26171
  • Sheltem
    #21559
    Javazon vagy Bowazon?
  • Mészy
    #21558
    Sziasztok!
    A problémám a következő: szeretném a magyar fordítást feltenni, de kódot kér. Az e-mail cím nem létezik, amit a telepítő megad. Mit tudok tenni?
    Szívesen játszanék még angolul is, de nekem a lengyel változat van meg.
    Tud valaki segíteni, hogy hol találok nyelvi fájlokat a játékhoz.
    ja, a lényeg: Diablo 2 LoD 1.11 lengyel. egyébként eredeti a játék.
  • pzs
    #21557
    Sziasztok
    1 amazont akarok csinálni , de nem találok sehol sem 1 normális karakterfejleszési leírást ha valaki tudna adni 1 normális leírást azt megköszöném.
  • hawkie22
    #21556
    Upsz, most látom, hogy egy hónapja ugyanezt kérdeztem tőletek. :D
  • hawkie22
    #21555
    Hali

    Most gondolkodom azon, hogy újrakezdem a gémet, mert picit ráuntam a WoW-ra, és azt kérdezném, hogy mikor lesz ladder reset? Vagy már volt? Mert ha hamarosan lesz, akkor felesleges addig elkezdenem egy karaktert, ha viszont már volt, akkor hadd szóljon. :)

    Köszi
  • Nuki
    #21554
    Mi a pajtásokkal 3-4-en játszunk, partizunk vagy magányos farkasként, amilyen kedvünk van, és nagyon jól el vagyunk. Magyarokkal csak akkor találkozunk, ha véletlen belépnek a kereskedésre létrehozott játékainkba. (ilyenkor általában jó arcokat fogunk ki:)
    (mindenhol vannak ilyen magukat "t3h pr0"-nak tartó lámák, egyszerüen az arcukba kell röhögni.
  • PunkZoli
    #21553
    szerintem a cdgalaxisnál,http://galaxisnet.hu/shop
  • setuh
    #21552
    okes koszi ez jol jon;).es meg vmi hol tudom megrendelni legolcsobban netrol a jatekot?es megeri az eredetin jatszani mert most jelenleg kanin jatszok.sok a kulonbseg?
  • Artoxin
    #21551
    Hi, attól függ milyet akarsz trapper, pofockodós


    Ez trapper-- ettől eltérő skill és stat elnyomás is létezik/het
    Erő: 110
    Ügyesség: 110
    Vitalitás:

    Shadow disciplines:
    Clawmastery: 1
    Burt of speed: 10
    Psychic hammer: 1
    Cloak of shadows: 1
    Mind blast: 1

    Traps:
    Charged bolt of sentry: 16
    Lighting sentry: 20
    Death sentry: 20
    Fire blast: 20
    Shock web: 20

    Fegyver: Bartuc, Chaos rúnaszavas karom

    Ruha: CoH, Enigma,

    Sapka: Lore, Delirium rúnaszavas sapik

    Pajzs: Ancient’s Pledge, Sanctuary rúnaszavasak

    Pofozkodós-- u.a.
    Erő: 100 körül
    Ügyesség: 150
    Vitalitás: 200 körül

    Martial
    Tiger strike: 1
    Fists of fire: 1
    Cobra strike: 1
    Claws of thunder: 1(8)
    Blades of ice: 1
    Phoenix strike: 20

    Shadow
    Claw mastery: 20
    Burt of speed: 10
    Weapon block: 1
    Psychic hammer: 1
    Cloak of shadows: 1
    Shadow warrior: 1
    Shadow master: 20

    Traps
    Fire blast: 1
    Shock web: 1
    Charged bolt sentry: 1
    Lightning sentry: 1
    Death sentry: 20

  • setuh
    #21550
    hali!kezdtem egy assasinal de nem tudom h tegyem a statokat es h milyen fajta skillre erdemes gyurni?help pls!
  • HammeRed
    #21549
    Nem beszélve arról hogy ha belépek a csetre akkor engem kifejezettem idegesítenek azok a buzi botok akik folyamatosan nyomják a reklámot + whispelnek ha kilépek és belépek egy játékba.3 éve hagytam abba és pár hete elkezdtem újra a játékot a bneten de nagyon kiábrándító az egész valóban.A cseten valóban megy az ovis stílus,sokszor az ember nem is kérdezi meg azt amit akart mert vagy nem kap választ vagy amit kap abban nincs köszönet.Úgy érzem nem fogom olyan sokáig tolni és nevelgetni a karaktereimet mint régen.De az igaz hogy lehet találni normális embereket akikkel jó játszani akár a magyar gamerek közt akár külföldi gamerek közt...
  • envoka
    #21548
    Inkább száz normális ember, mint több ezer...khm...inkább nem mondom ki, a HUN-1-en (Tisztelet a kivételnek). Mondom ezt, úgy általában, mert én a b.neten vagyok, a kanit nem ismerem. Én már lassan be sem lépek a HUN-1 chat-re, nem vagyok kiváncsi a sok noobozóra, meg anyázásra...stb...
  • JancsiPapa
    #21547
    jó lehet egy száz aktív főből álló realm ~~
  • papoka12
    #21546
    Ja majd elfelejtettem a kani.hu szerveren lehet tört játékkal is játszani
  • papoka12
    #21545
    Hi all.

    Nekem oylan problémaám van hogy amikor ablakban akarok játszani akkor szinte teljesen sötét a kép, és a options/video-ban nem tudom állitani a gamma-t ???

    Pls help!!!!!!!!!

    Teljes képen muxik.
  • JancsiPapa
    #21544
    ha single, akkor csak open battle.neten tudsz
    ha pedig nem eredeti a játék, akkor meg kb sehogy.
    ha ez kérdés,h hogy játssz bneten, akkor sztem nem eredeti a játékod
  • Dzsí Pí
    #21543
    Üdv, az érdekelne, hogy miután felpeccselte ma legújabb javítással a gamet(asszem 1.11b), nos azután:
    1. hogyan tudom játékba hozni egy régi kimentett karakterem(régebbi verzión csináltam)
    2. hogyan tudnék nete nnyomulni?(all seeing eye, stb)
    Előre is köszönöm a segítséget
  • heczo
    #21542
    üdv mindenkinek! az lenne a kérdésem, hogy tudja-e valaki, mire is jó az EFTA mod-ban a carrier stone? mert akárhogy próbálkoztam, sehogy sem jöttem rá, hogy hogyan működik... :S
  • Nuki
    #21541
    Velünk is volt már ilyen hogy játszottunk, újat akartunk készíteni, és én véletlen ugyanoda léptem be ahol eddig nyomultunk de nem volt benn senki, és minden úgy maradt :P
  • envoka
    #21540
    Pontosan nemtudom mennyi az az idő, amíg megmarad a játék, én olyan 5 perc körülire saccolom, úgyhogy vacsorázni azért ne menj el közben.

  • envoka
    #21539
    LINK
  • born2fxxk
    #21538
    Ha megkreálsz egy játékot és kilépsz mielőtt még 1 perc eltelik, akkor még nem szűnik meg egyből. Ugyanígy megmarad, ha öt percig vagy bent és csak utána lépsz ki.
  • dexkill
    #21537
    Ha kilépsz egy game-ből, nem szakad meg a kapcsolat?:O Hogy tudsz belépni egy olyan gamebe, amiben nincs bent senki sem?:O

    Más: vki meg tudná mondani, hogyan számítjuk a Fury (druid) ias-t és a hozzá tartozó bp-ket?
  • envoka
    #21536
    Úgymond "cuccoskarikkal". Egy accounton létrehozol egy, vagy több karaktert, akikkel nem játszol, hanem a begyűjtött tárgyakat tárolod. A tárgyak átadása megoldható kétféleképpen is. Megkérsz valakit aki segít, általában barátot, mert idegen esetleg ellophatja a cuccot, de lehet egyedül is, ha nincs lag. Bent töltesz a játékban kb. 10-15 percet, leszórod a tárgyakat, kilépsz, a cuccoskarival belépsz és felszeded. Én ez utóbbi szerint szoktam csinálni.
  • zsirfecske
    #21535
    köszi a krekkelt -> orig game infókat. akkor ezt igennek veszem :)

    amúgy cucc tárolására mik a lehetőségek? single-hez ismerem az ATMA V-öt, bnet-hez még egyáltalán nem volt szerencsém, de gondolom ott sincs külön stash vagy bármi. szóval hogy megy ez?
  • envoka
    #21534
    1 - Nem igaz. Ezt már rééégen javították, azt hiszem az 1.10-es patch-ben.
    2 - Ez sem igaz.

  • dexkill
    #21533
    Két kérdésem van:

    - azt olvasta valahol,, hogy a druid oak sage bugos, lvl20 felett nem add bónuszt. Igaz ez???

    - a trapsin death sentry-je kihasználja a chance of crushing blow, deadly strike... stb okosságokat? mana/life leech működik vele?

    Köffi!:)
  • Rundstedt17
    #21532
    úgy értem igencsak gyengus,ha nincsenek igen jó cuccaik.
  • Rundstedt17
    #21531
    jah de ha singlében játszik az életben nem lesznek meg ezek
  • Davidus
    #21530
    conviction nem csökkenti a poison resistet
    csak ezek
    trang öv+kesztyű+pajzs -25 pres setbónusz
    death web
    poison facetek
    lower resist

    és -presist > +pdamage ezért kötelező a trang pajzs másik 2 trang itemmel:P
  • Zan
    #21529
    Hát arról,hogy a poi necro mennyire erös...csak attól függ milyen cuccot aggatsz rá!Láttam már 12k-s poi damot,söt 15 ösöet is.Csak jo cucc kell.(Bramble,Death web,10 pb sk,resistcsökkentö átok,esetleg infi csicsora...csak példának okáért).

    Simán birja hellen is,nem kell hullarobbantás sen hozza,csak ha akarsz valami pluszt!
  • Diablo2
    #21528
    Sziasztok !
    Elindult 1 hete új diablo2 1.11b game server (6net) gyertek hogy minél többen legyünk. Már 57 kreált acc, és szépen fejlődik.
    Újdonság tpzés és bo-zás a városban full revju vétele megnövelt runadrop stb.
    ÜDv: Diablo2

    UI: Akit érdekel http://www.6net.hu
  • plu604
    #21527
    a mérgezős nekró tényleg nem túl erős... én még normailon is nehezebben boldogultam vele mint más kasztokkal. szerintem hanyagold.
  • envoka
    #21526
    Én nemértek a nekróhoz, de olyanokat hallani hogy hellen a mérgezése szinte semmit nem ér. A méregimmunokról nem is beszélve, mert azért hellen akadnak szépszámmal. A robbantásra meg állítólag elég 1 pont is. De valaki okosabb talán jobb tanácsot tud adni.
  • Artoxin
    #21525
    Helo
    Most annak vagy azoknak a segítségét kérném akiknek volt magasabb szintű mérgezős nekrója ! A 3 mérgezős skill adott, amit nemtok eldönteni az az hogy corpse- vel robbantsak, vagy inkább csontbörtönbe kellene zárni őket ? ?
    Előre is köszönöm a válasz/t/okat.
  • Zan
    #21524
    Szevasztok!

    Esetleg nincs egy olyan maphacketek,ami müködik vista alatt?

    Nagyon nagyon megköszönném!

    Már ezt a kérdést egyszer kétszer feltettem minden fajta forumban,de eddig nem találtam semmi olyat,ami menne vista alatt...!1.11b hez kene!
  • envoka
    #21523
    Maximum, ha elötte 1.09-es patch volt a játékon (a crackelten), akkor amikor átconvertálja 1.11b-be, egyes tárgyak tulajdonságai változhatnak, általában gyengébbek lesznek.
  • Nuki
    #21522
    De, nincs beleírva semmi. single playersben ugyanúgy tudsz vele játszani, ha jól fel van patchelve, a legfrissebbre.
  • born2fxxk
    #21520
    Nem.
  • zsirfecske
    #21519
    hali, 1 kérdésem volna szorri ha volt róla szó már 100x:

    crack-elt gameben kezdett karit át lehet rakni origibe vagy van vmi cdkey belementve? csak ha megveszi az ember utólag...

    köszi