857
valheim-cover.jpg
Minecraft + Fallout + Dark Souls
  • Ironman2
    #857
    Megjött az új dlc a public test branchra!

  • Ironman2
    #856
    Vallheim RPG rajongók!!! Itt az új vetélytárs,amig ki nem jön az DLC.A Portal Knight alkotói olyant dobtak össze,hogy csak ámul a jónép,egy RPG,amiben az egész tájat akár újraterraformálhatjuk kedvünkre,mint kb az Astroneerben,csak itt kissé jobban kidolgozva minden.
    Enshrouded a játék neve,és nyitottam neki topikot,lessetek át oda,nagyon megéri.RPG és Survival elemek,minden található benne,na de kukkoljatok át
    IDE


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.10.05. 00:13:02
  • lonvard
    #855
    Ezzel nem jtászom addig, amíg ki nem jön a tengeri fejlesztés. De mikor jön az ki?
  • Infrath
    #854
    de egyébként, ha bedobsz egy csomagot 1 et esznek mikor éhesek, szal nincs gond azzal sem ha csomagot dobsz be csak legyen workbench a közelben különben eltűnik idő után
  • undY1ng #853
    Miközben az egereddel rajta vagy a szétszedendő cuccon a shift-et kell nyomva tartani és utána engedi szétszedni.
  • sznek1975
    #852
    Sziaszok szeretnék érdeklödni és tanácsot kérni. Hogyan lehetséges 50 es csomag málnát szétszedni? Malac etetéshez kellene. mi az a billentyü kombináció ?
  • harras25
    #850
    Van aki szívesen teamelne ?
  • MekNzi
    #850
    Igen azt is próbáltam, de akkor meg a game crashelt valamiért, úgyhogy vártam pár napot a frissitésekig :D
  • harras25
    #849
    Van olyan beállítás a játékban hogy eggyel régebbi verzió. Valahol a bétás variációs menüben.
  • Norbertboy
    #848
    Ha népszerű a mod foglalkoznak vele.



  • MekNzi
    #846
    Azmiatt nem aggódom, hogy ne frissülnének, csak számomra élvezhetőbb a játék ezekkel, és gondoltam ha van rá opció nem mellőzném őket. A modok egy részét már frissítették a mai napra, legalább volt időm farmolni
  • Kancsalborz
    #846
    Vagy nem...XD

    Most nem g@cizni akarok, de erre soha nincs garancia. Rajongók, magánemberek csinálják szabadidejükben a mod-ok döntő többségében.

    Visszarakni régebbi verziókra meg sosem lehet hivatalos game-et.

    Nézni kell wirágboltit, ha van adott verzióból crackelt, és azt felrakni.

    Vagy várni kell, amig frissülnek a mod-ok.
    Az lehet holnap, meg egy hónap múlva is, vagy sosem...XD

    A moddolás ilyen játék...


  • Norbertboy
    #845
    Biztos frissülnek a modok is
  • MekNzi
    #844
    Sziasztok, Vortexen keresztül modokat használok, tegnap frissített a játék, azóta bizonyos modok nem működnek, gondolom nem készült még el hozzájuk a frissítés. Kérdésem, hogy van lehetőség visszarakni a játék előző verzióját, vagy várjam az ilyenkor szokásos 1-2 nappal későbbi mod patchet?
  • FJS
    #843
    Sziasztok. Hova menti a Valheim a karakter mentést? Mert nem a :

    C:\Users\Username\AppData\LocalLow\IronGate\Valheim\ -be, ott nincs csak tavalyi mentés, az uj verzio hova teszi? Tudja valaki?
  • harras25
    #842
    Háború biomok között. Minden faj ott volt, csak nem fértek a képre, Háttérben Förtelem vs Lox.



    Utoljára szerkesztette: harras25, 2023.02.28. 19:34:04
  • RuSSY
    #841
    Melyik a legjobb egy kezes fegyver a ködvidéken és mindenhol az újak közül
  • RuSSY
    #840
    Ezen a térképen minden jel bánya? Azt nem hiszem el :D
  • RuSSY
    #839
    láttam a beharangozóba, de nem találtam még egyet sem máshol, csak azt a lépcsőset, ahol lépcsőn kell felmenni, találtam olyan épületet amiben azok a kis törpék vannak és a nedv szívó alkatrész, de nem tudom lehet én vagyok a béna nem találtam bejáratot
  • MerlinW
    #838
    Szerintem nem kell net hozzá. De ki tudod próbálni. Lelövöd a netet, offline módba kapcsolod a steam-et és elindítod a játékot. Profit.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.02.09. 12:02:08
  • undY1ng #837
    Guglin nem teljesen volt tiszta a dolog de lehet internyet nélkül is játszani, ugye? Pár nap múlva nem lesz egy ideig hálózat aztán ez jó lenne offline-ban. :D
    Esetleg a map legenerálásához csináljam meg míg van netem?
  • Marsszonda
    #836
    De azt ugye tudod h épületeken belül is van bánya lejárat?
  • RuSSY
    #835
    Köszönöm szépen akkor keresgélek
  • Marsszonda
    #834
    "Találtál már olyat, hogy egy ködvidéken több volt, vagy ne is keressem köszönöm a választ"
    Igen,kb ugyan úgy mint ahogy a mocsárban is van több kripta.
    Az én mapomrol:


    "Illetve mennyi fekete mag szokott benne lenni, nekem eddig kettőt találtam, egyikbe egy másikba kettő volt, nem valami sok :D"
    Volt amiben 5-6 is.
  • RuSSY
    #833
    Találtál már olyat, hogy egy ködvidéken több volt, vagy ne is keressem köszönöm a választ
    Illetve mennyi fekete mag szokott benne lenni, nekem eddig kettőt találtam, egyikbe egy másikba kettő volt, nem valami sok :D

    Utoljára szerkesztette: RuSSY, 2023.02.08. 18:17:21
  • RuSSY
    #832
    Köszönöm a válaszokat, még azóta nem találtam újat, de a tippek alapján próbálkozni fogok, a játékos szintről kérném még ki a véleményetek, mennyi jelentősége van, esetleg valami táblázat elérhető 1 szint mennyit ad hozzá az erősséghez?
  • Marsszonda
    #831
    "Van valami trükkje, hogy lehet egyszerűen fertőzött bányát találni a mistlandon?"
    Ha tudod a map seedjet akkor igen : valheim-map.world . Megmutat mindent a mapon.
  • Ironman2
    #830
    Az elsőre nem tudok válaszolni,a public test verziót úgy éred el,hogy a steam könyvtáradban rámész a játékod nevére,nyomsz egy jobb klikket,tulajdonságok,majd a béták fülnél a legördülő menüben meg is látod.Ha kiválasztod,azonnal töltődik is,szóval gondolod meg alaposan előtte.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.02.07. 12:16:11
  • FJS
    #829
    Nekem sikerült párat találni, jó sokat kell kóborólni benne, a lila ködös részeken vannak, jo magas helyeken, és általában nagy bogarak vannak körülötte többen. Ha egy részen nincs, menj uj helyre, mert általában egy ködvidéken csak egy van...
    Szóval a magas, meredek helyeken keresd a lila ködben :)
  • RuSSY
    #828
    Van valami trükkje, hogy lehet egyszerűen fertőzött bányát találni a mistlandon? Hatalmas területet bejártam de csak 1 bányát találtam ami lépcsős, 1 db fekete mag volt benne, pedig ahhoz hogy ne legyen ilyen nehéz a játék ki kéne pucolni párat.
    A játékos szint számít valamit? Voltam már 25-ös, most vissza estem 18-ra, de nem sok különbséget érzek.
    Ami patch public test, hogy lehet felrkani? Eredeti steam
  • Caliph
    #826
    steam :D
  • Kancsalborz
    #826
    Pl. itt.
  • FJS
    #825
    Hello! Ha tudtok normális Valheim update helyet, irjátok már meg, mert sajnos sok kamu (skidrow...) oldal van.
  • Ironman2
    #824
    Jön az új zseniális kiegészítő az: Ashlands! Igaz várni kell még rá,majd valamikor idén jelenik meg! Hatalmas új terület lesz,új bossal,szörnyekkel,páncélokkal...stb...stb



  • Ironman2
    #823
    Közben megváltozott,rajtam kivül álló okok miatt az ip cim a szerveren,bocsi srácok,nem néztem rá a héten,köszi a visszajelzéseket,elnézést kérek a kellemetlenségért. Itt az új ip cim:

    Ironman Valheim Server
    IP: 178.18.242.193:37900 (Query Port: 37901)

  • lonvard
    #822
    Ismerős érzés. :D

    Én parkolópályára tettem a játékot azzal a szándékkal, hogy akkor veszem elő, amikor majd jön a tengeri patch. Hogy legyen értelme az utazásnak. De most a beszámolóid miatt előszedem. :)
  • FJS
    #821
    Sziasztok! Ismét ködvidéki kalandjaim:
    Ne menjetek hajóval a ködvidék szigetei közé, pillanatok alatt szétkapják a seekerek, meg a gjall is ami tüzlabdákkal támad. Én vagány voltam, most két karve pihen a part mellett elsüllyedve, felettük lebegnek a sirköveim, benne a fullos páncálom és fegyvereim... 3 (valódi) napja próbálok visszamenni értük, rengeteg próba volt, aztán főleg menekülés vissza a fekete erdőbe, a gjall oda is követ, meg köpköd kis vérszivó izé-ket, amik ha a hátam mögé kerülnek akkor a nyakamba ugorva kiszivják a vérem és halál... Piszok nehéz lett ez a ködvidék, vigyázzatok ha arra merészkedtek, csak fullos bélelt szettben, fullos fegyverekkel menjetek, egyébként a halál gyorsan érkezik. Csak szárazföld felől, menekülési utat mindig fenntartva, lehetőleg fekete erdő vagy akár hegyvidék felé, hogy ha szorult helyzet lesz akkor futás vissza azonnal, mert ha odaveszik a fullos védelem, kevésbé védő cuccban sokkal kisebb az esély, én csak tudom, a végén mikor a troll szettek is elfogytak csak kisgatyában rohangáltam vissza, de a kb. tizedik halál után feladtam, mert a képességek is sokat csökkentek a sok halál miatt. Most újra a régi területeken bányászok, gyüjtögetek a bélelt szettre meg a feketefém cuccokra, addig nem is megyek vissza a ködvidékre amig nem lesz meg minden ujra...
  • FJS
    #820
    Hello mindenki!
    Első benyomások a Midlands-ról: Mocsár melletti ködvidék, kis kő őrtorony, benne lapulok, kintről elképzelhetetlen hangok, cuppogás, morgás, szörcsögés..... Kinézek... egy hatalmas repülő izé (GJall) kering a torony körül, meglátott és hatalmas tüzlabdákkal elkezdett lövöldözni, a tornyot is lebontotta félig, mintha két troll püfölte volna.... Na futás a fák közé, aztán vagy 30 nyillal leszedtem végül, de jó félelmetes volt :)
    Aztám továbbmenve két szárnyas bogár szerü lény kinyirt pillanatok alatt, távol mindentől, se teleport a szigeten, se bázis , se semmi. Igy jár aki azt hiszi hogy már jó erős, nem kell félni semmitől. Ez a játék igy alázott meg ismét :)
    2 órába került visszajutnom a cuccaimért, ismét adott a játék új hatalmas élményt
  • csjoco1
    #819
    Hogyan lehet leggyorsabban a Vendorhoz jutni? Tier2es hajóval nem nagyon merek óceánra menni.
  • Ironman2
    #818
    Végülis egy helyen vagyunk Marssondával,csak külön épületben.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.11.26. 22:11:59