
    ...sacrifice + zeal ágat folytattam (zealt benyomom körülöttem mindenki borul)

    lvl20 nemsokára befejezem a második felvonást is
  • tigeroo
    #21306
    ^^

    csak meglepődtem amikor a kérte az expansion cd-t,abban a hitben voltam hogy a play cd is elég...ezért maradt ismerösömnél az a cd...na mindegy

    lvl 18as vagyok, lightning resistre pakoltam egyet (scarabok miatt..), amúgy full sacrifice + zeal tápos vagyok, maxoljam ki ezt a két skillt, vagy rakjam ki a vengeancet és gyúrjak rá a resist aurákra?
  • Nuki
    #21305
    Diablo-nál az a másolásvédelem, hogy ha másolt cédét, (vagy iso-t) teszel be, akkor kéri az eredeti cédét, de közben mégis bent van.

    Erre találták fel a crack-et. De ez már warez... és amint látom te értesz egy s máshoz, úgyhogy innentől nincs szükség több magyarázatra :)
  • tigeroo
    #21304
    lightning resistes rúnája/egyéb cucca van valakinek?:S
    ACT II-ben vagyok és csak a scarab-ok sebeznek a villámaikkal

    szeretnék venni (ha van eladó)

    htx:)
  • tigeroo
    #21303
    jolvan végülis nekem ugyan ott volt..hiába mountoltam be a letöltött ISO-t, kérte a cd-t (wadöfakk)

    de kibírom ,legfeljebb nem a megkezdett lockommal tolom hanem a palasnyikovommal, majd ha meglesz a kieg felrakom ujra
    (amugy már lvl16os a drága)
  • Nuki
    #21302
    A daemon tools, meg egy másolt cédé között nincs túl sok külömbség.

    Vannak egyes játékok amik úgy veszik észre a daemon tools-os cd-t mintha másolt lenne.

    Azért fejlesztették ki, és tettek egyes játékokba 'másolásvédelmet', hogy ne démonozhasd le magadnak, és ne adhasd oda a haverjaidnak, hanem vegyék meg ők is.
    Ne legyetek naivak. :P
  • Davidus
    #21301
    fist of heavens pala? a nem nehéz hanem szar:D
  • tigeroo
    #21300
    hát mostmár mindegy...
    ujraraktam a cuccost, kiegészítő nélkül, kezdtem egy palát a battle.net-en (remélem majd lehet upgradelni a kiegbe)
  • zalan05
    #21299
    hello, nem rég kezdtem diablozni és 24es palám van azt szeretném kérdezni hogy ha villámos palát akarok csinálni milyen cuccokat szedjek fel?(tudom hogy e legnehezebbel kezdtem már mondták egy páran),ja és ha felveszek valakit havernak hogy tudok neki olyan zölden irni?
    elöre is köszi
  • plu604
    #21298
    LoL :D
  • dexkill
    #21297
    bazz ne legyetek már ennyire sügerek:) hogy banolna Blizzard singleből?:O Nem is látja, hogy Te hol single-zöl...

    Nem kell nocd crack, tegyél be egy akármilyen lemezt a meghajtóba, és menni fog. Komolyan mondom, én is így csinálom, most éppen South park 2-3 évad dvd van bent, és fut a game. Ennyi, nem nagy titok:)

    Jó játékot!
  • tigeroo
    #21296
    megtudná valaki mondani hogy mi a baja?
    újraraktam a diablo 2-t, eredeti cd kulcsok meg minden (kivéve hogy a kiegészítőt iso-bol raktam fel, de cd kulcs eredeti)
    és amikor indítanám akkor kéri a kiegészítő cd-jét


    *szerk nah jó hagyjon már békén ez a szar...nocd cracket felteszek hogy tudjak singlezni remélem nem bannol a blizzard*
  • tigeroo
    #21295
    fúdejó leszedtem egy expansion iso-t de bootoláskor kéri a cd-t :S
    lolmár...
  • tigeroo
    #21294
    palához, druidához és necromancerhez tudnátok mondani valami jó szinetzős buildet? mire gyúrjak és hogy harcoljak ezzel a három kaszttal hogy effektív legyek?

    (2órája a diablo páholyt olvasom, jó oldal csak nem valami velős:))
  • tigeroo
    #21293
    találtam egy freeftp-t onnan húzom az expansiont...
    (akinek kell PÜ...4000stuff van fennt)
  • JancsiPapa
    #21292
    torrenten pikkpakk lejön az img
    (sztem ez nemwarez^^)
  • tigeroo
    #21291
    tehát majd hétfön gyorsan vissza kell kérnem az expansion disc-et :C
  • tigeroo
    #21290
    azt tudom...pár havernak adtam oda meg beszélem ráfele őket hogy probálják ki és vegyék meg, csapatban nagy flash lehet irtani ^^
  • MadJani
    #21289
    Nem tudom pontosan mit jelent a "körbeadom", de egy CD kulccsal csak egyszer lehet felmenni BNet-re, ergo ha valamelyik haverod hamarabb megy fel mint te akkor te nem mész fel. Ha nem ezt jelenti akkor tárgytalan.

    Nocd crack meg nem kell hozzá. Csinálj image-t a Lod-ról és mountold be DaemonTools-al.
  • Gabesz026
    #21288
    Hi!

    De régen játszottam ezzel a játékkal. Mikor mevettem éjjel nappal ezt toltam még mos is tolnám ha lehetne felbontást állítani a 22"-os monitoromon meg sem merem nézni. El se hiszem hogy nem tudtak eddig összehozni egy legális javítást ami ezt orvosolja.
  • tigeroo
    #21287
    sziasztok!!!
    tegnapelőtt megvettem a diablo2-t, haveri társaságban fogom tolni a battle.net-en

    és most mindenkinek körbeadom a cuccost...de egy baj van: kéne a cd hogy játszak. azt tudom hogy nocd crack miatt is bannol a blizzard...
    de azt szeretném megkérdezni, hogyha singlet tolnám nocd crackel 1 darabig akkor is kibannolnának? tehát battle.net-re nemmennék fel vele, csak single...
    (kezdtem egy ladder charactert, de hát akkor marad a single egy ideig )
    jaés, ha szépen megkérnék valakit akkor végigboostolni az act-okon?
    (kani.hu-n nyomtam régen, ott segítettek fejlődni és voltak baal runok is)

    jameg esett egy zöld cucc lvl10-esen:)
    (hsarus' iron fist pajzs)

    feltudom ajánlani cserébe...

    amugy full kezdő vagyok, kanin mintmár mondtam játszottam (80as druida) de full gyökér vagyok mindenhez...most necromancerrel nyomom, summonra tápolok (had végezzék a piszkos munkát a minionjaim)
    jaés még valami: megszereztem a tree of inifuss-ból a tekercset, hazaportáltam , leadtam a questet és kaptam egy új questet (hogy stony fields-re menjek asszem)...namost, kiléptem a battle.net-ről majd visszamentem...a scroll of inifuss nálam van, de a "régi" quest az aktív (hogy szerezzem meg a scrollt) akkor most mivan? nyugodtan menjek a stony fields-re a kőoszlopokhoz?


    amúgy megszálott wowos voltam(/vagyok)...nemtudom hogy fogom végigtolni olyan kereséseket bevágok a cuccokért hogy nemigaz
  • plu604
    #21286
    belejövök lassan, szerencsére törtön is szórakoztam előtte egy kicsit, tehát nagyjából vágom, de biztosan lesznek majd kérdéseim ^^
    apropó a 17-e előrejött tegnapra, tegnap már nekiálltam játszani vele, nagyon jó :)
  • jebedias
    #21285
    Ha kell segítség dobj egy üzit, én szívesen ellátlak tanácsokkal. Már amikor ráérek... :)
  • sirdond
    #21284
    nem kell, akkor már lealacsonyodnál az ő szintjére.
    elég lenne, ha bannolnák a nagynehezen szerzett cd kulcsát :)
  • JancsiPapa
    #21283
    találsz egy tárgyat és lemásolod, kb ennyi
  • light00
    #21282
    Lehet hogy leszóltok érte, de mit tud az a bizonyos "dupe"? :\
  • JancsiPapa
    #21281
    :D
    nyugi, többet nem fog ide írni.
    egyébként szólhatnék néhány ismerősnek, hogy egy csinos keyloggert küldjenek neki 'dupe' gyanánt :]
  • Szuperkaraj
    #21280
    te már megin' itt!?
  • plu604
    #21279
    undorító...
  • sirdond
    #21278
    lol
    remélem bannolnak innen és bnetről is te hülye nyomorék
  • JancsiPapa
    #21276
    Hoto/spirit
    spirit
    tal armor, belt, amu
    shako
    magefist
    life/stat ring, v mondjuk 2xdwarf star
    wt