26171
  • Sas6
    #21921
    odabasz :D
  • envoka
    #21920
    Nekem már dobott Shenk elött, az egyik dárdahajigálós dög Vex-et, nemis olyan régen. Csináltam is róla képet :
    Link

    Ott "kisgeci" néven vagyok.
  • Sas6
    #21919
    :D Végülis igen, nekem is dobott már sima mob joooo cuccot :D De runat sose dobott egyik sem joot:D
  • HammeRed
    #21918
    Szerintem ez teljesen változó.Andariel dobott már nekem ist runát régen,vagy mefi előtt a council-ok egyike nemrég sur runát,traviba poison,cold facet-et találtam már.De sokszor a legváratlanabb helyeken alap monszták is dobtak jó cuccot.Sokat kell runolni punk-tum
  • Sas6
    #21917
    ohh :) ezt örömmel hallom:) Na majd megnézem hogy milyet alakitok vele. Amugy travi mennyire jo MF hely? sose mentem oda light imun miatt:D eshet jo kis runa?:) Mert hell andy,mephi nem dobált naon :D
  • HammeRed
    #21916
    Nekem blizzardos sorcim van és simán tudtam runolni a travit.Szal nem lesz gond.
  • Sas6
    #21915
    jah értem, hát de a nagyja az nem cold immun :)
  • HammeRed
    #21914
    A traviban az egyik council (de van hogy 2 is)nem ritkán cold-fire immunis,de arra ott a csicska aki lecsapja.
  • Sas6
    #21913
    :D huuu inkabb ne is mondd:D

    Amugy azért is várom a uj laddert mert msot blizz sorcim lesz és az tokjolesz:D mehetek traviba ott asszem nincs immun :D MEg sose volt még csak lightingom :P
  • Delac
    #21912
    Ha véletlenül hell pit level 2-ben esne egy near perf griffon, sztem csillagokkal álmodnál... :D
  • born2fxxk
    #21911
    Egyet?? Azon se lepődj emg ha huszat nyomsz és nem esik semmi. :)
    Kell ám a szerencse. Remélem rám lesújt majd ladder reset után. :D
  • Sas6
    #21910
    az tökjó:) köszi az infot.D Benéztem Bnetre metem egy MF run-t nem esett semmi :D De ugy laggotl h az vmi hihetetlen. :D
  • born2fxxk
    #21909
    Egyébként tökmind1, ha saját game-edben álldogálsz, akkor is meg fog szűnni a határidő. Amúgy ha nem nézel rá 10 napig és expired lesz, akkor sem törlődik. Ezt valamiért kivették, szóval annyira nem kell izgulni.
  • Sas6
    #21908
    áh thx.
  • sirdond
    #21907
    mule vagy muler
    ilyesmi neveket keress

    Wiseman van csapatod?
  • Sas6
    #21906
    Hali olvastam valamely oldalon hogy van egy olyan szobanév ami azért találtak ki hogy az ujjonnan kezdett karik 2 órás ideje leteljen. Milyen szobát is kell nyitni,mert nemtalálom :@:S
  • Wiseman
    #21905
    Sziasztok

    acc:xWisemanx

    Üdv mindenkinek
  • Sas6
    #21904
    Én egyetértek veled :) Én szerdan d.e. akarok menni, csak mondom nemtudom hazaérek e munkás megbeszélésből. Ha nem lehet egyik baratom megkérem h álljon be addig még nem jövök.
  • Rettenthető
    #21903
    Ááá. Öreg vagyok én már ahhoz, hogy hajnal akármekkor ott gizduljak, és onnan nyomuljak, mint a hülye a bneten :-)

    Azon az egy napon nem sok múlik, ha igen, akkor meg d*gja meg a Blizzardot az Ördög.

    Van é valami apró szabály a játékot illetően?
    Szóval pl. külső mf karival talált cuccok behozatala az megengedett, a HF-t mindenki magának üti, az xp shrine-t mindig a legalacsonyabb szintű kari veszi fel, ha valaki pala és sok a sorc, akkor meditation az bejátszik-e; az együtt tolt sg-s karit, magába és mással nem visszük, csak együtt (legalábbis Hell Baal-ig)... szal vannak-e ilyen apró kötések, vagy nincsenek így lefektetett játékszabályok és mindenki azt csinál, amit akar?
  • plu604
    #21902
    aki járatos így d2jsp-n, megtenné hogy ír egy pm-et? feltennék pár kérdést ami aktuálissá vált a ladder reset tekintetében.
  • Delac
    #21901
    Akkor ezek szerint én nem tartozok a vérbeli diosokhoz. :)

    Még életemben nem vártam ladder resetet. Hogy is volt: első alkalommal amikor megtehettem volna azt accountot bannolták reset előtt, és 1 hónap múlva már nem izgatott annyira a dolog.

    Egy Fenét!!!??, 2006 nyarán ugye nem volt reset? Na egész vissza.

    2006 Decemberben nagy dupe időszak, laghegyek, majd csak aztán következő nyáron 2007-ben volt reset, 2 évvel azután, hogy elkezdtem aktívan játszani Bneten 2005-ben, akkor is pont reset után. Kb így volt rémlik már. Akkor pedig házfelújítás ( 2007 ) miatt kiesett az egész nyár.
    Ejj úgy látszik most lesz az első alkalmam, hogy ladder reset után le tudok egyböl ülni játszani.
  • Davidus
    #21900
    na kettővel bővült a lista

    frenzy baba
    summon nec
    kicker assa death sentryvel
    conviction zealer pala

    lehet hogy kockával fogom eldönteni mert magamtól nem megy:D
  • Aspyrin
    #21899
    Ááá, dehogy, csak ott fognak ülni a gép előtt egész éjjel, hogy végre felcsatlakozhassanak! :D
    (ebben egyébként semmi különös nincs, minden vérbeli dios átesik rajta legalább egyszer)
  • sirdond
    #21898
    én meg az első istet akarom eladni 5000 fg-ért :D
  • Sas6
    #21897
    :DDDDD
  • plu604
    #21896
    én személy szerint screenshotot akarok csinálni a karakterem nevéről a ladder első helyén :D
  • sirdond
    #21895
    az első csoportba jöhetnél necroval
    biztos nincs kedved? :D
  • Sas6
    #21894
    bocsánat :)
  • born2fxxk
    #21893
    Nem nagyon kocka, csak szeretne nagyot kaszalni. ;)
  • Sas6
    #21892
    Ez a csapat az aki nagyon kocka és egybol reset utan fog menni ügye ?:)
  • born2fxxk
    #21891
    Oksa, én is a ventrilora szavazok, legfőképpen azért, mert szervert meg szobát tudok biztosítani.
  • born2fxxk
    #21890
    Persze, számtechboltban 2000ért tudsz már használható headsetet venni.
  • plu604
    #21889
    born2fuck, a nevek mellé írd oda az accneveket is, enyém: plu604
    ha beszélgetni akarunk akkor nekem (meg haveromnak) ventrilo lenne jobb, bár nem biztos hogy azon leszünk, majd eldől.
  • sirdond
    #21888
    nekem nincs is itthon headsetem :P
    majd veszek valami olcsót jövőhét elején, esetleg tudtok ajánlani valamit max 2000ért?
  • born2fxxk
    #21887
    Frissítés:

    Kérnék mindenkit, hogy aki még nem tette meg, az accountját adja meg, hogy a többiek felvehessék frindlistre!

    Plusz a könnyebb kapcsolattartás miatt meg kellene beszélni, hogy melyik voicechat progit használjuk: a ventrilo-t vagy a teamspeaket. Jelezzetek, hogy melyik lenne megfelelőbb nektek.

    Eddig úgy néz ki, hogy megvagyunk nyolcan mégpedig:

    1. sirdond - fire sorc
    2. plu604 - hammerdin
    3. born2fxxk - blizz soso
    4. DarkHorse - blizz soso
    5. plu604 haverja - ???
    6. born2fxxk haverja - blizz soso
    7. wiseman - fury zon
    8. OPEN SLOT!

    várólistán: senki

    (ha nem lesz 8. emberünk, meg tudom azt csinálni, hogy beállok egy karival a másik diablómról, legalább fel lesz húzva :P)
  • DarkHorSe
    #21886
    Haverom nem tud jonni, mivel aznap vizsgazik :P
  • born2fxxk
    #21885
    Frissítés:

    Kérnék mindenkit, hogy aki még nem tette meg, az accountját adja meg, hogy a többiek felvehessék frindlistre!

    Plusz a könnyebb kapcsolattartás miatt meg kellene beszélni, hogy melyik voicechat progit használjuk: a ventrilo-t vagy a teamspeaket. Jelezzetek, hogy melyik lenne megfelelőbb nektek.

    Eddig úgy néz ki, hogy megvagyunk nyolcan mégpedig:

    1. sirdond - fire sorc
    2. plu604 - hammerdin
    3. born2fxxk - blizz soso
    4. DarkHorse - blizz soso
    5. plu604 haverja - ???
    6. DarkHorse haverja - ???
    7. born2fxxk haverja - blizz soso
    8. wiseman - fury zon

    várólistán: senki
  • Morfi
    #21884
    Poison necro? :D
  • Rettenthető
    #21883
    Hmm-hmm.
    Igazából már ritka diablózhatnékom van, de már csak kibírom addig valahogy.
    Eredetileg nagyon szerettem volna Summon Necro-t, de most így hirtelen nem tudom mit kellene, mert ahogy elnézem, Necro már akad egy pár.
    Azt hiszem ec-pec alapján döntöm majd el.
  • Morfi
    #21882
    Ó én egész héten reggel 6-ra megyek és hol 14-ig hol 18-ig lógatom a lábam a munkahelyen :D Nekem meg lövésem sincs mit indítok, ami biztos hogy ölni fog :P