5225
star-wars-banner.jpg
  • Szabi #5065
  • ximix #5064
  • ximix #5063
  • ximix #5062
  • ximix #5061
    Boba mester

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.01.08. 09:12:12
  • PLaci #5060
    dvglzv reddit link (fck insta)
  • ximix #5059
    dvglzv insta link


    Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.01.03. 09:39:45
  • ximix #5058
  • MerlinW
    #5057
  • MerlinW
    #5056
    Disney.Gallery.Star.Wars.The.Mandalorian.S02E01.720p.WEB.h264-KOGi[rartv]

    Így készült sorozat.
  • SzirmosSzisza
    #5055
    https://twitter.com/loudmouthjulia/status/1341431070814838791?s=21

    úgy néz ki nem jön Mando jövőre
  • PLaci #5054

    Utoljára szerkesztette: PLaci, 2020.12.24. 14:44:02
  • MerlinW
    #5053
  • Stockbauer33 #5052
    [/spoiler]
  • SzirmosSzisza
    #5051
    "The Book of Boba Fett, a new Original Series, starring Temuera Morrison and Ming-Na Wen and executive produced by Jon Favreau, Dave Filoni and Robert Rodriguez, set within the timeline of The Mandalorian, is coming to DisneyPlus Dec. 2021."

    úgy néz ki sorozat lesz
  • Kissssss0 #5050
    The Fandalorian
  • Prof William
    #5049
    Tehát akkor jövőre jön a Mando és a Boba Fett film/minisorozat? Jól hangzik.
  • BaliBoy
    #5048
    A Witcher az egyben jött ki. Mármint úgy értem, hogy az összes részt egyszerre adták ki. Decemberben általában azok szoktak kijönni, amiknél egyszerre kiadják az összes részt.
    Olyan nem nagyon - legalább is én nem tudnék példát mondani - fordult elő, hogy decemberben úgy induljon útnak sorozat, hogy heti bontásban.
    Szerintem a Book of Boba Fett vagy tényleg egy egész estés film lesz vagy, ami szerintem sokkal valószínűbb, hogy egy mini series lesz és egyszerre fognak kijönni a részek.
  • BaliBoy
    #5047
    Uhhh tényleg! Az szép kis találka lett volna! :DD
  • RatBaG #5046
    Dehogynem. Pl a Witcher is decemberi.
  • becauseIsaid
    #5045
    Szerintem a végén a 2021 decemberi "Book of Boba Fett" teaser egy önálló filmről szól (A Star Wars Story), mint a Solo.

    Sorozatok nem szoktak decemberben indulni, főleg nem egy év múlva folytatódni (hacsak nincs megint valami világkatasztrófa)...
    Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2020.12.20. 13:52:51
  • ximix #5044
    RIP
  • Stockbauer33 #5043
    https://liner.hu/gyaszol-a-star-wars-vilaga-elhunyt-a-legendas-karaktert-megformalo-szinesz/?fbclid=IwAR3JEa2ngeEWQe6HX-9umfWjih3ZcVg0lEeHfRMLxRrYJG-U2mQ79QG4Mkg
  • lac coo
    #5042
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért Boba ott lehetett volna mikor Luke belép .... :D
  • Nagydög
    #5041
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem egyaltalan nem esett le, pedig ennel szajbaragosabbak nem lehettek volna. A szedelges az idoszakok kozott teljesen megkevert, es en ot halottnak tekintettem.
    Amugy nagyon fanservice?! Nagyobb, mint Luke?
  • ximix #5040
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A disney SW-ben, Luke mester csinál egy Jedáj képzőt, itt kap helyet majd Ben bácsi is, és itt lesz az a konfliktus, hogy ő úgy érezte, hogy az azt fogja csinálni, de lehet, hogy mégse. Mindenesetre nem "laserkarda" kellet volna az ágya felett ácsorogni miközben ezen töpreng, mert szegény Ben nagy korára sisaktörésben éli ki a frusztrációját, hogy Luke nagybácsi az iccaka közepén előrántotta a köpeny alól a tuggyuk mit. . .

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.12.18. 19:45:05
  • hawkie22
    #5039
    Elviekben a Mando folytatódik decemberben.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyébként tény, hogy Ezra is ütött volna. Bár az már nagyon sok fanservice lett volna sztem (Ahsoka, Boba Fett, dark trooperek, stb.)
  • SzirmosSzisza
    #5038
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Lehetett volna Ezra is :(

    Amúgy a december nem a Boba Fett sorozat lesz? Vagy Mando is akkor folytatódik?
  • hawkie22
    #5037
    Hát gyerekek, a 8. rész ütött nálam. Az befejezés volt, mondjuk
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    számítani lehetett rá, hogy ki fog eljönni a gyerekért.
    Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogják a sztorit folytatni. Jaj de messze van még a jövö december. :)
  • ximix #5036
  • Nagydög
    #5035
    Mar megint baromsagot csinalok, mert miert megyek bele, meg aztan Merlin sem szolt erte, de...

    Te amúgy minden evidens dolgot félreértesz? A múltkor is azt gondoltad, hogy szerintem palpatine 220at tol a kezéből, aztán elmagyaráztad, hogy az nem az XD Mondd hogy csak trollkodsz


    Nem, mar a multkor se ertette felre, csak egy szofordulaton(nem 220) aggodtad ossze magad, aztan most a fejehez vagod, hogy mindent felreert.
  • Prof William
    #5034
    Ráadásul meglepő módon, de úgy tűnik Gideon komolyan is vette Mando szavait. Azt hittem, majd kiröhögi, de látszott rajta, hogy ez az üzenet betalált.
    Lehet eszébe jutott a Nevarro ahol, a ful nyert helyzetből majdnem katasztrófa lett és kishíján ott hagyta fogát.

    Kíváncsi leszek, hogy Mando szól-e Bo-Katan -nak mert ha igen akkor már 5 Mandalorian lenne együtt a csatában, ami szép látvány lenne. Katan meg tuti, jönne hogy végre visszaszerezze a DarkSabert.
    Valamint valószínűleg Mando beskar lándzsájának is lesz szerepe, hiszen az anyag megfogja a fénykardot is.
  • MerlinW
    #5033
    Nem trollkodok és értem én mit kifogásolsz/keresel, én is szeretem a komoly/komplex filmeket, én csak azt nem értem miért SW-ben keresed ezeket. SW egy mese, tele túlzásokkal, felnagyított szimbólumokkal, stb. Ezért "zavar" mikor a logikát, fizikát meg valóságot keres bennük valaki. Az SW nem más mint, mese minden korosztály számára, célja a szórakoztatás. Semmi értelme hibákat keresni benne, mert gyakorlatilag minden SW médium, minden képkockájára/oldalára jut minimum tíz. Akinek ez nem jön be, ott az Expand vagy a Battlestar Galacitca. Érdekes módon Stargate / Trek topikokban sosem olvastam ilyen problémákat.

    Mindegy, befejeztem, bocsánat, puffogjatok kedvetekre :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.12.13. 03:16:50
  • Wootan
    #5032
    Te amúgy minden evidens dolgot félreértesz? A múltkor is azt gondoltad, hogy szerintem palpatine 220at tol a kezéből, aztán elmagyaráztad, hogy az nem az XD Mondd hogy csak trollkodsz

    Ostobán viselkedő karakterektől meg mitől élvezném a történetet? Igen, bugyuta filmekben/sorozatokban csinálnak ilyet, lásd episode9, mikor palpatine részletesen elmondja reynek, hogy mik a szándékai vele, amivel azt éri el, hogy nem történik meg amit akar Ezzel szemben ha simán kussban marad, akkor rey megöli - ugyanis azért ment oda - és minden úgy alakul, ahogy palpi eltervezte...

    Lehet dramaturgiát értelmesen is felépíteni, csak hát azzal dolgozni kell.
  • MerlinW
    #5031
    "mert nem tudom mi értelme volt annak hogy üzent Gedeon bácsinak hogy megfogja látogatni."

    Mintha ez lenne az első film amit életedben láttál volna :) Dramaturgia. Gyakorlatilag minden hős/antihős történetben el van lőve. Írói pszichológia, így tanítják. Olvass utána és ha megérted a lényegét, választ kapsz több kérdésedre is, valamint rájössz hogy ezek nélkül tized annyira élveznéd a filmeket, mint hinnéd.
  • Wootan
    #5030
    Jobb részek egyike. A látványvilág kezdett hasonlítani ahhoz, ami 2020ban elvárható. Végre láthattunk pár rohamosztagost akik célozni is tudnak (legalábbis amíg a plot úgy kívánja). Fett jól nézett ki az "új" gúnyájában. (a bunyós csaj ruházata viszont még mindig full gagyi)

    Mangó meg palpi szindrómában szenvedhet, mert nem tudom mi értelme volt annak hogy üzent Gedeon bácsinak hogy megfogja látogatni.
  • Kissssss0 #5029
    mando 2.7. jó rész volt, a fickónak meg igaza volt, ha szorul a hurok akkor változnak a szabályok is.
  • ximix #5028
    Aki még nem látta a Clone Wars annak spoiler !



    Kicsit fura volt ez a csapat, olyan érzés, mintha kilógna kicsit a soriból, de fene tudja.
    Valakinek a Madagaszkár-i pingvinek jutnak eszébe róluk valakinek meg a TF2 karakterei.
  • MerlinW
    #5027
  • Kheledlire
    #5026