26171
  • envoka
    #21801
    kb. 1-2 évente, szóval nemtúl gyakran.

    Itt talán több infót találsz.

    Reset után, ha van kedved tolhatjuk együtt, habár a duel nem az én világom.
  • Raven21
    #21800
    milyen gyakran szokott reset lenni?
    bocs már 6-7 éve diablózok de csak tegnap ketem el neten nyomni és semmit sem tudok pl hogy lehet egymás ellen nyomni,klánok meg ilyenek.
    ha valakinek van kedve leírhatja ezeket vagy ha van valami magyar link ahol ezeket megtudom az is tök jó lenne.
    köszi.
  • Delac
    #21799
    Csak tegnap nem néztem fel erre tessék, mindjárt még be se férek az SG klánba. Ha lenne hely jelentkeznék. Karaktert olyat kezdenék, ami a leginkább segíti a csapatot, ergo amikor már biztos a felállás, akkor egy leginkább szükséges megoldás tálalnék.

    Acc: frantic
  • envoka
    #21798
    Nem kell egyhuzamban játszanod 2 órát, lehet több részletben is. Akkor is elmúlik a 10 napos korlát. De ha nem akarod játékkal tölteni ezt az időt, a "Join Game"-nél írd be a "Game Name"-hez hogy mule majd lépj be. Ezt a szobát pont ilyenre hozták létre. Miután beléptél, leteszed a játékot az asztalra (win billentyű), és közben foglalkozhatsz mással.
    Nagyon azért ne merülj bele a fejlesztésbe, mert jun. 17.-én reset lesz, ami azt jelenti hogy laderen mindenkinek új karaktert kell kezdenie.
  • Raven21
    #21797
    köszi
  • Aspyrin
    #21796
    Azt hiszem nem. Egyszerűen nyiss egy játékot, vagy lépj be egybe és hagyd ott a karit pihenni.
  • Raven21
    #21795
    ez tegnap volt kb 10 percet nyomtam ha valamikor késöbb leülök nyomni akkor is elmúlik?
  • Aspyrin
    #21794
    Kreálásnál játszanod kell a karival minimum két órát, hogy megszűnjön ez a figyelmeztetés.
  • Raven21
    #21793
    hali
    megvettem a diabló 2 +kieg-et és csináltam neten 1 karaktert.
    azt írja ki alá, hogy: expired in 10 day.
    mi a ... van csináltam magamnak accountot meg mindent.
    mi lehet a gáz? igy nics is értelme gyurni a karakteren.
    help plííííz!
  • plu604
    #21792
    hát ha senki nem jelentkezik én szívesen elvállalom, tudok naponta gépnél lenni...
    De ha akárki más szeretné szívesen lemondok róla.
  • JancsiPapa
    #21791
    úgy nehezen, ha 160km-re leszek otthontól, net nélkül ;)
    jut eszembe mindenki a resettel foglalkozik, új házigazdának meg senki nem akar jelentkezni
  • born2fxxk
    #21790
    Jah én, ha még beférek...
    És az accom *born2fxxk.
  • tigeroo
    #21789
    engem ne számolj, a fórumot napi szinten látogatom, és ha a "kezdés előtt" nemlesz tag akkor beszállok:)
    még biztos akad jelentkező a csapatba
  • Sas6
    #21788
    *Karesz951
  • DarkHorSe
    #21787
    en blizzsorc, acc nevem meg mamlasz :D
  • Rettenthető
    #21786
    " ilyenkor új accot csinál mindenki gondolom. mennyi a max acc egy cdkey-hez? vagy ti meghagyjátok a nagy leveles karikat és mellé toltok új laddereseket?"

    Én az accom alól törlöm resetkor az összes karit (lvl-től függetlenül) és ugyanazon acc alá mehetnek az újak. Minek rakosgassam, non ladderben úgysem játszanék.
    Vagy ha igen, akkor meg inkább sp plugy-val (vagy mivel).
  • plu604
    #21785
    értem, köszi
  • sirdond
    #21784
    ha aktív a quest és úgy ölöd meg a baalt akkor átmész a következő szintre
    ha valaki olyan kreálta a gamet akinek meg már megvolt a q akkor neked nem lesz meg, neked jelen esetben ez lenne a jó
    vagy mielőtt megölitek baalt kilépsz a partiból és úgy ölik meg baalt akkor is maradsz ugyanazon a szinten
  • plu604
    #21783
    nem aktuális témához illő kérdés, de felteszem...
    Baal megölése után direkt nem mentem bele a Destrucion's end portálba, mégis amikor save and exit-re kttintottam, feldobta a videót, és átrakott nightmare-re. namost én így 36-oson még nem akartam átmenni, szerettem volna még megszedni magam baal dobott cuccaival, meg fejlődni. Ez a következő (újladderes) karakteremnél ugyanígy elkerülhetetlen lesz vagy megoldható valahogy? Tudom hogy tudok még normalon baalrunolni, ha én csinálok játékot... Csak nem látom a normal játékokat.
  • zsirfecske
    #21782
    héé akkor megéri ladder only itemeket összerakni így utoljára vagy tojni rá?
  • plu604
    #21781
    áh köszönöm. akkor valószínű csak éjfélig kell majd single-özni vagy mással játszani.
  • Davidus
    #21780
    PDT pacific dayligh time(usa nyugati part) -9 óra
  • Sas6
    #21779
    és lighting sorcial mennék ha lehet.
  • Davidus
    #21778
    9am-3pm az nálunk 18:00-24:00
  • plu604
    #21777
    Áááá tudtam hogy gyakrabban kéne felnézni fórumra...
    Örülök a ladder resetnek, meg az sg-s "klánnak" is :) ha még beférek akkor én egy javazont kezdenék. Fasza kis villámos-mindekit-lecsapós. Annak viszont jobban örülnék ha hétfőn (16-án) lenne ladder reset, hétfőtől ugyanis nem lesznek itthon szüleim úgyhogy haverral tartanánk egy kis LAN-maratont... ^^ De igazából lényegtelen, majd meglátjuk. Ja mégvalami: "We will be performing a Diablo II ladder reset on June 17 beginning at approximately 9:00 a.m. PDT." Namost ez magyarországi időszámítás szerint hány órakor lenne? Mi az a PDT?
  • sirdond
    #21776
    akkor hogy is állunk?
    Darkhorse - ?
    Aspyrin - trap assa vagy cold sorc
    sirdond - cold sorc vagy ?
    tigeroo - ?
    rettenthető - ?
    davidus - ?
    sas6 - ?
    és akkor ki a 8.?
    born2fxxk - ?

    kinek mi a bnetes accneve?
  • Davidus
    #21775
    a többség ladderezik de normalon se fogsz egyedül játszani. és igen ladder kari csak ladderes játékokat lát.

    "mennyi a max acc egy cdkey-hez?"
    annyi accot csinálsz amennyit akarsz
  • zsirfecske
    #21774
    micsodaa? nincs semmi átcuccolás? jaaaj ez tényleg fájdalmas takarítás akkor.

    hülye kérdéseim:

    - élből ladder-ként csak ladder-es gémeket látok/láttam mindig? mert olvasom hogy a lényeg hogy reset után normal lesz minden karim és nem tudok ladder-es game-ekbe joinolni... az emberek túlnyomó része nyilván átmegy ladderbe és hagyja a régi karikat elhalni. ez hogyvan marad ember normális normal gémelésre? vagy mindig is voltak sokan ott is?

    - ilyenkor új accot csinál mindenki gondolom. mennyi a max acc egy cdkey-hez? vagy ti meghagyjátok a nagy leveles karikat és mellé toltok új laddereseket?

    köszke
  • Sas6
    #21773
    Huh akkor erre az egy helyre lecsapnééék :) Én mindenképpem sorcit szeretnék kezdeni, light-ot ha minden igaz. Ha nem kell még 1 sorci akkor mondjatok meg nyugodtam:) De Mf miatt mindenképpen azt kezdek.
  • Morfi
    #21772
    Köszi az infot.
  • Davidus
    #21771
    ladder faq
  • Morfi
    #21770
    Hát őőő izé. És mi az a ladder karakter? Most kezdtem a játékot :)
  • Davidus
    #21769
    a ladder karakterek átkerülnek non ladderbe. a júni 17 után indított ladder karinak semmilyen cuccot nem tudsz átadni a már létező karaktereidtől
  • Morfi
    #21768
    A reset az miben is fog kimerülni?
  • sirdond
    #21767
    azért én nem venném biztosra :D
    elkap megint a hév és vége :P
    egyébként jó nyaralást
  • Aspyrin
    #21766
    Ha jól számoltam még van egy szabad hely, lehet jelentkezni :)
  • JancsiPapa
    #21765
    attól, hogy nem leszek d2közelben 2 hónapig, attól szerintem szeptembertől nem fogok megint bekockulni :DDDD
    Szerintem rakanis.hu-s linkek fednek mindent a kezdéshez, onnantól, h mit érdemes felvenni, addig, h mi a legjobb kari
  • sirdond
    #21764
    jani akkor nem lesz új karaktert egyből reset után? :(
    természetesen nem kell lemondanod szerintem, attól hogy nem leszel netközelben egy ideig, vagy utána se szándékozol már folytatni az egész d2-t? egyébként nekem mindegy ki lesz az új modi, csak legyen tiszta a fórum, és írjon egy faqot a kezdőknek :D
  • tigeroo
    #21763
    akkor a nagy érdeklődés miatt engem ne számoljatok bele a társaságba, csak ha kell majd az üres post valamelyikére ember:)
  • sirdond
    #21762
    egy ideig biztos együtt toljuk, amíg el nem jutunk hell baalrunig
    utána már nem muszáj mindenkinek együtt mennie. ez majd úgyis kialakul

    sg-s clan?

    van még hely biztosan