91
Star Wars:Squadrons / SW Space Combat Game
  • TomStorm
    #9
    Bár ez akkor derül ki ha látjuk rendesen mozgásban a játékot(mire tervezték inkább)
  • TomStorm
    #8
    Nekem mostanában nagyon tetszenek az árkád cockpit játékok(ETS2,ATS,FS19..) és most egy SW ami kizárólag belső nézet hát eléggé elkezdett érdekelni:)

    Sim cockpit-et külön kezelem az más.
    Ennek viszont simán jól fog állni!!

    Csak azt nem tudom,hogy Warthog-al milyen lenne ez.Mivel multi ezért lehet kell az egér-bill kombó ha eredményes akarok lenni:(
  • TomStorm
    #7
    Ha meglesz csinálva rendesen cockpit azoknál is akkor nem gond ha fizetni kell érte.
  • lonvard
    #6
    Immersionilag biztosan jobb. Tehát amikor flották csapnak össze, akkor ne 10 vadászgép kerengjen körülöttük. A másik meg hogy a nagy hajók irányítása az egészen más játék lenne, szerintem nem lesz benne. Meg az bénább is lenne ám. Valami külső nézetes lövöldözés, olyanból már most van több is, és speciel engem egyik se kötött le. Ebben tetszik az árkád cockpit, biztos jó móka lesz, csak kellene még legalább 10-15 vadászgép, oldalanként.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.06.20. 15:04:39
  • Sippie
    #5
    star destroyer fizetős dlc 9,99 $, millenium falcon 12,99$ és így tovább... ismerve az EA-t.
  • hawkie22
    #4
    Nem hiszem, hogy 10v10 vagy 20v20 jobb lenne. Lásd Battlefront 2. Ott se volt annyira jó. Az 5v5 az jó gyors csatákat jelent, ha Dogfightot mész, ha meg Fleet Battle-t, akkor meg a három szakaszos játék lát el jó ideig feladattal. Szerintem a kezdetek után be fogják lassan vezetni, hogy nagyobb hajókat is lehet irányítani, illetve ugyebár van azért még jó pár másféle légijármü, az eddig látott 8 darabon kívül. Pl. B-Wing, Millenium Falcon, Jedi Starfighter, Kylo Ren hajója, a különféle TIE vadászok, amik szerintem majd késöbbi contentként be fognak jönni a játékba. Ekkora ziccert nem fognak kihagyni.
    Egyébként nekem is ég a bélem, hogy Csillagrombolót vezethessek/irányíthassak. :)
  • lonvard
    #3
    AZ 5vs5-öt mindenesetre nem értem. Kevéske. Bár az is igaz, hogy egyetlen játékos jobban tudja menedzselni a helyzetet, több múlik így az egyéni képességeken. Ami szuper, csak én meg nagy űrcsatában szeretnék részt venni, ha már...
  • hawkie22
    #2
    Gyerekek, ez valami nagyon baba lesz. :) Már a Battlefrontokban is csak Starfighter módban játszottam, ez meg csak légicsatákra összpontosít, hát odáig vagyok meg vissza. Amíg megjelenik, addig beszerzek egy Acer Predator Helios 700-at VR-szemüveggel, aztán októberben csapatás lesz. :)
  • TomStorm
    #1
    Bemutatkozott az új SW game ami az űrcsatákra összpontosít!
    Inkább a Multira hegyezték ki de lesz egyszemélyes kampány is mind kettő oldallal.

    Crossplay ill.VR támogatást is kapott.
    Megjelenés:2020 október 2(PC,PS,Xbox)

    Bemutató videó:


    Gameplay videó:

    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2020.06.19. 16:22:26