26171
  • MadJani
    #25731
    Night-on már az elejétől eshet 4 sock armor.
  • faze
    #25730
    Ez alapján Helltől potyog.
  • DarkHorSe
    #25729
    Elkezdtem ujbol a jatekot, hanyas szintol talalhatok 4 socketes armort? Jelenleg 30as necroval vagyok nightmaren es single tolom
  • Kewell
    #25728
    az unable to conncet to battle.net-es hiba üzire van valami megoldás, régebben max 1-2 óráig nem engedett csatlakozni, de multkor 1 hétig nem tudtam felmenni bnetre, és tegnap óta megint nem enged fel.
  • Aquir
    #25727
    :)

  • Atys91
    #25726
    áhá ott a hiba akkor,csak fehér tárgy...köszi a segítséget:)
  • nearo
    #25725
    Jé tényleg... hihetetlen, hogy még mindig van olyan ebben a játékban, amit eddig nem tudtam :D
  • nearo
    #25724
    Quest5, bocs... szóval amit charsi ad.

    Ha semmivel nem működik az gáz, de figyelj arra, hogy csak fehér tárggyal működik. Tehát se socketed, se magic, talán még superior se. Továbbá fogyó eszközt se lehet asszem (dobófegyver).
  • sirdond
    #25723
    minimum lvl 8-nak kell lenni ahhoz a questhez
  • nearo
    #25722
    imbue gondolom... act1 quest4
  • Redvin
    #25721
    Mit értesz nemesítés alatt?
  • Atys91
    #25720
    hali mindenkinek!
    nemrégiben elővettem a játékot,de lenne egy olyan hibám h nem tudok nemesíteni...semmilyen tárgyat nem tudok beletenni h megcsinálja...
    vki help!?
  • plu604
    #25719
    Valakinek nincsen véletlenül elfekvőben egy D II + LoD cd kulcsa amit kölcsön adna?
    Két cimborámmal szeretnénk LANozni egyet, és Battle.net-en lenne az igazi, de az egyiküknek nincs eredeti játéka. Természetesen semmi sem garantálja így vadidegenül hogy a kölcsön végén visszakpja az illető a CD kulcsát, erre csak a szavamat tudom adni, más biztosítékot sajnos nem, de akinek ez elég, vagy esetleg úgysem DII-zik már, az kölcsönadhatná. Esetleg még egy ncore meghívót fel tudunk ajánlani cserébe :)
    Akiben megvan a vállalkozó szellem, írjon egy pm-et :)
  • Sippie
    #25718
    vaterával az a bajom hogy ha nem bontatlan a cucc, akkor a cd kulcsot rég lenyúlhatták és hozzáadhatták egy már meglévő bnet accounthoz, nekem pedig kéne a bnet is. De rákérdezek az eladónál, köszi.
  • plu604
    #25717
    Nem kerestem sokáig, csak ami elsőre eszembe jutott. Lehet hogy megveheted máshol is.
  • Sippie
    #25716
    Sziasztok!
    Nem tudjátok lehet-e még kapni valahol a kiegészítőt jóárasítva csak önmagában? Sima diablo2 megvan, valami 2ezer ft körüli értékre gondoltam, dobozos verzióban. (ha nincs akkor marad a digitális változat 10 dolcsiért)
    Előre is köszi.
  • sirdond
    #25715
    pont azért, mert az egyik ladder a másik meg non ladder. nem játszhatnak együtt.
  • blur55
    #25714
    az mért van hogy nekem van egy amazonom, havernak egy assassin és nem tudunk együtt online játszani mert ladder character meg non-ladder character és nem enged csatlakoznom a játékhoz?
  • gerey
    #25713
    Május 2-án lesz a következő.
  • sz4bolcs
    #25712
    köszi
  • dezsiszabi
    #25711
    A hivatalos oldal szerint: 2011. okt. 7. volt az utolsó ladder reset időpontja.

    Hivatalos számokat nem tudok mondani, de azért most is elég sokan játszanak még. Viszont nagyon sok a bot, és a spam...
  • sz4bolcs
    #25710
    Valaki, aki aktív játékos meg tudná nekem mondani 1, mikor volt szerver és ladder reset?
    2, Az emúlt 2-3 évben mennyien pártoltak el a játéktól bneten?
  • sirdond
    #25709
    Más lesz, mint a 2. A második rész lényege ugye az mf volt. A minél jobb cuccok keresése és erre épült rá a pvp is, meg maga a diablo "piac", hogy tradelhettél akármit. Ez volt a mozgató rugó,természetesen bnet-en. Ezen kívül még van egy nagyon jó hangulata és jól felépített mechanikája sok apró dologgal.

    Az,hogy a D3 mit hoz majd, a következő egy évben kiderülhet, de az biztos,hogy teljesen más lesz,mint a 2. Itt tuti nem lesznek hammerdinek, vagy cold sorc-ok meg trap assák, hanem csak witch doctorok, wizardok, barbárok, demon hunterek és monkok. szerintem :)
  • Klemice
    #25708
    abszolút nem ilyen lesz a 3, hiába diablo, más játékot fogunk kapni mint a 2
    biztos jó lesz, de teljesen más
    legalábbis szerintem
  • sz4bolcs
    #25707
    Jaj, most összegyűlt a szememben pár könnycsepp, mikor arra gondoltam, hogy hány 'álmatlan éjszakám' volt Dio2 miatt. :D

    Javazon
    cold sorc
    hammerdin
    summon necro
    smiter
    trap assa

    enigma, arach, mara, soj, bul....

    Hiába a 3 perfect mara, ami soha nem esett több év játék után sem: Shadow dancer, és Tyrael's Might


    Szeritnetek lesz ilyen jó a 3 ?
  • sz4bolcs
    #25706
    ohh, ismerős nick, ismerős nick... :D
  • Terence007
    #25705
    Nem tudom hogy múlhat el egy ilyen múlttal rendelkező oldal ennyire nyomtalanul, de szerintem egyszerűen vége...
  • SlipKnoTiaN
    #25704
    neked is köszi a tippeket ;)

    am az engem is érdekelne h mi van a Diablo Páhollyal.. tudtok vmit?? :S
  • SlipKnoTiaN
    #25703
    köszi a tippeket :)
    most jön normal act3 (24es a kari). act2 eléggé leves volt vele :)
  • Nikausz
    #25702
    Nem tudja valaki, hogy a Diablo Páholy miért nem jön be, mi történt az oldallal?
  • EnxTheOne
    #25701
    Essense: ezekelujra tudod osztani a skill/stat pontjaidat.

    blur55:
    mágia használokal sokkal könnyebb játszani, minden szinten sokkalerösebb leszel,mig egy fegyver használó nem. Nmre szerintem kéne 1k damage hogy jól menjen. :S
  • nearo
    #25700
    Az azért túlzás, hogy semmit se számít, viszont az tény, hogy ez az alig 700-as def nighton már a fallenek ellen is meglehetősen kevés.
    A találati esély a következő képlettel számolódik:
    100 * AR / (AR + DR) * 2 * alvl / (alvl + dlvl)
    AR - attack rate
    DR - def
    alvl - a támadó szintje
    dlvl - a védekező szintje
    Amennyiben a támadó a játékos, egy kaszttól függő bónusz adódik az alvl-hez:
    +20 Barbarians and Paladins
    +15 Assassins
    +5 Amazons and Druids
    -10 Necromancers
    -15 Sorceresses

    Ebből látszik, hogy védekezni sokkal nehezebb, mint támadni. Ahhoz, hogy egy a karakterrel megegyező szintű szörny ellen 95% defünk legyen kb 20-szor annyi def kell, mint amekkora a szörny attack rate-je, viszont egy 95%-os találati esélyhez (barbár esetén) 4-6-szor akkora AR is elég, mint a szörny def-je.

    A szörnyek statjait egyébként itt lehet megtalálni.
  • plu604
    #25699
    defense úgy tudom semmit sem számít... resistance-ek? szerintem elég kevés lesz neki, ha ilyen könnyen hal.
  • blur55
    #25698
    kérdésem a következő, sziasztok

    egy barátommal szoktam lanon játszani, egy barbárja van és így néz ki a karaktere: str 101 dex 95 vit 94 en 15. attack damage 193-270 az attack ratingje 1051. defense 686. life 437.

    na most az a helyzet, hogy befejeztük a játékot, elindultunk nightmare fokozaton, és míg a kis varázslónőm lassan mephisto-nál van, a haver ezzel a karakterrel andarielt képtelen volt kinyírni. alig talál el valakit és hihetetlenül lassú csatában. mit kellene csinálni vele, mert ilyen értékek mellett röhögve végig kellene mennie a játékon, erre 2 ütés bárkitől és meghalt. ötletek?
  • nearo
    #25697
    Én ezt a dropcalculator-t szoktam használni:
    http://dropcalc.silospen.com/item.php

    Nekem tegnap walkolt dc... hát nem lett anni-m :D
    Summon necroval mentem neki, ráteléztem, kb ráfingott kétszer a minionjaimra és eltűnt mindenki.

    Más: hell Duriel dobott egy olyat, hogy "twisted essence of suffering". Ez mire jó?
  • remenyke
    #25696
    hat a kulcsos kuldiben igazatok volt, nagyon durva , egyenlore kifog rajtam a dolog:) pedig hellen lazan olom baalt meg barmely mas szornyet:)
    2-ot utnek nalam aztan menekulhetek is hazafele:P
    lenne meg egy kerdesem set targyakat szeretnek oszgeyujteni, van valami progi ami megmutatja hgy egy adott targyat hol tudok megtalalni, vagy hol a nagyobb valosiznuseg arra hogy hozzajuthatok?
  • Terence007
    #25695
    "Everything that has a beginning has an end..."
  • Retsu
    #25694
    Ha nem akarsz Plugyval vesződni, leszedhedet ezt: ApocalypticX's Drop Mod. Csak singleben használd, multiban tiltott!
  • nearo
    #25693
    nem tudja valaki véletlenül, hogy mi van a diablo páhollyal? jó kis oldal volt, nézegettem néha, de most úgy tűnik lelőtték az oldalt :(
  • nearo
    #25692
    itt
    Kicsit lejjebb tekersz, és ott lesz a letöltési link.
    Nekem plugy csak 1.13c-vel működik, 1.13d-vel nem volt hajlandó elindulni.

    Lenne egy aprócska megjegyzésem: az, hogy hellen lazán tudsz haladni még nem jelent semmit. A három überboss a kulcsos portálok mögött, meg aztán a másik három tristramban messze erősebbek bárminél, mint amivel eddig találkoztál a játékban. Úgyhogy kösd fel a gatyád :)