26171
  • JancsiPapa
    #21761
    üdv mindenkinek!
    úgy gondolom, hogy itt az ideje leköszönnöm a házigazda postról, egy bő másfél hónapra Pesten maradok, szerintem hetente 1-2x leszek 1 órára netközelben, nem hiszem, hogy egy ilyen házigazda kell nektek :)
    Az oknak legyen elég annyi, hogy vannak magánéleti és családi gondjaim is, jót fog tenni az egyedüllét, távol lenni otthonról a nyáron :\
    A kérdésem: van-e valaki, aki esetleg elvállalná a folytatásban a házigazda szerepét?
    Én Lacit nagyon tudom ajánlani ( born2fxxk ), legalább annyira ért d2-höz, mint én :)
  • born2fxxk
    #21760
    Ha van még hely, engem is számolj aspy.
  • Davidus
    #21759
    az utolsó reset 4 órás volt ez meg 6. peccs?:P
  • Rettenthető
    #21758
    A reset után idított karit csak együtt toljuk?
    Még nem tom pontosan mit indítok, de barb, necro, sorc és conv pala jöhet szóba (hammerdint nem szeretem).

    Ha ezt a karit kizárólag együtt toljuk, akkor a(z) (mf) sorc kiesik.

    Igaz még messzire van, de mikor is kezdünk pontosan (már amennyiben még beférek a 8-ba)? Reset után rögvest?
  • tigeroo
    #21757
    én egy bowazonba kezdtem bele pár napja (act2)
    de akkor megy a kukába és a resetig megyek singlézni...:l
  • Hegi90
    #21756
    Hmmm lehet fellesek, de erre ne vegyetek mérget :D.

    Egybkt blizzardos sorcot kezdenék :)
  • Aspyrin
    #21755
    Ezen nem fogunk összeveszni :)
    Kezdek egy light-trapassint.
    Kellene még fire sebzéses emberke.
  • sirdond
    #21754
    én is azt akartam :D
    de ha már csapatban megyünk akkor csapatként is játszunk ne csak saját kontóra mindenki, persze 2 cold soso is elfér egy csapatban, bár lehet hogy én barbár leszek, még nem tudom

    többiek?
  • DarkHorSe
    #21753
    Egy eve kb ugyanekkor volt reset
  • tigeroo
    #21752
    a próféta szóljon belőled DDD:
  • Davidus
    #21751
    arra próbáltam kilyukadni hogy itt jelentik be a Diablo 3at:D
    SC peccs is 20 nappal a 2007es wwi elött lett bejelentve aztán jött az SC2 bejelentés:)
  • sirdond
    #21750
    ja akkor ezért lesz
    sebaj jól jön már a reset
  • Davidus
    #21749
    Blizzard Worldwide Invitational
  • sirdond
    #21748
    wwi?
  • Davidus
    #21747
    senkinek sem gyanús hogy 10 nappal a wwi elött lesz a reset?:)
  • Aspyrin
    #21746
    Nem gond, egy-két leechelő is belefér :D
  • Aspyrin
    #21745
    Az valóban nem ártana, egyébként coldsosora gondoltam.
  • tigeroo
    #21744
    hát ha kell akkor énis beszállhatok de elég newb vagyok a témában:D
  • sirdond
    #21743
    jó lenne egy új patch is nem? :)
    pár új runeword :P
    meglepnének vele a reset napján :D
    te mivel akarsz indulni aspy?
  • Aspyrin
    #21742
    Már hárman vagyunk ;)
  • Aspyrin
    #21741
    Az más, én a játékélményért játszom :)
  • sirdond
    #21740
    egy eu scl ben én is benne vagyok
    hm, egy héttel korábban lesz reset mint tavayl :)
    jó lenne ha összejönne a nyolc fő
  • born2fxxk
    #21739
    Hmm, nekem Jani azt tanácsolta, hogy classicot kezdjek, ott jól megszedhetem magam. Még meggondolom.
  • Aspyrin
    #21738
    aha
  • born2fxxk
    #21737
    lod euro softcore ladder ?
  • DarkHorSe
    #21736
    ottleszek :D
  • Aspyrin
    #21735
    Jövőhét kedd, szerdán kezdhetnénk egy új karit az sg-s csapattal, ha ráértek (én melóból is tudom tolni) :D
  • Davidus
    #21734
    itt az ideje egy reinstallnak:)
  • DarkHorSe
    #21733
    Ladder reset ejaejaooo

    hivatalos info
  • dexkill
    #21732
    De akkor honnét tudja, hogy egy szintlépéstől mennyi life/stamina/mana bónuszt kap?;) Pala, barb esetén egyszerűen megjegyezhető, de assa már neccesebb:)
  • Hegi90
    #21731
    Arreat summit helyett inkább egyszerűbb ha kezd egy lvl1-es karit nem? xD
  • madrid4ever
    #21730
    köszi
  • dexkill
    #21729
    HE-nél szintet emelsz, nem számítja szintlpés bónuszt, vitalityt adsz nem számítja az HP-t/staminát.

    De! Arreat Summiton nézd meg, hogy egy kari milyen statokkal kezd (a), számold ki, hogy a szintlépések mennyi bónuszt adnak (szintlépés-1 x 5 statpont, 1 skillpont), ha stat/skill questet csináltál akkor azt is add hozzá. Attributes-okat állítsd vissza az alapra (lvl1 szintre), minden skillt törölj. És add meg az elkölthető skillpontok számát. A HP-t, manát, staminát meg számold ki (alap+szintlépés+questbónusz) és add meg az összes elkölthető skillpontot.

    Jah, minden tárgyat dobjál le róla, mert csak összezavar.

    Aztán lépj be és ossz el mindent újra, ésszel.

    Bár lvl40 alatt ne szarakodj ezzel 3 nap alatt csinálj inkább új karit players 8-on...:)

    Szívesen!
  • Hegi90
    #21728
    Mondom, hogy tud hát kiprobáltadm miért nem hiszel nekem? :D Egybkt igen armageddont is lehet castolni alatta, viszont mást nem nagyon...

    #21726: A Hero Editor, ha feljebb viszed a szintet, nem számítja bele a szintlépésenként kapott hp/mana bónuszt, azt nemtom, hogy ha lejebb viszed a statjait, akkor az kihatással lesz pl a damodra vagy hp-dra, ki kell probálni... ha nem akkor IJ. Defet max emlékezetből fogod tudni visszatenni eredetire :D.


    Szóval sztem megtanultad a leckét... ne csaljál!
  • plu604
    #21727
    akkor oks köszi
  • madrid4ever
    #21726
    hát..izé..:D
    Felvittem a szintet meg az összes skillt és még az ien vitalyit manát meg a cuccoknak feljebb vittem a védelmét(páncélnak,sapkának,kesztyűnek)
  • born2fxxk
    #21725
    Mit "csaltál" rajta? Ha csak cuccokat tettél rá akkor azokat simán kidobálhatod, ha esetleg a statokat/skilleket piszkáltad, akkor editorral akár vissza is állíthatod (gondolom lehetséges, bár nem nagyon használtam ezt a progit). Vagy ha csináltál a save mappában lévő fájlokról biztonsági mentést, magyarul mielőtt megháborgattad a karid editorral készítettél másolatot a hozzá tartozó fájlokról, akkor azokat használva simán visszakaphatod eredeti hősödet. :)
  • madrid4ever
    #21724
    Tsá!
    Nekem volt egy 80-as szintű paladinom!!
    Ma má sajnálom de rávetemettem a csalásra és ezt Hero Editorral tettem!
    Azt szeretném kérdezni hogy vhogy vissza lehet-e alakítani a karakteremet???
    Létszi segítsetek!!
    Előre is köszi!
  • born2fxxk
    #21723
    Csak a Concentration erősíti a hammert... A Fanaticism az nem.
  • plu604
    #21722
    Lanozni fogunk hamarosan, Diabloval fogunk játszani persze :)
    Egy hammerdin-re gondoltam, zsír lenne, de van egy kérdésem hozzá. Néztem d2jsp-n buildet, és a Concentration aurát ajánlják hozzá. Miért nem a Fanaticism-et. Pedig annak 20-as szinten nagyobb a dmg bónusza. DE állítólag A cocnentration ad a blessed hammerhez. Sztetek?