504
banner
  • Evoluti0N
    #362
    Végigvittem a játékot és 93%-on van. Nem tudom, h mit nem csináltam meg, h meglegyen a 100%. Megcsináltam az összes gyorsutazás pontot, mysteryt, artifactot, wealth-et minden területen, az összes kockajátékot megnyertem, végigcsináltam az Ordert, megszereztem a tábláknak köszönhetően az , még
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Alfred "irodáját" is meglátogattam és elolvastam a leveleket, miután odaadta a kulcsot.

    Vagy a challengeket is beleszámíthatja? Abból a sword fish nincs meg, de ahogy láttam, senkinek se. Valszeg DLC-s vmi lesz. Valamint a halott játékosok megbosszulása nem teljesíthető.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2020.12.09. 21:13:07
  • MerlinW
    #363
    Fura az a 93% mert én 95-ön vagyok és még van anyag bőven a térképen. A kis kincsesládák is beleszámítanak ám.

    Thor armor, kalapács is megvan? Odin lándzsája? Swordfish kardot akkor kapod meg, ha megcsinálod a halászós feladatokat. Ahogy a fejszét is az állatosokért.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.12.10. 02:40:31
  • NB2
    #364
    Azok a kis kincsesládák, amik valahogy nem igazán bukkannak mindig fel! Pl Rygjafylke minden magas pontját megmásztam, mégis egyszercsak felbukkant 3 láda, a tengerpart mellett. De ugyanígy jártam most Angliában is, hogy általam már rég felfedezett területen még ott van 2 láda. Fura, mert ha nem zoomolsz rá teljesen a map-re, akkor nem is mutatja. Én hülye ráadásul Norvégiában folyton úsztam, totál véletlenül vettem észre, hogy oda is lehet hívni a hajót :) Én ilyenre nem emlékeztem, hogy ezt megmutatta az elején. Ami még nem tetszett, hogy Anglia 20-es területén, szembe jött velem egy 90-es "zigóta". Erre azért kínosan ügyelt mindig az AC, hogy ilyen durva eltérések ne legyenek.
    De amúgy rájöttem már, hogy jó AC szokás szerint felesleges előre kolbászolni, a fő szállal kell haladni és közben az egyebekkel foglalkozni, mert rohadt idegesítő ugyanoda visszamenni és ugyanúgy kardozgatni az ellenséggel. Bár így is volt az elején, hogy az apátságot leraidoltam mert kellett a nyersanyag az építkezéshez, majd utána a főküldetés odament vissza. GRRRRRRRRRRRRRRRRRR!
    Nekem egyenlőre még tetszik, az állandóan havas Norvégiától hülyét kaptam, jó, hogy átjöttem a változatosabb "Angliába".
  • lammaer
    #365
    EGy gyors kérdés: ebben a részben is veünk együtt szinteződik fel a világ mint az Odyssey-ben?
    (azt akkor uninstalláltam amikor level 15 környékéén kiszúrtam hogy amikor szintet léptem a látóteremben lévő összes NPC is ugrott egyet fölfele...)
  • hunbalee
    #366
    Patch Will Improve Valhalla's Visuals on PC, PS5 and Xbox Series X/S
  • Evoluti0N
    #367
    Nem. Nem fejlődnek veled együtt. Habár azt vettem észre, h valóban könnyebben megölöd a kisebb szintű elleneket, de inkább arra van nagyobb hatással a szintkülönbség, h mekkorát sebeznek az ellenségek rád és kevésbé fordítva.
  • MerlinW
    #368
    Jaa én 90% környékén megvettem a store-ból a térképet. Feldobott még vagy 20 cumót :)
  • MerlinW
    #369
    50 szinttel feletted piros, 0 szürke, -50 szintnél zöld. Ezek vannak hatással az ellenfél sebzésére/hp-jára is.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.12.30. 15:53:14
  • Rita79
    #370
    Másnál is előfordult, hogy játék állás visszatöltéskor beb@szva kezd Eivor? Értsd: Akár hányszor elkezdek játszani, folytatván az előző napi állást, a hős részegen kezd. PEdig nem volt alkoholizálás előtte. Ilyenkor mindig kell 1-2 perc, amíg elmúlik a dülöngélés és homály. :(
    Utoljára szerkesztette: Rita79, 2020.12.30. 18:27:22
  • Evoluti0N
    #371
    Ilyen nálam szerencsére nem volt. :D
  • Monster076
    #372
    2 napja ezt csinálja nekem is.
  • Evoluti0N
    #373
    Volt valami új patch 2 napja?
  • Monster076
    #374
    Nem volt patch. Szerintem sok volt Eivornak a Yule Fest-en a sör
  • Rita79
    #375
    Nem az, a Söröket már rég kipihente nálam, mondom már régóta nem szlapáltattam meg őt. Szerintem ez bug. Van egyébként bugból elég sok a játékban. Beszorul nem egyszer valahova, ahonnan nem bír kijönni, stb. Verifikáltam a fájlokat, az sem segít, továbbra is részegen kezd.
  • NB2
    #376
    Xboxon tolom és nálam is így van:)
    Viszont engem továbbra is idegesít, hogy egy olyan helyre, ahol 50-es szinttel be lehet menni, miért fogad egy 160-as legendary állat??? Ezek az Ubi eddig kínosan ügyelt!
  • alma2
    #377
    5 napja aktivaltam az uplay+ t. A penzt levonta jatszottam egy orat es kidobott a jatek, hogy payment failed. 5 tetves napja nem reagal a ubisoft, chat nem letezik, csak ticketeket lehet irni ugye, amibol irtam kettot, de semmi,
    Aztan csodalkoznak, ha warezolnak az emberek.
  • Monster076
    #378
    Ez egyébként nagy valószínűséggel a Yule Fest-hez köthető bug. Én ma megittam egy italt, amitől Asgardba kerültem, ott nem jelentkezett ez a piás hatás.
  • MerlinW
    #379
    Ja a köcsögök a családjaikkal karácsonyoznak meg pihennek. A szemetek.
  • Rita79
    #380
    Háááát... annak ellenére, hogy egyébként érthető lenne a karácsonyi indok, de itt kőkemény kapitalizmus van. Nem gondolnám, hogy a felhasználói szerződésbe beírták volna az ünnepes kifogási dolgiakat. Ha meg nem, akkor sorry, de legyenek kész 7/24.
  • hunbalee
    #381
    Assassin’s Creed Valhalla – Jön a transmog-rendszer
  • alma2
    #382
    Te hol lesz? Vettem egy szolgaltatast, amiert fizettem, mar csak hasznalni nem tudom, de meg elerni sem tudom a szolgaltatot. Olyan gusztustalan modon ossze-vissza atirogattak sajat support oldalukat, hogy mindig eliranyit arra az egyetlen lehetosegre, hogy csak irjak egy ticketet, hiaba kattingatsz mas menure...
    Mint, ahogy ha nem megy az internet, telefon, tv stb dolog, pont ugyanugy 24 oraban kellene supportot adniuk. Milyen parasztlazadas lennne itt, ha nem menne a neted egy hetig, ugy, hogy meg jelezni sem tudod. A ubisoft,(ami vilag minden pontjan jelen van) meg a magyar ugyfelszolgalatot is megszuntette a coronavirusra hivatkozva, ami szinten vicc es kamu. Az angol nyelvu meg gyakorlatilag nem letezik, mert szerinted epp bejglit zabalnak...
    Arrol nem beszelve, hogy nem az ugyfelet buntetem a sajat benazasuk miatt, vagyis elfogadta a penzem, levonta, engedett jatszani, majd kirantja alolam a talajt. Ha problema van reszukrol, akkor keressenek meg, jelezzek, nem kirantom az ugyfel alol a szolgaltatast, amit mar kifizetett.


    Utoljára szerkesztette: alma2, 2021.01.01. 15:05:38
  • MerlinW
    #383
    Lépj ki kérlek az álomvilágodból :) A videójáték luxus és nem szükséges az élethez. Gondolod, hogy a 100 millió forintos luxusautódat el tudod vinni szervizbe ünnepnapokon? Nem. Pékség, éjjelnappali és a hatóságok működnek csak. Sőt, mindenhol a törvény tiltja a munkaszüneti napokon az alkalmazottak foglalkoztatását. A magánvállalkozók más téma, ők meg azt csinálnak amit akarnak.

    Egyébként a két ünnep között van support, de limitált létszámmal és csak az igazán fontos dolgokkal foglalkoznak (szerverleállások, aktivációs problémák stb). Ha egyéni problémád van akkor Twitter-en van legnagyobb esélyed, talán éppen valaki nagyon ráér és van kedve foglalkozni veled. Addig meg játssz mással.

    Vitatkoznod ebben az esetben felesleges, mert 2 évig dolgoztam az Ubinak, tudom hogy működnek.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.01.01. 15:44:14
  • alma2
    #384
    huh, szerintem nem en vagyok az aki nem ezen a vilagon el, lathatoan a ubisoft, meg a volt alkalmazottai :)
    egy szaros suzukihoz kapsz ket eves garanciat, ha barhol lerobbansz europaban, mar uton is a csere auto, kapsz egy telefonszamot ejjel nappal van valaki a vonal vegen aki segit a folyamatban. Ha varnod kell egy kicsit, akkor meg fizetik a szallasod. Ezek utan szerinted egy 100 millas autohoz mi jar aranyaiban? Meg luxuskurvat is kuldenek a csereautohoz. De maradva a konkret peldanal, bar mar nem volt dolgom az internet szolgaltatommal, ami szinten "luxus", de maradjunk mondjuk a tevenel par eve, de amikor 2 eve elment a net siman tudtam ELO szemellyel beszelni hetvegen ejjel. Aki vagy tud segiteni, vagy, nem.
    Arrol nem beszelve, hogy volt mar 4 munkanap azota, de teged idezve "aktivacios problemam" volt. Vagyis z ubisoft+ dekativaltak nekem hibasan, (a penzem meg addig is hasznaljak, mert vissza nem kaptam) vagyis hetvegen is vehetnek a faradtsagot az ugyfeluk problemaja megoldasahoz.
    Miert is vitatkoznek, ugyanazt mondjuk egy szanalmas fos a ubisoft supportja, ahol a vevo, akinek a penzebol zabaljak a bejglit, nem szamit.
    ui: es itt meg a klasszikus eloresorolas sincs igazabol, mert nincs kulonbseg a vevok kozott, ha a termeket nezzuk, vagyis nem tudok venni 100 millas jatekot, meg 1 millasat, es ezert az elobbinek jobban kinyaljuk a segget.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2021.01.01. 17:25:06
  • MerlinW
    #385
    Aham, ez így van persze:) Mesélnék sztorikat ezzel kapcsolatban, de ez a stílus nem érdemli meg. Egyébként ott van a chat, de ha ül is ma valaki előtte, valszeg max 1-2 ember viszi az egészet. Esetleg a kanadai support oldalon próbálkozhatsz, talán ott többen vannak. Ha meg nem sikerül hétfőn próbálkozz újra, addig meg játsz mással, a kardodba azért ne dőlj.

  • alma2
    #386
    Ha mar ilyen lelkesen segitokesz vagy.
    "Ubisoft Ügyfélszolgálat - változások az ügyfél támogatásban a COVID-19 kapcsolódóan
    A jelenlegi szituáció fényében ideiglenesen lecsökkentettük a támogatást angol nyelvű Chatre"
    Pont amikor tombol a jatekipar, es soha nem latott bevetelek/jatekos szamok vannak, ertheto egy magyarazat Mariskatol.

    vagyis atdob az angol nyelvu oldalra,(bar nekem alapbol oda megy, mert angol a windowsom, vagy a tokom tudja miert) majd ott chat es siman csak ticketet ad fel, kivalasztom es NEM lehet/engedett chatelni, csak hozzafuzni a tickethez, ennyi, de egy budos reakcio nem volt meg toluk. Persze lehet ezt chatnek hivni, hogy irogatsz az uristennek, aki tudjuk nem reagal holmi foldi halandoknak.
    Ezzel kezdtem a mondokam, persze nem fejtettem ki ennyire, de latom a lathatatlan kotodest koztetek, igy kifejtettem, amit eloszor nem tettem, hogy egyertelmubb legyek :)
    A jatekot letojom, nekem magaval a folyamattal a hozzaallasukkal van problemam, mert 10 eve egen-foldon nem lattam ilyen hozzaallast, pedig aztan megjartam mar par nagy ceg/kis ceg supportjat ennyi ido alatt.
    Na de ha tovabbiakban is lelkes vagy meg, johet privatban, koszi.


    Utoljára szerkesztette: alma2, 2021.01.01. 17:53:18
  • datango
    #387
    ne itt a játékfórumban egyétek már egymást.
    ---
    en a fö sztorit már végigvittem. Még most mazsolázok a térképen, jól tudom hogy dlc -k csak késöbb jönnek ?
  • Evoluti0N
    #388
    Valszeg ehhez is jönnek ingyenes DLC-k majd rendszeresen, ahogy az Odyssey-hez is. Ahhoz ugye többnyire mellékküldi sorozatok voltak. Szal vmi hasonlóra számítok itt is. A nagyobb, fizetős DLC-k is még odébb vannak. Még csak másfél hónapja jött ki a játék.
  • MerlinW
    #389
  • hunbalee
    #390
    Új játékmódot kap az Assassin's Creed: Valhalla
  • Janny29
    #391
    Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne, hogy miért nem kapok a játék folyamán Redátol olyan küldiket ahol az elesett játékosokat lehet megbosszulni?
  • MerlinW
    #392
    Végül nem került bele a játékba az a fícsör. Megjelenéskor még volt 1-1 alkalom, de aztán asszem kivették teljesen, csak az acsi maradt benne.
  • Janny29
    #393
    Köszönöm! Hát akkor az a trófea kimarad egyenlőre!
  • Janny29
    #394
    Na közbe találtam egy topikot angol nyelven! Nem értek minden szót de a lényeg
    1 gyorsutazás East Anglia/Ruined Tower
    2 kicsit délkeletre a gyorsutazásponttól Scotthoh farm
    3 kinyír minden ellent
    4 felmászni a ház tetejére, ott legugolni 5-15 percre nekem kb 7-8 perc után jött
    5 nyomni egy Odin Szemét és beadja a halott játékost és bedobja küldinek is!

    Renélem tudtam segíteni
  • Evoluti0N
    #395
    WTF. És akkor így tényleg megjelentek nálad halott játékosok? Mi ez már? :D Én elkönyveltem magamban, h kimaradt a fícsör, miután egész játék alatt nem találtam senkit. Meg ezzel a módszerrel miért működik? :D
  • Zsoltee_a_bator
    #396
    A gombas kuldetes vicces volt.. ez az utolso vadaszos quest? Petra eltunt, csak Wallace van azota a vadaszmuhelyben es vele nem lehet menni javorszarvassal beszelgetni..
  • Janny29
    #397
    Teszteltem! Tényleg beadja! Passz hogy miért és miért nem javítják!
  • Janny29
    #398
    Ha kell a trófea akkor ki kell várni sajnos! Én maximalista vagyok úgyhogy kivárom
  • Janny29
    #399
    Ja és második alkalommal már csak úgy adta be, hogy kivártam az időt és ki kellett lépni a menübe és vissza! De adta
  • Hunor1
    #400
    HI. csak most töltöm a játékot. Láttam videót hogy el lehet hajózni Amerikába(Vinland) Remélem ez nem csak valami DLC-ben elérhető hanem a standardban is ?
  • Evoluti0N
    #401
    Igen, ez a standard sztorinak a része. Egyelőre egy fizetős sztori DLC jött ki hozzá (The Legend of Beowulf), valamint egy csomag, ami tartalmaz ruha szettet, fegyvert, valamint új dizájn elemeket a településedhez és a hajódhoz (Berserker Pack). A következő fizetős DLC Írországba fog elvinni minket és április 29-én fog megjelenni.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2021.03.21. 13:42:15