26171
  • dexkill
    #21437
    szerintem fogj egy focilabdát, ahhoz nem kell ész...

    Lehetőségeid:
    - "Anyu! Én most szeretnék Dio2-vel játszani, kérlek szépen most vedd meg, előszülinapi ajándékként!"
    - kapsz zsebpénzt? Tegyél félre belőle! Néhány hét, max hónap és összejön.
    - legyél anyuci rendes kicsi fia, vidd le a szemet, takarítsd ki a garázst, vágjál fát (meg jó pofát mindehhez) és cserébe kérjél egy dio2-t...
    - Iskolába jársz? És egy 200-300 fős suliban senkinek nincs meg?:O Nem már... írd ki faliújságra, hogy a bolti ár feléért dio2-t veszel... tuti lesz aki eladja...
    - torrent/DC! Utóbbi valszeg eredményesebb lesz. Azt felejtsd el, hogy vki egy linket hozzád vág, mert NINCS ILYEN!

    Bár mondom, a foci lényegesen egyszerűbb elfoglaltság...;)
  • laliking
    #21436
    huh, mi van itt... :D:D
  • blaze11
    #21435
    sorry de nekem 1 pontos leírás kéne!
    Ott is má mászkáltam de nemnaon segített!!
    Amugy http://www.fulldls.com/torrent-games-397467.html itt leszedheted+van pár progi is hozzta ami hasznos főleg a d2 edition :D
  • dregonose
    #21434
    Hello én nekem nincs saját fizetésem ezért nincs pénzem.Anyám nem akarja megvenni nekem a Diabló2 őt és szülinapom is september közepén lesz.Addig meg találok más játékot.

    Vagyis nekem van egy Demó Diabló 2 őm de teljesben kéne.Torrentről nem tok leszedni mert amit leszedtem vagy demó vagy nem is jó.

    Ezért szeretnék valakitől kérni egy linket hogy honnan tom leszedni a D2 őt teljes verzióban vagy egy linket hogy honnan szedjem le a crack et hogy teljes legyen.

    Előre is köszönöm....
  • tigeroo
    #21433
    battle.net
    figyelj már...4ezer forintért kapsz 2 játékot...megéri, vedd meg (ha meg nem jönne be: legalább a tok jól néz ki a polcodon)
  • blaze11
    #21432
    hogyan tudok onlinon játszani(valamit má összehoztam)!
    DE szeretnék 1 pontos leírástkérni köszi!!
    ti hol játszotok??
  • cerka001
    #21431
    Köszi most mindent szakszerűen csinálok :-)
    olvasom a végigjátszást és elmélet jónak kell lennie ha igy sem fog mükszizni akkor nem tudom de azért köszi a segitséget mégegyszer
  • dexkill
    #21430
    lol Te! ehhez sem angolul nem kell tudni, de a gamet nem kell ismerni, ez valami komolyabb gány. Nem tört verziód van véletlenül? Valami elszart izé lehet, nekem a legeslő SC-m volt hasonló:)

    Szerezz origi gamet, vagy telepítsd újra, vagy nézd emg, hogy tud-e menteni (elég hely a vinyón, nem írásvédett-e a mappa, stb...)
  • Davidus
    #21429
    rakj bele amit akarsz de +30 ias nélkül -50% sebzés:P
  • cerka001
    #21428
    dexkill : mindenesetre köszi az eddig it is megproszálom érthetöbben :-)
    az a lényeg hogy a feladatokat megcsináltam completre az első pályán aztán kilépek a játékból aztán másnap mondjuk elkezdek játszani vele megint és akkor már complet failed -et ir az eddig megcsinált feladataimra és hiába csinálom meg a második pályát is nem enged tovább ... mind1 nekiugrom megint aztán meglátjuk mi lesz
  • JancsiPapa
    #21427
    rusty - nincs lvlreq
    carnage - lvl 18
    basszameg, fejből megy, ha az egyetem menne így fejből. . . . . .
  • JancsiPapa
    #21426
    na de akkor kapsz manát, ha megütnek, az pedig gyakran nem következik be
    ha meg mégis, akkor se annyit, hogy ne kelljen inni
    a seten nincs 10%nyi mana és lifeleech? :S
  • dexkill
    #21425
    kb fingom sincs mit írtál le itt:)

    Csinálsz egy karaktert. Belépsz a gamebe. Lekezded act1-en, Den of evil, Blood Raven... stb... mész tovább... a quest-lapon (Q) a 6. questet is megkapod, Andariel kinyírása. Kinyírod, utána odamész a stash-ed mellett áldogáló fickóhoz, Warriv-hoz, és rányomsz a 'sail to east' szövegre. Akkor rövid video után act 2-n találod magad... Aztán így tovább... act3-ban a mefistonál lévő piros tp-n mész át, act4-en tyrael nyit egy piros portált, act5-ön meg baal halála után nyílik egy, amibe ha bemész kijátszottad normalt. Így menni fog?:)
  • cerka001
    #21424
    az a baj hogy megcsinálom a feladatokat és kiirja hogy comlete aztán mondjuk kilépek a játékból és elkezdem megint akkor már nem comlete amiket megcsináltam és nem enged tovább a második pályán néztem már szótárbol is meg mindenhogyan de nem jött össze ezért gondoltam magyarositással csak egyértelmübb . De azért köszi itt a mail : [email protected]
    mind 1 megproszálom megint csak uncsi végig nyomni megint mind 2 pályát mert a mentésem odalett a cd-n
  • dexkill
    #21423
    inkább adj egy mail címet, küldök Neked egy dio2 gaming guide-t (végigjátszás leírást) magyarul. Benne van, hogy hova kell menni, mit kell kereseni, kivel kell beszélni a táborban stb.

    Azonkívül szerintem azok alatt az "évek" alatt azt az 50 db angol szót, ami dio2 végigjátszásához kell szerintem simán meg tudtad volna tanulni;)
  • cerka001
    #21422
    Van külön egy forditásom azt nem tudom valahogyan bemásolni az angol szöveg helyére és akkor magyar lenne de nem tudom melyik a szöveg fájl .
    valaki segithetne mert évek ota nem tudom végig játszani és nem tudom hol akadok el mert nem értem mit mondanak a második pályát megcsinálom és nem enged tovább a harmadikra . légyszi valaki
  • jebedias
    #21421
    Óóó. :(
    Azt hittem ez battleneten van.
  • cerka001
    #21420
    Az alapjátékot akarom magyarositani az egyszerűség kedvéért.
    vagy muszály feltenni a lord of.. kiegészítőt és csak azt tudom ?
  • cerka001
    #21419
    Sziasztok lenne egy kis probléma évek óta proszálom magyarositani a diablo 2 és nem igazán jön össze sosem esetleg valaki röviden letudná irni mert sehol nem irják le konkrétan hogy mit kell csinálni. feltelepitem a diablo 2 és utána lévő lépésekre lennék kiváncsi ......
    olyanokat olvastam hogy patch-elni kell de hogy melyiket mert van ezer féle szal ha valaki tudna segiteni oriásan nagyon megköszönném
  • dexkill
    #21418
    JancsiPapa előtt ismét kalapot emelek, igen lvl18:)

    De sajnálom, asszem ki foglak ábrándítani, mert ez a jewel single/lan karinál van... Bár nagyon csábító az ajánlatod!:) Esetleg open bnet-en lebonyolíthatjuk, de szerintem azzal sem mész semmire:(
  • jebedias
    #21417
    Ha az a 19ed 15maxdmg 18-as szintű, akkor kár lenne ilyenre használni, arra én igényt tartanék. :)
    Tudok adni érte 38ed jewelt, ha kell, vagy mást is, megbeszélhetnénk. ;)
  • dexkill
    #21416
    sejtettem, hogy némi fogalomazavar van...:) Mondd, mi értelme lenne a Vex 7% mana stolen-jének, ha egy ith-el 15%-ot rabolhatok (ráadásul helm/shield/armor segítségével is)? Asszem ith képessége az 15% damage taken goes to mana, vagyis az engem ért sebződés 15 %-át a mana nyeli el, nem az élet. Szerintem.

    A satyekba csak Te akarsz ias-t tenni, nekem meg sem fordult a fejemben;) Őszintén, én a maulba sem akartam tenni ias-t, hanem -15% req jewelt (az armorba is természetesen) és azt az említett 19ed/15maxdam jewelt (kivéve ha lesz jobb... felesleges ohm, 40ed).

    Biztos vagy benne, hogy 30 ias-tól gyorsabban ütni a ww??? meg erősíti ezt valaki?:D Egyszerűen nem értem arreat summit-on a ww ias számítását...:(
  • JancsiPapa
    #21415
    legközelebb pici felkiáltójel ;)
  • Davidus
    #21413
    js és WWnél csak a fegyveren lévő IASt nézi szal a sapkábha hiába raksz IASt
    Maulba kell 2 shael vagy xx/15 jewel
  • Davidus
    #21412
    ith rúna=soha nem kell mana piát innod(kivéve ha mana burnolnek:D)
    +30 IAS és 6ot üt a WW másodpercenként(amúgy csak négyet)
  • JancsiPapa
    #21411
    így lehet akár 30 maxdam is egy jewelen
    de nem értem a kérdést
  • JancsiPapa
    #21410
    akkor 18
  • dexkill
    #21409
    a breakpointot már értem, de a ww-breakpointot még mindig nem...:S
    De ith rúna? Ne már...
  • Davidus
    #21408
    vagy P topazt:)
  • Davidus
    #21407
    +30 IAS kell IK maulba az utolso WW breakpointhoz(már ha WW vagy:P)
    sapkába meg ith rúnát
  • dexkill
    #21406
    rusty jewel of carnage... fejből nemtom, majd később megnézem:) 30 valamenyi lehet asszem, de lehet, hogy rosszul emlékszem
  • jebedias
    #21405
    Hmm, annak a 19ed/15maxdmg jewelnek mennyi a lvl req-je?
  • dexkill
    #21404
    egy full IK barbar setbe pazarlás a perf ed jewel?:O

    tehát ha a fegyverbe teszem az ed/maxdam jewelt akkor mindkettő hatása érvényesül?
    iasnak meg nincs értelme, nem, legalábbis arraet summiton w leírásnál ezt vettem ki...:)
  • dexkill
    #21403
    Mi a lényege az azonos tulajdonságú és különböző req lvl-ü jeweleknek? Pl. Vermilion +11-15 To Maximum Damage (58) és Carnage +11-15 Maximum Damage (25)

    Nagyon kreatív vagyok:)
  • JancsiPapa
    #21402
    nem
  • JancsiPapa
    #21401
    érdemes tudni, hogy az ed/max jewelek bugosak,ha nem fegyverbe teszed őket
    tehát vagy maxdmg, vagy ias/ed vagy csak ed
    másrészről egy ik sisakba még véletlenül sem tennék perfektet
  • dexkill
    #21400
    ww IK barbarnak a sisakjába maxdam jewel vagy ed jewel a jobb? Most tekintsük el attól, hogy Jancsipapa szerint inkább lottózzak:)

    Amúgy csak perfektet érdemes használni (40ed) mert van kisebb (34ed) és egy 19ed/15maxdam-osom is... tudom, a perfekt az szép:)
  • spanmester
    #21399
    Valaki eltudná mondani hogy a diablo 2-be hogy lehet felmenni tört szerókra??????
  • JancsiPapa
    #21398
    #21389 - ben ott az első link, érdemes tényleg egy sorcot kezdeni, mert ugyan könnyen hal, de attól még sokat sebez, cucc nélkül is
    egy hammerpala pedig teleport nélkül lassú, nehézkes vele a játék sok helyen
  • pzs
    #21397
    Köszönöm , de ha valaki tud még linket azt megköszönöm.