banner
  • alma2
    #386
    Ha mar ilyen lelkesen segitokesz vagy.
    "Ubisoft Ügyfélszolgálat - változások az ügyfél támogatásban a COVID-19 kapcsolódóan
    A jelenlegi szituáció fényében ideiglenesen lecsökkentettük a támogatást angol nyelvű Chatre"
    Pont amikor tombol a jatekipar, es soha nem latott bevetelek/jatekos szamok vannak, ertheto egy magyarazat Mariskatol.

    vagyis atdob az angol nyelvu oldalra,(bar nekem alapbol oda megy, mert angol a windowsom, vagy a tokom tudja miert) majd ott chat es siman csak ticketet ad fel, kivalasztom es NEM lehet/engedett chatelni, csak hozzafuzni a tickethez, ennyi, de egy budos reakcio nem volt meg toluk. Persze lehet ezt chatnek hivni, hogy irogatsz az uristennek, aki tudjuk nem reagal holmi foldi halandoknak.
    Ezzel kezdtem a mondokam, persze nem fejtettem ki ennyire, de latom a lathatatlan kotodest koztetek, igy kifejtettem, amit eloszor nem tettem, hogy egyertelmubb legyek :)
    A jatekot letojom, nekem magaval a folyamattal a hozzaallasukkal van problemam, mert 10 eve egen-foldon nem lattam ilyen hozzaallast, pedig aztan megjartam mar par nagy ceg/kis ceg supportjat ennyi ido alatt.
    Na de ha tovabbiakban is lelkes vagy meg, johet privatban, koszi.


    Utoljára szerkesztette: alma2, 2021.01.01. 17:53:18