188
Days Gone
  • hawkie22
    Ja ok. Ott még nem járok, illetve a küldi már megvan Hot Springsbe, de még nem utaztam el oda.
  • KiruHoshino
    Meg kell venni őket. Hot Springs táborban lehet fegyvereket venni. Számszeríj miatt ne aggódj az mindig lesz a páncélban.
  • hawkie22
    Ha felvettem egy fegyvert, mondjuk AK-47-est vagy egy mesterlövészpuskát, akkor az hogy kerül be a fegyverszekrénybe? Mert most felvettem egy mesterlövészt az egyik ellentöl, erre eldobta a számszeríjat, de azt se akarom elveszteni, viszont a mesterlövész se rossz fegyver, jó lenne azt is megtartani.
  • KiruHoshino
    Már megvan mindkettő skill amit említettél, de ettől függetlenül nagyon gyorsan és unrealisztikusan romlik a közelharci fegyverek tartóssága. Utoljára a Dead Island-ban éreztem hasonlóan.
  • hawkie22
    Egyébként azt vettem észre, hogy nehézségi foktól függöen változik, hogy mennyit romlik egy adott közelharci fegyver a harc során. Viszont az elsö vagy a második kötelezöen választott skill a Közelharci fegyverek javítása kell hogy legyen, onnantól kezdve, ha van ócskavasad, akkor nincs probléma. Ezt például elnéztem az elsö végigjátszásnál, most az újrakezdésnél már azzal kezdtem, a második az összpontosított lövés volt, így már azért jobban tudtam haladni (nyilván a könnyü mód is segített...) :D
  • KiruHoshino
    Szerintem a legidegesítőbb dolog a játékban, hogy egy fertőzöttet megölök közelharci fegyverrel és már 20%-al kevesebb a fegyver tartóssága. Lehet, hogy ezt is befolyásolja, hogy Nehéz fokozaton játszom? Remélem lesznek rá módok.

Tipp: Érdemes minél hamarabb kifüstölni a fészkeket, mert utána radikálisan csökken a fertőzöttek száma a környéken.

Csak egy random kép semmi extra.

Utoljára szerkesztette: KiruHoshino, 2021.05.19. 14:38:35
  • hawkie22
    Lehet az volt a baj, hogy a rossz skillekkel kezdtem fejleszteni a karit, meg annyi löszerem se volt. Na mindegy, egyelöre végigviszem a sztorit, aztán kezdek egy New Game+-t magasabb nehézségen. :) Egyébként az újrajátszásnál megoldottam Örült Willi benzinkútját még mielött Piás leteperték volna a szektások. :D Így egyszerübb volt.
  • lonvard
    Ööö, izé, túlélő 1-en kezdtem el. :D

Egyelőre nem érzem durvának. Oké még nagyon az elején vagyok, de a zomberek egy lövéssel pusztulnak, pisztollyal fejlövésre jól reagálnak, lopakodva öléssel is jól lehet haladni, szóval nem érzem szopásnak a harc részét. Tűzharcban is van egy kis mozgástér, nem egyből nyírnak ki, és fejlövésre halnak a banditák. Oké az egyik gyerekzombi rám ugorva egyből kinyírt, az a fordulat meg is lepett, de utána küzdöttem velük, és nem ekkora a sebzése alapból, szóval csak kapott valami bónuszt akkor. Egyelőre jól érzem magam, na.
  • hawkie22
    Automatikusan kezd el ütlegelni a közelharci fegyverrel, azt nem kell kiválasztanod.
    Öszinte leszek, a nehéz mód kifogott rajtam és szégyenszemre átváltottam könnyüre, a sztorit is élvezni akarom, nemcsak a harcokat. Az tette be a kaput nálam, amikor a benzinküton Örült Willinél ki kell csinálni a 4 fészket, hárommal kész voltam, erre amikor a bozótban várakoztam a mutánsokra, hogy megtisztítsam a terepet, hirtelen ott termett egy szarvas. Na mondom, majd késöbb levadászom, erre nem betámadott két farkas, akik a szarvast üldözték? Mondanom se kell, meghaltam, pedig küzdöttem derekasan, így viszont kezdhettem a küldetést az elejéröl. :( Szóval inkább bepróbálom könnyü fokozaton.

Másik kérdés, a kihívásokat érdemes csinálgatni, adnak valamit a kozmetikai dolgokon kívül?
  • Hexex86 #59
    Sima bal egérgombbal mindig a közelharcit használja, ha a jobb gombot rajtatartod akkor a lőfegyvert amit előtte kiválasztottál.
  • Montanosz
    köszi!
    másik hogy a kést vagy ütőfegyvert csak automatikusan veszi elő? mert mondjuk attol függően milyen közel van az ellenség elég idegesitő hogy ide oda vált aztán ha ütni akarok elkezd lőni csak nem a ellenfélre, ha épp ütni aklarok akkor meg átvált fegyverre és szépen megharapnak
  • caps lock
    Én is inkább 30-at választottam magasabb részletesség mellett, bár menne simán a 60 is de így filmszerűbb az élmény.
  • PhantomAss
    Igen, csak akkor fog működni , ki is írja a motor mellett hogy gyorsmentés.
  • Montanosz
    mentés nálatok müxik? mert kiirtottam a 6 banditát, lehetett menteni mentettem.
    visszatöltéskor azonban mindig a küldetés elejére dobb vissza amikor a sérült kezű piással megérkezünk a kilátó toronyhoz

ja közben meg is találtam

"Azt mondja, hogy csak akkor mentheted a játékot, ha Deacon motorkerékpárjának közelében vagy egy ágy mellett vagy."
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2021.05.19. 10:01:28
  • PhantomAss
    Van egy nero hely ahová motorral kell átugratni, de amíg nincs nitro fejlesztés esélytelen. Nekem nitroval is harmincadra sikerült, majdnem idegbajt kaptam mert bénán van megoldva.
    Jó játék de azért vannak vele komoly gondok is.
  • Montanosz
    kicsit árkád jellege van náhol olyan ugri-bugri a játék, mondjuk nyilván konzolokra készült de klafa a hangulata és tényleg taktikázni kell, lopakodni, megfontolni a lépéseket legtöbbször
  • hawkie22
    Ja, hogy itt lesznek más mutánsok is? :D Akkor tényleg lejjebb kell vennem a nehézséget.
  • Hexex86 #51
    Ajánlott a menekülés, ha nem készítettél előtte csapdákat vagy ilyesmi amibe belecsalod őket. Fejlövésen kívül meg ja nagyon sok kell beléjük és azok még csak az alap mutánsok. Mindig meg kell tervezni a menekülő utakat plusz fészek irtás előtt kipucolni a környéket.
  • hawkie22
    Van egy olyan érzésem, hogy újra kell kezdenem, kicsit könnyebb fokozaton. :) Próbáltam kiiktatni a 4 fészket a benzinkúton, 3-at sikerült, majd észrevettek a bozótosban. Na onnantól kezdve nem volt menekvés. Ha már 2-nél többen vannak, akkor reszeltek nekem. Mennyi skuló kell egyébként a zombikba? AK-47-essel lövöm öket, de legalább egy fél tárat beléjük kell eresztenem, mire megfekszenek. A fejlövés meg kicsit nehézkes, annyira mozognak. Egyet rámcsapnak, aztán a fél életemnek löttek.
  • KiruHoshino
    Van ott egy autó a sínek mellet azt kell odatolni az ajtóhoz.
  • hunbalee
    Days Gone Performance Test
  • Hexex86 #47
    Jaa értem. :D Hát van amelyik trükkös igen. :)
  • hawkie22
    Az megvan, hogy van a generátor meg a benzin, a gond csak az, hogy erre a bázisra nem tudok bejutni, már a generátorhoz se, mert nem találom a felvezetö utat. :)
  • Hexex86 #45
    Én is hard-on kezdtem és igen így nagyon oda kell figyelni a dolgokra. :D A NERO-s bázisoknak, ha jól emlékszek mindig kell egy generátort beindítani. Ha követed a vezetékeket akkor egy generátorhoz vezet. Előtte benzint kell beletölteni. De óvatosan majd vele.
  • hawkie22
    Hardon kezdtem, azért nagyon oda kell figyelni, hogy ne vonzz be túl sok zombit, mert megesznek reggelire. :) Szenvedek is, még csak 3-as szintü vagyok, el akartam menni Copeland tábora közelében a NERO táborba, de nem tudom, hol lehetne bejutni oda, mindenhol kövek meg sziklák veszik körül, mászni meg nem tudok. De amúgy nagyon baba a játék. :)
  • Hexex86 #43
    Amikor már Copeland-nek csinálod a küldetést akkor egy kisebb részt be lehet már járni. De lesz nagyobb terület is kicsit később, aztán lesz még egy nagyobb terület majd.
    A hullákat ki lehet fosztani, de még nagyon az elején vagy szerintem és azért nem engedte.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2021.05.18. 22:10:30
  • hunbalee
  • hawkie22
    Ez engem is érdekelne.
  • Montanosz
    mikor lesz nyitott a világ? most értem oda hogy a haverom karját megégették a szektások és elvittem egy biztonságos helyre...halottakat nem lehet kifosztani? mert eddig csak kocsikban találtam cuccost meg a táborban műhelyben
  • Sir Cryalot
    Ennek a jateknak gyanitom meg jobban is all a 30 mint a 60.
  • Hexex86 #38
    Gtx 1060 (3gb) Medium/High 60 fps. Na így kell portolni egy játékot.
  • Hexex86 #37
    Az szép! Akkor jól lett valóban optimalizálva!
  • Montanosz
    magas beállitás melett birja a 35 körüli fps-t

szép meg jó, a súgó korrekt, kezelhetőség menük is gyorsan tanulható, a magyar nyelvről nem szólva...korrekt iparos munka
  • Hexex86 #35
    Én anno végigvittem. Én eget rengető hibába nem ütköztem. A legtöbb amit olvastam az szőrszálhasogatás volt.
    (Bár nekem nagyon tetszett a game és lehet sok bug felett elsiklottam. :D )
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2021.05.18. 11:57:33
  • MarkBlade
    Kiváncsi leszek mennyire lesz bugos.. azt olvastam hogy a ps verzióval sok gond volt. (Nem játszottam vele)
  • PiszkosFred
    Nálam ma reggel kávé közben hirtelen elkezdte kicsomagolni magát az 50+ gigás preload és hirtelen játékra kész lett steamen. Azt hittem holnap jelenik meg, valamit nagyon benéztem.
  • lonvard
    Warezt légyszi neeeee.

Én nem fogom letölteni.

Mert nem leszek otthon.

Majd holnap. :D
  • MarkBlade
    Ncore on már fent van..
  • Montanosz
    látszik mennyire felgyorsult a világ, mig szótváltottatok a védelemről a ruszkik már töltik fel a FLT verzios tört játékot , sztem estére már kiprobálhatom,mondjuk csak egy pendrivera tudom rakni de az emlitett redemption is onnan futott nálam, majd irok tapasztalatott
  • totyak
    Az oroszok szerint nem Denuvós.