417
1593864024.jpg
Master Race kiadás...
  • jarlaxxe
    #296
    Zöldségeket beszélsz...
  • lonvard
    #295
    Én az első kb. 3 óránál küzdök a játék feladásával, várjál. :D Lehet nem a korosztályomnak való. Szóval például hogy a térképen minden bizbasz jelölve. Witcher 3-at mindent kikapcsolva játszogatom. Nagy térképet nyitom ki, amikor szükséges, feltételezve, hogy Geralt képes beszerezni térképet a környékről. A GPS dolgoktól kiütést kapok. A kérdőjeleket az első pillanatban kapcsoltam ki, mer nem a játékra koncentráltam miattuk, hanem kergettem a térképen a jelzéseket. Horizon egy 14 éves gyereknek tökéletes. Egy gamer kislánynak. ;-) :-D
  • bunny
    #294
    De jah, nehezebb szinten kell a személyreszabott elementál sebzés, a nagy dögöknél főleg nem lehet rutinból nyomni. Szemét egy jószág az biztos, főleg, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    úgy kezdi, hogy lelő a picsába a felső szintről amint belekötsz, és 90% hogy beledöglesz az esésbe
  • bunny
    #293
    Nem az armor-ra vagyok rákattantva, hanem zavart volna, ha nem tudom a questet befejezni. Én kimaxolgatós típus vagyok, ezért is szeretem az open world játékokat, bögre és virággyűjtés se túl fontos, de én simán elpöcsölök vele órákat. A main quest meg van, hogy 1-2 napig egy centit se halad mert sideQ meg gyűjtögetés megy. Más meg 1 nap alatt átszalad a játékon oszt csók (bár náluk nem értem minek OW játékkal játszanak)

    Nekem crash eddig egy se volt. De mondjuk 32giga ram, meg 1080ti 11giga rammal van, lehet azért stabilabb mert nem fut ki belőle, vagy mert ez nem steam-es verzió nem tudom.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.08.19. 20:32:20
  • Deviome
    #292
    Akadjatok már le arról az armor-ról. Very hardon pusztúlsz-gurúlsz van még abban is.
    Annyira rá vagytok görcsölve. Én vittem a fő szálat és tök randbomban megtaláltam a maradék 3-t is. Még a Napváros ostroma előtt abban rohangáltam úgy, hogy egy rohadt videót nem néztem meg. -.-"


    Kijött a 1.02-es patch és elvileg már javítva vannak a random crash-ek. 1 hete el sem indítottam mert annyira felbaszott már.
    Very hardon rohadtul nem volt funn az utolsó csata. Keltem feküdtem mert az a nagy robot olyan erős volt, hogy csak na. ( tipp: ne is próbáljátok lelőni róla a komponenseket. Nem fog menni. Én a felső nagy ágyúba belelőttem vagy 20 sebző nyilat és ugyan úgy ott volt. Túl kell hevíteni és a fontos komponenseket lőni. A többi annyit ér mint halottnak a csók. ) És kicrashelt vagy 3x.
    De meglett veryhardon. Elindítottam egyből NG+ Ultra hardon és jegeltem is egyből. Vártam rá, hogy kijavítsák a crasht. Na de hétvégén megint nem lesz alvás. xD Jöhet a totális fűszálról fűszálra nézés. :D
  • Sunrider924
    #291
    Az Ancient Armor sidequest lvl 25os ajanlas.
  • hawkie22
    #290
    De az tény, hogy mount nélkül nem enged fel a hegyre. :) Meg lehet egyébként szerezni alacsonyabb szinten is a páncélt vagy kell azért a lvl30+?

    Most jutottam át Daytower-be, azért az odavezetö út nem volt semmi, amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ott volt 3 Watcher meg 5 vagy Sawtooth, majd beesett még melléjük 3 bandita is. :) Átállítottam egy Sawtooth-t, ö kinyírta a Watchereket meg egy másik Sawtooth-t, utána jött a következö átállítás, az uccsó ST-vel meg simán végeztem, miután kinyírta a banditákat.

    Baromi élvezetes volt. Imádom a játékot, bár ebben nagy része van annak is, hogy jómagam is íjász vagyok. :)
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2020.08.19. 18:26:29
  • caps lock
    #289
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Engem is meglepett hogy mennyivel nehezebb, én is tegnap küzdöttem vele, bár én very hardon játszom, de még így esélytelennek éreztem magam. Aztán rájöttem hogy végig rosszul csináltam. Az volt a titka, hogy a sebezhető pontjait addig nem fedi fel amíg előbb tűzzel vagy elektromossággal meg nem puhítottam, ekkor megáll és felfedi a takarólemezkéit és akkor már lehetett sebezni. Be kell kapcsolni a fókuszt hogy lássuk hova kell lőni. De gyorsan kell csinálni mert visszacsúsztatja őket, szóval normál esetben szinte sebezhetetlen, nem lehet az armorját csak úgy lelőni róla mint a többinél. Tényleg egy halálhozó ahogy a neve is utal rá.
  • bunny
    #288
    Hehe, tényleg vissza lehet ugrálni a hegyen át, sima liba a powercell megszerzése :) Köcce a tippet!
  • bunny
    #287
    Pont ezt akartam én is kérdezni, most végeztem a Grave-Hoardon és elgondolkoztam, most akkor buktam a questet vagy mi :) Amúgy grave hoard, hát nem tudom, nekem vissza kellett állítani a nehézséget.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Előtte simán ledaráltam ugyanolyan robotot a toronyházba menet, lerobbantottam róla szinte mindent. De a romon belülit a végén hiába lőttem a rezonálós páncéltörővel, semmit se szedett le róla Normál módban. Easy-re vissza kellett rakni, de úgy meg túl sétagalopp volt.

    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.08.19. 14:32:18
  • hawkie22
    #286
    Köszi
  • caps lock
    #285
    Meridiánban, a térkép nyugati felén lévő városban, a sztori visz majd oda. Az egyik árusnál van, de készülj fel hogy nemcsak shard-al kell fizetni érte, kell hozzá egy ritka rókabőr, meg tíz fatty meat. Utóbbit nagy eséllyel dobnak a vaddisznók. Szóval vadászni kell. Power Cell-t én is kihagytam, de vissza lehet menni a sziklákon át, elég trükkös, itt a videó mit kell csinálni:

  • hawkie22
    #284
    Még egy kérdés: ha nem szereztem meg anno a Proving után a Power Cell-t az All-Mother barlangban, akkor már nincs is rá lehetöségem? Mivel az ajtót lezárták, miután Seeker lettem. Hozzáteszem, még csak 16-os vagyok.
  • hawkie22
    #283
    A Golden Travel Pack-et melyik árustól lehet megvenni? Mother's Crown-ban vagyok, de még egyik árus se ajánlotta fel.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2020.08.19. 12:29:13
  • Palinko
    #282
    Néha az essővel kombinálva jah, nem sokat látni gondolom hogy belerongyolj az ellenségbe
  • wedge31
    #281
    Nekem nagyon adja magát, mondjuk az általad felsorolt játékok, kivéve a TR , mind a kedvenceim többször is végigjátszottam öket.
    Mivel ez egy három éves játék engem semmi meglepetés nem ért a videok és vélemények után pontosan azt kaptam ami várható volt.

    Pont ezért nem vettem meg kojima legujabb agymenését se, néztem róla videókat olvastam róla beszámolokat és tudtam, hogy ez nekem nem kell, ez az elönye ha valami több hónapos vagy éves csúszással jenenik meg pc-re.
  • Maxtreme
    #280
    Az a baj hogy én is hasonlóan érzek. Nincs baj a játékkal, sőt. Látszik hogy iszonyatos meló van bent, mégis valamiért számomra is kezd nagyon kifulladni az egész. Semmiféle újdonságot nem hoz, amit már ne láttunk volna minimum 10x (tomb raider, assassins creed, farcry stb) más játékokban.
    A történet valóban érdekes, de kb 15-20 óra után már az sem igazán köt le. Valahogy nincs motivácio hogy újra elindítsam.
    Persze lehet velem van a baj, és csak én vártam tőle világmegváltást a beharangozó és a vélemények alapján.

    Most már azért végigviszem mert kíváncsi vagyok a történetre, de még1x nem állnék neki.

    Szerk: Aki viszont még sosem játszott hasonló játékkal sem (ismerősöm pl emiatt vett konzolt, előtte pc-n sem gamerkedett igazán) annak elhiszem hogy ez az "atyauristen".
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2020.08.18. 20:28:09
  • bunny
    #279
    Egyébként csak én érzem úgy, hogy túl sokszor van sötét?
  • Palinko
    #278
    Igazad van szerintem, de valamennyiben neki is, amint mondtam pár óra után én is hanyagoltam a mellékküldiket mert nem igazán tesznek hozzá de a főszálat butaság lenne kihagyni. Még nem végeztem mert más teendő közbejött de kíváncsian váram a folytatást.
  • caps lock
    #277
    Nekem meg épp az tetszik hogy nem rakták tele annyi időrabló küldetéssel. Az alapjátékban összesen 22 quest van + plusz a főszál is kb. ugyanennyi. Jó a balansz, így érződik hitelesnek. Nem akarnak rámsózni minden sarkon valami munkát, nem nekem kell mindenki ügyes-bajos dolgát megoldanom. Ami van, az nincs kiírva hirdetőtáblára, neked kell megtalálnod őket, rávesz arra hogy fedezd fel a játék gyönyörű tájait. Amíg nem jártál ott, a térképen nem jelenik meg. Másik dolog hogy ezek a kis mellékszálak szervesen illeszkednek a világba, bővítik/építik a lore-t. Nem csak úgy beletették őket hogy legyenek, jól felépített emberi drámákat kapunk, időnként humorizál is.
    Amúgy most vagyok 33-as szintű, már nem akad ellenfelem, de a harcok változatlanul izgalmasak. 42 óránál tartok, a főszálnak még csak a felénél, rengeteg a tennivaló, nem lehet unatkozni. Persze nem tökéletes játék, ha végeztem írok róla egy összefoglalót pro és kontra, de a sztori része pont hogy a pozitívumai közé tartozik.
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2020.08.18. 00:29:36
  • Sunrider924
    #276
    Meg se merem kerdezni hogy szerinted mi az alapotlet azok utan amit leirtal. Az az erzesem hogy nem olvastad a data logokat hanem pontosan azt csinaltad amit irtal, harcoltal a dinokkal meg open world-oztel csak hogy ez a jatek nem errol szol ez csak a fuszer, a fofogas a jatek tortenete ami annyira komolyan van osszerakva hogy (szerintem) mar mar a hard sci-fi kategoria. Es igen, ilyen nyomozos, lepesrol lepesre fejti vissza a jatekos a dolgot, de ha ez kimaradt nalad akkor megertem ha neked ures az egesz. Vagy csak egyszeruen a sci-fi nem a te mufajod. Van ilyen.
  • lonvard
    #275
    Heh, meguntam. Akartam szeretni, de sehogyse megy. Mer kurva magányos vagyok benne. Cseszettül érződik, hogy az egyetlen értelmes karaktert irányító lény az én vagyok, a többiek csak ott ácsorognak. Olyan érzésem van, mint a World of Warcraftban, hogy állnak az npc-k egy helyben, aztán néhány fölött van egy kérdőjel, hogy quest. Witcherhez képest olyan szinten kanyarban sincs, hogy még a kanyar előtti egyenesben sincs. A térkép is olyan 10 évvel elmaradott. Be vagyunk szorítva kanyonokba, közel vannak egymáshoz a települések, nem mondanám nagynak a térképet, és a néhány településen fejenként van 2-3 quest, szóval olyan üres az egész. A harcok tetszenek, grafikára szavam nincs, alapötlet kiváló, de hogy ilyen gyorsan beleuntam...ezt nem gondoltam volna.
  • PiszkosFred
    #274
    Szerintem semmi, jol csinaltad. Valoszinuleg beragadt egy cookie nalad es amiatt kezdte ott. Nalam - amikor a linkedre kattintottam - elolrol kezdte.
  • Sunrider924
    #273
    Koszi, esetleg otlet hogy nalam mi volt a gebasz? A masolasnal a copy video link opciot hasznaltam, nem pedig copy video link at current time-ot. Eddig mindig jo lett, nem ertem most mi a franc volt a baja...
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2020.08.16. 15:10:18
  • PiszkosFred
    #272
  • Sunrider924
    #271
    Basszus, valami altalam ismeretlen oknal fogva nem engedi a videot ugy linkelni hogy az elso pillanattol kezdve, akarmit csinalok, pedig nem ez az elso video link amit forumozoi karrierem soran hasznaltam. Bocsanat a benazasert ha tudja valaki akkor javitsa ki, az informativ tartalma miatt erdemes.
  • Sunrider924
    #270
    Sajnos csak most akadtam ra, de jobb keson mint...
    Horizon Zero Dawn Beginners Guide to Combat, Weapons, Elements, Tactics(Indepth Tutorial)
  • caps lock
    #269
    Nem. A sztori küldetések alatt lehet összeszedni őket. Összesen 5 darab van.
  • bazccka
    #268
    Power Cell-t lehet valahogy lootolni a dínókból?
  • caps lock
    #267
    Stormbird és Thunderjaw is megfeküdt végre, utóbbinak durván sok életereje van, a támadásai pedig egytől egyig instant kill ha eltalál. Miután tearblasterrel leszedtem róla az armort, még mindig alig sebeztem valamit, a legjobban az működött ha lepányváztam ropecasterrel aztán jéggel és tűzzel alaposan megszórtam. De a kedvencem az volt mikor a saját lerobbantott ágyújával lőttem rá az energiasugarakat. Stormbirdnál a legnagyobb nehézséget a célzás jelentette, mivel kontrollerrel játszom, az meg állandóan röpköd. A legjobb harcot viszont nem is ezek hanem a Rockbreaker nyújtotta, kb. egy órát izzasztottuk egymást, de minden pillanatát élveztem a harcnak, nem volt olyan frusztráló mint a fentiek, fair küzdelem volt.
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2020.08.16. 08:32:14
  • Sunrider924
    #266
    Azon kivul amit a megnevezese is sugall a reload speed-et is befolyasolja.
    Tud focused blast-ot, az alap modell nem tud.
    Corrupted lesz az szerintem es nem, nem lehet.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2020.08.15. 23:07:50
  • coolpet
    #265
    Kérdés: A Handling Coil mit csinál?
    A RedEye watcher miben más a normaltól?
    Az infected mobokat nem lehet overrideolni?
  • Voltan
    #264
    Kijött már a patch? Steamen nem jelzett semmit...
  • Sunrider924
    #263
    Lesz. Fireclaw miatt majdnem osszetortem a monitort, idiota voltam es valtottam egy olyan fegyverre, ami overcharge eseten sebzi a felhasznalojat is es kinyirtam magam vele, amikor a mobnak mar csak egy hajszalcsik hp-ja volt mar hatra...
  • caps lock
    #262
    Köszi, akkor inkább a végére hagyom. Kell a kihívás.
  • Sunrider924
    #261
    De hogy jot is mondjak rola, minden egyes kuldetes a kiegeszitoben tele van atvezetokkel, valaki panaszkodott hogy witcher 3 ota mar semmi sem ugyanaz, na akkor itt van a Frozen Wilds.
  • Sunrider924
    #260
    Miert ne tudnal? A kiegeszito amugy minden nehezsegi fokozaton jobb fegyvereket/upgradeket ad az alapjatekhoz kepest, ha tehat elobb kiporgeted a kiegeszitot akkor az alapjatek nevetsegesen konnyu lesz, szoval "csalsz", masreszt a nevesitett fegyverek municio koltsege iszonyatosan nagy, kimaxolt municios taskaval is, szoval, dontsd el te. De ja, visszaterhetsz mivel minden kuldi a kiegeszito torteneteben csak sidequest, nem lockol sehova...

    A kiegeszito amugy szerintem el van kalibralva nehezseg szempontjabol, mintha ugy lottek volna be a fejlesztok, hogy mindenki Shield Weaverrel szaladgal plusz a demonic elotag miatt a mobok hp-ja kurvara elszallt, legyen jo sok ideje a jatekosnak "kielvezni" a mokat. Az uj mobok meg egyszeruen csak el vannak baszva a telegrafalt tamadasaikkal amikhez iframezni kell...
    Szerintem.

    Very hardon csinaltam vegig en is, ng+ 2ik nekifutas.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2020.08.15. 12:23:15
  • caps lock
    #259
    Ha elkezdem a Frozen Wilds-ot vissza tudok térni az alapjátékba? Szereztem pár coilt a lándzsához, de csak a DLC-ben lehet feloldani a fejlesztést hozzá. Very hardon játszom és jól jönne minden plusz támogatás. Most már mindent ölök a Thunderjaw kivételével, egyszerre két Behemoth is megvolt, de vannak helyzetek mikor nagyon jól jönne egy erősebb meele attack.
  • Maxtreme
    #258
    gondolom a ps4->pc átfordításhoz írt programrészt kellett csak patchelni, ami gyanítom hogy nem 200gb :) Textúrákhoz stb nem kellett nyúlni.

    De ja. a mai világban ez valóban ritka mint a fehér hollló :D
  • wedge31
    #257
    Ilyenkor merül fel az emberben a kérdés ha ez csak ennyi akkor miért nem lehetett már az induláskor igy kiadni a játékot?
    Mondjuk nekem szerencsém volt már eddig is mert csak egy kifagyást kellett elviselnem.