41
Wartales - A Darklands szellemi örököse
  • Daermon
    #41
    Soks sikert a magyarításhoz! Jó játék, nekem is ott pihen a Steamen. :)
  • tombadillo
    #40
    haha.megvan. egy rohad sor cseszte el, amiről most se tudom miért volt rossz, de kicseréltem az eredetire, és újrafordítottam, és így már jó. a hiba helyét megtalálni volt a cseles.
  • tombadillo
    #39
    mondjuk én pont csinálok hozzá egy mafyarítást, az early-val tökéletesen működött, de amióta a megjelentet javítgatom, azóta olyan jellegű hibák vannak, amik eddig nem voltak. mondjuk a cég se túl felhasználóbarát ilyen tekintetben, igazán lehetne steam műhelye, moddolással, de nincs.
  • tombadillo
    #38
    ilyet látot már valaki?
  • Montanosz
    #36
    ja a monsteren nézd meg ahol a magyaritások vannak, 1.21433 ver-hez van legutobb
  • Daermon
    #36
    Azt néztem, de a link nem működik már.
  • Montanosz
    #34
    ott lejjen van a link, nem tom jo e ehez a változathoz
  • Daermon
    #34
    Megjelent a teljes verzió, szép pozitiv értékelése van Steamen. Akciós is. Gondolkozom a vételen, mert érdekesnek tűnik.
    A magyarítás, hogy áll hozzá? Mert nem találok róla infót.
  • hapi
    #33
    Nem akarlak elkeseríteni de mindez amit felsoroltál már nem fog változni...
  • Montanosz
    #32
    valahogy nem érzem azt a szabadságot (mégha bugos is) mint a bannerlord vagy a battler brothers esetében
    nagyon kevés a fegyver és nem lehet felszerelni minden fegyvert mindenkire....oké hogy egy íjász szarul kezelné a harci kalapácsot de valahogy csak suhogtatna vele...meg ahoz képest hogy az ellenségek a csapatom erősségéhez vannak szabva hirtelen nyakamba szakad 8 2es erősségű farkas 35ös életerővel az én 5fős kompániám nyakába
    Vagy amikor a kovácsot el kell vinni egy helyre, folymatosan jönnek X hadur fegyveresei hogy harcoljanak igy képtelenség elvinni a célhoz hiszen végtelen számu gyogyito italt nem tudok magammal vinni hogy elég legyen 4-5 összecsapásra.
    egy küldetés során a parasztok összecsapnak a bevándorlokkal és valamelyik oldalra álni kell...egy honapig nem jártam arra de még mindig ugyan abba a csatába kell beszálni :-D
    Kevés fegyver és nem érezni az interakciok hatását, remélem ha kész verzio lesz mindezeket potolják.
  • Montanosz
    #31
    frissült a magyarítás

    magyarítás Missifan jóvoltából
  • Montanosz
    #30
    most már más zsoldos csapat vagy katonaság oldalán beszálhatunk egy csatába, vagy éppen a rend őrei ellenében
  • Montanosz
    #29
    a 16471-hez amihez a magyaritás készült már az elején végzetes hibát tartalmazz ami miatt a játék nem játszhato (leáll) ezt javitották a 16826-ban

    amig nincs a magyaritás hozzá igazitva a megoldás mivel szerencsére a mentések kompatibilisek egymással

    ****71-es mentés könyvtárat ármásolni a ****26-ba, ott az elso Stromkapp városban a fogadoban a küldöttől elfogadni mondjuk a banditák kiirtását célzo első könnyű küldetést, ez megjelenik a térképünkön, utána a ****26bol a mentés könyvtárat a ***71-be visszamásolni és lám magyarul tolhatjuk a küldetést, ennél a karakternél a ***71-es verzioban nincs küldetés lista és a játék lefagy, nyilván ha tőle kérjük a küldetést mindig el kell játszani a másolosdit hogy eredeti csapatunk és felszerelésünk megmaradjon,stb
  • Montanosz
    #28
    kint van a magyaritás
  • CreativePlus #27
    Szia!

    Írj privátot kérlek! :)
  • Montanosz
    #26
    CreativePlus-al vagy Kecskéssel vedd fel a kapcsolatot vagy Tas-al itt a forumon vagy fészbukon vagy discordon
  • tombadillo
    #25
    kéne veleki, aki ír hozzá egy telepítőt. most quickbms-sel lehet feltenni, kicsit bonyi
  • Montanosz
    #24
    felraknád tárhelyre is és linkelnéd itt? ma pihenős vagyok és már tolom is akkor :-)
    steam -en van forumja, nincs discord magyar csak hivatalos, https://discord.gg/3eNcQ2J29T
    rakd fel a gépi magyaritás discordra

  • tombadillo
    #23
    a wartales magyarítás első körben kész. soronként fordítottam, de depl volt a nyersfordítás. van vajon magyar discord csatornája?
    Utoljára szerkesztette: tombadillo, 2022.05.03. 09:14:15
  • Montanosz
    #22
    a vagrus játszhato magyarul a képernyőforditokkal
  • ricsa008
    #21
    Bárcsak a Vagrusnál jönne ilyen hír :D De ezt is nagyon vártam!!
  • Montanosz
    #20
    ez remek hir, a discord csatornán kérdezz rá a gépi fordito szobában mert ott raknak fel programokat amik a forditásokhoz kelennek
  • tombadillo
    #19
    frissítették a fájlszerkezetet, már fordítható, kb12.000 sorból 10.5000-nál tartok (hibrid, deepl, google és soronként ellenőrzöm. egyelőre az ő és ű betű nem jelenik meg, illetve kicsit bonyolult a ki és berakár (nem vészes quickbms ki, két fájl cseréje, quickbms vissza), de ezekben ha valaki tudna segíteni, az tök jó lenne.
    Utoljára szerkesztette: tombadillo, 2022.05.01. 20:38:46
  • Montanosz
    #18
    közben találtam egy megoldást (githubon)
    ScreenCapture a program neve és minden játékban kijelölve a szöveget leforditja azt, deepl is van persze
    Ez nagy segitség ahol még nincs forditás illetve ott ahol a unity kétféle forditoja sem müxik.
    Immáron a Wartalest is lehet játszani így :-D
    Használatrol leirás ugyanott illetve youtuba videok is vannak persze

  • Montanosz
    #17
    githubon meg orosz forumokon érdemes érdeklődni
  • tombadillo
    #16
    nekem is nagyon bejön, meg is próbálom lefordítani, de egyelőre komoly akadályokba ütközök, a szöveg kiszedés visszarakás kapcsán. kiszedni már sikerült, módosítani is tudom, de visszarakni nem tudom egyelőre (remélem egyelőre).
  • Torzonborz
    #15
    ''Hasn't been updated since December 2020'' hat nem ugy nez ki :(
  • Montanosz
    #14
    hát talán a The Viking Way hasonló lesz
  • Torzonborz
    #13
    Ezeket ismerem. MnB-ből is már inkább a 2. rész várós, de még az is csak teszt és az is fiktív világban játszódik, pár biztos lesz ehhez is vmi Europe realism mod mint az elsőhöz. A KCD meg baromi jó játék de az full rpg.
  • Montanosz
    #12
    az új és régebbi mount&blade de végül is a Kingdom Come: Deliverance is hasonló

  • Torzonborz
    #11
    Amúgy a Kenshin kívül van még hasonló játék?
  • Montanosz
    #10
    azzal a grafika a bajom, a stilizált sziluettek valamiért nagyon idegesitenek, unity commandal is azért nem játszom..lehet azért mert a bábfilmeket minig utáltam meg holomesés izét amikor olyan mint ha egy papirfigurát mozgatnának, de elismerem jó játékok
  • Torzonborz
    #9
    Uhh Kensit imádom de az az ősöreg engine az alatt is már nem az igazi. Abból is jön a 2. rész majd szerencsére. Amúgy Battle Brotherst próbáltad már, nem teljesen olyan mint Darklands, de picit azért hasonlít.
  • Montanosz
    #8
    hát még nagyon korai verzió, én már örülök majd ha a kenshi szintjét megüti de mindeképp kellene már egy darklands utod, legjobb lenne egy remake
  • Torzonborz
    #7
    Jatszottam vele kicsit, erdekes jatek, akar meg jo is lehet. Remelem lesz benne karakter generalas es sajat partyval lehet majd nekikezdeni. Egyelore azt a melyseget ami Darklandsben volt nem latom azert, meg sajna fiktiv vilagban jatszodik. :( Azzal is ugy jatszanak de attol a felbontastol mar kieg a szemem :D
  • Montanosz
    #6
    egy hosszabb játékmenet videó

    amugy ez a deepl fordító már ijesztően érthető :-D

    tipp:
    Az ellenséget úgy tudod kiütni, hogy valaki szemből támad rájuk, valaki más pedig hátulról támad, és használja a "kiütés" képességet (ami automatikusan megjelenik). Ha van láncod, akkor embereket ejthetsz foglyul, ha pedig van köteled, akkor állatokat ejthetsz foglyul, akik harcolni fognak érted.


    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2021.06.19. 12:24:19
  • Torzonborz
    #5
    hopp +fav
  • Montanosz
    #4
    Nincs csapat korlát, amit a készlet elbir tartani annyi embert toborozhatunk, vagy ha kiütünk egy ellenfelet láncon magunkkal cipelhetjük és egy idő után akár szintén csapat tag lehet. Fenevadakat/állatokat ha csapdába ejtünk szintén cipelhetők vagy megszelidithetők és akkor azok is lehetnek a csapat tagjai.
  • Montanosz
    #3
    a játék időkorlátnélkül játszható mivel 7ik csata után ér véget a demo, tehát ha csatákat elkerüljük, gazdálkodunk,kereskedünk,bányászunk,küldiket oldunk meg a demo tovább játszható (bányászokat el ne felejtsük kifizetni :-D, nem ingyen dolgoznak )
  • Montanosz
    #2
    STEAM demo