488
COVID-19
  • Bokafix2
    #408
    Újabb példa a média elképesztő sületlenségére: ez a szerencsétlen 3 oltás után került kórházba coviddal, és mi az üzenete? "Nagyon szépen kérek mindenkit, vegye fel az oltásokat, ez nem játék! Mi ez, valami kabaré? Ezek tényleg hülyének néznek mindenkit?
    Mi is volt a duma? Hogy aki beoltatja magát, annál lényegesen enyhébb lesz a lefolyás, és nem kerülhet kórházba és lélegeztetőgépre. Ezzel szemben ez már a többedik politikus, aki a kórházból jelentkezik be 2 meg 3 oltás után, és arról pofázik mennyire fontos felvenni a vakcinákat, mert ez nem játék. Köszi, Ágica.
  • kjhun
    #407
    Miféle oltási lapról írsz te?? Üzemorvosi vagy mi a szösz? Még, a BCG-re és társaira, ez érthető volna, de a COVID-ra, minek?? Ha, bekrepál a cég működése és netán lavinaszerűen elindul ez a folyamat, akkor mi lesz?? A tippjedire, kíváncsi lennék.
  • kjhun
    #406
    Nocsak! Ennyire felcsigáztalak???

    Na akkor, kérem szépen:

    Szomszéd állítása, 2020. tavaszáról: Mesterséges ez a vírus, biztosan úgy csinálták....
    Sokan, ezt vágnák rá: Konteóóó és a többi megbélyegzés.....

    Erre, mit mondott??

    Kapaszkodj meg, emlékezetből írom:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért, mert kommunyisták!


    Micsoda érv ez??
  • robicarlos6
    #405
    "Nem lesz kötelező az oltás" De már az sok munkahelyen, ugyanis a kormány lepasszolta a cégekhez ezt a döntést...

    Hátrány egyelőre a munkahely elvesztése..másban egyelőre nem tudnak korlátozni (még) utazás nem érdekelt eddig se, meccsek se, koncertek se, rendezvények sem.. Szóval én még "jó vagyok" De sok embernek ez kurvanagy skatulya
    Kiváncsi leszek cégen belül mit reagálnak majd erre a 3 oltással vagy csak oltott baromságra. Már így is 60 ember számolt le és a cég kb nagy része szerintem csak 1-2x oltott...remélem még vagy 2-300-al belengetik a leszámolást és helyileg nem vezetik ezt be
  • Ironman2
    #404
    Nem lesz kötelező az oltás,viszont jön az oltási lap február 15-től,akinek érvényes a harmadik oltása,és fél éven belül kapta meg,azoknak automatikusan érvényes lesz az oltási lapja.Még nem tudom,mire kell az oltási lap,egyáltalán lesz-e értelme,de lenne egy két tippem,akik nem oltottak erősen hátrányba fognak kerülni az oltottakkal szemben.De ez csak az én tippem.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.01.21. 13:55:35
  • robicarlos6
    #403
    És tanuvédelem alatt áll az anyukád vagy miért nem írod le miről is van szó?
  • kjhun
    #402
    Mit nem értesz ezen?? A szomszédaimnak volt egy X véleménye, akkor a vírusról, közel 2 éve. Én ekkor, Anyámnak elmondtam ezt, az X véleményt és ő erre adott egy olyan választ, amin bizonyára meg lepődnél. Nem azt és azt érvként felhozván ő ezt erre, amit sokan gondolnának erről elsőre. Semmi logikus nem volt benne, csak elszomorító. Akkor mit is gondoljunk, onnan fentebbről is e téren, gondolkozásként, ezt példaként felhasználva? A szoc. korszak, még mindig pusztít! Sajnos.
  • becauseIsaid
    #401
    "Anyámnak, ekkor elmondtam, a szomszéd családban, ők mit gondoltak erről akkor. A válaszon, nagyon meglepődnétek, amit az ember fejéhez vágott, érvként!"

    Én ezen lepődtem meg. Remélem, te legalább érted ezt a katyvaszt.
  • kjhun
    #400
    Annyit mondanék, hogy nekem már 2 oltásom van, igaz a kínaiból. De, bő 2 millót embert fognak most ezen táborból is átlökni, az oltatlanok közé, ha nem veszik fel a 3.-ik oltást és/vagy nem estek át a víruson, a 2.-ik oltástól számított 6 hónapon belül.

    Ami, meg Billyt illeti, ha semmiféle szakképesítése nincs virulógiai és egyéb vonalakon, meg doktorija, akkor mit jósolgat itten, újabb járványokról??? Ezzel, csak rettegtetést akar, az emberekbe elültetni. Az a baj, a mai tudománnyal, hogy sokszor, már egy adott területet se tud átlátni mindenki, aki az adott területet egy bizonyos alterületét űzi, mert rettentően, szét van tagozódva már, az egész, erre legyen példáként felhozva a fizika, hogy akkor ennyi erővel, hogyan várhatjuk el pár jöttment virulógustól, doktortól és másoktól azt, ami a politikusoknak alapot ad arra, hogy bizonyos társadalmi döntéseket, meg hozzon?? Van egy mondás, a pénz beszél, a kutya meg ugat. Ami az eseményeket mozgatja, na azt nehéz meglátni, ráérezni. Akár jól, akár rosszul. Sok mindennel, már felsültek eddig is.

    Arra lennék kíváncsi, vajon ki mit gondolt 2020. márciusában, áprilisában, erről a hülye vírusról?? Szerintem, sokak fejében megfordult akkoriban is már, a mesterséges eredet, mint lehetőség, mérsékelt értelmiségiként. Nameg, ha ki is lett mondva, vajon mások erre mit mondtak?? Az is megérne egy misét! Anyámnak, ekkor elmondtam, a szomszéd családban, ők mit gondoltak erről akkor. A válaszon, nagyon meglepődnétek, amit az ember fejéhez vágott, érvként! Vajon mi az? Nem az, amire elsőre gondoltok. És le voltam ezen döbbenve.
  • Botond #399
    Hátjó.
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2022.01.21. 12:15:51
  • robicarlos6
    #398
    Nem kell kivetíteni a nyomorodat kjhunra ugyanis még rajta kívül van kb 3 millió oltatlan csak magyarban.Világszinten sok százmilliók még.
    És hiába hozol itt tanmeséket meg oldalas dialektusokat nincs magyarázat arra ,hogy a mi a faszért akarják az emberekbe beleerőltetni. Én és sokan átestünk rajta ennyi..nekem nem kellett hozzá oltás ami ki tudja mifaszt okoz, hogy ne dögöljek bele.. Akkor nekem pl faszé kéne?

    Szerencsére pár helyen már kezdik dobálni a kötelezőséget. Remélem ide az agyhalott kormányhoz is eljut és itt is visszavonják majd a cégekre rott faszságot
  • Botond #397
    Ezt nagyon rosszul tudod. Amióta világ a világ dolgokat kényszerítenek az emberekre, főleg azért, mert az emberiség összes tudása már réges rég meghaladta azt a szintet, ami egyén szintjén elsajátítható, így már nagyon messze vagyunk attól, hogy az egyén önállóan valójában teljesen megalapozott döntést hozhasson, mert már ahhoz sincs meg a tudása, hogy a megfelelő kérdéseket tegye fel, nemhogy a megfelelő válaszokat tudja mindennel kapcsolatban.
    De volt az egyel korábbi állapot, amikor nem tudtak ennyire sokat az emberek, és akkor is ez volt a módi. Ott van pl az ószövetség, abban világosan le van írva, hogy a disznó hús fogyasztás bűn. Nem azt írták bele, hogy figyeljetek emberek, a sivatagban élünk, itt a disznóhúsban gyorsabban elszaporodnak a baktériumok, a hűtőt még csak évezredek múlva fogják feltalálni, és hát ezek a baktériumok megölhetnek néhány embert, sokat megbetegíthetnek, és ez nem jó dolog, mert a társadalmunk alapja, hogy mindenki dolgozik, fizeti az adót, be lehet sorozni és akkor az egyiptomi meg mindenféle más csúnya bácsikat meg lehet rendszabályozni, meg amúgy se szeret senki temetésekre járni, szóval van ugyan esélye, hogy te nem leszel beteg a disznóhústól, de legyen már az, hogy lécci ne egyen senki. Nem, ezek beleírták a szentírásba, hogy disznóhús nincs, aki másként gondolja azt a falu végén megkövezzük és csá.
    Szóval, ja ez tök új dolog, hogy nem nyitnak társadalmi vitát olyan dolgokról, amiben nem nagyon számít az egyén véleménye, mert egyszerűen vagy hülye hozzá, vagy olyan szempontjai vannak, amik nem relevánsak.
    Ausztriában meg közben kötelező az oltás. Mondjuk ők ott is tartanak, szerencsére mi sose fogunk úgy élni, mint azok az idióták! Mázli, hogy nálunk ilyen sok laposföldhívő, meg oltástagadó van, megmentenek minket az osztrák szinttől, hogy mindent is jobban tudnak. Cserébe itt van nekünk kjhun, aki Bill Gatesnél is jobban tudja. És ez nem csak ilyen mondás, hanem konkrét bizonyítékokat tud felmutatni, hogy mi mindenben ért el többet Billy-bácsinál azzal a nagy eszével!
  • robicarlos6
    #396
    Ezt tiszta sor van aki meg drogos lesz... csak ne erőltessék az emberekre a szarjukat. Ez 100% hogy nem jó dolog ugyanis mióta világ a világ a jó dolgokat sose kényszerítették az emberekbe..
  • Botond #395
    Mondjuk én csodálom, hogy te okosabb vagy Billy bácsinál, gondolom ezért vagy sikeresebb is nála az életben. Te vagy az Musk, vagy Bezos? :)
    Mondjuk a pestis elmúlt oltás nélkül. Az hogy az emberek 2/3-a belehalt az igazán csekély ár volt azért, hogy 2-3-4 szurit megússzon mindenki. :D
  • kjhun
    #394
    Hát, pedig így kéne mennie, nem 100 nap alatt kifejleszteni, ahogy a Billy-bácsi vízionálja. Inkább, körmöljön C++-ben, a csoda Windózt, ne ugasson bele ilyen dolgokba.

    Igen, nem lenne még kit oltani és mire lenne valami, addigra már lehet, a járvány se lenne.
  • Botond #393
    Megszámolni se tudom mennyi oltást nyomtak már belém életem során. Mikor Tanzániába meg Zanzibárra mentem, akkor szerintem egyszerre négyet is, nem így 1,5 évre elosztva. Lehet bele is fogok halni az oltás következményeibe, de az egyszerre kapott négy oltás óta eltelt 12 év már, szóval már nehéz lesz kimutatni, hogy az oltás vitt el.
    A gyerekeim is kaptak már tucatnyi oltást. Persze akkor is voltak már okosak, akik a mindent is jobban tudták az internet alapján, és megvédték a gyerekeket az elnyomó oltásoktól. Van a rotavírus, ami ilyen hányás, kiszáradást okoz, és "ideális" esetben kórházban végzi a gyerek, infúzión. Az pl nem kötelező oltás, hanem 20 ezer körül van az oltás darabja, gyerekenként kell kettő, én pl kicsengettem a 80ezret, de volt aki okosabb volt nálam, és nem is hagyta oltani a gyerekét, meg pénzt is megfogott.
    Mondjuk mikor virrasztottak a kórházban az infúzióra kötött gyerekükre, akkor még idejük is volt a virrasztás közben átgondolni, hogy mire pörgessék be a megspórolt zsetont, de valahogy nem érzem, hogy ők jártak volna jobban. :D
    Persze volt aki oltás nélkül is megúszta a kórházat (a rotát nem, azt elkapja szinte mindegyik gyerek), de én kockázatkerülő vagyok, amit meg lehet előzni, vagy mérsékelni, azt szerintem meg kell lépni.
  • robicarlos6
    #392
    Nekem nem kell az ajánlgatás, köszönöm. Akinek kell azok már remegve várják a 4 oltást..
  • becauseIsaid
    #391
    "Amúgy, meg 6 év a legrövidebb idő, amiről tudni, hogy ennyi ideig teszteltek egy vakcinát és nem hetekről, hónapokról van szó! Egy jól bejáratott oltást, legalább 10 évig tesztelnek és még 5-10 évig nyomonkövetik az oltottakat, a mellékhatások tekintetében. Itt ez utóbbi, nagyon el van kenve, rejtegetve. Vajon, miért??"

    B'+ Ha ez így menne, már nem lenne kit oltani.
    Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2022.01.21. 09:18:24
  • Botond #390
    Osztrákoknál azért alacsonyabb a halálozás, mert ők nem tudnak mindent is mindenkinél jobban, és nem hisznek abban, hogy 5 perc guglizással a laposföldhívők honlapjáról több és validabb tudást meg lehet szerezni, mint amit az orvosoknak sikerült 5 év egyetem és évtizedes szakmai gyakorlattal.
    Meg nem fórumokon pörögnek arcon a faszságokkal, hanem elmennek dokihoz, megkérdik mizu, és azt csinálják, amit az orvos javasol. Neked is ezt ajánlom, meg Grebbernek is.
  • robicarlos6
    #389
    Na akkor egy szolid 3 hetem van már csak.....

    "Aki betegségen átesett azaz van immunitása természetes után, az már nem ember, az egy kolonc a világ nyakán mindenhonnan ki kell túrni" kormányrendelet alapján február 15-től csak a 3x oltott ember az oltott ember akinek van védettségi igazolványa az elveszíti ekkor az érvényességét. 2 oltással csak 6 hónapig lesz érvényes aztán az is lejár és ha nem veszi fel a 3. oltást ők is átkerülnek a nem ember kategóriába.
  • kjhun
    #388
    Ezzel, olyan szépen beismerted, hogy valami nem kerek, az egész történetben, ha szerinted a SARS-1 és a MERS-re kifejlesztett vakcinákból lenne származtatható, a COVID-19-re legyártott oltások. Öntökönszúrás, de rendesen.

    Amúgy, meg 6 év a legrövidebb idő, amiről tudni, hogy ennyi ideig teszteltek egy vakcinát és nem hetekről, hónapokról van szó! Egy jól bejáratott oltást, legalább 10 évig tesztelnek és még 5-10 évig nyomonkövetik az oltottakat, a mellékhatások tekintetében. Itt ez utóbbi, nagyon el van kenve, rejtegetve. Vajon, miért??

    Ami, meg az oltott/oltatlan vitát a kórházakban dolgot illeti, egy kicsit el kéne azon gondolkozni, ha 100%-ban be lenne oltva, a lakosság és mégis kórházba kerülsz, akkor oltatlanként kerülnél be??? Nem! Oltottként. Az arányokat, csak sejtjük, de voltak elszólalások korábban, 50% körüli arányról. Ami, meg a 40 000 halottat illeti, itt nagyon sok tényezős az egyenlet, nem csak a COVID-19 van a képletben, hanem sok minden más is!!! Életmód, egészésgügy, kezelések és oly sok minden más is. Kis részben, a genetika is. A sógoroknál, miért 1/3-a, a halálozás?? Meg, máshol is. Ezen kéne elgondolkozni, mik az okok, a rohadt vírust is mellőzve.
    Utoljára szerkesztette: kjhun, 2022.01.20. 14:37:26
  • Aenar #387
    Ami lemaradt: saját vélemény, következtetés nincs? Mert eddig csupán azt szajkóztad, amit különböző hírportálok a szádba rágtak.
  • Aenar #386
    "Kérlek, mondj még ilyen okosságokat, mert szórakoztatóbb vagy mint egy stand up comedy."

    Az az igazán szórakoztató, hogy bármilyen kérdést teszek fel, linkeket kapok, ill. ködös tereléseket.
  • Tetsuo
    #385
    A COVID-19-re specifikált vakcinát hol tesztelték a gyártók, majd az államok rendesen? És mikor? Ugyanis ennek a fázisnak kellene több év legalább.
  • robicarlos6
    #384
    Akkor váltsanak szakmát, mert a vírus maga valahogy sokkal jobban sikerült
  • MerlinW
    #383
    "És ez indokolja kísérleti vakcinák beadatását?"

    Jah, a kísérleti vakcina, amin 20 éve (2002-2004-es SARS járvány) óta dolgoznak.

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.01.20. 11:14:46
  • robicarlos6
    #382
    Pörgesd vissza a googlet eddig is voltak halottak amik a kutyát nem érdekeltek..mert abban nem volt pénzt nem tudták az ember kiszipojozni megfélemlíteni stb. Ez az a 40 ezer "rámondott covidos" csak szólok..
  • Zsoltee_a_bator
    #381
    "És ez indokolja kísérleti vakcinák beadatását?"
    40000 halott csak magyarorszagon? + a jarulekos veszteseg az elmaradt kezelesek, mutetek, stb

    A kiserleti vakcina is kicsit relativ.. a beadott adatok szama vilagszerte kozelit a 10 milliardhoz. En speciel nagyobb rizikot latok abban, ha ujfajta genkezelt zabpehelyt veszek.

    "Megbízható forrásból tudom, hogy 2-3x oltott covidos betegekkel vannak tele egyes kórházak. És ez csak az amit én tudok, ezenkívül még mennyien mondják azok közül, akik ott dolgoznak."

    Mi a megbizhato de meg nem nevezett forras? Mert nekem olyan forrasom van tobb novertol is, hogy teliholdkor sokkal tobb szules van.. aztan megsem, es pont ez a baj az anekdotakkal. Magyarorszaggal ellentetben egy csomo orszagban nyilvanosak a korhazi statisztikak, korulneztel mar ezugyben? Nezd meg a lelegeztetogepre kerult emberek aranyat oltott es nem oltottaknal. Omikronrol meg nincs sok adat, deltarol viszont rengeteg.

    Korhazakig sem kell elmenni, nezd meg a halalozasi statisztikat USA-ban demokratakra es republikanusokra lebontva. Az oltottsaguk arany kulonbozo (90%+ vs 60%+) es kb 6 honapja rendre kimutathato a halalozasi statisztikakon. Ha folytatodik a trend, nehany hatareset allamban akar a kovetkezo valasztasokat is befolyasolhatja.

    Amugy amit a magyar allam muvel jarvanystrategia cimen az tenyleg melyen gaz, ezzel teljesen egyetertek.
    Utoljára szerkesztette: Zsoltee_a_bator, 2022.01.20. 08:35:22
  • Synchronous
    #380
    "A vírus egymaga meg tud fektetni egy "egészséges" embert."

    És ez indokolja kísérleti vakcinák beadatását?


    "Amennyiben egészséges (értsd; Covid mentes) embert oltanak, totál irreleváns, hogy járvány előtt, vagy éppen közben oltják."

    Kurvára nem irreleváns, ha az emlékeztető oltásokról van szó. Az EMA nemrégiben megjelent közleménye szerint az emlékeztető oltások gyengítik az immunrendszert és lefárasztják a szervezetet. És ha valaki így kapja el a covidot, az nem éppen mindegy.


    "Itt amúgy tőled is megkérdem, tudod-e mi a vakcina? Nem linkeket kérek, saját leírást! Akár konyhanyelven is jöhet."

    Mi a bré ez, feleltetés? Tisztában vagyok vele mi a vakcina, csakhogy ez nem iskola, te meg nem a tanárom vagy, hogy jó diák módjára definíciókat kezdjek szavalni neked. Ennyi erővel a kisvirágú füzike meghatározását is kérhetnéd, hogy írjam körül. Agyfasz, komolyan.


    "Talán gyakorló szakember vagy, hogy ennyire biztos vagy az állításodban?"

    Látod, itt a legnagyobb probléma, hogy a te világodban ahhoz szakembernek kell lenni, hogy egy teljesen nyilvánvalóan hazug kijelentést ki lehessen szűrni. Vagy csak szimplán a logikai készséged mozog a varangyos béka végbelénél, különben magadtól rájöttél volna, hogy minden mesterségesen készült hatóanyagnak (még egy szimpla Algopyrinnek is) vannak mellékhatásai. Akkor egy kísérleti, alig tesztelt vakcinának ne lennének, főleg, hogy ez már nyílt tény? Akkor hogy lehet kijelenteni olyasmit, hogy minden vakcina biztonságos? Ilyet még a legnagyobb jóindulattal sem lehet mondani.


    "Szerezd meg nekem bármelyik gyermekbetegség vakcinájának dokumentációját. Némelyiket több évtizeddel korábban fejlesztették, lássuk sikerrel jársz-e?"

    És mi a faszért kéne nekem megszerezni, amikor semmilyen felelős beosztásban nem vagyok, hanem csak az eseményeket random megfigyelő? Az a gond, hogy az illetékesek is csak egy olyan dokumentációt kaptak, ami agyon volt cenzúrázva, meg lesatírozva. Kérlek, mondj még ilyen okosságokat, mert szórakoztatóbb vagy mint egy stand up comedy.
  • IXEMGabeo
    #379
    De igen sajnos. Nagyobb méretű vilagszintu átverés eseten, pánik és félelem keltes, a média általi befolyásoltság avagy a kényszer és a zsarolásnak való eleget téves, amiket kolléga is emlitett pont elegendő arra hogy az emberek 60%a elmenjen egy irányba...
  • Aenar #378
    "Oltás + vírus, még egy egészségest is meg tud fektetni."
    A vírus egymaga meg tud fektetni egy "egészséges" embert. Hogy miért tettem zárójelbe az "egészséges"-t, talán magyarázat nélkül is rájössz. Ha mégsem, kérdezz rá!

    "...orrba-szájba oltanak járvány idején, ami egy totálisan dilettáns járványkezelési stratégia."
    Amennyiben egészséges (értsd; Covid mentes) embert oltanak, totál irreleváns, hogy járvány előtt, vagy éppen közben oltják. A kijelentésed alapján, Te vagy a dilettáns. Itt amúgy tőled is megkérdem, tudod-e mi a vakcina? Nem linkeket kérek, saját leírást! Akár konyhanyelven is jöhet.

    "Teljesen nyilvánvaló, hogy hazudik a média, amikor Győrfi Pál bejelenti, hogy minden vakcina hatékony és biztonságos... miközben ezt egyáltalán nem tudhatja, hiszen nem ment át a kellő tesztelési időn (ami több év) és a dokumentumait is titkosították évtizedekre."
    Talán gyakorló szakember vagy, hogy ennyire biztos vagy az állításodban? Szerezd meg nekem bármelyik gyermekbetegség vakcinájának dokumentációját. Némelyiket több évtizeddel korábban fejlesztették, lássuk sikerrel jársz-e?
  • Synchronous
    #377
    Itt nemcsak Csollányról van szó. Megbízható forrásból tudom, hogy 2-3x oltott covidos betegekkel vannak tele egyes kórházak. És ez csak az amit én tudok, ezenkívül még mennyien mondják azok közül, akik ott dolgoznak.
    "Oltás + vírus, még egy egészségest is meg tud fektetni." Erről van szó... mégis orrba-szájba oltanak járvány idején, ami egy totálisan dilettáns járványkezelési stratégia. Az influenzaoltást is jóval a járvány felfutása előtt érdemes beadatni, mert közben már semmit nem érnek vele. Csak betegebbek lesznek tőle. Vészhelyzeti, nem megfelelőképpen tesztelt vakcinákat meg több szakember szerint forgalomba sem szabadna engedni.

    Teljesen nyilvánvaló, hogy hazudik a média, amikor Győrfi Pál bejelenti, hogy minden vakcina hatékony és biztonságos... miközben ezt egyáltalán nem tudhatja, hiszen nem ment át a kellő tesztelési időn (ami több év) és a dokumentumait is titkosították évtizedekre. Senkit nem tájékoztattak nyilvánosan a világ egészségügyi szervezeteihez beérkezett panaszáradatról a számtalan mellékhatás tekintetében. Kártérítési perek ezrei vannak kezdeményezve az USA-ban a vakcinák káros hatásairól, sok esetben az orvosok is pert indítottak.

    Itt nagyon el lett baszva valami, ez teljesen nyilvánvaló, és ez csak a jéghegy csúcsa ami eddig történt. A kormánynak kötelessége lenne nyilvánosságra hozni mindenféle oltással kapcsolatos információt, mind a mellékhatásokról, mind a kórházban kezelt covidos betegek oltottsági arányairól. Ehelyett megy a népbutítás, az információvisszatartás, a kényszerítés stb. Ezért már szinte minden országban tízezrek tüntetnek az utáckon, és tisztán látszik, hogy az embereknek már nagyon kezd kilenni a fasza ezekkel a járványügyi intézkedésekkel.
  • becauseIsaid
    #376
    Hana Horka: Czech singer dies after catching Covid intentionally
  • Aenar #375
    Nem arra vagyok kíváncsi, miket linkeltél korábban, hanem arra, hogyan állt össze a kép a fejedben. Ha nem vagy agyatlan (én nem gondolom azt), erre bizonyára képes vagy!
  • kjhun
    #374
    A hírek szerint, Janssen-nel oltották Csollányt, ráadásul Ausztriában, ha hihetünk ennek. Vagyis, csak 1* vett fel oltást, kétlem, hogy az emlékeztetőt vette volna fel. A családnak kéne nyilatkoznia, ez ügyben, de valamiért nem teszik. Ezzel, végleg pontot lehetne tenni arra a vitára, hogy oltatlan vagy oltott volt-e. Az már más tészta, hogy az immunvédelem nem volt elégséges, a vírus ellen, mert egyszerűen nem volt erre elegendő idő. Pláne, ha nem volt korábban is COVID-os fertőzése, ahonan lett volna indulnia a szervezetének vagy keresztimmunitás. Oltás + vírus, még egy egészségest is meg tud fektetni.

    Ami meg a statisztikát illeti, akár 95% is lehetne azok aránya, állítólag, akik nem kérik az oltást, különösképp annak a fényében, hogyha mégis igazak. a Pfizer és társait illetően keringő információk és nem csak a technológiai része (mRNS) riasztaná el az embereket, mert még nem kiforrott a technika. Ott a jó öreg kínai elölt vírusos vakcina. Talán, ennek volna a legnagyobb elfogadottsága, a társadalomban. Feltéve, ha nincs félelemkeltés, felfújva az egész. Akár mekkora mértékben is. Hogy, a szkepticizmus nő-e, az oltások ellen, majd kiderül.

    Az angolok, úgy néz ki megunták már, az egészet! No maszk, zöldigazolvány és a többi! Lehet végleg, majd kiderül.
    Utoljára szerkesztette: kjhun, 2022.01.19. 22:39:01
  • Synchronous
    #373
    Csakhogy nem véletlenül utaltál Csollányra, mert épp ő az, akit úgy hordozott körbe a média, hogy oltatlan, közben nemrég kiderült, hogy több oltást is felvett már.
    A jelenlegi tények meg sajnos nem azok, amiket a TV a képedbe tol. Ne csak az M1-et nézd meg a Kossuth-ot hallgasd. Mert ott épp nem azt fogod hallani amik a tények.
    Mi ez a 6 millió emberre hivatkozás? A 6 millió ember nagy része kényszerből vette fel a vakcinát, mert diszkriminálták, megzsarolták, korlátozták a szabad mozgásterét, nem utazhatott, nem mehetett szórakozni, koncertezni stb. Most meg már az jön, hogy szinte semmit nem lehet csinálni oltási igazolvány nélkül.
    Csináljunk egy olyan statisztikát, hogy abszolút kényszerítés, megszorítás és diszkrimináció nélkül, hányan vennék fel az oltást, tisztán csak önszántukból... lehet meglepődnél.
  • Ironman2
    #372
    Nem irtam sehol se hogy Csollány vagy Damu oltott volt-e vagy sem,csak azt kérdeztem hogy mi lehet vajon Csollánnyal?
    Aki be van oltva,annál nagyobb az esély hogy nem alakul ki nála súlyos szövődmény a tüdőben,és nem kerül intenzívre.Statisztikák valahogy nem izgatnak,csak a jelenlegi tények.Egyébként 6 millió ember csak nem téved akkorát,akik már beadták a második oltást is,és 3 millió,aki már a harmadikat is.
  • Synchronous
    #371
    Csollány oltott volt, bocsi. És Damu Roland is. Az ismerősöm kórházban dolgozik, és éppenséggel ott ahol ő van, a covidosok 2/3-a oltott és csak 1/3 oltatlan. Az az ukáz is ki van adva nekik, hogy a nem covidban meghaltakat is covidhalottként tüntessék fel, hogy duzzadjon a statisztika, és mehessen az alaptalan félelemkeltés.

    Csakhogy az agyoncenzúrázott médiában ezeket nem fogod hallani. Gondolkozzál már egy kicsit: szerinted miért nem közlik le a napi statisztikában az intenzíven fekvő covidosok oltott/oltatlan arányát, és a napi covidhalottak oltott/oltatlan arányát? Pedig tudják jól, mégsem mondanak róla semmit. Ha annyi oltatlan halna meg, és csak ők lennének kórházban már rég lobogtatnák a pofádba az infót, hogy na, minden beteg oltatlan, és minden halott oltatlan. De hallgatnak róla, mint a sült hal, mert az arány nagyjából egyenlő, vagy több az oltott, mint az oltatlan. Ez már több személyi beszámolóból is lejött.

    Az EU Gyógyszerügynökség pedig nemrég már azt pedzegette, hogy egyáltalán nem segít az emlékeztető oltások felvétele, mert erősen gyengíti az immunrendszert. Majd gondolj erre, amikor felveszed a 4. majd pedig az 5. oltásodat is.
    Nálad is sikeresen célt ért a félelemkeltés propagandája, mert pont a félelem az, amire az oltást erőltetőknek szüksége van, hogy bepánikolj, és rohanj oltani egy kísérleti vakcinával, miközben senki nem vállalja érte a felelősséget, és még a hivatalos dokumentumait is eldugják az orrod elől.

    Akik covidban haltak meg, azok többnyire beteg, idős, legyengült immunrendszerű emberek, számos krónikus alapbetegséggel. Ezeken az oltás sem fog segíteni, akik meg nem betegek, azoknak meg nincs szüksége rá.
    Persze nem sajnálja tőled senki a vakcinát, oltasd magad addig, míg több vegyület lesz benned, mint egy kémiaszertárban... senkit nem izgat... csak fals infókat ne hangoztass légy szíves, mert a tények nem azok, amiket állítasz.
  • IXEMGabeo
    #370
    Ha visszaolvasol akkor megérted s linkekkel is felhivtam az olvasók figyelmét. Nem fogom leirni újra és újra amiket lejatszottam DRFlame-el.

    Apropó facebookon eltuntettek az oltasellenesek csoportját teljesen, onnantól, hogy bejelentették a február 15-tol érvényben levo rendeletet.
  • IXEMGabeo
    #369
    Én most nem rólad beszélek szíved joga beadatni magadnak, amit szeretnél. Aki nem szeretne annak ne csináljanak Közegészségügyi kérdést belőle pláne, ha az illető pl 2x,3x atesett a fertőzén gond nélkül. Csollanyrol úgy tudom, hogy lehoztak a cikket miszerint oltott volt és tudomásom szerint mutudore van szüksége.