26171
  • Sas6
    #21641
    :D:D AMugy én is gondolkodtam azon hogy msot mar van egy jokis mf sosom, elkezdek egy karit ugy h nem huzatom magam. de ha belegondolok tuti hamar megunnam ugy :S PEdig jolenne ugy tolni.
  • Nuki
    #21640
    Ejnye hol marad a kihívás, hol marad az élmény? :D
  • Sas6
    #21639
    Értem. Hát én nem tettem meg törölték is őket -.- na midnegy msotmár :D
  • Aspyrin
    #21638
    Nem, csak a karik miatt ugrom fel néha.
  • Sas6
    #21637
    Jahm ez, értem. Köszi. Amugy Te még szoktál D2-zni ? :)
  • Aspyrin
    #21636
    Ondal's wisdom.
  • Sas6
    #21635
    Amugymit jelent az Ondal?? Baalrunba, a honalpon van rola szo de nem értem még. Ez mcisoda pontosan vki leirna légyszives ?
  • Sas6
    #21634
    #21625 itt már leis van irva a link :D pár hsz.el hátrébb.

    Link
  • born2fxxk
    #21633
    Kezdésnek itt egy link.
  • Darthmushroom
    #21632
    hát majd megprobálok neki ülni itt a forumnak és keresni linket...:D
  • Sas6
    #21631
    mindenféleképpem MF sorcot csinálj, mert MF elni kel lezerrel :) LEjjebb találsz honlapokat, ahol so ksok leirást találsz.
  • MadJani
    #21630
    :DDD

    Ez soha nem lesz vitatéma !!!

    A Bot az csalás akármit mondasz. Csináld meg amit a Bot megcsinált helyetted (2-300run-t egyfolytában éjszaka) és rájössz miért.
  • Darthmushroom
    #21629
    valaki tudna segiteni elsőnek fogok játcani a diabloval és h milyen karaktert csinaljak és persze h mire adjak.. válaszokat előre is thx
  • setuh
    #21628
    ki tudna adni par kezdo cuccot sorcinak pls?:D
  • envoka
    #21627
    Mennyit ér egy CD kulcs (alap Dio + LoD) runában ?
    Nekem van felesleges, mert az egyik példányból a LoD cd tönkrement, így kénytelen voltam venni még egy példányt. De gondolom a CD key használható (eredeti).
  • JancsiPapa
    #21626
    nagyon NEM tudlak sajnálni.
    elég vhol cd-kulcsot venni, nem kell új játékot ezért
  • JancsiPapa
    #21625
    http://www.hun1.rakanis.hu/D2Lexikon/Irasok/lvl49_barb.html
    nem mindenütt jó, már máshogy csinálnám, de alapot adhat
  • PunkZoli
    #21624
    én is így gondoltam, addíg amíg el nem kezdtem unni...
    sajnos simán megunható:(, 90 ig ha eltolod a karit és nem unod meg ...na olyan nincs
  • hawkie22
    #21623
    Megkérdem azért, miért is lenne csalás?
    Azért, hogy hellen egy light sorc magától runolgasson, ahhoz azért kell cucc, meg lvl. Ergo dolgoztam a karival elég sokat. Namost, ha én ezzel a karival runolgatok bot segítségével, mert vizsgaidőszakban nyilván tanulni fogok, nem éjjel-nappal runolni, hogy legyen rúnám, cuccom, stb., azt én nem tartom csalásnak, hisz nem rögtön egy perfekt karit kaptam. De mindegy, ez úgyis örök vita tárgya lesz.
    Nyilván nem fogok venni 2-3 játékot, max legközelebb nem használok bot-ot. Ennyi.
  • Sas6
    #21622
    hát én nemtudom mi értelme van ennek a bot-nak:S Szerintem a játékélményt rontja hogy 2 mp és ottvagyunk baalnal :S sokkal jobb lenne ha rendes emberekkel mennénk és ugy győznénk le őket..
  • envoka
    #21621
    Háát igen, ezt jól megszívtad. Köszönd magadnak !
    Szerintem vegyél mindjárt 2-3 példányt a dióból, aztán tudod használni ezeket a hogyishívjákokat... csalásokat.
  • hawkie22
    #21620
    D2Jsp-t használtam, bár régebbi verziót, Countess-runokat csinált a Sorcom. Csak azt sajnálom, hogy volt a Sorci-n Mara, Tal Arm, Raven ring, War Traveler perf, Chance gurad perf, Occu, Rhyme shield meg ezek, amik egy jó mf-sorchoz kellenek, meg hát pár jobb rúna az inventory-ban, um, pul stb. Meg egy két unique, amit már találtam.

    De hát erre mondják, hogy tanulópénz. :D
  • Rettenthető
    #21619
    meg ha írni is tudnék, az is jó lenne.
  • Rettenthető
    #21618
    el lettek ajándokzva.
  • setuh
    #21617
    hat mondjuk fs-ben jobb lenne de ha nem lehet csak ablakban szep meretben jatszani, az is jo...
  • PunkZoli
    #21616
    hja én is ált a botos baal runokra szoktam bemenni.. mert ugye a hammer pala csak végigveri és megy a kövi... szintlépéshez jó az....
    csak hát én nem mernék kockáztatni bár már unom a játékot:(
    van 2 90 es karim
    -de ezek szerint van működő bot, amit nem bannol a rendszer
  • Sas6
    #21615
    Milyen BOT-os használtál amugy? Ez olyan dolog hogy megnézi a karijaidat?

    engem eccer maphack miatt zártak ki, de 30 nap utam visszakaptam a cd keyem.... ha jol emlékszem
  • hawkie22
    #21614
    Na, akkor vehetek új Dio2-t. Azért köszi. :)
  • zoli47
    #21613
    Széthúzott képpel vagy ablakban.
  • Aspyrin
    #21612
    Nincs.
  • hawkie22
    #21611
    Használtam bot-ot, gondoltam vizsgaidőszak van, de azért haladjunk, és most azt írja ki, hogy Your account has been closed. Van rá esély, hogy visszakapjam az account-ot? Bár mondjuk azt is kiírja, hogy Your CD-key is removed. A Blizzard meg b@szik válaszolni a levelekre, pedig már írtam nekik vagy 4-et.
  • born2fxxk
    #21610
    Axe helyett inkább valami kardot ajánlanák (higland blade). Lvl 49-re oath rúnaszót. De kérdezd Janit, neki volt ilyen duel ww barbja.
  • Rettenthető
    #21609
    Én egy ideje pihengetem a játékkal, de annyira fellépek időnként, hogy ne kerüljön kari törlésre.
    Ha valakit érdekel van 2 tal armor felesben - tudom gagyi cucc, de mivel rám csak egy fér, amut meg így sem adnak érte, így olyan mind1, hogy kinél van.
  • dexkill
    #21608
    Dual axe ww babával lehet duelezni? Nem a prok ellen akarok, hanem a már nem noobok ellen:)
    Mondjuk lvl49-50 körül szeretnék sikereket elérni:)

    (A pajzson/ctb nem létén van a hangsúly...:D)
  • Sas6
    #21607
    pl itt.
    http://hun1.rakanis.hu/D2Lexikon/d2lexikon2.html
  • setuh
    #21606
    nah megvettem :) es kezdtem egy sorcit szal kene egy jo sorci leiras:P.hol talalok?
  • dexkill
    #21605
    Ez zsír! Már nem tűnök el nyom nélkül a dio2 scene-ből!:D A fotón, középtájon, FanaticWarrior nevü barbar az első karim!:D:D:D
  • envoka
    #21604
    Sehogy. Szerintem.
  • setuh
    #21603
    oke koszi a tanacsot es meg vmi:) widescreenen vajon h menne a dio?
  • envoka
    #21602
    Tízezres nagyságrendben.
    A Magyaroknak külön channel van. HUN-1, HUN-2, HUN-3 stb...
    Csak arra figyelj, indításnál az "Europe" szerver legyen kiválasztva, illetve erre a szerverre készítsd az accountodat.

    dexkill : Az "ár" alatt azt értem hogy Pul, vagy afölötti runát ér, ami ez alatt van azt is el lehet adni vagy megvenni Perfekt Gemért, esetleg alacsonyabb értékű runáért. Néha kínálnak ingyért is tárgyakat, de ez nagyon ritka, ki kell fogni az ilyent.