504
banner
  • Kancsalborz
    #424
    Ja, élőben szorozd meg ezt tízzel. Alapvetően nem vagyok oda ezekért a "folk metál" bandákért, de élőben qrva jók voltak azt el kell ismerni...
  • tom2004
    #423
    Tudnátok segíteni? Vannak kövekkel és acélrudakkal eltorlaszolt ajtók, bejáratok, ezeken egy piros szövetdarab. Hogyan lehet ezeketr beomlasztani, mögéjük bejutni? Ha Asgardra kerültem , onnan hogyan tudok viosszamenni Norvégiába vagy Angliába?
  • MerlinW
    #422
  • Hunor1
    #421


    illik a Valhalla viking hangulatához :)
  • NB2
    #420
    a párizsi küldi már a játékból is adta magát
  • Evoluti0N
    #419
    Nekem még az alapjátékot is meg kell majd vennem. Kicsit bánom már, h nem azt tettem alapból. Helyette előfizettem Ubisoft+-ra és úgy terveztem, h végig viszem egy hónap alatt. Aztán nem sikerült és kicsit több, mint 1 hónap lett és kénytelen voltam egy 2. hónapra is előfizetni. Most meg, ha akarom játszani a DLC-t, akkor megint elő kéne fizetnem. Hülyeség volt.
  • MerlinW
    #418
    Mint minden eddigi rész esetében (az AC3 óta) most is, a season pass 2 nagy kiegészítőt tartalmaz. A kiegészítők címei pedig az alapjáték megjelenése óta ismertek :)

    Nem tartozik a témához, csak elmerengtem, hogy repül az idő, Valhalla a 12. része a sorozatnak, valamint van még 12 spinoff, mint Liberation, Freedom Cry, Chronicles, stb.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.04.05. 22:33:51
  • Hunor1
    #417
    1 napos videó. Tényleg jön egy nagyobb DLC. Írorszg lesz a helyszín. látványos videó. ezt lehet meg is veszem :)
  • Hunor1
    #416
    igen. köszi. közben néztem más oldalakat is ahol ugyan ezt írták. kár, én élveztem ezt a raidolást, és a cuccok keresését.
  • MerlinW
    #415
    Ez csak egy ingyenes dlc volt, szerintem ennyi marad. Lesz még valami ingyen, jön majd a két nagy kiegészítő, aztán vége a supportnak, ahogy az Ubi-nál szokás. Esetleg betesznek valami ismétlődő event-et, mint Origins-ben a world boss-ok.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.04.04. 23:03:59
  • Hunor1
    #414
    köszi. nekem még lenne kedvem raidolni de nem tudom később is lesz-e még erre lehetőség? Úgy értem hogy ez a Vagn ad-e újabb térképeket vagy ennyi volt ?? ( a 3 térkép a st.george cuccokkal)
  • NB2
    #413
    ÉN is így jártam, hogy a hajó nem bírta el. Vissza a kezdőpontra, majd vissza a folyóra...és a ratingom megint 0. Nah ott már megfogalmazódott bennem, amit a 3. folyón csináltam, hogy én egyedül mentem mindenhova, a többiek csak koloncok voltak. Sőt a 3. folyónál már csak a katonai bázisokat és a monasteryket raboltam ki, mert ott volt a lényeg.
    De nem lett volna ezekkel semmi gond, ha teszem azt a városom fejlesztéséhez kellett volna a folyókon raidölni, de így a játék után (főleg ami a végére már baromi unalmas volt), nem volt nagy kedvem hozzá.
  • Hunor1
    #412
    igen ezekre én is rájöttem. ami hátráltatott az a hajó raktere volt. így volt olyan hogy hiába raidoltam pl. a katonai tábort, nem engedte már megnyitni a talált ládákat (és bennük esetleg a st.george cuccal) , mert kiírta hogy a hajóba már nem fér el több láda/rakomány! mehettem vissza... persze az első amit fejlesztettem a hajó rakterének bővítése . Mostanra már meglett minden cucc . tehát kimaxoltam azt a 3 folyót .
    Kérdezném hogy valyon mikor ad majd be újabb raidolni való szakaszokat a Jomsviking néger csávó? mert még most mindig azt a 3-at adja ( Severn,Dee, Exe folyók)
  • NB2
    #411
    persze ezt a raidos dolgot is elszúrták épp ezért én már a 3 folyónál már csak a katonai bázisokra és a monasterykbe mentem be
    ott lehetett teljesíteni a küldetéseket, a többi kis falucskák feleslegesek
  • Hunor1
    #410
    nem tudom. minden esetre ad egy feladatot ez is, és ez benne a jó! és ha megvan akkor felveheted, faszán néz ki. Bár szerintem a szent kard ami valóban faja lehet majd.
  • MerlinW
    #409
    Jah, ez egy amolyan "rougelike" divatvonalas cucc.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.04.03. 16:37:09
  • Hunor1
    #408
    egyébként nem rosz móka. a baj csak az hogyha meghalok akkor előről megy az egész szakasz. bár most éppen kidobott raid közben ááááhh! pedig már az egyik darabom meg is volt(a sisak) és éppen a másikért mentem (a pándél) ,de most előről kezdhetem...:((
  • MerlinW
    #407
    Nem, ez egy random generált, végtelen raid mód. Fejleszted amit lehet, aztán csak móka, semmi több.
  • Hunor1
    #406
    hali. csinálom ezeket a riverraidos küldetéseket (Saint George szettet kell megtalálni). azért nézegettem videókat róla, de én nem találtam meg minden darabot, főleg nem ott ahol a videóban is vannak. ezek szerint ezeket random dobja be a program? vagy a különböző peccsek/frissítések miatt máshová pakolgatják őket?
  • Hunor1
    #405
    szia. köszi. Sajnos az inventory menüben hiába viszem rá a kurzort nem ad opciót a "felvételre" . Bár igaz hogy még csak a Raven klán sisakom van, azt meg állítólag nem lehet láthatóvá tenni. talán majd ha szerzek-veszek másikat.
  • Evoluti0N
    #404
    Az inventoryban ki lehet választani minden öltözék részre, h látszon-e vagy sem. Nem emlékszem már pontosan, h melyik gomb, de írnia kéne az inventory menüben. Nem tudom már pontosan, h mit használtam a legelején, de kifejlesztettem azt a képességet, h egy kézben tudjak kétkezes fegyvert fogni és a játék nagy részében egy kétkezes bárddal az egyik, kétkezes karddal a másik kezemben, harcoltam. Az egy-egy lándzsa mindkét kézben szintén jó kombináció.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2021.03.23. 19:17:52
  • Hunor1
    #403
    Hali. Most értem el Angliába. egyelőre 2 sisakom van. a gondom az hogy ugyan használatban van de "láthatatlan" lehet valahogy választani hogy láthatóan rajtam legyen? Amúgy a kardokról mi a véleményetek? tudom hogy a vikikngek inkább baltával harcoltak , de nekem szimpibb a kard. köszi!
  • Hunor1
    #402
    Köszi.
  • Evoluti0N
    #401
    Igen, ez a standard sztorinak a része. Egyelőre egy fizetős sztori DLC jött ki hozzá (The Legend of Beowulf), valamint egy csomag, ami tartalmaz ruha szettet, fegyvert, valamint új dizájn elemeket a településedhez és a hajódhoz (Berserker Pack). A következő fizetős DLC Írországba fog elvinni minket és április 29-én fog megjelenni.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2021.03.21. 13:42:15
  • Hunor1
    #400
    HI. csak most töltöm a játékot. Láttam videót hogy el lehet hajózni Amerikába(Vinland) Remélem ez nem csak valami DLC-ben elérhető hanem a standardban is ?
  • Janny29
    #399
    Ja és második alkalommal már csak úgy adta be, hogy kivártam az időt és ki kellett lépni a menübe és vissza! De adta
  • Janny29
    #398
    Ha kell a trófea akkor ki kell várni sajnos! Én maximalista vagyok úgyhogy kivárom
  • Janny29
    #397
    Teszteltem! Tényleg beadja! Passz hogy miért és miért nem javítják!
  • Zsoltee_a_bator
    #396
    A gombas kuldetes vicces volt.. ez az utolso vadaszos quest? Petra eltunt, csak Wallace van azota a vadaszmuhelyben es vele nem lehet menni javorszarvassal beszelgetni..
  • Evoluti0N
    #395
    WTF. És akkor így tényleg megjelentek nálad halott játékosok? Mi ez már? :D Én elkönyveltem magamban, h kimaradt a fícsör, miután egész játék alatt nem találtam senkit. Meg ezzel a módszerrel miért működik? :D
  • Janny29
    #394
    Na közbe találtam egy topikot angol nyelven! Nem értek minden szót de a lényeg
    1 gyorsutazás East Anglia/Ruined Tower
    2 kicsit délkeletre a gyorsutazásponttól Scotthoh farm
    3 kinyír minden ellent
    4 felmászni a ház tetejére, ott legugolni 5-15 percre nekem kb 7-8 perc után jött
    5 nyomni egy Odin Szemét és beadja a halott játékost és bedobja küldinek is!

    Renélem tudtam segíteni
  • Janny29
    #393
    Köszönöm! Hát akkor az a trófea kimarad egyenlőre!
  • MerlinW
    #392
    Végül nem került bele a játékba az a fícsör. Megjelenéskor még volt 1-1 alkalom, de aztán asszem kivették teljesen, csak az acsi maradt benne.
  • Janny29
    #391
    Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne, hogy miért nem kapok a játék folyamán Redátol olyan küldiket ahol az elesett játékosokat lehet megbosszulni?
  • hunbalee
    #390
    Új játékmódot kap az Assassin's Creed: Valhalla
  • MerlinW
    #389
  • Evoluti0N
    #388
    Valszeg ehhez is jönnek ingyenes DLC-k majd rendszeresen, ahogy az Odyssey-hez is. Ahhoz ugye többnyire mellékküldi sorozatok voltak. Szal vmi hasonlóra számítok itt is. A nagyobb, fizetős DLC-k is még odébb vannak. Még csak másfél hónapja jött ki a játék.
  • datango
    #387
    ne itt a játékfórumban egyétek már egymást.
    ---
    en a fö sztorit már végigvittem. Még most mazsolázok a térképen, jól tudom hogy dlc -k csak késöbb jönnek ?
  • alma2
    #386
    Ha mar ilyen lelkesen segitokesz vagy.
    "Ubisoft Ügyfélszolgálat - változások az ügyfél támogatásban a COVID-19 kapcsolódóan
    A jelenlegi szituáció fényében ideiglenesen lecsökkentettük a támogatást angol nyelvű Chatre"
    Pont amikor tombol a jatekipar, es soha nem latott bevetelek/jatekos szamok vannak, ertheto egy magyarazat Mariskatol.

    vagyis atdob az angol nyelvu oldalra,(bar nekem alapbol oda megy, mert angol a windowsom, vagy a tokom tudja miert) majd ott chat es siman csak ticketet ad fel, kivalasztom es NEM lehet/engedett chatelni, csak hozzafuzni a tickethez, ennyi, de egy budos reakcio nem volt meg toluk. Persze lehet ezt chatnek hivni, hogy irogatsz az uristennek, aki tudjuk nem reagal holmi foldi halandoknak.
    Ezzel kezdtem a mondokam, persze nem fejtettem ki ennyire, de latom a lathatatlan kotodest koztetek, igy kifejtettem, amit eloszor nem tettem, hogy egyertelmubb legyek :)
    A jatekot letojom, nekem magaval a folyamattal a hozzaallasukkal van problemam, mert 10 eve egen-foldon nem lattam ilyen hozzaallast, pedig aztan megjartam mar par nagy ceg/kis ceg supportjat ennyi ido alatt.
    Na de ha tovabbiakban is lelkes vagy meg, johet privatban, koszi.


    Utoljára szerkesztette: alma2, 2021.01.01. 17:53:18
  • MerlinW
    #385
    Aham, ez így van persze:) Mesélnék sztorikat ezzel kapcsolatban, de ez a stílus nem érdemli meg. Egyébként ott van a chat, de ha ül is ma valaki előtte, valszeg max 1-2 ember viszi az egészet. Esetleg a kanadai support oldalon próbálkozhatsz, talán ott többen vannak. Ha meg nem sikerül hétfőn próbálkozz újra, addig meg játsz mással, a kardodba azért ne dőlj.