504
banner
  • Savaran
    #464
    Far Cry 3 ban még egyáltalán nem volt frusztráló, sajnos a természetem nem engedi meg hogy ne fullozzam ki a karaktert meg a térképet ne takarítsam le :)
  • robicarlos6
    #463
    Már a Far Cry 3 óta erről szól az összes játékuk alap game full rövid azt ha maxolni akarod töltsd még rá dupla annyit csak a gyűjtögetéssel. A megoldás nem kell maxolni és nincs ez
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.09.05. 10:19:15
  • Savaran
    #462
    101 órám van a játékban, 293-as szinten vagyok, alapvetően tetszik, de olyan szinten frusztráló benne a lootolás hogy az már fizikai fájdalmat okoz, jó persze ne lootoljak akkor, igen ám de nagy tételben ingyen vasat és bőrt a loot ládákból, valamint az értékesebb érceket mint nikkel titánium stb. szintén a nagyobb loot ládákból valamint őrjáratoktól lehet elszedni, ha ki akarod maxolni a karaktert akkor a lootolás létkérdés így muszáj csinálni, de amikor már az 500 ládát keresgeted mert azt se tudod a domb melyik oldalán menj be, Jotunheim kövecskéitől meg agyfaszt kaptam mire a 33-at összeszedtem, állítóm van 101 órám a játékban ebből a főszál szerintem jó ha 20 óra volt, kicsit itt már túltolták uborkáék.
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2021.09.05. 10:11:04
  • robicarlos6
    #461
  • MerlinW
    #460
  • MerlinW
    #459
    Új AC játék, Infinity Hub, a cím jövője.
  • hunbalee
    #458
    E2 2021: Assassin's Creed: Valhalla - irány Párizs!

  • MerlinW
    #457
    Most először 2 év támogatást kap az AC, azaz 2022-ben is jön kiegészítő a Valhallához.
    Nyár közepén a második kegészítő, ősszel ingyen a szokásos discovery mód, jövőre pedig további kieg (nem ingyen természetesen).
  • hemmis
    #456
    Köszönöm
  • MerlinW
    #455
    Sehogy. Magát az íjat kell cserélned.
  • hemmis
    #454
    Sziasztok, valamiért nem jövök rá hogy hogyan kell cserélni a nyilvesszők között ebben tud valaki segíteni?
  • kutyakiki81
    #453
    2-3 órát játszottam vele, de nincs eddig nagy eltérés az alapjátékhoz képest. Apró ujdonságok csak,
  • hawkie22
    #452
    Kipróbálom, hátha megoldja nálam a problémát, bár holnap megjelenik a Days gone, szóval egy kicsit le fog majd kötni, illetve most kezdtem el a Mass Effect Legendary Editiont (az eredeti játékot sose játszottam végig, pedig megvan mind3 rész :) ), úgyhogy egy kicsit várnia kell a Valhallának. :)
  • Evoluti0N
    #451
    Én már jó régóta nem játszottam, de a megjelenés után 1-2 héttel kijövő patch után nekem egész végigjátszás alatt naponta legalább 1x volt crash. Ami némileg javított rajta az volt, ha nem az Ubisoft Connectből indítottam a játékot, hanem a desktopról.
  • hawkie22
    #450
    Nektek is szórakozik a játék azzal, hogy idönként kidob? Rendszer szinten megvan a konfig, szóval az nem lehet gond, legújabb driver, de az utóbbi idöben rendszeresen kidobál a játék, 2-3 óra játék után, néha hamarabb, néha késöbb, de rendszeresen. Emiatt most parkolópályára is került nálam a játék, pedig még csak 90-es szint környékén vagyok. :)
  • Hunor1
    #449
    hali. Valaki nyomja az új DLC-t ? MIlyen lett ?
  • CrazyAchmed
    #448
    Részben egyetértek Veled. Önmagában elég unalmas, tele a sok időhúzó aktivitással. Viszont én, amikor van időm, inkább CoD MP és Warozne, és amikor már kellőképp felbaszom az agyam, akkor jól esik egy kicsit bóklászni, gyűjtögetni a kincseket, megcsinálni a puzzle eventeket. Ez a kombó így számomra full lefedi a "játszósidőt", így örülök a széthúzott tartalomnak. A megelőző 2 epizódnál is ugyanezzel a taktikával majdnem az összes mellékküldetést, megszerezhető bizbasz cuccot megkerestem.

    Esetleg Neked is javasolnék valami ilyesmit, hogy amikor az adott napon már unod kicsit, akkor vegyél elő másik játékot. Előbb-utóbb visszavágyódsz ehhez is, és folytathatod ezt az epizódot is úgy, hogy kétszer nem kell ugyanarra a helyszínre elmenni.
  • Zsoltee_a_bator
    #447
    Eloszor en is igy voltam vele, aztan az a resz is erdekesebb lett (jotunheim), raadasul sokkal fontosabb resze a tortenetnek, mint gondoltam. Igazabol ossze sem all a story nelkule.

    Figyelj a hasonlosagokra az ottani karakterek es a valo vilag kozott, legalabbis a fobb szereplok kozott.
  • Hunor1
    #446
    Hali. Eddig egyszer voltam Asgardban ( be kellett zárnom a kaput) Bevallom nem nagyon vonz az a fantasy környezet ami ott van. Ezért kérdezem hogy van ott valami különleges cucc, fegyó, csak ott szerezhető rúnák stb. amiért érdemes oda visszamenni ? köszi
  • MerlinW
    #445
    Tárcsamenüben van exit, ha jól emlékszem.
  • tom2004
    #444
    Hajos Raidet hogy lehet befejezni, hogy lehet vissza menni fo telepules kikotojebe ? Màr mindet raidet megcsinaltam, haza kene valahogz jutni.
  • MerlinW
    #443
    caps lock-nak akartam írni, félrekattintottam :)

    Nekem Odyssey minden létező mellékküldivel, DLC-vel majdnem 180 óra volt. Valhallában eddig 146 órám van (összes mellékküldi és kilátó), és az új csónakázós cucchóz még hozzá sem szagoltam a tutorial-t leszámítva.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.04.28. 18:17:47
  • Montana92
    #442
    Hmm, ezzel mire gondolsz?

    Nem tudom, mennyi idő ment bele az Odyssey-be - plusz a "completionist" szinttől biztosan messze van, nekem a "végigjátszás" a sztori befejezésére vonatkozik.

    A 25-30 órás utolsó mondatot a valhallára értettem, mert nálam eddig kb 20 óra mehetett bele és egyértelműen sehol sem vagyok és már most fogy a lelkesedés..:)
  • MerlinW
    #441
    Akkor gratula, mert 93 óra a bejegyzett Odyssey Completionist rekord.
  • caps lock
    #440
    Különben Cyberpunk is ugyanebbe a hibába esett. Nem állt neki jól a nyílt világ, nem tudott mit kezdeni vele és telepakolták időrabló, felesleges tennivalókkal. Beleraktam abba is 92 órát, de utólag már bánom mert a főszál a hozzá szorosan kapcsolódó küldetésekkel együtt sem igényel többet 30 óránál, a többi grind. Valhallánál is nevetséges 340 szintre kell fejlődni hogy boldogulni tudj a nehezebb területeken, de van 400-as küldetés is. Egyszerűen elrettentik az embert ezek a számok ha belegondol hogy mennyi időt kell beleölnie ha a történet végére akar érni.
  • Shep
    #439
    Én még decemberben mikor előfizettem a uplayre a WD2 miatt játszottam ezzel is kb 30 órát és addig jó volt, élveztem de elég is volt belőle annyi. Túl nagy a térkép, túl sok idő telik csak utazással és igazából tök ugyanaz megy folyamatosan. Gondolom vannak sokan akik élvezik a falu fejlesztését, meg a gyűjtügetést de engem abban a 30 órában is inkább a történet vitt előre. Szerintem az utóbbi időben nagyon félre ment a játékfejlesztés, manapság már minden játéknak sandboxnak kell lenni meg sok tíz órásnak. Egyik oka nyilván az ,hogy így az emberek azt érzik, hogy hú de sokat kaptak a pénzükért, valójában meg nem de ugye kinek hogy.
  • Montana92
    #438
    Szerintem nem lenne gond a játék hossza, ha nem lennének ennyire egysíkúak a tennivalók, és nem éreznéd egy idő után azt, hogy "munka" végigtolni a teljes sztorit.

    Az Odyssey-t végigtoltam a kiegészítőkkel együtt, mert az ókori görög világ teljesen elvarázsolt, de ennél már most érzem, hogy félbe fog maradni (az Origins-t nem próbáltam, így az Odyssey-nél friss volt a változás, de most kb ugyanabból kaptam többet csak más - még szórakoztató - köntösben)..

    Szerintem egy érdemben tartalmasabb 25-30 óra jót tett volna neki.


  • caps lock
    #437
    Durván hosszú ez a játék, közel 100 óra kellett hozzá, úgy hogy végig sprintelve futottam, lovagoltam, gyorsutaztam. Sose álltam le a futással, még házon belül sem. Az Odyssey csak 72 óra volt, pedig ott is mindent megcsináltam amit lehetett és hasonlóan siettem.
    Kincsek után nem szaladgáltam, egy fegyvert maxra toltam, megszereztem Excaliburt, aztán a többit hagytam a fenébe. Kékkel jelölt eventeket megcsináltam, kivéve a legendás állatokat és az ugra-bugra animus kihívásokat. Raideket is kihagytam. Ha még ezeket is csinálgatnám 10-15 óra plusz biztos lenne.
    Azt hiszem itt már tényleg átestek a ló túloldalára, annyi a tartalom hogy már frusztráló. 50-60 óránál egyik játéknak sem lenne szabadna hosszabbnak lennie. Én semmit nem szoktam félbe hagyni és már csak becsületből is végigjátszom, de elhiszem ha sokaknak elege lesz egy idő után az önismétlő feladatokból és otthagyják.
    Teljesen újra kellene megint gondolni a sorozat jövőjét, mert nem tudom hány embert tudnak megtartani ha évről-évre csak annyit változik hogy nagyobb és hosszabb mint az előző. Nem tisztelik a játékosok idejét, valahol meg kéne húzni már a határt és rövidebb, de intenzívebb élményt nyújtani.
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2021.04.28. 12:49:43
  • Zsoltee_a_bator
    #436
    Mar regota ezt csinalja kb minden. A dlc megvasarlasa csak egy flaget allit at.
  • Hunor1
    #435
    mi a fax van ezen 14 GB ??? gondolom letölti a dlc-t? és aki nem akarja megvenni az minek töltse le?
  • hunbalee
    #434
    Assassin's Creed: Valhalla - hasznos patch érkezett
  • tom2004
    #433
    Zsoltosoknal Vangnal ha vàlasytok egz Raidot, elmegyek raidra, a hajo kapacitasa olzan kicsi nem fer ra a zsàkmàny. Iyenkor vissza nem lehet jonni es majd fojztatni a raidot
  • tom2004
    #432
    The Legacy of Saint Gorge raidos küldetést nem tudom befejezni, nem tudok vissza menni Norvégiába telepünkre. Már minden farmot várt raideltem. Van még 2 piros baltás vár, de azok leégtek raidelve lettek, ott sincs már semmi. Hogyan tudok vissza menni ?
  • raga
    #431
    Egér görgő megnyomásával.
  • tom2004
    #430
    Pc hogyan tudom kijelölni melyik ellenfelet akarom támadni?
  • tom2004
    #429
    Köszönöm szépen
  • NB2
    #428
    Kiegészítés:
    Illetve előfordul olyan, hogy a fal mögött vannak robbanó cserépedények, akkory egy ablakon kell belőni a fal mögé.
  • Evoluti0N
    #427
    Kétféleképp. Az összes ilyen ajtó közelében kell, h legyen vörös cserépedény valami, ami robbanékony. Azt kell hozzájuk dobni. Valamint miután feloldod a robbanó nyilat, akkor azt csak rálövöd.
    A visszatérés Asgardból pedig úgy működik, h a térképen van egy gyorsutazási pont, amin azt írja, h "Wake up" és arra kell rámenned.
  • tom2004
    #426

    Tudnátok segíteni.
    Fenti köves torlaszokat hogyan lehet áttörni?
    Asgardból hogyan tudok vissza menni Angliába vagy Norvégiába?
  • tom2004
    #425