26171
  • Rettenthető
    #21478
    Létezik olyan item kalkulátor, mint ez csak 1.11-re? Vagy akkora változás nem törpént 1.10 és 1.11 közötti drop-t illetően?
  • JancsiPapa
    #21477
    ott is csak a revive szopat
    meg a meteor
    meg a fury (torchcsal méginkább)
  • Aspyrin
    #21476
    A summon necro megérkezéséig nincs is gond :DDD
  • Szuperkaraj
    #21475
    nekem Radeon 9200 van és nem tapasztaltam ilyesmit
  • Nuki
    #21474
    Ha nem eredeti akkor nem tudunk segíteni, sajnálom.
  • Shark96
    #21473
    Valaki tudja, hogy lehet megoldani a battlenet multit? Mert ha elindítom, azt írja ki hogy nem tudja azonosítani a verziót. mit tegyek?
  • bibi55
    #21472
    A Windows most épp a Daytona, valami buherált... De már rég megvan ez a gondom... Friss windows-zal is ez van. Lehet az SP2-es, Sima, EE-s, mind1.
    De régen a Radeon 9200-assal is ez volt... Am a gép: Intel Celeron 1,7 Ghz, 1GB RAM, meg az nVidia 6600 260 MB (AGP).
  • JancsiPapa
    #21471
    az biztos,h a d2 szívja ki az életet a gépből :D
  • Delac
    #21470
    Az olyan jellegű rángatási problémákat, amiket általában nem lehet logikus módon lekövetkeztetni (nekem is volt anno sok hasonló gondom) egészen a windows-ig kell (érdemes) visszavezetni. Lehet hogy már kicsit el van fáradva az operációs rendszered és nem bírja annyira gyárődést. Windows reinstall segíthet a dolgon, már ha van kedved ezzel tötyörészni.

    Ha ez nem lehet a probléma, mert pl. friss a windows, akkor passzolok.
  • bibi55
    #21469
    Hali!
    Azt nem tudjátok hogy az miért van nekem hogy ha a Diablo 2 LoD-nak a video beállításnál, ami a mappájában van, a Dirct3D-n van akkor a játék "szaggat" vagy "rángat" amikor be van nyomva a térkép. De ha a DirectDraw-on van akkor meg jó, de akkor olyan furin néz ki... Tud vki valami megoldást? 1.11-es patch van fenn... Ha valakinek volt ilyen, és meg tudta oldani az válaszoljon pls!
    Előre is THX! (VGA: Nvidia 6600 256 Mb) Ilyen van haveromnak is és neki nincs ilyen gond...

    Üdv.: Bibi55
  • dexkill
    #21468
    Köszi, valami ilyenre gondoltam én is...

    Volt egy post, amiben vki azt ecsetelte, hogy a hireling might aurája lvl20 és a rajta lévő mittoménmilyen sityak ad + 2all skillt, meg a BC is +1-et... ebből gondoltam, de túl nagy tápnap tünt. Amúgy egy paladinnal is might-os segítője van, most néztem meg, és az ~+60% damot ad a zealra, amiből az jön ki, hogy lvl3-as...

    Köszönöm szépen!:)
  • sirdond
    #21467
    http://mousepad-d2.com/phpBB2/viewtopic.php?t=21822

    ez lesz az
  • sirdond
    #21466
    mousepad maphack?
  • Zan
    #21465
    Ja még annyit szerettem volna kérdezni,hogy nem tudtok egy müködö 1.11b-s maphacket ajánlani VISTA alá?:S

    C3po lenne a jo,csak amit találtam az nem megy vista alatt...
  • Zan
    #21464
    Hello!

    Ahogy én tudom,a csicsok(hireling) auraja nem változik az egy adott szintre van belöve.Viszont szintenként 2-3 statpontal nöl mindenük,az életük meg szintenként kb. 50-el!De szerintem erre te is rájöttél már:)!

    Érdemes lvl 20-25 körül venni csicsot,lvl 20 asat,mindenképpen offosat(might aurásat),vagy végül is night act 2 es,defes is jo berserkes barb mellé,holy freeze aura miatt.Csak akkor nincs + dam,amit megjegyzek igy sincs sok,ha magic dammal sebzel,akkor minimálisat dob csak rajta(a kardod alapsebzését növeli meg 40%-al,nem pedig a berserket).Ha nem lvl 20-25 körül veszed meg a csicsot késöbb véleményem szerintem nem fogja álni a sarat hellen!Nekem most lvl 92 es a csicsom,lvl 15 ösen vettem,igy most van neki alapjáraton 3.7 k lifeja,felboozva 4.5-5k:)!Tudom nem olyan sok,de arra elég,hogy egyedül kinyirja hell ancit,ha arrol van szo(obi a fegyoja),mondjuk el tart egy darabig,meg potiznom is kell öt,de megoldja:)!
  • jebedias
    #21463
    Szerintem ez azért van mert a berserk az magic dmg-vel sebez, nem fizikálissal.
  • dexkill
    #21462
    Szóval hirelingek...
    vettem egy lvl45-ös hirelinget, barbar mellé. a berserk damage-t 15%-al növelte csak. Ez normális? A might lvl1-en +40% damaget ad...
  • Rettenthető
    #21461
    Hát ez az, hogy csak a maphack van, azt meg inkább nem... :-/
  • dexkill
    #21460
    Nemtom melyik hsz, de azt kérdeztem, hogy a hirelingek miként lépnek szintet? Mennyi a max szintje a képességüknek stb? Pl a might aurás hirelingem 5 szintet lépett, de a might aurája (csak számolni tudtam ugyan) de nem változott...
  • plu604
    #21459
    fogd vissza magad, pláne ha segítséget kérni jöttél.
  • Aspyrin
    #21458
    Maphack =)
    Legális megoldást nem ismerek.
  • Rettenthető
    #21457
    Létezik valami nem túl illegális program, ami bnetes dió mellett futtatható, de semmi egyéb funkciója nincs, csak más színnel mutatja a rúnákat?


    Nem tom volt-e már valakinek hullatúrós barbárja, de izgalmas karakter. Ahogy megy az északi hegyek, hófödte bércei között, és csak úgy hágja halomba az összes hullát, mennyei az érzés; vagy amikor a kénköves pokol bugyraiban, amikor ki-ki fordul valami érdekesebb egy-egy olyan hullából, ami amúgy soha nem ad semmit (Vile child).
    Igaz én nem ww-sre csináltam, hanem conc-ra, de meglepő volt, hogy milyen könnyen kinyírtam a Hell Ancikat (azt hittem neccesebb lesz, de még csak egy sor healing potion sem fogyott), pedig alacsony költségvetésű cuccban nyomom (nem trade-lek, csak maga találós vagyok, igaz van egy sorcom, de ennyi).
  • JancsiPapa
    #21456
    ha tőle kérsz segítséget, akkor miért nem írsz neki egy üzenetet?
    egyébként a hangnemet zsebre lehet rakni
    paul15 - ne warezoljunk, 1 - a cdkulcsok 99%a bannolt v használják 2 - vegye csak meg mki ezt a gamet, nem egy 14k-ba kerülő csoda.
    "Parsztok..." - látom eléggé habzik már a szád, nem tudsz egy szót se leírni, kicsit aknakeresőzz.
    még egy ilyen, aztán azt hiszem, a további hozzászólásaid el fognak tűnni - tudod, nekem egy kattintás.
  • sirdond
    #21455
    ez tipikus crack hiba. próbálj ki egy másik cracket, ha azzal is csinálja akkor nem tudom.
  • Paul15
    #21454
    Mármint telepítéshez.



    Lenne egy kérdésem. Kanin játszok, és feltettem egy c3po nevű mh-t. Valamiért állandóan kidobott "We have a big error guys :(" hibaüzenettel. Letöröltem feltettem másik mh-t. Pár napig jó, utánna megint elkezdi kiirni az erroros üzenetet, ha valamely act bizonyos részére megyek és kidob az asztalra. Ilyenkor ujra kell tegyem diot, vagy csak simán felteszem 1.10-es patchet, majd vissza 1.11-et és akkor jó szokott lenni, de van amikor ujrakell installálnom. Tegnap ujrainstalláltam, de utánna megint kiirta a hibaüzenetet pl:. ha Akarahoz akarok menni. Nemtudjátok mi lehet a gond? Valami regedit fájl? Köszönöm előre is a segítséget.
  • dregonose
    #21452
    Parsztok...
  • Nuki
    #21451
    Melyik hsz? (érzem a hansúlyt, a viccelődésen;)
  • dexkill
    #21450
    Jah, meg persze az is kiakasztó, hogy az ilyen felesleges kommentek miatt eltűnik a süllyesztőben az én nagggyon fontos kérdésem a hirelingek szintlépéséről!!!:D

    Nah ez persze vicc, de arreat summit erről nem ír.
  • dexkill
    #21449
    Lehet, hogy pettyet erős volt a hasonlat, de b@zmeg, olvass vissza, kb 20 kommenttel ezelőtt srác idejön, mert elakadt a játékban, leírtam neki RÉSZLETESEN, hogy mit csináljon, mert a kérdése egy gamer fórumra tartozik, és ebben már én is tudok segíteni, ahogy az én kérdéseimre pedig tapasztaltabb játékosok válaszolnak.

    De idejössz Te, azzal, hogy mikor van a születésnapod, meg anyukád nem veszi meg, meg adjunk cd-keyt, meg linket(!) a fullos dio2-höz...

    4 évig Starcraftoztam, az ottani fórumon az ilyen kommenteket egyből törölték, mert NEM IDE VALÓ! Ha lejmolni akarsz a boltból, akkor sem kérdezed meg, hogy hogyan kell csinálni...

    Amúgy meg gondold végig kérlek, egy számgép minimum 100k, a neted tuti havonta legalább 3000ft, ami kb. pont egy dio2 ára... mi is megvettük, nem kunyeráltunk se image-t, se kódot...

    Ha a játékban van problémád, nagyon szívesen segítünk! Én is. Mert nem vagyok ám kis köcsög...;)
  • sirdond
    #21448
    most mit vársz ilyen kis pöcsöktől? nem tudom mit gondolnak egyesek, azt hiszik,hogy körülöttük forog a világ? 3000 Ft az ma már nem is pénz,pedig ezért egy (vagyis inkább 2) minőségi játékot kapsz ami több év múlva is játszható lesz, ezt tapasztalatból mondom
    bocs a hangnemért, csak ilyeneken úgy fel tudom **szni magam
  • jebedias
    #21447
    Kicsit legyél már kreatív. Használd az agyad légyszi. Gondolom anyukád megtanított legalább erre...
    A google piszok jó kis oldal. Használd bátran.
  • dregonose
    #21446
    Én tudom ezt és nem is mondtam volna rá ha ezeket nem írja:

    "szerintem fogj egy focilabdát, ahhoz nem kell ész..."
    "Bár mondom, a foci lényegesen egyszerűbb elfoglaltság...;)"

    Ha ezeket nem mondja akkor csak annyit írtam volna neki hogy ezek nem jó ötletek nekem...

    De akkor megkérem BLAZE11 et hogy segítsen.A serial kódhoz mit írjak be mert van nagyon sok féle kód és több óra lenne őket próbálgatni.
    Előre is köszi

    És én BLAZE11-et KÉRTEM NEM Iron Maident és NEM is dexkill t!!!
  • Nuki
    #21445
    Egy kicsit végiggondolhatnád: hányszor jönnek kuncsorogni linkért, torrentért, décéért, anyámkínjáért mindenféle emberkék, mindenkinek csak ezt tudjuk mondani: NINCS. Ennyi.

    Azért hogy dexkillnek elege van mindenből, és ilyen üzenetet írt, nem kell foglalkozni vele, mellesleg megsértődni se kellene rajta, te nem szoktál viccelődni a haverjaiddal? (ott volt a szmájli, csak úgy mondom)

    Mellesleg kell lennie valami txt filenak amiben benne kell hogy legyen. Ha nincs akkor Googlezzál, vagy hasonlók, mert a sajátunkat (remélem megérted) nem fogjuk megadni... :D
  • Magic Boy
    #21444
    Nézd ez itt egy fórum és ha köcsögözöl akkor az se fog segíteni aki megtehetné.
  • dregonose
    #21443
    Nem kéne bele szólnod ha nem is tudod miről van...Én nem dexkill től kérek segítséget én blaze től kérek...
  • tigeroo
    #21442
    itt köcsögöztél, aztán meg jössz vissza segítségért?
    "ki mint vet, úgy arat"
    szia
  • dregonose
    #21441
    Hoppá még is lenne valami.látom hogy van nekem is ehez a torrenthez hasonlóm vagyis ugyan ez.Én azt hittem hogy az a baj hogy....Amikor sikerül elindítanom az installt akkor kér valami nevet és a kódot.A névhez D2 őt szktam beírni de kódhoz meiket írjam be???Annyi féle kód van hátha tudsz segíteni blaze....
  • dregonose
    #21440
    Köszi blaze11 most töltöm a torrentet.Remélem jó lesz

    dexkill!!! te egy kicsit köcsög vagy de nem is nagyon érdekel mert én nekem csak a játék kell végigjátszás is megvan úgyhogy nem kell segítség.

    De köszi blaze
  • Nuki
    #21439
    Remélem még tart a spammelős időszakod. Nem akarsz mesélni nekem privátüzenetben milyen az életed, és hogy mire számítsak? :)
  • dexkill
    #21438
    bocs, dregonose üzenetére ment...