8
  • Kelta
    #1
    gyenge limonádé film, egyre kevésbé szórakoztatóak ezek..ehhez képest pl a Halálos 5 része egy remek film..
  • Mighty
    #2
    Elaludtam rajta...
  • Sequoyah
    #3
    Dwayne Johnson tehetsege nagyon kiaknazatlan maradt... Vicces terminator helyett egy megfaradt ex-zsarut lattunk itt csak, ami nem all olyan jol neki...

  • lammaer
    #4
    Nekem nem volt semmi bajom vele, alapvetően szórakoztató, egyszernézős vígjáték jellegű készítmény.
  • Atyuska
    #5
    Minden adott volt egy jó filmhez, csak egy jó forgatókönyv nem.
    Hatalmas mellé lövés..
    Nem szokásom abba hagyni egy film nézését, de a felénél elég volt. Nagyon bosszantottak a film hibái.
  • Lapajka
    #6
    Azért annyira nem nagy csalódás. Rock életében azért jó pár gagyiba nyúlt és nem egy drámai színész, tehát a könnyű tinglitangli műfaj csak amiben brillíroz. Mondjuk a Felhőkarcoló nem volt annyira tinglitangli végülis... de egy skatulya pali, nem jó színész, csak jópofa, jó humorista inkább és jól néz ki... Reynolds meg hát Atyaisten... hát hány förmedvényben láthattuk... pl Zöld Lámpás vagy mi, meg a darabolós gyilkos, aki a levágott fejekkel társalog... és még lehetne sorolni... a Deadpool, Free Guy... brrr... gagyi cunami... szimpatikus helyes srác, tehetséges is, de félek, hogy igényes filmben még nem volt... Szóval a tárgyalt film, ahogy korábban már itt írtam: aranyosak, de ez elég soványka...
  • bunny
    #8
    Szerintem kellemes szombat délutáni film, poénos, és hát Gal Gadot miatt még a Wonder Women 1914-et is végig szenvedi az ember, pedig ha valami hát az tényleg a mozifilmet legalja.