504
banner
  • N3mus
    #344
    Nálam is kb így néz igaz én a szabit cyberpunk miatt vettem ki de valhalla lett belőle :D xD ( nah jó én csak 80 óránál járok )
  • Evoluti0N
    #343
    Látom, h a challengek közül van olyan, h bosszuljam meg 10 másik játékos halálát. 100 óra után se nem láttam még sehol semmi olyan ikont vagy bármit, ami halott játékosra utalna. Mit nem látok? :D
  • MerlinW
    #342
    Szabin voltam, járvány van, így jött ki :) Egyébként általában max 5 órát alszom lassan 10 éve :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.11.30. 20:43:51
  • Shep
    #341
    Napi majdnem 7 óra játék, aludni azért szoktál?
  • MerlinW
    #340
    Jóvót ez. Sztori, írás, karakterek és kreativitás tekintetében talán a legjobb rész az Ezio trilógia óta.


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.11.30. 17:54:38
  • Evoluti0N
    #339
    Tudom, h ez 8 napos kérdés , de most voltam ott és pont elég volt az ingot minden cuccra ott.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2020.11.29. 20:20:58
  • MerlinW
    #338
    "Turn around, walk away and keep your insides inside" - Eivor
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.11.29. 20:17:13
  • Evoluti0N
    #337
    Furcsa. Mindenesetre mióta shortcuttal indítom, azóta 0 crash volt. Abban nem vok biztos, h melyiket indítja a shortcut, mivel csak az Ubisoft Connectből csináltam egy "create a shortcut"-ot.
  • MerlinW
    #336
    Nem mindig, de a legtöbbször. Dodge-olj :)
  • Kandurex
    #335
    Kérdés srácok, ha blokkol az ellen mindig kivédhetetlen támadás jön? Itt, legnehezebb szinten, ez elég necces.
  • Voltan
    #334
    Két indító exe van. A sima Ac exe, meg van egy AC plus exe. Fasztuggyamér.
    De ha a "plus"-t használod, akkor mintha jobban is menne, és nekem még nem kresselt.
  • hawkie22
    #333
    Egy kérdés: kinyírtam 6 tagot a Szövetségböl, begyüjtöttem 6 kódexlapot, de nem tudom leadni öket az arab csávónál a faluban, mind a két lehetöség szürke. Ez így van jól vagy hiba van a gépezetben?
  • Evoluti0N
    #332
    Valaki azt ajánlotta, h indítsam a játékot desktop shortcuttal és ne Uplayből, akarom mondani Ubisoft Connectből és nem tudom, h csak szerencsém volt-e, meg miért számítana bármit is, h hol indítom, de így nem volt crash.
  • Piko888
    #331
    Nekem ma volt az első crash, betöltöttem a mentést és kidobott, 30 óra alatt 1 crash nem rossz arány
  • Evoluti0N
    #330
    Nekem a 90 óra alatt crashelt kb. úgy 10x. Ebből 3 alkalommal ma. Hang.
  • hawkie22
    #329
    Milyen gondok? Nekem eddig megjelenés óta 1x crashelt, azóta semmi. Holnap leülök játszani a patch után, meglátjuk, milyen lesz.
  • Evoluti0N
    #328
    A ma kijött patch után már 3x crashelt a játék...

    Szerk: Mások is panaszkodnak Redditen, akik PC-n játsszák, h a mostani patch után sokkal gyakrabban crashel.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2020.11.26. 20:26:29
  • MerlinW
    #327
    Hangbeállításokban nincs bekapcsolva a karakter hang boost?
  • Evoluti0N
    #326
    Más: Imádom a mellékküldiket, meg amikor utalás van vmi másra bennük. Tegnap volt egy olyan, ami full Micimackó volt, ma meg egy Keith nevű fickónak kellett segíteni, aki utána egy "Smack the Bishop" nevű számot énekelt. :D
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2020.11.26. 19:32:24
  • Evoluti0N
    #325
    Sajnos elég fos a játékban a hangkeverés és nem lehet sokat kezdeni vele. Mások is panaszkodtak rá már több helyen. Valaki írt róla egy egész hosszú leírást Redditen és megemlítette, h valami ótvar bitrátájú hanggal dolgozik a játék, de egyéb gondok is vannak bőven.
  • Kheledlire
    #324
    Sziasztok!

    Olyan gondom lenne, hogy a hangot egyszerűen nem tudom normálisan beállítani, minden rendben zajlik addig, amig a karakterem meg nem szólal. Míg a többiek normál hangnemben beszélgetnek, addig a Eivor ordít minden beszélgetésnél. Ezt hogyan tudnám beállítani? Volt valakinek ilyen gondja? Köszi előre is
  • MerlinW
    #323
    Raven skillek segítenek harc közben gyógyulni, dodge-olni stb. Arra haladj az elején.
  • MerlinW
    #322
    Annyi pontom van, hogy 20 híján kimaxoltam a fát :)
  • hawkie22
    #321
    Akkor én valamit nagyon rosszul csinálok, én PL87-en vagyok most, de a 90-es szintü Zealot-okba általában már belehalok, mondjuk a többi harc az tényleg elég könnyü, igaz, csak Hard-on megyek.
  • Daermon
    #320
    Annyira nem kell túl gondolni. Nagyon béna lett a “skill fa”, nagyvonalakban a csapásirány az = közelharc az Bear, íjászat a Wolf, az assa meg a Raven. De annyi pontod lesz így is mint a dög, uhyhogy jut majd mindenhova.
  • Kandurex
    #319
    Az első pár órába is pusztul-gurul minden, pedig a legdurvább szinten tolom. Max. annyi, hogy gyorsabban halok.
  • MerlinW
    #318
    Ennyi :) Egyébként sem nehéz ez a rész sem, hamar isten leszel :)
  • Kandurex
    #317
    Ha neked homály, akkor én mit szóljak?

    Nagyobb = Jobb (azt lesz ami lesz)
  • MerlinW
    #316
    Igen, nem és nem tudni :) De ha az attack ~140 akkor a 2x2,4 az kb 4%. A crit chance-nek százaléknak kellene lennie, de szerintem nem az, mert túl magasak a számok (90-110 között van nekem), és érzésre olyan 20-30%-ban crit-elek. Nem tiszta hogy van számolva. Crit damage sem egyértelmű, hogy egész szám-e vagy százalék, mert lehet 100% attack + 40 attack, meg lehet 140% is.

    Ezen a téren lusták voltak a fejlesztők, ahogy a tök értelmetlen rövidítések is azok az itemeknél. (Hd shot, Atk, stb, mikor tök jól kiférne kiírva minden)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.11.25. 22:40:43
  • Kandurex
    #315
    Szóval ezek %-os értékek? Úgy jobb egy fokkal.
  • MerlinW
    #314
    A minmaxolás amolyan szerepjáték kifejezés, ami a max gear finomhangolását jelenti. Lényeg hogy Valhalla - ha megnézed a skillfát - kis számokkal dolgozik, így az a 2x +2.4 attack az 2 skillpontnak felel meg. Mateknyelven +4% sebzésnek. Ami alapvetően jó érték.

    Egyébként lecseréltem őket 3.3-as crit chance-re, így a két fegyverem ad +10% crit-et, illetve találtam árusnál +8 crit damage-et.
    Critical-ra viszont csak akkor érdemes fókuszálni, ha a skillfán minden offenzív és crit pont meg van vásárolva. Amíg nincs addig az attack többet ér.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.11.25. 22:32:03
  • MerlinW
    #313
    Zealot-ok, order tagok dobják elsősorban, de 4-5-ös szintű Ravensthorpe után az árusoktól is tudsz venni.
  • MerlinW
    #312
    "Mindig azt hittem, a hó az istenek könnye, bűneink által megfagyasztva" - Grigorii

    Ez szép volt :D
  • Kandurex
    #311
    Hogy min, maxolnak?
  • hawkie22
    #310
    Mikortól jönnek ezek a szögletes rúnák? Most járok ott, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Burgred királyt leváltottuk.
  • MerlinW
    #309
    Feast a lakoma. A házak a lakomát boostolják, a lakoma pedig morált boostol neked.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.11.25. 19:51:55
  • MerlinW
    #308
    A runák csak minmax-olnak, egyiknek sincs magas értéke. A szögletes rúna ami menő :)
  • Evoluti0N
    #307
    Áh, ok. :D Várj a buff neve feast boost, de a bejátszás után kiírja, h morale boost.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2020.11.25. 19:36:56
  • Daermon
    #306
    Az a buff neve amit a lakoma miatt kapsz :D
  • Kandurex
    #305
    2.4 attack? Az jó? Mintha a fegyveren 128 lenne....most mi?