26171
  • sirdond
    #21681
    *sirdond
    *sirdond2
  • Sas6
    #21680
    *Karesz951
  • Rettenthető
    #21679
    *Rettentheto
  • tigeroo
    #21678
    *kicsikrampusz10

    pont ma raktam fel:D
    vmi mf sorcit összekéne rakni:)
    (csak noob vagyok a diablohoz, van egy "húzott" 62es dudum és kész)
  • Sas6
    #21677
    SZerintetek milyen karit érdemes kezdenem? Már van egy jo mf sorcim, mindent le gyakok vele amit csak kell. Azon gondolkoztam h bow amazon kellene kiraknam neki a fightot. Aztán valahogy ugy döntöttem hogy mégsem, a barbar lehet jobb választás, erős nagyon, kiáltások mi kell még? Assasinom,Druidam,Necromatam nem volt még, legalabbis max 30-40 szinig:D Szerintetek msot mit kellene kezdenem? Jah és most mindenképp PVP karit szeretnék.
  • Aspyrin
    #21676
    *aspyrin :)
  • Delac
    #21675
    Kérhetnék egy pár account nevet, hogy felvegyem friend listára, mert ami van az már annyira elavult, hogy nagyon, és soha senki nincs fenn rajta. Előre is kösz, Enyém : Frantic
  • envoka
    #21674
    Nézd meg
  • plu604
    #21673
    mi az a 3 kulcs a ládádban?
  • Rettenthető
    #21672
    A játék azért nem hazudik:
    Hullatúrós barbárommal megöltem a high council-kat act 3-ban (Hell) és mit túrt ki az egyikből? Persze Vex rúnát. Bezzeg, ha tolnám éjjel-nappal, nem adna semmit...
  • Aspyrin
    #21671
    Csinálj egy image fájlt (pl. alcohollal), mountold be daemonba és kész.
  • PunkZoli
    #21670
    tudtok valami legális no cd krekket?, fontos lenne,hogy felszabaduljon a meghajtóm :), eredetim van természetesen, de nem szeretnék bant:D
  • Rundstedt17
    #21669
    szerencsére a csalásokat komolyan veszik.
  • envoka
    #21668
    Utánanéztem én is, és valóban úgy van ahogy mondod.
  • dexkill
    #21667
    Countness-nek két dobása van. Egy rúnadrop, tehát mindig dob rúnát. Ez hellen max ist lehet, illetve egy item drop, ami tárgy vagy rúna. Itt is magasabb a rúnák valószínűsége, továbbá itt Lo-ig dobhat. Pul-ig a nm-es hellforge dob.
  • Sas6
    #21666
    át sajna igen, félmegoldásos, de hátha ér azért valamicskét:) Köszi az infót
  • Delac
    #21665
    Kaszter cuccnak félig jó, mert fcr res van, viszont se str se mana, Félmegoldás
    Warrinak detto csak lopás van meg res, se str, se dex/AR. Ennek se jó

    Ez jó nézni, meg esetleg ha valaki ad érte egy két apróságot. *



    *(Figyelem/Pozor!! szigoruan saját vélemény, aktívan nem játszok már 1 éve, tessék ezt bekalkulálni ha jön egy anyázás, hogy mégis érne valamit)
  • Sas6
    #21664
    nemtom :D joez igy :D

    de kb mennyit érhet a ring?
  • Aspyrin
    #21663
    hogy büntessen :DDadsfd
  • PunkZoli
    #21662
    mékell magyarul?:DD
  • Sas6
    #21661
    Hali, ez a ring szerintetek mit ér ?

  • Delac
    #21660
    SZinte biztos, hogy így van, Egy ismerősőm nagy Bot illetve egyébb segédeszközök híve volt, na és ő mutatott statisztikát, hogy mik esnek countess-nél. Asszem fél évig nyomta napi szinten két karakterrel felváltva ( a temp ban miatt ugye) és tényleg volt Lo runája, vex, gul ist stb, számuk kb exponenciális gröbére vetítve értendő. A lényeg hogy 1 azaz egy darab Lo runa esett konkrétan, így simán felfogható, hogy baromi kicsi eséllyel ugyan, de esik.
  • Rettenthető
    #21659
    Pl. itt is olvashattad:

    Drop-calculator

    gyk.:

    Special monster - Hell;
    The Countess

    Show Rune Drops from the Source [ sort by chance ]
  • Sas6
    #21658
    Ral rúna + bármilyen páncél jellegű tárgy javított páncél (etherealt nem javít)

    Ezt megcsináltam a vipermagival, de semmi nem történt csak eltünt a ral runam :D Mitörtént? :O
  • Davidus
    #21657
    így van
  • Sas6
    #21656
    hát. én valahol ugy olvastan dobhat egészen Lo runaig. de mar nemtom hol.. Na mdinegy én ugylattam h ő dobta de akk lehet nem.
  • envoka
    #21655
    Ő csak Pul-t dobhat maximum, ha jól tudom.
    Azt eltudom képzelni, valamelyik dögből esett, amelyek körülötte vannak.
  • Nuki
    #21654
    countest?
  • Sas6
    #21653
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ Dobott egy UM runat countest :D:D
  • Sas6
    #21652
    Amugy most mki ujrakezdi meg benéz kicsit?:D:D
  • Sas6
    #21651
    bezzeg mikor nap mint nap mf elsz nem esik semmi :D:D
  • Rettenthető
    #21650
    Tegnap én is benéztem, és végigfutottam néhány mf helyet.
    Hát nem pont esett egy arany színű spiderweb sash? :-)
    Meg persze egy arany gyűrű és természetesen az is Nagel (2x-s)
  • sirdond
    #21649
    Hehe, kedvet kaptam egy kicsi játékhoz én is, de nem akarok új karit kezdeni. van egy jófajta hammerpalám, ha valakinek kell huzi akkor szóljon :)
  • Delac
    #21648
    Azért ez nem kis teljesítmény, tegnap én is benéztem már a nosztalgia kedvéért, toltam is 2 baalrunt, hát mit mondjak eléggé adrenalin rush stygian doll-k meg burning soulok Throne of Destruction-ban. Dobott is Baal egy barna gyűrűt, de nagel 16 lett :(. Mennyit imádkoztunk istenem ilyenkor, hogy soj esetleg Bk legyen :)

    Lehet csinálni kéne egy új karit, de azt felcuccolni újfent, na ahhoz nincs kedvem. Marad a hammer pala meg orb-insight sorcom.
  • Rettenthető
    #21647
    Hm.
    Nekem minden értelmes karakterem önerőből lett feltolva, nem huzigatós. Ezen felül magatalálós vagyok abszolute, nem csoda, hogy most kicsit pihetetem a játékot. Amikor egykor mh miatt kényszer pihenőn voltam blizz jóvoltából, azóta nem használok semmilyen csaló progot (akkor is csak mh volt a színes rúna nevek miatt, hogy nehogy ott maradjon egy).

    Igaz, kisebb kariknál eljátszottam a saját kari aljas támogatását (pl. fő karival kreálás és akkor act III-ban nem kell semmit összeszedni, hogy lemehessek a utolsó wphez). De inkább ez, mint hf-ért...
  • Nuki
    #21646
    Jó, amíg megvolt a 77-es sorceressem, én is el tudtam vele boldogulni hellen :D
  • Sas6
    #21645
    az szép:) Én hellen siman ölöm andy,mephi,nihlatak,baal-t :) burning soul-os gázos ige nekem is :D De a mercem a light immunokat leuti sokszor :)
  • PunkZoli
    #21644
    én már majdhogynem elboldogulok hellen egyedül :P
    csak ne lenne az a sok lightning immun, meg burning soul :\
    90 es furys amazonom van:)
  • Sas6
    #21643
    ez igaz :) hellen mar nehézkes a dolog.
  • Nuki
    #21642
    Én CSAK úgy játszottam (:

    Szerintem elég élvezetes része a játéknak mindig újabb és újabb tárgyakat találni.. Hellen már sajnos nem lehet így "élvezetből" játszani, úgyhogy akkorra már kell vásárolni, vagy másik katarkeremtől tárgyat kérni.