91
Star Wars:Squadrons / SW Space Combat Game
  • bunny
    #91
    Simán.
  • Califa
    #90
    VR szemüveget valaki össze tudta hangolni a játékkal?
  • Marcinko
    #89
    Ingyenes az EPIC-en !
  • Califa
    #88
    AJJAJJ
  • Califa
    #87
    Mennyire aktív a közösség még ?
  • hawkie22
    #86
    Akkor ez nem a te játékod lesz, mivel a két kampány tényleg nagyon rövidke, nekem talán 2, max. 3 óráig tartott és kész is volt. Viszont a multi nagy móka tud lenni. Játszanék még vele, csak hát WoW Shadowlands meg AC Valhalla bekavart. :)
  • Papa01 #85
    Ezzel így vagyok én is, ez esetben a multi hidegen hagy. :)
  • MerlinW
    #84
    Igen, de van két rövidke kampány (rebel és emipre oldalon), ami eddig tök hangulatos. Én is csak emiatt vettem, nem érdekel a multi.
  • Papa01 #83
    Pusztán kíváncsiság... :) Akkor ez inkább a multira van kihegyezve?
  • MerlinW
    #82
    Hogy az én gépemen hogy fut az nem hiszem hogy sokat számít neked :) 1440p, Ultra, 240fps. Szerintem minden gépen jól fut, nem igazán van benne semmi ami enné az erőforrást. Egyszerű scriptelt űrharc, némi interaktív mozival. Hangulatos cucc, kicsi single kampánnyal és a szokásos EA online megoldásokkal.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.12.22. 21:24:35
  • hawkie22
    #81
    Még talán jobb is, mert nem kap el minden kanyarban és fordulóban a hányinger. :)
  • Papa01 #80
    És hogy tetszik? Hogy fut a gépeden?
  • MerlinW
    #79
    Ráadásul Epic is Originen keresztül tolja :) Egyébként én is ma vettem meg.
  • Papa01 #78
    Köszi! :) Lehet megveszem Epicen... ott a kupon sokat nyom a latban.. kár, hogy Steam-en nincs ilyen. :(
  • MerlinW
    #77
    Teljesen.
  • Papa01 #76
    Sziasztok!
    Mennyire játszható a játék VR nélkül?
  • Zsoltee_a_bator
    #75
    Sikerult valakinek sikerrel hasznalnia a Tie Defendert? Interceptor-class junkie vagyok es ahhoz kepest egy traktor :)

    Legutobb valaki tobbszor is elkapta az A-wingemet (amivel ritkan kapok ki) vele meg kozelharcban is, trukkosen boostolgatva.. ezek szerint nem lehetetlen.
  • Zsoltee_a_bator
    #74
    H4x0r!
  • MerlinW
    #73
    Néha...kipucoltam :)
  • Caliph
    #72
    Hát az Y-wingre én mindig is bombázóként tekintettem,torpedók,ion ágyú stb. B -wing inkább heavy assault,és emlékeim szerint blokádtörőként tervezték,nagyobb hajók ellen
    nyilván sok függ a felszereléstől,hogy mit aggatak rá,torpedó vagy rakéta stb
    de itt nyílván kellett egy erős lázadó hajó a birodalmi defender ellen,mert az az über :D
    aztán a játék és balansz miatt igy alakult,meg ezek az ismertebb hajók...

    persze van még egy rakás szörnyszülött ami kevésbé ismert(T wing,e wing),de a híres hajók közül kb mind bent van már a játékban,a Phantomot kivéve :D
  • Zsoltee_a_bator
    #70
    Lehet, hogy rosszul emlekszem, de mintha a b-wing gyorsabb is lett volna az y-nal.. sosem akartam visszaulni y-ba, ha volt b. Ha lassabb (es erosebb), akkor jol illik majd a felhozatalba.

    Az interceptor a defender kapcsan kerult oda. A defender kb mindenben ubereli az interceptort (sebesseg, gyorsulas, tuzero, hull kicsit gyengebb, de van pajzs), azert vagyok bizonytalan vele, hogy illik a kepbe kompetitiv szempontbol. Valahol csak bele kell rontani.
  • Caliph
    #68
    kéne még egy Tie Phantom is,hogy láthatatlanul puffogtasson az ember :D
  • MerlinW
    #67
    Hát, B-wing alapvetően bombázó hajó, míg Y-wing egy hibrid vadász-bombázó. Előbbi lassú nehézpáncélos, míg Y gyors berepülő, gyengébb védelemmel. Interceptor meg gyors vadász - elfogó hajó, nem is értem hogy kerül a listádba :) A B/Y-wing birodalmi alternatívája a Tie bomber.

    (A fentieket úgy írom, hogy sosem játszottam a játékkal, csupán az SW univerzummal kapcsolatos ismereteim alapján rizsázok:) )
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.11.19. 14:52:03
  • Zsoltee_a_bator
    #66
    Szuper hir!

    A bwing/defender fura valasztas.. Ki fog y-winget vagy tie interceptort hasznalni ezek mellett? Valahogy nerfelni kell majd az ujakat.. A szimmetria is borul a ket oldal kozott - mar amennyi volt - de ez valoszinuleg jo dolog.
  • Beni521
    #65
    Jon a B Wing es a TIE Defender (ingyen) Ugy nez ki sikerult gazdasagos mennyiseget eladni a jatekbol :)
    Utoljára szerkesztette: Beni521, 2020.11.19. 10:48:07
  • bunny
    #64
    Jött frissítés, nekem javított a VR stabilitáson, meg kaptunk ajcsit is.
    Visszatérve az irányításra nem csak a tolóerő, meg az energiaelosztás a gond, azt vettem észre, hogy valamiért a kontroller joyt ha folyamatosan elhúzva tartom belassul a forgás, ha felengedem és újra húzom megint gyors. Ez szerintem valami bug lesz pedig.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.11.05. 00:04:07
  • Zsoltee_a_bator
    #63
    Kontrollerrel sem veszes, a hang segit erezni, hol a toloero, ha nincs ido odanezni.

    Vr-hez talan jobb, mint egy joy.
  • bunny
    #62
    Köszönöm, akkor valószínűleg csak azt hittem, ugyanaz a tolóerő beállítás. Asszem csak fel kell konfigurálni a hotast, mert a controllerrel nagyon nem érzem ezeket a beállításokat. Szerencsére van itthon egy TM hotas warthog, csak nem volt kedvem fél órát konfigurálgatni :)
  • Zsoltee_a_bator
    #61
    Feature.

    Ha kicsi gazt adsz, nem fordul jol, ha sokat, akkor sem. Ha fel toloeron vagy, akkor fordul a legjobban.

    Ez csak a toloero, a masik az energiakiosztas. Ha tobb energiat adsz a hajtasra (a kek/kontrolleren bal gomb), akkor meg tovabb javul a manoverezes.

    Igazabol ez adja meg a komplexitast a jateknak, egyfolytaban kapcsolgatni kell az energiakiosztast meg a toloerot, attol fuggoen mit csinalsz. (attack es shield overcharge) Nagyon nagy kulonbseget tesz, koroket futhatsz azok korul, akik nem csinaljak.
  • bunny
    #60
    Adtam neki másodszorra is esélyt az epic-es akcióban kuponnal. Mivel a joy kiosztás kusza, gondoltam ez a játék is kontrollerre lett fejleszve, úgyhogy elő az xbox360 PC-s kontrollert. Alapvetően igazam lett, tényleg erre van kitalálva az alap kiosztás, úgyhogy elkezdtem játszani a birodalmi oldalon. Ami gondom van az irányítással, hogy időnként egész jól fordul, máskor viszont a le-fel irányba alig, ez főleg akkor jön elő amikor belockolok egy xwinget pl és megpróbálom követni. Máskor viszont "emelkedik-süllyed" szépen. Ez most valami bug vagy feature? Sebesség szerintem azonos mindkét esetben.
  • Califa
    #59
    ingyenes DLC hogyan érhető el ? Mandalorian kozmetikára gondolok.
  • hawkie22
    #58
    Valahogy így vagyok vele én is. Most hanyagoltam egy darabig, az elmúlt 1,5-2 hétben nem sokszor nyúltam hozzá, tényleg hiányzik pár plusz térkép és játékmód.
  • Zsoltee_a_bator
    #57
    Volt idom picit jatszani vele.

    A kampany eleg gyenge. Arra jo, hogy meglegyenek a vezetesi alapok, de koszonoviszonyban sincs a regiekkel. Nem sok komplexitas es eleg dedos a tortenet is. De ez nem lenyeg.

    A gep vezetese sokkal valtozatosabb lett es jok a customizationok is. Sajnos sok autoaim van, gondolom konnyites a casual jatekosoknak.

    A tartalom nem tul sok.. azt kene felpumpalni, hogy hosszabb tavon is eletkepes legyen. Az alapok jok lennenek es ahhoz kepest, amennyit beleoltek, minimalis erofeszites lenne par uj multi jatekmod meg mission.
  • MarkBlade
    #56
    ..nem erősebb. Csak könnyebben járható az út..
  • Zsoltee_a_bator
    #55
    A sotet oldal erosebb
  • hawkie22
    #54
    Szerintetek is erösebbek a birodalmi gépek vagy csak nekem tünik úgy? Ma játszottam jó pár Dogfight-ot, ebböl az elsö kettöben az Új Köztársasággal mentem, mindkettö bukó, majd váltottam Birodalomra, ott is TIE Interceptor-ra. Na onnantól nem volt megállás, 4 nyert meccs zsinórban, ebböl 3-ban 1., az utolsóban pedig 2. helyen végeztem.
  • hawkie22
    #53
    Kipróbáltam a Fleet Battles-t, hát ég és föld közte és a Dogfight között a különbség. A light cruiser-ek meg a csillagromboló pillanatok alatt lekap, pillanatok alatt változnak az eröviszonyok... ezt még szoknom kell. :)
  • Zsoltee_a_bator
    #52
    En kontrollerrel probalkozom.. az egerhez kepest bena vagyok vele szerintem, de lehet, hogy majd kialakul :) a deadzone beallitason sok mulik, ki kell centizni minimalisra.
  • hawkie22
    #51
    Simán, ezért kérdeztem. Nekem a mostani beállítási és management-lehetöség böven elegendö. Most mentem egy Dogfight-ot, 30-6-ra nyertünk, ebböl 11 kill az enyém volt, 6 assist és egyszer se löttek le. És egyelöre csak egérrel játszom, a joystick még nem jött meg. :)
  • Zsoltee_a_bator
    #50
    Megneztem a listat, kb a harmadat lehetne kukazni ezekbol. A feleben mar nem lennek biztos, hogy lehetne a hatekonysag rovasara nelkul.