488
COVID-19
  • Ironman2
    #368
    Az intenzíven már nem lesz időd gondolkozni.Kösz nem akarok odakerülni,inkább beadattam magamnak háromszor is.Kb leszarom a mellékhatásokat,semmivel se rosszabb bármelyik oltásnál,de ha a Sars-Cov2 szépen megeszi a tüdődet ebédre,az bizony csúnya lesz! Apropó! Mi van Csollány Szilveszterrel? Még mindig gépeken van? Gyakorlatilag szegény már nem is él akkor,csak a döntésen múlik,mikor veszik le a gépekről.Azért még jobbulást kivánok neki.Pedig egy kisportolt ember,egy olimpikon volt.A virus nem válogat! Lehet te megúsztad egy kisebb influenza szerű tünetekkel,de másoknál sajnos nem igy van!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.01.19. 11:48:15
  • Aenar #367
    Nem szeretnéd, hogy agyhalottnak tituláljanak (én amúgy csak szamárnak tituláltalak)?
    Ok. rajta, meséld el, ha már annyira "szakértő" vagy, hogyan működik a Covid vakcina, és mire jó. Vagy elmagyarázod most mindenki előtt, vagy elhallgatsz. Nem kell a mellé-duma, mint pl. a magyarázat nélküli "semmire sem jó"!
    A többiről majd később, ha lesz egy kis időm.
    Utoljára szerkesztette: Aenar, 2022.01.19. 11:12:00
  • IXEMGabeo
    #366
    Titulalnak
  • IXEMGabeo
    #365
    Pontosan, de sokan ezt nem fogják fel és minket titulnak agyhalottnak akik gondolkozunk.
  • fradiking35
    #364
    Különben ezek gyerekkori védőoltások sem 100 %-osan megbízhatók. Ismerek egy nénit, aki pl. lebénult az egyik lábára a gyerekkori védőoltástól. Még él, de egész életét sántán kellett leélnie, és ki tudja hány ilyen esete van. Lehet itt tesztelgetni, de a sors úgysincs tekintettel senkire.
  • Bokafix2
    #363
    A gyerekkori védőoltásokat amúgy is rendesen kipróbálták és tesztelték... kb. 3-5 év a szükséges idő míg tesztelnek egy ilyen oltást. Ezalatt dokumentálnak, megfigyelnek, évekig nyomon követik az alanyokat stb. A covid vakcináknál mennyi volt a tesztelési fázis? Jóformán semmi. Elkészült a vakcina, rábaszták a vészhelyzeti engedélyt, aztán elkezdték oltani az embereket. Ezek az oltások még kísérleti fázisban vannak. A dokumentumait meg évtizedekre titkosították.
    Na most én úgy vagyok vele, hogy álljon sorba a faszért az, akinek hat anyja van. Semminek nincs olyan hosszú mellékhatási listája, mint ezeknek a vakcináknak, mint az pl. nemrég a WHO jelentéséből is kiderült. A hosszabb távú hatásokat meg senki sem ismeri. És láthatóan szart sem érnek, mert még a legnagyobb átoltottságú országokban is terjed a járvány. Persze, aki arról van meggyőződve, hogy ez az oltás segít rajta, az vegye fel nyugodtan.
  • IXEMGabeo
    #362
    Ugyanezeket írja le kB az összes magyar médium hiszen az is mind kormanykozeli legyen az HVG, 24.hu, 168 óra vagy mondjuk portfólió. És nagyon ostoba dolog a gyermekkori oltasokat idekeverni amik valóban egyszeri VÉDŐOLTÁSOK voltak pl a Himlő ellen es nem Sars Cov oltások melyek láthatóan nem működnek és már egyre több bizonyíték kerül napvilágra, hogy ártalmas meg az egészséges gyermekeknél is. Gondolkozz el ezen és a világban betoltott szerepunkrol.
  • IXEMGabeo
    #361
    Ha nem tudsz felsorakoztatni érveket egyik avagy másik oldal mellett nem veszem figyelembe a frocsogesed pláne, hogy 1 hsz-t emelte ki amiben a saját tapasztalataim, véleményem írtam le az orvosokrol. Nem tartom magam agyhalottnak csak, mert gondolkozom és atlatok a szitán mi folyik a világban.
  • robicarlos6
    #360
    Amíg van benne pénz húzni fogják....Aki 3-at felvett sorba áll majd a 4-5-ért is... nekik tökmindegy miket tömnek beléjük
  • Ironman2
    #359
    Szerintem a negyedik-ötödik oltást már a kutya nem fogja beadatni.Én november végén kaptam meg a harmadikat (abból is az emlékeztető pfizert),kb április,májusra már szart se ér,addigra meg lecsendesedik a mostani járvány is.A mai napon még tombol,főleg pest környéke a gócpont ahogy olvasom.
  • kjhun
    #358
    Mi is kaptunk már ilyen levelet. Abban, igazad van, hogy ha lélegeztetőgépre kiadtunk feleslegesen, nagyon sok pénzt, mivel még szakképzett személyzet sincs hozzá, nemhogy még szakápoló, élőerő, hogy mindet hasznbálatba tudjuk venni, akkor erre miért nincs??? Minbt ahogy a vakcinák esetén is. Akkor bizony jogosan vakarja az ember a fejét. A vakcinákra visszatérve, bő 2.5 millió rohad most a raktárak mélyén a nyugati csodákból és ezek nem állnak el sokáig, nmint a kínai a maga 2 évével. 30 év alatt nem lett, az egészégügyhez hozzányúlva.
  • Ironman2
    #357
    Egy másik érdekes dolog a mentők pénz kéregetése postán keresztül.Nem tudom hányan kaptatok,de én már másodszor kaptam múlt héten.Persze elsőre utaltam 2000 ft-ot ahogy irták,nehogy már rajtam műljon mások élete.Most megköszönték udvariasan,de már kérik a következő 2000-et,és még fél év se telt el azóta.Legbosszantóbb a dologban hogy defibrillátorra gyüjt az Országos Mentőszolgálat.Kérdem én,az nem alap dolog a mentőautókban? Valami nincs rendben ebben az országban.Ennyi lélegeztetőgépet,maszkot,vakcinát be tudunk vásárolni,akkor defibrilátorra nincs pénzünk? (LIfepak 15 defibrillátor,persze rohadt drága,4.4 milka az ára neki.)

  • Aenar #356
    Szóval nem a fb-, az index nálad a tuti. Gratula!
    Utoljára szerkesztette: Aenar, 2022.01.17. 12:52:37
  • robicarlos6
    #355
    Miért, pont itt??? Pénz...

    És kiken? 6.5 millió birka már van lehet válogatni bőven
  • kjhun
    #354
    Na, ezt bedobom ide, azátn csámcsogjatok rajta:

    Izrael nálunk teszteli 240 önkéntesen egy kísérleti vakcináját

    Miért, pont itt??? És kiken?
  • robicarlos6
    #353
    Aki másokat riogat az a sok nagyokos aki szerint halálos ítélet ha oltatlan vagy és tolja minden percben hátha a többszáz millió oltatlan valami oknál fogva agyhalott lesz a sok szarságtól és megtörik.
  • Aenar #352
    Ha ez lesz, és ha majd az lesz... Nem unod (unjátok) még, hogy előre riogatod magad (riogatjátok magatokat), valamint másokat is?
    "Mondom" ezt úgy, hogy jelenleg fertőzött vagyok, egy közeli rokonom pedig három hete halt meg - a post-covid szindróma törte meg az immunrendszerét.
  • robicarlos6
    #351
    "Ha átestél rajta, valóban nem kell oltatnod magad"

    Ezt mond azoknak az ország vezetőknek akik már büntetgetnek az oltatlanságért...ha vitya megérzi a pénzt szagot itt is ez lesz sajnos és ha az ember nem öli meg magát sajnos bele kell majd törődni a kényszerbe. Kb gulág feeling éljen ez az új világrend
    Nincs következetesség ugyanis nincs miért következetesnek lenni
  • Aenar #350
    "Én nem azért nem adatom be magamnak ezt a fost mert a facebookon azt írják...szimplán nem látom értelmét. Én átestem rajta nem termeltem a korházakat nem terheltem senkit..Akkor mifasznak toljak magamba olyat ami már bennem van?"

    Ha átestél rajta, valóban nem kell oltatnod magad (legalábbis egy ideig nem), azonban nem ártott volna említést tenni róla!
    ...És ismét a következetesség, ill. annak hiánya.
    Utoljára szerkesztette: Aenar, 2022.01.16. 22:02:53
  • robicarlos6
    #349
    Én nem azért nem adatom be magamnak ezt a fost mert a facebookon azt írják...szimplán nem látom értelmét. Én átestem rajta nem terleltem a korházakat nem terheltem senkit..Akkor mifasznak toljak magamba olyat ami már bennem van?
    Mondom én agyhalál...gondolkodás már nem megy látom.. sok volt az oltás gyerek le kéne jönni a szerről
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2022.01.16. 21:45:48
  • Aenar #348
    És vajon "hány kisbaba halt (volna) meg vérrög (és tököm tudja milyen reakciók) következtében..." ha létezett volna akkoriban is facebook, vagy egyéb korlátlanul, és felelőtlenül használható "szócső", ahol boldog-boldogtalan oszthatta volna azt, amelyben a legtöbb ember szűkölködik mostanság?
    A következetességről még mindig nem tudod, eszik-e vagy isszák.
  • robicarlos6
    #347
    Te is agyhalott vagy látom.

    Csecsemők oltásába hány kisbaba halt meg vérrög ( és tököm tudja milyen reakciók) következtében? Jöhetnek a folyamatos csecsemőhalálozásos cikkek. Nem másodlagosan ott annál az oltásnál senki nem tette fel a kezét hogy beledöglik a gyerek nem vállaljuk a felelősséget.
    Itt meg ez van "gyere csak gyere beadjuk azt vagy megdöglesz vagy nem"...



    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2022.01.16. 21:08:04
  • Aenar #346
    Te is kb. annyira vagy hülye, mint IXEM!
    "De ez a covid lófasz miatti csak mert nem akarok kísérleti nyúl lenni..." Nem leszel - régóta az vagy, ugyanis már csecsemőkorodban kaptál olyan oltásokat, amelyekről fogalmad nem lehet a mai napig (a szüleidnek sem volt soha), mit is tartalmaztak.
    Gondolkodás, következtetés (következetesség), vélemény - ez lenne a megfelelő sorrend, még billentyűzetkoptatás előtt!
  • robicarlos6
    #345
    Nem voltunk soha gazdagok, a szüleim korán elváltak egyedül nevelt az anyum 11éves koromtól és tanári állása van.

    Szimplán nem kúrtam el a pénzem. Szó szerint én vagyok a spórolás istene és ezt mindenféle nagyképűség nélkül mondom.. Még "csak" 16 éve melózok (egyetlen munkahely) de már bőven van annyim hogy ne kelljen melóznom.
    Igaz ehhez ha nehezen is de el kellett viselnem mindenféle nyomorult beugatását hogy fillérbaszó vagyok.. Én mindig azt mondtam mindenkinek (mivel ez is volt az igazság) sose tudtam mire gyűjtők. De ez a covid lófasz miatti csak mert nem akarok kísérleti nyúl lenni és le kell majd számolni dolog az ami ezt most megválaszolta.
    Mindenki úgy alakítja a sorsát ahogy szeretné, de az biztos hogy nem fogok magamba tolatni bemondásra semmi löttyöt.

    Mondjuk ahogy magamat ismerem amint leszámolok rá 2 hónapra ez a gyökér bevezeti a full kötelező oltást hogy sehova se lehessen menni oltatlanul még boltban sem így kb a semmiért lesz ez az egész..(legrosszabb forgatókönyv ever )

  • Ironman2
    #344
    Gondolom gazdag szülők,piciny elkényeztetett gyereke vagy, (voltál).Másképpen nem ilyen könnyen vennéd a munkahely elvesztését.

    Más:a 18 százalék tb-t vonják a fizetésemből,nehogy már még mellette fizetős dokihoz járjak.Egyébként itt nem mondható el hogy hanyagok az orvosok,és ezt megcáfolom,mert csak 5 helyre járok minden évben kontrollra,plusz még a háziorvoshoz is néha,de mindegyik udvarias,és türelmes volt idáig.Engem mondjuk már nagyon régóta ismernek is,a nevemet se kell felolvasniuk,mert fejből tudják.A kórházi fertőzésektől jobban tartok,mint maguktól az orvosoktól.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.01.16. 20:10:32
  • Aenar #343
    Fogd már be, szamár! Elég lesz egész esztendőre az a sületlenség, amit egy-két hsz-ba képes voltál összehordani!
  • IXEMGabeo
    #342
    Milyen munkát végzel hogy titeket tesztelnek? Belugyben vagy?
  • robicarlos6
    #341
    Jó helyek vannak. Ezek szerint mindenki megvan örülve nem is kicsit, 3 oltás után mi a fasznak tesztelgetni ha nem érzed magad betegnek és semmi tüneted? LOL Az ilyen cégek kb megérettek a pusztulásra az biztos

    Ez meg "valid az eredménye" még nagyobb lol..ez a orturkálós téma full random ha a sors ugy akarja negativ ha nem pozitív semmi köze ahhoz valóban fertőzött vagy-e vagy sem... Covidos ismerősnek kb 6. helyen lett csak pozitív a tesztje pedig lázas volt már semmi szaglása stb... szóval lutri

    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2022.01.16. 16:24:20
  • Livius
    #340
    Sziasztok!

    Tudtok olyan PCR tesztelő helyeket Budapesten, ahol csak orrból vesznek mintát és utána valid az eredménye?

    Ahol eddig voltam néhányszor csak torokból vettek, és abból már elegem van. Van aki nagyon profin csinálja hogy ne hányd össze magad valaki meg szarik rá azt betolja úgy ahogy neki jól esik de a páciensnek nem.

    Csak az esetleg felvetődő kérdések miatt leírom, hogy már 3 oltásom is megvan, baromira semmi szükségem nem lenne a tesztelgetésre, de az idióta munkahelyemen lévő nagy liberalizmus miatt nem nézik a védettségi oltásokat, hanem egy kalap alatt mindenkinek "ez nincs vagy nem nézett" és "tesztelgesse magát mindenki" a hozzáállás, és ezt mind céges pénzből.
  • robicarlos6
    #339
    Inkább vagyok nevetséges ,mint befolyásolható és irányítható kísérleti állat.... Hallgatni meg tűrni max ti birkák fogtok... menj és állj sorba a 4. oltásért mert neked fog kelleni a szervezeted már rendesen epekedik utána.
  • IXEMGabeo
    #338
    Ennyi pontosan így van...
  • rebekakocsis
    #337
    Ó, te meg az elveid.... nevetséges vagy. Mennyit hallottam az ilyen, aztán, ha tényleg baj van taknyuk-nyáluk egybefolyt úgy sírtak, hogy segítsünk. Többször tanúbizonyságát adtad, hogy fogalmad sincs a témáról ( a kanyarós példát sem értetted ), szóval tényleg jobb lenne , ha hallgatnál.
  • robicarlos6
    #336
    Mióta élek nem igen látogattam a korházakat én bátran állnék elébe... Engem a munkahely elvesztése sem fog meghatni. Nekem többet érnek az elveim mint a bárkinek a kényszeres nyomása.

    Nem mellesleg ha valami "bajom" van eleve fizetős helyre megyek mert a sok kuruzsló csak felveszi a pénzt azt leszarja mi lesz veled..pénzes helyen meg már a 0. percben érezhető hogy nem az a hely ahol leszarnak. A nagy világjárvány alatt ennyiből állt az orvos... bárki bármikor hívta mindenre ez volt a mantra "szedjen lázcsillapítót" de nem is vagyok lázas az nem baj attól még szedje...
  • Ironman2
    #335
    Azért annyira nem szünt meg,mert ha mindent kifizettetnének veled,bárhova mész a betegségeiddel,akkor kicsit böszmén néznél,felkopna az állad
  • robicarlos6
    #334
    Más országban ilyenekkel szopatják a népet... Ezért mondtam valami ebben a fosban hogy ennyire az emberbe akarják erőltetni

    TB meg már régóta nincs megszűnt mint fogalom...


    #332: Én meg üzenem a gyökérnek hogy nem kerültem kórházba sem ettől a fostól sem a korábbi influenzától szóval kopjon le azt kussoljon. Szóval dugja fel magának az összes oltást
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2022.01.15. 22:04:14
  • Ironman2
    #333
    LOL.Erre nehéz mit mondani.Nem is értem hogy ez mit akar most jelenteni,azt hogy simán hülyének nézi őket,ami elég sértő egy társadalomra.Vagy arra céloz hogy lehet akár gömbölyű is a föld,ha ők is felveszik az oltást.Na ezt ki az aki érti?
  • Ironman2
    #332
    Zacher Gábor üzent az oltáselleneseknek!
  • Ironman2
    #331
    "Minden korházi ellátásért kifizettetnek mindent"

    Kizárt dolog,mert fizetjük a tb-t,mindenki aki dolgozik.Evvel nem kell riogatni.Viszont ha bizonyítottan a covid miatt kerülsz kórházba,és nem oltottad be magadat fél éven belül,akkor előfordulhat hogy minden költséget rád hárítanak.Megtehetik.Arra nincs semmilyen jogi egyezmény Strassbourgban,ahova mostanában sűrűn futkároznak az emberek.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.01.15. 21:45:52
  • becauseIsaid
    #330
    Ki kell vándorolnotok valami lepukkant afrikai országba, ahol azt sem tudják beoltani, aki szeretné. Ott majd boldogan élhettek enélkül a "szar" nélkül. Majd elvisz más ottani nyavaja, ha a covid nem.
  • robicarlos6
    #329
    Ha nyernek ami szinte 100%-ra vehető lehetnék még szép szopatások...

    Ha csak másolja a többi országot akkor ránk oltatlanokra nagyon sok jó nem vár:

    -Havi büntetést szabhat ki amíg be nem oltod magad
    -Minden korházi ellátásért kifizettetnek mindent
    -Nemes egyszerűséggel államilag kötelezővé teszik ezt a szart
    Szóval bármi lesz koppanhatunk szépen :( Titkon bízom benne nem borul el ennyire az agya majd