504
banner
  • alma2
    #384
    huh, szerintem nem en vagyok az aki nem ezen a vilagon el, lathatoan a ubisoft, meg a volt alkalmazottai :)
    egy szaros suzukihoz kapsz ket eves garanciat, ha barhol lerobbansz europaban, mar uton is a csere auto, kapsz egy telefonszamot ejjel nappal van valaki a vonal vegen aki segit a folyamatban. Ha varnod kell egy kicsit, akkor meg fizetik a szallasod. Ezek utan szerinted egy 100 millas autohoz mi jar aranyaiban? Meg luxuskurvat is kuldenek a csereautohoz. De maradva a konkret peldanal, bar mar nem volt dolgom az internet szolgaltatommal, ami szinten "luxus", de maradjunk mondjuk a tevenel par eve, de amikor 2 eve elment a net siman tudtam ELO szemellyel beszelni hetvegen ejjel. Aki vagy tud segiteni, vagy, nem.
    Arrol nem beszelve, hogy volt mar 4 munkanap azota, de teged idezve "aktivacios problemam" volt. Vagyis z ubisoft+ dekativaltak nekem hibasan, (a penzem meg addig is hasznaljak, mert vissza nem kaptam) vagyis hetvegen is vehetnek a faradtsagot az ugyfeluk problemaja megoldasahoz.
    Miert is vitatkoznek, ugyanazt mondjuk egy szanalmas fos a ubisoft supportja, ahol a vevo, akinek a penzebol zabaljak a bejglit, nem szamit.
    ui: es itt meg a klasszikus eloresorolas sincs igazabol, mert nincs kulonbseg a vevok kozott, ha a termeket nezzuk, vagyis nem tudok venni 100 millas jatekot, meg 1 millasat, es ezert az elobbinek jobban kinyaljuk a segget.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2021.01.01. 17:25:06
  • MerlinW
    #383
    Lépj ki kérlek az álomvilágodból :) A videójáték luxus és nem szükséges az élethez. Gondolod, hogy a 100 millió forintos luxusautódat el tudod vinni szervizbe ünnepnapokon? Nem. Pékség, éjjelnappali és a hatóságok működnek csak. Sőt, mindenhol a törvény tiltja a munkaszüneti napokon az alkalmazottak foglalkoztatását. A magánvállalkozók más téma, ők meg azt csinálnak amit akarnak.

    Egyébként a két ünnep között van support, de limitált létszámmal és csak az igazán fontos dolgokkal foglalkoznak (szerverleállások, aktivációs problémák stb). Ha egyéni problémád van akkor Twitter-en van legnagyobb esélyed, talán éppen valaki nagyon ráér és van kedve foglalkozni veled. Addig meg játssz mással.

    Vitatkoznod ebben az esetben felesleges, mert 2 évig dolgoztam az Ubinak, tudom hogy működnek.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.01.01. 15:44:14
  • alma2
    #382
    Te hol lesz? Vettem egy szolgaltatast, amiert fizettem, mar csak hasznalni nem tudom, de meg elerni sem tudom a szolgaltatot. Olyan gusztustalan modon ossze-vissza atirogattak sajat support oldalukat, hogy mindig eliranyit arra az egyetlen lehetosegre, hogy csak irjak egy ticketet, hiaba kattingatsz mas menure...
    Mint, ahogy ha nem megy az internet, telefon, tv stb dolog, pont ugyanugy 24 oraban kellene supportot adniuk. Milyen parasztlazadas lennne itt, ha nem menne a neted egy hetig, ugy, hogy meg jelezni sem tudod. A ubisoft,(ami vilag minden pontjan jelen van) meg a magyar ugyfelszolgalatot is megszuntette a coronavirusra hivatkozva, ami szinten vicc es kamu. Az angol nyelvu meg gyakorlatilag nem letezik, mert szerinted epp bejglit zabalnak...
    Arrol nem beszelve, hogy nem az ugyfelet buntetem a sajat benazasuk miatt, vagyis elfogadta a penzem, levonta, engedett jatszani, majd kirantja alolam a talajt. Ha problema van reszukrol, akkor keressenek meg, jelezzek, nem kirantom az ugyfel alol a szolgaltatast, amit mar kifizetett.


    Utoljára szerkesztette: alma2, 2021.01.01. 15:05:38
  • hunbalee
    #381
    Assassin’s Creed Valhalla – Jön a transmog-rendszer
  • Rita79
    #380
    Háááát... annak ellenére, hogy egyébként érthető lenne a karácsonyi indok, de itt kőkemény kapitalizmus van. Nem gondolnám, hogy a felhasználói szerződésbe beírták volna az ünnepes kifogási dolgiakat. Ha meg nem, akkor sorry, de legyenek kész 7/24.
  • MerlinW
    #379
    Ja a köcsögök a családjaikkal karácsonyoznak meg pihennek. A szemetek.
  • Monster076
    #378
    Ez egyébként nagy valószínűséggel a Yule Fest-hez köthető bug. Én ma megittam egy italt, amitől Asgardba kerültem, ott nem jelentkezett ez a piás hatás.
  • alma2
    #377
    5 napja aktivaltam az uplay+ t. A penzt levonta jatszottam egy orat es kidobott a jatek, hogy payment failed. 5 tetves napja nem reagal a ubisoft, chat nem letezik, csak ticketeket lehet irni ugye, amibol irtam kettot, de semmi,
    Aztan csodalkoznak, ha warezolnak az emberek.
  • NB2
    #376
    Xboxon tolom és nálam is így van:)
    Viszont engem továbbra is idegesít, hogy egy olyan helyre, ahol 50-es szinttel be lehet menni, miért fogad egy 160-as legendary állat??? Ezek az Ubi eddig kínosan ügyelt!
  • Rita79
    #375
    Nem az, a Söröket már rég kipihente nálam, mondom már régóta nem szlapáltattam meg őt. Szerintem ez bug. Van egyébként bugból elég sok a játékban. Beszorul nem egyszer valahova, ahonnan nem bír kijönni, stb. Verifikáltam a fájlokat, az sem segít, továbbra is részegen kezd.
  • Monster076
    #374
    Nem volt patch. Szerintem sok volt Eivornak a Yule Fest-en a sör
  • Evoluti0N
    #373
    Volt valami új patch 2 napja?
  • Monster076
    #372
    2 napja ezt csinálja nekem is.
  • Evoluti0N
    #371
    Ilyen nálam szerencsére nem volt. :D
  • Rita79
    #370
    Másnál is előfordult, hogy játék állás visszatöltéskor beb@szva kezd Eivor? Értsd: Akár hányszor elkezdek játszani, folytatván az előző napi állást, a hős részegen kezd. PEdig nem volt alkoholizálás előtte. Ilyenkor mindig kell 1-2 perc, amíg elmúlik a dülöngélés és homály. :(
    Utoljára szerkesztette: Rita79, 2020.12.30. 18:27:22
  • MerlinW
    #369
    50 szinttel feletted piros, 0 szürke, -50 szintnél zöld. Ezek vannak hatással az ellenfél sebzésére/hp-jára is.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.12.30. 15:53:14
  • MerlinW
    #368
    Jaa én 90% környékén megvettem a store-ból a térképet. Feldobott még vagy 20 cumót :)
  • Evoluti0N
    #367
    Nem. Nem fejlődnek veled együtt. Habár azt vettem észre, h valóban könnyebben megölöd a kisebb szintű elleneket, de inkább arra van nagyobb hatással a szintkülönbség, h mekkorát sebeznek az ellenségek rád és kevésbé fordítva.
  • hunbalee
    #366
    Patch Will Improve Valhalla's Visuals on PC, PS5 and Xbox Series X/S
  • lammaer
    #365
    EGy gyors kérdés: ebben a részben is veünk együtt szinteződik fel a világ mint az Odyssey-ben?
    (azt akkor uninstalláltam amikor level 15 környékéén kiszúrtam hogy amikor szintet léptem a látóteremben lévő összes NPC is ugrott egyet fölfele...)
  • NB2
    #364
    Azok a kis kincsesládák, amik valahogy nem igazán bukkannak mindig fel! Pl Rygjafylke minden magas pontját megmásztam, mégis egyszercsak felbukkant 3 láda, a tengerpart mellett. De ugyanígy jártam most Angliában is, hogy általam már rég felfedezett területen még ott van 2 láda. Fura, mert ha nem zoomolsz rá teljesen a map-re, akkor nem is mutatja. Én hülye ráadásul Norvégiában folyton úsztam, totál véletlenül vettem észre, hogy oda is lehet hívni a hajót :) Én ilyenre nem emlékeztem, hogy ezt megmutatta az elején. Ami még nem tetszett, hogy Anglia 20-es területén, szembe jött velem egy 90-es "zigóta". Erre azért kínosan ügyelt mindig az AC, hogy ilyen durva eltérések ne legyenek.
    De amúgy rájöttem már, hogy jó AC szokás szerint felesleges előre kolbászolni, a fő szállal kell haladni és közben az egyebekkel foglalkozni, mert rohadt idegesítő ugyanoda visszamenni és ugyanúgy kardozgatni az ellenséggel. Bár így is volt az elején, hogy az apátságot leraidoltam mert kellett a nyersanyag az építkezéshez, majd utána a főküldetés odament vissza. GRRRRRRRRRRRRRRRRRR!
    Nekem egyenlőre még tetszik, az állandóan havas Norvégiától hülyét kaptam, jó, hogy átjöttem a változatosabb "Angliába".
  • MerlinW
    #363
    Fura az a 93% mert én 95-ön vagyok és még van anyag bőven a térképen. A kis kincsesládák is beleszámítanak ám.

    Thor armor, kalapács is megvan? Odin lándzsája? Swordfish kardot akkor kapod meg, ha megcsinálod a halászós feladatokat. Ahogy a fejszét is az állatosokért.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.12.10. 02:40:31
  • Evoluti0N
    #362
    Végigvittem a játékot és 93%-on van. Nem tudom, h mit nem csináltam meg, h meglegyen a 100%. Megcsináltam az összes gyorsutazás pontot, mysteryt, artifactot, wealth-et minden területen, az összes kockajátékot megnyertem, végigcsináltam az Ordert, megszereztem a tábláknak köszönhetően az , még
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Alfred "irodáját" is meglátogattam és elolvastam a leveleket, miután odaadta a kulcsot.

    Vagy a challengeket is beleszámíthatja? Abból a sword fish nincs meg, de ahogy láttam, senkinek se. Valszeg DLC-s vmi lesz. Valamint a halott játékosok megbosszulása nem teljesíthető.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2020.12.09. 21:13:07
  • MerlinW
    #361
    Jaja rengeteg meme van a mellékküldikben és levelekben :)
  • Evoluti0N
    #360
    Most csináltam egy olyan mellékküldit, amiben valaki a birkája után kiabált, ami elfutott, kiabálva utána, h "Jesus Christ, Fenton!". Van egy olyan érzésem, h nem véletlen. :D



    Imádom az ilyen küldiket. :D
  • Evoluti0N
    #359
    Az éjjel az egyikkel konkrétan egy órát szenvedtem. Utána inkább lefeküdtem aludni.
  • MerlinW
    #358
  • Evoluti0N
    #357
    Nem gondoltam, h ez lesz a játék azon része, amiből youtube videókat nézek, de így bőven megkönnyítettem a dolgomat. :D
  • hawkie22
    #356
    Nálam is ez van, szerintem az Immortals akasztott be, bár 10 órával megjelenés után is problémát okozzon, az érdekes.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2020.12.03. 10:05:14
  • drop
    #355
    nektek nem szorakozik a ubi alig tudok belogolni néha nem is enged
  • Evoluti0N
    #354
    Amikor először láttam videót a kőrakosgatásból, azt gondoltam, h egy egyszerű kis minijáték lesz. Amikor elkezdtem játszani a játékot és csináltam őket az elején, még akkor is. Most, hogy a nagyobb szintű területeken vagyok és ezek is nehezebbek már, azt hiszem, hogy minden idők egyik legutáltabb ha nem A legutáltabb minijátéka lett számomra.
  • MerlinW
    #353
  • Voltan
    #352
    No, nálam is elkeztett lefagyogatni. Jó kis peccs volt ez :D
  • Evoluti0N
    #351
    Én most csináltam meg Eurviscire-ben. Ufff. Fél óra szenvedés. Kikapcsolódó aktivitás a faszom.
  • MerlinW
    #350
    Azért is tartok 95%-nál, a délen levő magas szintű kőrakásokat 10 perc szerencsétlenkedés után otthagytam a *csába :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.12.01. 14:35:14
  • Evoluti0N
    #349
    Némelyik kőrakosgatás, holy fuck, próbára teszi a türelmemet.
  • Evoluti0N
    #348
    Redditen valaki írta, h talált egyet egész játék alatt. Más kettőt, de a többség senkit.
  • MerlinW
    #347
    Elvileg nincs a játékban, azt írták, kiveszik a challenge-et.
  • Árnyvadász
    #346
    Nekem megoldotta az otthoni munkavégzés, bár igazából csak az utazáson megspórolt időt kaptam meg plusszban. AC: Valhalla 36 óra és 30%-ot sem éri el a haladásom. (25%) Holnap után Fenyx, van pár indie címem, és még a Dark Souls III is vár rám, mert bár korábban sokat játsztottam vele, valahogy kedvet kaptam ismét. (Ultrawide fix-el meg még jobb.)

    Cyberpunk 2077 meg nem tudom. Engem nem vonz, de a magyar nyelv és talán az újdonságok miatt azért rá kéne nézni. De nem decemberben az tuti. Képtelenség határát súrolja már a meglévő mennyiség. 100+ órás dögökkel a hátamon. 2-3 hónapra levagyok kötve az biztos. Lehet több is lesz, mert napi szinten ez inkább munka.
  • Evoluti0N
    #345
    "szabit cyberpunk miatt vettem ki de valhalla lett belőle"

    ugyanez.